Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пошук родичів, однокласників, друзів (загальна тема)

Автор Повідомлення
Пошук родичів, однокласників, друзів (загальна тема)
Цікаво знайти тих хто тут на фото.
Хто шукає, той знаходить (часом). Успіхів!
Шукаємо родичів!
Привіт всім.
Я Юрко Онисько, адмін Калуського форуму http://forum.kalush.info

До мене звернувся Петро Онисько, з Бразилії, який шукає своїх далеких пращурів з України. Він дізнався що МИХАЙЛО ОНИСЬКО який народився 14го жовтня 1893 приїхав до Бразилії з міста ЗОЛОЧІВ.
В свою чергу я теж практично нічого не знаю про свого прадіда, який теж називався Михайло Онисько. І хоч жив він на Тернопільщині, не виключено, що родом розина могла бути із околиць Золочева.

Одним словом, звертаюся з проханням, до всіх небайдужих, якщо хтось є з Ониськів, або може хтось щось знає, напишіть будь ласка мені на форум, або на мило yurasyk@onysko.net або на асю 392532
Дуже дякую
Шукаю Руднік
Шукаю жителів міста Золочів по прізвищу Руднік.
Знаю Рудник, Руднік не чув
А можете взнати як звати, побатькові, і де працює?
POchaiv_Admin пише:
Шукаю жителів міста Золочів по прізвищу Руднік.

Тииииии, мооскалюююююю То тобі таки Рудника тре?
Сам ти москаль! Так треба
Maruszka
Witam.
Poszukuję wsi Maruszka, w której przed II wojną światową mieszkał mój dziadek. Znajdowała się ona prawdopodobnie w okolicy Złoczowa. Czy ktoś wie, jak teraz nazywa się Maruszka?

suaveg@o2.pl
Телефонний довідник Золочівського району дав 5 Рудників
В Золочеві:
Рудник Б. П.
Рудник Р. П.
Рудник І. М.
Та в Рудій-Колтівській
Рудник Т. І.
в Трудовач:
Рудник Н. П.
Допоможіть знайти родичів
Допоможіть знайти родичів по прізвищю Олійник І. П, який проживає в с. Словіта Золочівського р-ну, або адресу телеффоного довідника Золочівського р-ну в інтернеті.

Наперед, вдячна
http://www.telefony.lviv.ua/About.aspx

додано через 3 хвилини 38 секунд:

Слові́та — село в Золочівському районі Львівської області.

Перша згадка відноситься до 1442 року.

Протягом 16-18 ст. село перебувало у королівській власності. Спочатку воно належало до Львівського ґродового, а згодом до Глинянського неґродового староств.

У 1773 р. Словіта належала до маєтків Урсули Потоцької.

Поблизу села існував жіночий монастир Воздвиження Чесного Хреста

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Телефонний код +380 03265

додано через 1 хвилину 8 секунд:

55-510 сусіди
Дякую, але я не зрозуміла +380 03265 55-510 - це чий номер?

в довіднику, нажаль тільки організації, а мені потрібно хоть приблизно тел номери по фамілії Олійник
приблизні телефонні номери Оригінально
Томас пише:
55-510 сусіди

Номер сусідів. Скіко там того народу в селі? звоните по любому номеру і Вам всьо розкажут і про Олійників, і не тіко про них.... якщо Вам дійсно таки тре їх знайти
Написав в приват
Шукаю тітку Козоріс Стефанію
Шукаю тітку Козоріс Стефанію Михайлівну. Проживала у Золочеві (можливо ще проживає) по вулиці 1-ше Травня, кв.5 (тепер напевно назву вулиці перейменували). Кому що відомо про неї, будь ласка повідомте. Можливо у кого є електронний телефонній довідник Золочева.
E-mail: fermer100@rambler.ru
в телефонному довіднику знайшла Козоріс С. М. (вул. Степана Бандери, 13) - тел. 4-23-33
Козоріс Стефанія Михайлівна, дата народження 16 січня 1914(1916)?, вул. Степана Бандери, 13/5
ну молодці, а давайте ше номер паспорта і ідентифікаційний код виложіть, ото вже тьотя потішиться
ПОШУК ОДНОКЛАСНИКІВ
ВИПУСКНИКІВ 10-Б КЛАСУ 1977 РОКУ ЗАКІНЧЕННЯ ШКОЛИ №2 ШУКАЄ ТЕТЯНА КУНАХ З ТЮМЕНІ ВІДГУКНІТЬСЯ!
vkontakte.ru
Контакт - ЗЛО!
Татьяна Медведева шукайте в vkontakte.ru, тут трохи інші теми, або однокласниках і т. д.
Також можу розмістити ваше повідомлення(якщо в ньому буде трохи більше змісту) на сайті школи №2 www.zol-2.schools.lviv.ua
Дякую за інформацію . Вона моя однокласниця з паралельного класу-я з 10-а 1977 року випуску СШ №2. вона з 10-б. просто зайшла на мою сторінку в Мой мир і попросила допомогти-мені з Мукачева ближче до Золочева. ніж їй з Тюмені. Ще раз дякую.
Help needed for Birth Certificate
Hello to all of you,

I am looking for the birth certificate of my wives grandfather. Hope somebody likes to help me finding it.

