Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Лізгоспзаг

Автор Повідомлення
Лізгоспзаг
Привіт, цікавий форум, але мало правди про нашу владу, то що зараз твориться на нашомцу Лізгоспі? Цікава ситуація зараз там заборгованість по зарплаті, після перевірки прокуратурою виявлено розкрадання на суму понад 8 міліонів гривень, колишній директор лізгоспу п. Соколовський лежить на лікуванні в 18 відділі психіатричної лікарні. Чого не пишем правди про нашу владу, але цифрами треба все описувати, що де пропало і на яку суму!?
Міня тірзают смутніе самненія...
Васілій, що сталося? Пицан касу взяв і втік, які самненія можутьбути!
Олег пише:
які самненія можутьбути!

Та не бери в голову, Ольку
Лісгоспзаг-він чий? Ну тіпо хто хазяїн?
Директором був Соколовський.
я питав хто хазяїн. Мене директор мало хвилює. Бо директор скоріше за все Фунт( )
Не Варто зразу зловтішатись. Коли людина не отримала зразу ж Російського чи Ізраїльського громадянства, Панамського паспорта, депутатського мандата чи посади замміністра то думаю не все так як сказано. Мабуть якщо б комусь із відвідувачів форуму надали таке звинувачення то він був би поряд із цією особою або уже на цвинтарі. Час все розставить на місця, а правду не сховати.
..... стопудово.... ліс - живі гроші, а Золочів маленьке село і дуже помітно, хто живе на одну зарплату, а хто на чужу... отак то
Я до лісгоспу маю безпосереднє значення .
Заборгованість по заплаті там є і то не мала , крадіжки ясна річ були але не в такому розмірі як описує Лісник , велику частку того боргу складають кредити і заборгованість по зарплаті і відпустках . Директор насправді взяв був лікарняне шоб його не зняли з посади ( якщо людина на лікарняному то її не можуть зняти з посади , отак то ) , а де те лікарняне він брав то його питання , я бачив взагалі один раз лікарняне з печаткою ветиринарної лікарні ))).
nik1985 пише:
Я до лісгоспу маю безпосереднє значення .

Ти розкажи кому ліс продавали ліпше? Шведам чи кому? І скільки квартир в Соколовського і домів, тоді я повірю що ти до Лізгоспу маєш відношення. А новому директору що на Лізгоспі на тому лісі що там є можна ще 10 років нічого не робити тільки продавати його.
Лісник пише:
Ти розкажи кому ліс продавали ліпше?

Ольку, а тобі то нашо? Зуби лікуй-там грошей німєряно
Ліс продаєм зара словакам .
Ліс вкрасти не так просто , перевіряють по повній програмі . Львівське управління ЛМГ виділяє певні ділянки під рубки і кожного кварталу звітуємся шо і скільки зрубали і скіки продали , та й цінних сортів деревини в нас мало є , а на технології сильно не наживешся .
nik1985 пише:
Ліс вкрасти не так просто , перевіряють по повній програмі .

Залежно як платити? Перевірка то така "штука тонка", як платиш так і перевіряють.