Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коли нарешті буде тепло в наших помешканнях?!

Автор Повідомлення
Коли нарешті буде тепло в наших помешканнях?!
НА ДВОРІ ВЖЕ СКОРО СНІГ ВПАДЕ А В КВАРТИРАХ НАШИХ ШКОЛАХ ДИТСАДКАХ І ТЕПЛОМ НЕЧУТИ ЗОВСІМ ХАЙ МЕРЗНУТЬ ЛЮДИ НАВІЩО ЇМ ГРІТИСЯ ДОМА ЧИ В ШКОЛІ ДІТКАМ І В САДОЧКАХ ТРОХИ ЇХ ПОМОРОЗИМО НАПЕВНО СОБІ ДУМАЮТЬ. ЦЕ ПРОСТО ЖАХ ВИБОРУ НІЯКОГО . ЯК ДАТИ ДОЗВІЛ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ ТАК НЕДАЮТЬ КАЖУТЬ ЦІЛИЙ ДІМ І ТЕПЛА ТЕЖ НЕДАЮТЬ ДЕ ПРАВДА,

додано через 2 хвилини 38 секунд:

ПОСТУПИЛА ІНФОРМАЦІЯ ЩО ТЕПЛО ЩЕ СКОРО НЕ БУДУТЬ ДАВАТИ НЕХОЧУТЬ НАПЕВНО ДАТИ ЛЮДЯМ НІ ГРІТИСЬ НІ ЗАРОБЛЯТИ У....... ДИ АЖ ЗЛІСТЬ БЕРЕ

додано через 19 годин 37 хвилин 19 секунд:

Напевно нікому така тема неінтересно шкода звичайно прорвёмса
В домах, які обслуговуються котельнями немає теплаи по ті причині, що стало не вигідно. В багатьох квартирах вже стоїть автономне опелення і наприклад на 90 квартирний дім залищилось 20 квартир які користуються послугами теплокомуненерго, не вигідно включати опалення в квартирах по тим цінам які є на даний час і ціни на мою думку будуть зростати за послуги.
Адмін! блін, коли буде тепло в оселі viktorgrozny, не в курсі? бо його
viktorgrozny пише:
АЖ ЗЛІСТЬ БЕРЕ
настільки, жи вже не розбирає, куди пише...
Держава продає котельням газ по вищій ціні, а ніж споживачам, що є абсурдом! Індивідкуальне опалання є вигідним для населення, але багатоквартирні будівлі не приспособлені для таких котлів, основною причиною є димохідні канали в квартирах які по стандартам не є для такого опалення приспособлені, газові труби малого діаметру які є підведені до домів можуть призвести то пониження тиску в системі що приведе до того що котел може згаснути. Системи централізованого опалення не є вигідні з тих причин що великі втрати тепла по трасам, фактично ми опалюємо землю. Але є міні-котельні які є більше вигідніші чим теплокомуненерго. І фактичоно та організація розвалюється що з часом приведе до аварій в домах які опалюються індивідуальм опаленням. Якщо взяти комини які мають бути вимурованими і в середині в комені має бути вставлена труба, яка має бути ізольована скловатою, що там не утворювався конденсат, який приводить до того що комен розвалиться, і може перекрити димохідний канал, що приведе до аварії. Заборгованість Теплокомунеенерго складає понад 500 тисяч гривень (цифра може бути неточною).
На даний момент Золочівтеплоенерго не має заборгованості за газ. Причиною відсутності тепла в квартирах є відсутність лімітів газу на Львівську область вцілому (навіть у Львові працюють лише ТЕЦи, а всі інші котельні не працюють). Причиною високих цін на тепло є суттєва різниця в ціні на газ для населення, і для МКП Золочівтеплоенерго, ця різниця складає біля 60 копійок. Крім того великою проблемою для Золочева є проблема будинків в яких немає димових каналів, і необхідно встановлювати котли парапетного типу, що перетворює житлові будинки в "котельні з димарями під вікнами". Також має місце встановлення котлів, які були у використанні, що може призвести до техногенних аварій, про що свідчать вибухи газу в Дрогобичі, Львові, Бродах.
Зараз по вул. Польній є дім, в якому лише ода квартира не відєднана від МКП Золочівтеплоенерго, чи вигідно опалювати такий дудино? Прапетні котли вони створють проблеми сусідам зверху, оскільки сушити білизну наприклад вже не можливо, коли такий котел є в сусідів знизу!!
Немає такого будинка по вул. Польній.
Звіснож невигідно його опалювати.
По мірі виявлення таких будинків їх стараються відключають від центрального опалення. Але в більшості випадків залишаються небагаті люди - пенсіонери, які не мають фінансової можливості встановити власне опалення, і яких цілком задовільняє центральне опалення, яке є більш безпечним ніж індивідуальні котли, особливо котли парапетного типу.
ОЛЕГ ТИ ВСЕ ВІРНО РОЗПИСАВ ПРОБЛЕМ З ТИМ НЕМА В МЕНЕ ОПАЛЕННЯ СВОЄ ДАВНО СТОЇТЬ НЕДАВНО ПОСТАВИВ АЛЕ БІГАНИНИ ІПОПРОБУЙ УЗАКОНИТИ ПОСИЛАЮТЬ ОДИН ДО ОДНОГО. КАЖУТЬ ЩО САМОВІЛЬНИКІВ БУДУТЬ ПОДАВАТИ В ГУМАННИЙ СУД . НЕДАЮТЬ ЛЮДИНІ НІЯКОГО ВИБОРУ НІ ДОЗВОЛУ НЕДАЮТЬ НІ ТЕПЛО НЕДАЮТЬ ТИ ЛЮДЕЙ НІЗАЩО ВЖЕ МАЮТЬ НА КОЛІНА ПОСТАВИЛИ ГРІЙСЯ ЧИМ ХОЧЕШ ОТ ВІД ТОГО ВСЯКІ ВИБУХИ. ЗРОБИЛИ БИ ПРОСТІШЕ ДАЛИ ЛЮДЯМ ВИБІР ТІЩО МАЮТЬ ГРОШІ ХАЙ СТАВЛЯТЬ СВОЄ ОПАЛЕННЯ ТІЩО НЕМАЮТЬ ОДИНОКІ І ПЕНСІОНЕРИ ХАЙ ЇМ ПОМОЖЕ ДЕРЖАВА ВОНИ ЗАСЛУЖИЛИ ЯДУМАЮ ДЕРЖАВА НЕ ЗБІДНІЄ А НАОБОРОТ ЗАОЩАДИТЬ,
ну от ЇМ там в вЕрХоВніЙ сРаДі треба виключити опалення і світло..... хай мля гріються і гАлаСуйТь....... козли..... з козлячими бабками.......