Karol Alexander Podgórski was born 09.07.1909, Zloczów (Zolochiv), Galicia, Austria-Hungary.

Regards,
             Wadily Wijnhard
Допоможіть знайти прадіда
Привіт, шановні форумчани.
Прошу Вашої допомоги. В Вашій місцевості загинув мій прадід в 1944р. - Мальчук Каленик Кіндратович.
Його братська могила була знайдена моїм, нажаль давно покійним дідом. Знаю, що на момеріальній плиті зроблене виправлення, чи то в імені чи в по батькові. В силу тих чи інших причин, на превеликий жаль ніяких більше даних в мене та родини немає. Буду дуже вдячний за будь яку інформацію. Адже так хочеться відшукати та провідати рідну, хоч і покійну людину.

додано через 15 годин 56 хвилин 19 секунд:

Привіт ще раз.
Я знайшов цю могилу: с. Майдан-Гологірський, там поховані бійці 246 стрілкової дивізії, які загинули 26.07.44р.. Помилка виявилась у прізвищі, її написали як Мельчук ....
Якщо, хтось є з цієї місцевості, буду вдячний за фото. Сам планую поїздку на 9.05.
Дякую всім, за проявлену цікавість до вічно болючої теми – війни.
Проблематично. В с. Майдан-Гологірський з Інтернетом тєжко. Зара всі на полях.
Тому поїздку не відміняйте.
Здається знайшов кого шукав РУДНИК ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Проживає на КРИЛОВА 27 0 14
Буду вдячний за допомогу, як можна з цією людиною зв’язатися.
Надіюсь на допомогу!
шукаю могилу Пилипа і Станіславі-Марії
Привіт. Я шукаю могилу Пилипа Іванців і Станіславі-Марії Сєправській. Він помер у 7.12.1934 році. Вона померла у 22.06.1909 році. Вони були поховані на кладовищі в м. Золочеві. Це були мої прадіди. Шукаю також жителів міста Золочів, Ясенівці, Залісся по прізвищу Іванців, Бачинський, Пикевич.

Яромір
Знаю Василя Іванціва з с. Червоне. Тільки номера телефону не збереглось. Але можу взнати.
Ще друг у мене є, який наше кладовище добре знає. Живе на вул Шашкевича. Познайомлю або, якщо він буде не проти, напишу адресу в приват.
Мамука Дякую Вам за Ваше послання. Мене цікавить історія моєї родини. Я хотів би знайти свій українських родичів для поговорити, обміну інформацією, можливо, деякі старі фотографії.
Шукаю людину, яка проживала у Золочеві до 1992 року точно, зараз - не знаю. Як склалося в подальшому її життя, де зараз, цікаво дізнатись.
LUBA995, то ти точно мене шукаєш! То саме я проживав в Золочеві до 1992 року, а потім і сам не знаю де тільки не жив!
AVB. також люблю "всьо цікаве". Шукаю, можливо, саме тебе! Ото радість була б! Ти ж золочівчанин, може знайомий з цією людиною. Різниця у віці- п"ять років.[/b]
Шукаю родичів
Шукаю родичів Володимира Бородай, сина Івана та Анни, який проживав у Золочіві до Другої Світової війни. Якщо дізнаюсь ще якісь дані, обовязково додам інформацію.
Всім привіт.
Я з Києва.
Допоможіть знайти родичів. Мешкали м. Золочів, вул. Горького 51/8, прізвище Мозгові.
Чи мешкають вони ще за вказаною адресою?
Дуже вдячний за допомогу.
та проживають вони за адресою вул Січових стрільців 51/8 колишня Горького тел 0326543936
Дуже дякую!!! Навіть і не сподівався, що так видко отримаю допомогу.
Привіт усім!!! єммммммммм....... на Січових Стрільців є Ліцей......... напроти нього живе сімя..... фамілії не знаю..... тільки імена....... Андрій і Ала.......... в них шось троє діток........ дуже треба поможіть хто знає......!!!!!
Може, шановні форумчани, мені допоможуть дізнатись про долю людини. Проживала у місті по вул. Шухевича, ніби 102? Пліз-з-з.
Так давно не був в Золочеві, шо вже й не можу пригадати де та вулиця
AVB пише:
не можу пригадати де та вулиця

Я сподівалась на допомогу .
Допоможіть знайти номер телефону або якусь інформацію про Писарчука Євгена (нажаль села не пам"ятаю, але точно Золочівський район), наперед дякую.
Jaromir
На рахунок прізвища Бачинські з Залісся та Ясенівців звертайся до мене в приват моя сім*я має прізвище Бачинські тому буду рада допомогти в пошуку )))