Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Аборт - вбивство чи оправдання

Що для Вас означає АБОРТ ?
Аборт - вбивство немовляти 93%   15
Аборт - безвихідний варіант 6%   1
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Аборт - вбивство чи оправдання
На форумі не піднімали і такого питання. Всі молоді тут, надіюся, що у багатьох небуло таких ситуацій. Проте для того, щоб зробити правильний вибір, треба обговорити, що ж для нас означає це.
Для мене це вбивство.
Він небажаної вагітності можна застерегтися багатьма методами. Для мене означає вбивство. Для мене це вбивство, в Україні зафіксовано понад 30 міліонів абортів!!!!!
Аборт - не лише вбивство, але й вбивство з особливою жорстокістю. Це навіть не предмет розмови. Людина, що виправдовує аборт, як на мене добровільно відмовляється від своєї особовості і людськості. Можна трохи почитати про це на http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=154
А ви , що хлопці хочете, не злазити з жінки і штампувати дітей, як наш
Гарант! Аборт- це жіноче право вибору, давати життя дитині чи ні, Дуже жорстоке право звичайно, але, як всяке право воно повинно бути реалізоване!
roma пише:
А ви , що хлопці хочете, не злазити з жінки і штампувати дітей, як наш Гарант! Аборт- це жіноче право вибору, давати життя дитині чи ні, Дуже жорстоке право звичайно, але, як всяке право воно повинно бути реалізоване!

Але ваше право не дати то зробити, користуючисть контрацептивами.
Олег
Ти хоч жінкою колись "володів"? А якщо "володів" , то давав їй можливість "кінчити"?(Див, тему "Оргазму")., Тут презерватив десять раз може "пропустити", вже не кажучи , що "розірватися". Зрештою багато мужиків навіть не уявляють секс з презервативом. Найкраще або "швидко витягати" , не доводячи звичайно жінку до оргазму або жінці поставити маткову спіраль(може тільки лікар!) або приймати протизаплідні таблетки , які як кажуть лікарі, шкідливі для здоров"я жінки. 100% гарантії не дає ні один метод. Зрештою ідеальних систем захисту не існує, тому, що для жінки- це природнє , нормальне явище вагітніти і народжувати дітей.
А зі статистикою про аборти, Олег, ти явно загнув. В Україні 46 мільйонів населення, жінок десь близько53% або 24 мільйони. Це все разом з маленькими дітьми(дівчатами) і бабулями, які ледве пересуваються, і хіба, що можуть говорити про любов. А що пенсіонерів в нас більш, ніж достатньо -це загально відомо. Це навіть не піддається коментарям! Зрештою, якби так було наші лікарі гінекологи їхали би на 700 "Мерсах" ,"Лексусах" . Бувши в лікарні я таких машин не бачив!
roma
Привіт!
roma пише:
А ви , що хлопці хочете, не злазити з жінки і штампувати дітей, як наш Гарант! Аборт- це жіноче право вибору, давати життя дитині чи ні, Дуже жорстоке право звичайно, але, як всяке право воно повинно бути реалізоване!

Жінці ще не дав ніхто право вирішувати за Творця. Адже тільки Господь нам дарує діточок. Кожна дитина, народжена чи ненароджена має Святого Духа. Коли дитина вмирає без вмішування людини, будь-якої, це не несе за собою гріха вбивства. В іншому випадку - жінка є вбивця.

Ти щось сказав про оргазми, так от мені просто цікаво скільки часу тобі потрібно було довести жінку (чув біля 45 хвилин), це не є такий великий період часу для того, щоб не кінчити. З власного досвіду
Практика робить чудеса.
romashcaa
По-перше, треба уважно читати , що надруковано на сайтах. За оргазм по 45 хвилин, йшлося не про мене, а про мого однокласника. І то ця подія трапилася один раз.
По-друге, ніхто не в праві говорити від імені Бога. Навіть священник , який приймає сповідь від мирянина є лише посередником
між людиною і богом, і а аж ніяк не пророк. Він не прощає гріхи, а лише відпускає. Тобто рекомендує Богу простити гріхи.
По-третє, істина завжди конкретна. Romashcaaговорячи про дух святий, який є в ненародженої дитини, розумію куди , ти хилиш. Тому. що образа святого духа є смертним гріхом. Але чи є дух святий в дитини зачатої під час згвалтування в тому числі і групового; від батька алкоголіка, який все пропив і пропиває далі, але, ще не втратив здатності зробити дитину. І цьому "батькові" вибач "по хер", наші роздуми і ми самі , тут в Інтернеті , він собі в "міру" випив і хоче баби. І попробуй жінці йому відмов. Запхав, кінчив, спустив. А жінка завагітніла третьою чи четвертою дитиною.
Що їй накажеш робити? Знову народжувати? Якщо на всі ці питання ти відповісиш так, то перейдемо до п. четвертого.
По-четверте, ситуація яку нікому не побажаєш. В мене є дівчинка в сім"ї, я не знаю чи є вона в тебе. І не дай боже, якби сталася сталася ситуація, що група "відморозків ".... далі продовжувати не буду, а лише питання.
Ти б дозволив їй зробити аборт? Я відразу кажу:"Так".
Як що ти romashcaa скажеш "Ні", я тоді сприйму твої аргументи і скажу:Ось
дійсно ця людина свята " А якщо ти щиро скажеш, як і я "Так", я скажу:"Хлопче не вийо..., не лицемір, і не фарисействуй, бо це теж є гріх, вдавати побожного і навіть святого, а ним і близько не бути. " І як наш Бог Ісус Христос "любив" фарисеїв і лицемірів , це загальновідомо.
romashcaa пише:
Жінці ще не дав ніхто право вирішувати за Творця. Адже тільки Господь нам дарує діточок. Кожна дитина, народжена чи ненароджена має Святого Духа.