З. І.viktorgrozny відіжми CapsLock....... вОЧІ ріже
Тема опалення дуже цікава тим, що в Україні вона є не логічною. Встановлення індивідуального опалення в багатоквартирних житлових будинках які були пристосовані для централізованого теплопостачання є злочином і обманом народу. Я читав пропозиції Президента і згоден із ними, хоча вони є недостатніми.
У нас в Україні є дві категорії людей одні багаті і можуть дозволити собі індивідуальне опалення інші бідні і цього не можуть, а тому користуються централізованим сплачують за газ вдвічі більше і опалюють сходові клітки, приміщення загального користування, квартири багатих, із індивідуальним опаленням, через міжквартирні перегородки, стелю, і підлогу, та зберігають зовнішні стіни та перекриття цих будинків від руйнування конденсатом (щоб було зрозуміліше Ви бачили як швидко руйнуються покинуті будинки без опалення, а в цьому випадку, коли конденсат утворюється за зиму частіше і в більших кількостях це буде ще швидше і не чекайте що будинки витримають 125 років Ваша нерухомість зруйнується втричі швидше). Не вірите? Погляньте уважніше на кути приміщень внизу та зверху це містки холоду з яких уже починається руйнування Вашої квартири. А грибок супутник мокрих стін ще жодним засобом не виводиться, - тільки перекладкою уражених конструкцій.
Парапетні газові теплогенератори (котли двохконтурні турбо) дуже небезпечні коли над ними розташовані житлові приміщення, адже при включенні обігріву води викиди приблизно збільшуються в п'ять разів і по Україні уже зафіксовано смертельні випадки та важкі отруєння які привели до інвалідності, ці випадки заборонені до широкого розголосу, але службам санітарного нагляду дані вказівки всілякими методами ухилятись від погодження встановлення парапетних турбо котлів та аналізу їх викидів (політика страуса).
Втрати 40% тепла на підігрів землі теплотрасами це міф який розповсюджується цілеспрямовано фальшивими спеціалістами досить тільки глянути на формули та розрахунки дев'ятикласнику. А про втрати газу розгалуженими мережами ніхто не говорить, а вони пахнуть.
Всі провідні спеціалісти посилаючись на світовий досвід (на жаль цікавився тільки Англія, Фінляндія, Німеччина, навіть Білорусь і Росія) переконані що за централізованим опаленням майбутнє. Котельні мають високий ступінь надійності, в будь який час можуть бути переобладнані на інші види палива, мають резервні генератори струму, запасні котли і постійно обслуговуються невеликою кількістю кваліфікованого персоналу. А власні котли вийшовши із ладу створюють жахливі проблеми не тільки власникам квартир а й сусідам.
Звичайно централізоване опалення повинно бути дорожчим і у світі воно таким є, оскільки за комфорт потрібно платити. На жаль в Україні створені умови щоб цей комфорт не відчувався тому, що люди причетні до подання цих послуг в більшості випадків тим чи іншим чином причетні до справ фірм що встановлюють індивідуальне опалення або торгують обладнанням до нього, або надають дозволи. Централізовані системи опалення є стратегічними обєктами і звичайно у їх зруйнуванні зацікавлена країна яка продає нам газ, щоб поставити нас на "трубу", адже багатьом зрозуміло, що Україні обявлена війна ще від Декларації.
Мабуть уже потрібно починати судові позови власників квартир з метою повернення незаконно оплачених сум за опалення яким користувались ще і власники квартир з автономним опаленням, за викиди під вікна, за підвищення небезпеки проживання, за зруйновані димові канали, за недостачу тиску в газових плитах при підвищених холодах, за збитки які будуть понесені в результаті підвищеного зношення нерухомості.