Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нові правила дорожнього руху

Автор Повідомлення
Нові правила дорожнього руху
Пропоную прийняти закон, який би дозволяв патрульним ДАЇ проводити розстріл на місці порушників правил дорожнього руху. Український народ підтримає будь-яку ініціативу 'демократичної ' влади. Слава Україні!!!
Ну розстріл-не розстріл, а відтумкати декого би не помішало. Так шоб сісти не могли
Vanadium, а кого розстрілювати будуть? Хіба що того хлопа на "москвічу" порушив правила то розстріляють, а таких як Фенчак і йому подібні навіть ніхто не рухне.
Лісник пише:
а таких як Фенчак

А шо Фенчак порушує правила? Пропоную конкурс-хто зазнимкує і розмістить тут фото , на якому начальство порушує ПДР-нагородити такого героя .... ну про нагороду можна ше обговорити Га?

додано через 1 хвилину 52 секунди:

Та й в принципі любі фотки з порушенням ПДР-лиш би номера було видко. Нуі думаю можна обмежитись Золочевом і селами району. Мо кому все ж стане соромно. Нє?
А кого ж тоді стріляти як не хлопа на "Москвичі". Ви шановні не зрозуміли суті питання. Спочатку треба відстріляти нашу "демократичну" Верховну Раду за такі "драконівські" штрафи, які сприяють поповненню особистого бюджету патрульних ДПС. Хабарі збільшились в 5- 10 раз. Кому це вигідно?
Vanadium пише:
"драконівські" штрафи

І чим то вони драконівські? Порушуєш-плати. Платиш хабаря-не плач як тебе спіймають і посадять в цугундер
Напевно пан Васілій їздить на велосипеді, пристібаючись паском безпеки, возить із собою вогнегасник із аптечкою, ЦО, звичайно, теж у нормі, габаритні вогні працюють бездоганно, ручний тормоз функціонує на всі 100%. Вітаю ВАС ви не наш клієнт! Bravo:
Vanadium пише:
пристібаючись паском безпеки, возить із собою вогнегасник із аптечкою, ЦО, звичайно, теж у нормі, габаритні вогні працюють бездоганно, ручний тормоз функціонує на всі 100%.

А шо в тому всьому нереально драконівського? Ше раз-не порушуй правила і скорше за все до тебе ніхто не прискіпається.
Vanadium пише:
Хабарі збільшились в 5- 10 раз

привикли!!!

права купіл, а єздіть нє купіл)))))

Васілій пише:
не порушуй правила

і усьо!!!
штрафи за*бісь шо такі, ше б на сотню попідростали.....
за рульом треба думати головою а не гаманцем...
про "сміття" от то там і бардак, поки шо єдиний вихід камери на "сміттєВозах" і на всьому де їх тільки можна вчипити......"ОРГАН" який би з совістю контролював наші помилки, і помилки того ("С")...

+взятки залежать від людей
а від "сміття" залежить на скільки воно людина

З. І. як я люблю людей)))))))))))
Мало-хто знає, що до Верховної Ради був поданий альтернативний проект закону "Про дорожній рух", нажаль належної підтримки він не здобув, а тому його не голосували...))) Але текст цього проекту, для ознайомлення було розповсюдженно:

1 . ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ці Правила написані за ініціативи Президента України Віктора Ющенка, який ліквідував ДАІ (Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ України) після глибокого спілкування із одним із „даішників” біля підніжжя гори Говерли.
1.2. Головним правилом із моменту оприлюднення цих правил є таке: „Із сьогоднішнього дня – ніяких правил!”.
1.3. В Україні, зокрема, замість установленого правостороннього руху транспортних засобів, дозволяється лівосторонній, центральний, задній, повздовжній, косий, кривий та інші види руху транспорту, тварин та пішоходів.
1.4. Учасники дорожнього руху звільняються від необхідності бути взаємно ввічливими, а також особливо уважними і ввічливими до таких категорій учасників дорожнього руху, як діти, люди похилого віку та особи з явними ознаками інвалідності.
1.5. Поняття „небезпека для руху”, „перешкода для руху”, „загроза життю або здоров’ю громадян”, „завдання матеріальних збитків” не вживаються у нових Правилах як непотрібні та шкідливі для морального і психологічного стану учасників дорожнього руху.
1.6. Дозволяється брати участь у дорожньому русі падонкам, дебілам, пофігістам, наркоманам, хронічним алкоголікам та психам. Вони можуть керувати велосипедом, автомобілем, трактором, мотоциклом, гужовим транспортом (саньми), бути погоничами в‘ючних, верхових, хижих, екзотичних тварин або їх стада.
1.7. Право на керування транспортними засобами надається будь-кому, в тому числі неповнолітнім, домашнім та дресированим тваринам, а також особам, зазначеним в п.1.8.
1.8. Район гори Говерла оголошується вільним від будь-яких законів і правил, крім природних.
1.9. Відміняються дорожні знаки, дорожня розмітка, світлофори та інші пережитки брудного злочинного минулого.
1.10. Кожний учасник дорожнього руху має бути свідомим того, що інші учасники дорожнього руху сумлінно виконують ці Правила і становлять таку ж загрозу для суспільства, як і він сам.
2. ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА ВОДІЇВ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
а) транспортний засіб;
б) Посвідчення Учасника Помаранчевої Революції;
в) пиво, ром-колу, вино, лікер, лонг-дрінк, горілку, джин, віскі, текілу, ракію тощо.
г) у разі встановлення на транспортному засобі проблискових маячків і (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв — темні окуляри, щоб світло нав‘язливо не блимало йому у вічі;
ґ) розписку, написану власноруч, в якій в обов‘язковому порядку повинно бути вказано, що претензій, пов‘язаних із їздою, він не має ні до інших учасників дорожнього руху, ні до нової Влади. Бажано зазначити, що у випадку пошкоджень транспортного засобу або самого водія транспортного засобу всю відповідальність за це він покладає на опозицію, ворогів народу, СДПУ(О), злочинну владу, кучмізм, Януковича тощо.
2.2. Водій нікому нічого не зобов’язаний. Він є вільною людиною в новій вільній демократичній помаранчевій країні. Визнається, що його транспортний засіб є його приватною власністю (якщо він придбаний на законних підставах і не занесений до списку реприватизації) і в його межах ВІН МОЖЕ РОБИТИ, ВСЕ ЩО ХОЧЕ. А саме, перевозити будь-яку кількість пасажирів, тварин, вантажу, легкозаймисті й отруйні речовини, вибухові пристрої, зброю, наркотики, ядерне пальне тощо. При цьому:
а) технічний стан і комплектність його транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу повинні хвилювати тільки його самого;
б) засоби пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки) визнаються пережитком злочинного минулого і відходять у небуття.
2.4. Водієві дозволяється:
а) керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин;
б) керувати транспортним засобом у хворобливому стані, у стані стомлення, а також перебуваючи під впливом лікарських препаратів, що знижують швидкість реакції і увагу;
в) керувати транспортним засобом без номерного знака.
2.5. У разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій може:
а) негайно зникнути із місця пригоди;
б) набити мордяку іншим учасникам пригоди, яка від цього стане ще цікавішою;
в) кинути свій або чужий транспортний засіб на місці пригоди.
3. ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА ПІШОХОДІВ
3.1. Пішоходи повинні гуляти, де можуть. Вони також можуть боязливо рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись подалі від транспортних засобів.
3.2. При виді транспортних засобів пішоходи повинні панічно тікати від них подалі.
4. ПРИКОЛИ ДЛЯ ВОДІЇВ МОПЕДІВ І ВЕЛОСИПЕДІВ
4.1. Водіям мопедів і велосипедів дозволяється:
а) їздити там, де немає більш важчого і потужного (на предмет зіткнення) транспорту.
б) їздити, не тримаючись за руль та знімаючи ноги з педалей (підніжок), що згідно із Новими Правильними Правилами визнається особливим форсом;
в) перевозити пасажирів – скільки влізе.
5. ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ КЕРУЮТЬ ГУЖОВИМ ТРАНСПОРТОМ, І ПОГОНИЧІВ ТВАРИН
5.1. Керувати гужовим транспортом та переганяти тварин по дорозі МОЖНА!
5.2. Особливо цікавим визнається:
а) залишати на смузі відведення дороги тварин без нагляду та випасати їх;
б) переганяти тварин по дорогах у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.
6. СИГНАЛИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
6.1. Сигнали дорожнього руху подають учасники дорожнього руху, – один одному. В обміні сигналами можуть брати участь водії транспортних засобів, пасажири, пішоходи, погоничі стада та тварин, а також дресировані тварини.
6.2. До сигналів слід віднести:
а) крики („Ей!”, „Еу!”, „Шо?”, „А, йоп!” та інші);
б) лайка (специфіка риторики залежить від регіону країни);
в) світлові сигнали (дальній – в очі тощо);
г) візуальні пальцеві комбінації учасників руху (найпоширеніші – великий палець протискається між вказівним і середнім („дуля”), або середній самотньо висувається при зігнутих і притиснутих до долоні інших („я Вас хочу!”), вказівний та середній трохи зігнуті і повернуті в напрямку опонента, інші – притиснуті до долоні („моргали виколю!”);
ґ) хуки, аперкоти, кроси, маваші-гері, уракени, ура-тзукі, щелбани, репани тощо.
6.3. Перевагу мають сигнали, які застосовані швидко і вчасно, а відповідно – є більш переконливими.
7. МІЖНАРОДНИЙ РУХ
7.1. Водій механічного транспортного засобу, що прибуває до України з іншої країни повинен миритися із правилами, які діють на території України. Йому рекомендується не плакати, а залишити свій транспортний засіб на кордоні.
7.2. Водій з України, виїжджаючи до Європи, повинен миритися із правилами дорожнього руху, які діють на території Євросоюзу і пам‘ятати, що Президент – не Бог, Україна – не Європа і що порядок – це стан душі, а не папір, на якому віддруковані Правила дорожнього руху.
8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
8.1. Особи, які порушують ці Правила, не несуть ніякої відповідальності.
Вичитав в інтернеті шо з нового року будуть ше й дрючити за відсутність тимчасового талона на право власності на авто (якшо іздиш по довіреності) самою довіреністю без талона можна буде витерти ZAD
didpixto, ти давно не виїжджав зі свого гаража?
За відсутність ТРП вже добрий місяць дрючать... Важай, не попадайся, ато прийдеться вазелін купувати...
Хлопці, можу втішити! На нас знову заробили гроші!!! Тимчасові талони відмінили, а скільки "держава" грошей зібрали, а штрафів заплатили??? За кордоном напевно з такої "країни чудес" навіть не могли собі уявити, мені соромно жити в такій державі з такою владою. Вони напевне думають, що ми всі козли, чи дебіли??? Але одне приємно, яка ми витривала нація! Італійцям не подобається - страйкують, греки - вже давно своє "фе" сказали, а ми сидимо і думаємо, що завтра наша влада нового придумає, який додатковий податок введе..... Супер, тільки б дійсно вазеліну вистачило б на всіх
Давайте дрючить нашу владу, усі на барикади!!!!
А дрючілка виросла? Клоуни
А в тебе Васілій, що вже підросла?