А можна без релігійності і без творця? Про господа ше між іншим не все так однозначно-це всього лиш питання віри.
romashcaa пише:
(чув біля 45 хвилин), це не є такий великий період часу для того, щоб не кінчити.

От не повезло ж хлопу-за 45 мінут дим піде.
romashcaa пише:
З власного досвіду

А хвастацца нікрасіва Най жінка твоя підтвердит. ну і факти
Привіт!

roma пише:
По-друге, ніхто не в праві говорити від імені Бога. Навіть священник , який приймає сповідь від мирянина є лише посередником
між людиною і богом, і а аж ніяк не пророк. Він не прощає гріхи, а лише відпускає. Тобто рекомендує Богу простити гріхи.

Тут я не зрозумів твого висновку, дійсно жінка немає права думати за Господа Бога, і тим більше вирішувати за нього, що робити з Духом Святим, який вже в лоні її. Священник чому рекомендує, він на роботі, відпустив, взяв іншого, і так далі. В ідеалі, навіть непамятає всіх гріхів грішників, бо можна зглузду зїхати.

roma пише:
Але чи є дух святий в дитини зачатої під час згвалтування в тому числі і групового; від батька алкоголіка, який все пропив і пропиває далі, але, ще не втратив здатності зробити дитину. І цьому "батькові" вибач "по хер", наші роздуми і ми самі , тут в Інтернеті , він собі в "міру" випив і хоче баби. І попробуй жінці йому відмов. Запхав, кінчив, спустив. А жінка завагітніла третьою чи четвертою дитиною.

Тобі вже відповідали. Контрацептиви для нормальних стосунків. Доречі, один цікавий момент для жінок, СПІРАЛЬ теж рахується абортом (яйцеклітина запліднюється, а значить Дух Святий уже є присутній, проте вона не пристає до стінок матки і виходить, вмирає).
І жінка коли має вибір знову народжувати чи ні, це вибір знову між вбивством або життям.

roma пише:
В мене є дівчинка в сім"ї, я не знаю чи є вона в тебе. І не дай боже, якби сталася сталася ситуація, що група "відморозків ".... далі продовжувати не буду, а лише питання.
Ти б дозволив їй зробити аборт?

Ти знаєш кожна людина, добра, погана, в свому житті має ті ситуації до яких в першу чергу вона готова, а по друге заслужила. Заслужила не завжди вона, а як я вже говорив в паралельній дискусії, це може бути гріхом родової лінії. Для прикладу, чоловік у роду був насильником, родиться через пару поколінь (не більше 7) дитина, дівчинка, яка отримує на відпрацювання гріх насильника, її гвалтують. Це є страшна трагедія, просто жахлива для батьків, таких як ми, але вона має причину, бо ніщо не стається у нашому житті випадково. У нас нема розуміння цього, і ми зразу діємо емоціями, це нормально, але переступити границю Законів Божих ми не маємо права. Аборт вона б не робила це однозначно.
Завжди кажу, треба молитися за свій рід, бо невідомо який багаж нам вони залишили на відпрацювання. А це не вигадки, а реальність.

