Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Безкоштовний Wi-Fi інтернет в Монако

Автор Повідомлення
Безкоштовний Wi-Fi інтернет в Монако
Wi-Fi – скорочення від англійського словосполучення Wireless Fidelity, що означає стандарт бездротового (радіо) зв’язку, який об’єднує декілька протоколів та має офіційне найменування IEEE 802.11 (Institute of Electrical and Electronic Engineers – міжнародної організації, що займається розробкою стандартів у сфері електронних технологій). Найбільш відомим та поширеним на сьогоднішній день є протокол IEEE 802.11b, що визначає функціонування бездротових мереж. Максимальна дальність передачі сигналу у такій мережі складає 100 метрів, однак на відкритій місцевості вона може досягати й більших відстаней (до 300-400 м). Окрім 802.11b ще існує бездротовий стандарт 802.11a, який використовує частоту 5 Ггц та забезпечує максимальну швидкість 54 Мбіт/сек., а також 802.11g, що працює на частоті 2,4 Ггц і також забезпечує 54 Мбіт/сек. Крім цього, наразі ведеться розробка стандарту 802.11n, який у майбутньому зможе забезпечити швидкості до 320 Мбіт/сек. Ядром бездротової мережі WiFi є так звана точка доступу (Access Point), яка підключається до наземної мережевої інфраструктури (каналам Інтернет-провайдера) та забезпечує передачу радіосигналу. Зазвичай, точка доступу складається із приймача, передавача, інтерфейсу для підключення до дротової мережі та програмного забезпечення для обробки даних. Навколо точки доступу формується територія радіусом 50-100 метрів (її називають хот-спотом або зоною Wi-Fi), на якій можна користуватися бездротовою мережею. Для того щоб підключитися до точки доступу та відчути всі переваги бездротової мережі, власник ноутбуку або мобільного пристрою, із Wi-Fi адаптером, необхідно просто потрапити в радіус її дії. Якщо користувач одночасно потрапляє в зону дії декількох WiFi зон, то він сам визначає в яку мережу йому здійснювати підключення.
Точка доступу передає іншим WiFi-пристроям свій SSID (Service Set IDentifier – ідентифікатор мережі) за допомогою спеціальних пакетів, так званих сигнальних, що передаються кожні 100 мс. Знаючи параметри мережі (тобто SSID), клієнт може з'ясувати, чи можливе підключення до даної точки доступу.
Вперше в Золочеві, перша FREE WI-FI Zone
Перебуваючи в Monaco, будь-який відвідувач може відчути переваги швидкісного Інтернету. Для цього лише потрібен пристрій — мобільний смартфон, ноутбук або кишеньковий комп’ютер — обладнаний Wi-Fi адаптером. За допомогою Wi-Fi ви можете проглядати WEB-сторінки, працювати з електронною поштою та програмами, які потребують підключення до Інтернет, скачувати будь-яку необхідну інформацію. Також можна бавитись по мережі ігри, копіювати будь-яку інформацію по мережі. Швидкість інтернету - 2 Мбіт/сек. Максимальна швидкість передачі та прийому даних по мережі - 54 Мбіт/сек.

Налаштувати Wi-Fi дуже просто: перебуваючи в Монако, необхідно виконати пошук бездротової мережі. Обрати мережу назва якої «Monaco», та виконати підключення. Налаштування IP ардеси, шлюзу та DNS серверів виконується автоматично по протоколу DHCP
ну шо хтось тестував?
напевно вже цілий Золочів в кого смартфони і ноути вже відтестили , заїжджі люди також тестували , всім подобається!!!
Я тестував. Дохить хороша швидкість. Взагалі ідея не нова і давно мусолиться в інтернеті, проте, у місті Золочеві це перше її втілення. Ставлю "Відмінно". Нвеличка порада, поставте ще веб-камеру як у багатьох відомих пабах і барах. От так плануєш піти десь посидіти, глянув як там з місцями і т д.
bam пише:
Нвеличка порада, поставте ще веб-камеру як у багатьох відомих пабах і барах.

оце гарна ідея! було б прекрасно...
bam пише:
плануєш піти десь посидіти, глянув як там з місцями

Нічого не ставте. Бо може бути і так:"Нема тебе довго дома, жінка глянула по нету і каже ах ти такий сякий, мені кажеш шо на роботі а я тебе в монако бачила"
voshkaniridze пише:
Нема тебе довго дома, жінка глянула по нету і каже ах ти такий сякий, мені кажеш шо на роботі а я тебе в монако бачила"

А може простіше жінці не брихати?
От вженишся - зразу побачиш, шо простіше
Alexis пише:
От вженишся - зразу побачиш, шо простіше
це стосувалося якості роботи безпроводового інтернету в Монако??
П. С. де модератор дивиться?
OGO_ZOL пише:
це стосувалося якості роботи безпроводового інтернету в Монако??
А шо про нього писати? Поки працює - не трогай

З термінами розберіться, спеціалісти:
WI_FI пише:
бездротової
чи
OGO_ZOL пише:
безпроводового
яка різниця чи бездротової чи безпровідної???? ти таки дійсно тупий
пєши ісчьо
Приємно спілкуватись із спеціалістами Укртелекому
а мені з тобою неприємно спілкуватись , бо ти дійсно дуже тупий вже таку куйню пишеш
Alexis пише:
Приємно спілкуватись із спеціалістами Укртелекому

Зроби собі нікнейм ФЛУД
Ти би оприділився: чи "пєши ісчьо" чи "флуд" (кстаті не я почав, знов таки зуби скалиш а окуляри не протираєш )
А про терміни - якраз по темі.
Alexis пише:
Ти би оприділився: чи "пєши ісчьо" чи "флуд"

є якась суттєва різниця ?? то те саме шо бездротової чи безпровідної! ти далеко з своїми розумовими здібностями не заїдеш
П. С. Де модератор, що повидаляв флуд неадеквакватного Алєк))сіса(сіси)(сісо)
Раніше тут був трошки інший текст..
Ти свою відповідь кожних пару днів міняти будеш, в залежності від настрою??

додано через 54 секунди:

OGO_ZOL пише:
ти далеко з своїми розумовими здібностями не заїдеш
Головне шоб далеко не посилали!
Alexis пише:
Раніше тут був трошки інший текст..

багато куйні ти понаписував, прийшлось модератору, повидаляти твій брєд
І в кінці кінців в зясуйкуах собі розбирайся ти там популярний
І перестань офтопити
Ого, ти повний прєдурак. Скачиш за Алєксісом по всіх гілках і среш. НАКУЯ?