Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Спілкування з природою - запорука успішного відпочинку

Автор Повідомлення
Спілкування з природою - запорука успішного відпочинку
А як ви відпочиваєте на природі. Як найкраще у цю пору можна провесті час у лісі?
Ice пише:
А як ви відпочиваєте на природі

Так я всі. Ми шо не люди? В основному бухаєм-ригаєм, бардак нарушаємм, НЄ?
Ice пише:
Як найкраще у цю пору можна провесті час у лісі?

Завалити пару дерев і спалити-зимно жи, йопт
я вважаю шо дійсно відпочивати в лісі на природі можливо тільки в ОДИНОКОСТІ, коли сам в лісі тоді ліс говорить і слухає.
А пянки в лісах то так проводження часу
от відірватись від компанії і полізти кудася самому, так на 1КМ приблизно, о то дійсно кайф!!!
ех якби не робота поїхав б на ровері кудась в хащі

+зарас ТАМ неймовірно клаССно

З. І.Forest is my Throne
Васілій пише:
бухаєм-ригаєм, бардак нарушаємм

Ти про себе говори!!!!
Я, наприклад, дуже люблю відвідувати ліс, кожної суботи туда їжджу, мені робиться приємно і принаймні можна нормально відпочити( +мені трошки виздоровіти морально, духовно, фізично і розумово, що мені дуже ефективно допомагає), а не нидіти в Золочеві, де повно бруду, пилу і всякого L@mN@, що дуже негативно впливає на моє здоров"я і натуру. А так можна весело провести час у місці, де ніхто і ніщо не дратує, і навіть скласти пару рядочків, розібратися у собі і своїх проблемах...
Беатріса пише:
Я, наприклад, дуже люблю відвідувати ліс, кожної суботи туда їжджу

От значи хто в лісі смітя кидає і муравєйнікі нарушає
нє, муравєйніки нарушають їжачки
tymofiy пише:
муравєйніки нарушають їжачки

А шо їжачки па суботах в лісі роблять?
жгуть
Дерева?

додано через 1 хвилину 6 секунд:

Але з іншого боку я їх панімаю-йожикі не медведі. їм зимно.
Васілій пише:
Дерева?
ага, тому їх прирівняно за шкідливістю до бобрів і грінпісівці масово їх ганяють.
полювання на їжаків заради шкурок?
до речі, мені дуже подобається проводити час на природі, а ще білише - зустрічати
tymofiy пише:
до речі, мені дуже подобається проводити час на природі,

якшо серьйозно-досить дивна тема для Золочева. В Золочеві всюда природа майже дєвствінна. Навіть в центрі і на базару. Так шо тіштесь , земляки, і не нарікайте зазря
чо, тайга тоже добре, тільки троха мінусів: комарі, ведмеді, китайські браконьєри