Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Аудіокниги

Книжку потрібно:
читати 40%   2
слухати 0%   0
можна слухати і читати 60%   3
дивлюсь тільки малюнки 0%   0
а нашо мені ті книжки? 0%   0
Всього голосів: 5
Автор Повідомлення
Аудіокниги
Хто шо вже встиг послухати? Може хтось знає, де яку аудіокнижечку можна качнути? Давайте ділитись

А взагалі, як ви вважаєте, як краще сприймається книга - читаючи чи слухаючи???
Так то класна штука..... були часи як мав всяку систематичну роботу то переслухав море всякокого
:діти КОКУрудзи, кадділак Долана, зов ктулху, ужас Данвіча, код ДаВінчі, чужий.... ше кілька але вже на памятаю
почав читати(слухати) С. Т. А. Л. К. Е. Р.... але по технічни причинам не дослухав, те саме з "страх і ненависть в Лас-Вегасі"
де качати? а фіг його знає я в брата беру...... знаю шо в неті є з професійним голосом і навіть з музикою.....

З. І. !!! дуже клаССна штука!!!
Привіт! Дійсно, якщо літературу поділити на хоча б на 2 категорії, перша легкі детективи, фентезі, інформаційні і т. д., тобто щоб мозок напрягати дуже непотрібно було, тоді слухати в час роботи, готуванні їсти, по дорозі на роботу, це дуже класне заняття. Заміна слухання музики, але з користю.
Друга категорія, яку на мій погляд, ніяк не можна прослухати, бо коли людина читає, вона задіює зовсім інші ділянки мозку, аналізує і робить висновки по ходу читання. Для прикладу, Біблію, як можна слухати, її потрібно читати і тільки добре сконцентрованому на цьому, бо хочеться як найбільше відкрити для себе. Багато є літератури, яка написана в аналогічній формі, потребує аналізу. Сковороду чи Гоголя просто прослухати як звуковий супровід, це мені здається неповага до самого автора.
Дякую

Опис аудіокниги:
"Сучасна українська література: Я, "Побєда" і Берлін (До. Ськрябін)":
Ця книжка - літературний дебют відомого українського співця Андрія Кузьменко, лідера групи "Ськрябін". До збірки увійшли дві повісті, а також тексти відомих пісень групи. Перша повість - "Я, "Перемога" і Берлін" - пройнята яскравим відчуттям гумору, веселим настроєм і, напевно, розсмішить навіть дуже серйозних читачів. Події відбуваються навколо старого і пошарпаного автомобіля мазкі "Перемога", на якому Андрій зі своїм іншому Бардом подорожують до столиці Німеччини. Друга повість - "Місто, в якому не ходять грошей", - зовсім інша по жанру. Це невесела історія про дівчину Алісу, яка із-за збігу обставин опинилася в жахливому місті, де панують нечувана жорстокість і нелюдські порядки, місті, з якого немає дороги назад.

Жанр: Гумор, пригоди, гостосюжетний триллер, українська сучасна література.
Автор: Кузьма Скрябін
Читає: автор
Мова: Українська
Рік видання: 2008
Формат: Аудіокнига mp3
Бітрейт аудіо: 320 кб/с
Час звучання: 03:45:43
Офіційний сайт: http://www.skryabin.biz/

Перша повість — «Я, „Побєда“ і Берлін» (01 - Ya Pobeda i Berlin)

01.Ya-Pobeda-i-Berlin-chastina-1
02.Ya-Pobeda-i-Berlin-chastina-2
03.Ya-Pobeda-i-Berlin-chastina-3
04.Ya-Pobeda-i-Berlin-chastina-4
05.Ya-Pobeda-i-Berlin-chastina-5
06.Ya-Pobeda-i-Berlin-chastina-6

Друга повість — «Місто, в якому не ходять гроші» (02 – Misto)

1.Misto-1
2.Misto-2
3.Misto-3
4.Misto-4
5.Misto-5

Приємного слухання!
vaymut пише:
Андрія Кузьменко, лідера групи "Ськрябін".

romashcaa пише:
мені здається неповага до самого автора.

соррі але він реально-куй0ва людина

З. І. таке може написати кожен(ну ви пойняли)

Опис:
Що це? Що це за книжка? Це детектив? Так, тут є: жага вбивства, намагання вбивства, плани вбивства і, власне, саме вбивство. Але це НЕ детектив. Це молодіжна проза для неформалів? Так, тут є: секс, наркотики, музика, панк, андеграунд - все, що потрібно молодому неформалу. Але це НЕ молодіжна проза для неформалів. Це роман про конфлікт поколінь? Так, тут є: непорозуміння між дорослими і підлітками, небажання жити так, як живуть батьки. Але це НЕ роман про конфлікт поколінь. Що ж це таке?
Ми могли б вам розказати, але краще дізнайтеся самі.
Любко Дереш, «Поклоніння ящірці», - це ТЕ, що потрібно читати…

Автор: Дереш Любко
Назва: Поклоніння ящірці
Жанр: сучасна українська література.
Час звучання: 6 год. 17 хв.
Бітрейт: 192 kbps.
Формат: MP3 (без скороченнь).
Читають: Бобров Сергій, Ірина Шумахер.
Видавництво: «Сідіком».

Lyubko Deresh Pokloninnya jaschirtsi
Все, що мені колись довелось "прочитати вухами", це "Мадам Ракен" Еміля Золя Та ше й англійською

Ящірку Дереша дійсно дуже рекомендую.