Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хочу познакомить девушку из Заліс'є, Ясенівці...

Автор Повідомлення
Хочу познакомить девушку из Заліс'є, Ясенівці...
Witam! Mam na imie Jaromir. Mam 36 lat i jestem Polakiem. Moi przodkowie ze strony Ojca byli Ukraincami. Pochodzili z Zalesia i Jasienowiec. Ojciec mojego Dziadka urodzil sie w Zalesiu a jego żona (Polka) w Jasienowcach. Ich syn (moj Dziadek) urodzil sie w Zloczowie w 1906 roku. Posiadam informacje o mojej rodzinie mieszkajacej w obu tych wioskach siegajace XVII wieku. Bardzo chcialbym poznac dziewczyne z Zalesia lub z Jasienowiec.. Chcialbym abysmy zaprzyjaznili sie.. Podobaja mi sie Ukrainki.. Sa niezwykle pieknymi, zmyslowymi, wrazliwymi i serdecznymi kobietami.. Moim marzeniem jest wstapienie w zwiazek malzenski i zalozenie rodziny z dziewczyna (Ukrainka), pochodzaca z wioski, w ktorej znajduja sie groby naszych przodkow i ktora mowi ich ojczystym jezykiem. Znam dobrze jezyk rosyjski i angielski. Chcialbym nauczyc sie jezyka ukrainskiego, ktory bardzo mi sie podoba.

Pozdrawiam,
Яромир.
riva7-72@o2.pl
Яромир, ты класный чувак, но девушки за последнее время сильно изменились. И боюсь не в лутшую сторону
Jaromir пише:
Podobaja mi sie Ukrainki.. Sa niezwykle pieknymi, zmyslowymi, wrazliwymi i serdecznymi kobietami..
Василий, я вижу у тебя злой язык а наверно и плохое опыта как ты не знаеш девушки котороя и zmyslowa и serdeczna a и красивая тоже.. А может быть ты не в лутшую сторону

Жду ответа хорошой девушки и передаю привет.
Jaromir пише:
девушки котороя и zmyslowa и serdeczna a и красивая тоже

Жалко, но это-фантастика
Jaromir пише:
Василий, я вижу у тебя злой язык

Да нет, нормальный язык. Приезжай, сам все и увидишь.
Васілій пише:
Жалко, но это-фантастика

неправда!
Беатріса пише:
неправда!

Аргумєнти?
Васілій, так сложилось что я був, видел и знаю вот и аргумент..
гаразд - передаю привет и дякую за приглашение.
Jaromir

тобі треба писати якісь пяні статті+зробити професію коментара ВЕРХОВНОЇ РАДИ і шоб ти ТО ВСЬО коментував...
без обід, просто круто пишеш)))))))
O_o*aka*F.O.A.D. пише:
тобі треба писати якісь пяні статті... ... просто круто пишеш)))))))

O_o*aka*F.O.A.D.!
1) не в тему комент
2) зайди на будь-який їхній польський форум і напиши там тверезу статтю про їх парламент на їхній мові так як зможеш
зроби собі професію коментара, умнік
не в тему.....
чо ти так розтроївся?

З. І. соррі за оффтоп
O_o*aka*F.O.A.D.! Zapytam: czemu jestes az taki zlosliwy.. Uwazam, ze nawet jesli z jakiegos powodu nie zgadzasz sie z trescia mojej wiadomosci nie powinienes byc nieuprzejmy.

Napisze jeszcze raz: bardzo chcialbym poznac i zaprzyjaznic sie z kobieta, mieszkanka wioski Zalesie lub Jasienowce..
Bedzie mi milo jesli odezwie sie do mnie sympatyczna dziewczyna.

Pozdrawiam.
хто яких кобіт знає про таких і пише. Дівчата бувають різні
до Jaromira - ти на правильнму шляху - стукай і відчинят.\
Васілій - воливу треба мати !