Васілій
Це не хвастання, це реальність. Секс на 10 хвилин, це для ліфтів, дворів, дискотек і т. д. Вдома, під романтичну обстановку хочеться більше і більше. Чого і тобі і всім бажаю, щиро
romashcaa!
Тобі би в нашому МЗС працювати дипломатом! Все дуже округло і обтікаємо.
Були поставлені конкретні запитання , на яких я так і не отримав конкретних відповідей. До чого тут абстрактна дитина з обтяженою кармою?
Де там сьоме покоління?! Тут свої внуки часто не знають дні народження своїх дідусів і бабусь!
Йде мова про реальну чи " віртуальну" твою дитину! Дозволив би ти їй зробити аборт чи ні? І не тільки в форс -мажорних обставинах!!!
Дівчинка закохалась в 14 років і "підзалетіла". Ходити їй на уроки в школу з" животиком" під цинічні компліменти однокласників чи зробити аборт?
Бути їй маленькою мамою і бавити їй, і всім вам(сім"ї) цю дитину чи не допустити її появи на світ! To be or not to be?-бути чи не бути?
Ось про що йде мова!
Тепер щодо святого духа. Це діло святе. В дискусію я вступати не буду.
Лише зацитую:"Народжене від плоті- є плоть, а народжене від Духа- є дух"(Євангеліє від Івана. Розділ 3, вірш 6.) Хіба тут ще потрібні коментарі?
Зрештою візьми всі Євангелія ( 4авторів: Марк, Матфей, Лука, Іван) і ніде не сказано прямо, про заборону аборту. Звичайно хтось скаже, що в Євангелії підтверджено принцип не вбивай, а аборт це -є вбивство.
Та чому вбивство дорослої молодої людини чи старшої дитини зло, і як тут заявляють, тим не менше може бути прощене, а вбивство зародка-ні?.
Що є зло більшим , коли в лісі гвалтують і вбивають дорослу вісмнадцятилітню
дівчину чи ненароджену дитину? Чим перша гірша від останньої?
І що перша хотіла жити менше , ніж остання?
От нарешті romashcaa будь мужиком, а не польовою квіткою, і конкретно дай відповідь на поставлені питання! І на попередніх питання також!
да... діла...
Народ, давайте без пафосу і конструктивно
1) з погляду загальнолюдського: будемо мати право говорити щодо того щоб забрати в когось життя не раніше, ніж матимемо можливість це життя йому повертати.
2) з погляду релігійного (для мене погляд Біблії): Псалом 138:15,16,
Вихід 21:23
3) з погляду justice for all:
roma пише:
Що є зло більшим , коли в лісі гвалтують і вбивають дорослу вісмнадцятилітню
дівчину чи ненароджену дитину? Чим перша гірша від останньої?
А чим тоді останнє ліпше від першого?
roma

Нормально настрочив знову. І що, навіщо стільки нервозності, стільки однодумності, в доброму смислі того слова . Ти вже перший раз чітко визначився з своєю позицією, думаю всі зрозуміли і я в тому числі.
Якщо я тобі не відповів конкретно на твої запитання, а я хотів відповісти розширено, теж з моєї сторони, тоді зроблю це ще раз.

tymofiy не любить пафосу і конструктиву, і дав такі ж конкретні відповіді, які мало чим відрізняються від всіх, хто голосував по першому пункту.

roma пише:
Дівчинка закохалась в 14 років і "підзалетіла". Ходити їй на уроки в школу з" животиком" під цинічні компліменти однокласників чи зробити аборт?

В 14 років, дівчинка має голову на плечах. В першу чергу це - виховання батьків, валеологія, християнська етика, загальна проінформованість через всі засоби інформації, а тому це все дає підставу вважати, що дівчинка легковажна, яка свідомо переступила межу. АБОРТ це не вихід. Скільки є випадків, що діти народжують, і нормально виховують дітей, багато. Так само і багато що їх здають в інтернати (погано, дуже, але не вбивство). Є і погана стастистика, може і більша, абортів, проте тут про оправдання і мови не може бути.
І що це за слова жалості, що буде в школі, як сприйме суспільство, а коли лягала під нього чим думала ..., перестаньте давати "фору" жінкам, які зробили аборт.

roma пише:
Зрештою візьми всі Євангелія ( 4авторів: Марк, Матфей, Лука, Іван) і ніде не сказано прямо, про заборону аборту.

Ти сам відповів, а навіщо писати одне і теж саме сто раз. Є заповіді, вони є не для вузького застосування, а є заповідями життя. При чому, життя іде вперед, а вони актуальними будуть до кінця віку.

roma пише:
Та чому вбивство дорослої молодої людини чи старшої дитини зло, і як тут заявляють, тим не менше може бути прощене, а вбивство зародка-ні?.

Так, ти говориш дійсно слова, які мають суть. Але не враховуєш одного нюансу, мати, яка вбиває свою дитину, теж може бути виправдана, так як і людина, яка в темноті при нападі на неї, проломила череп цеглою нападника. Людина вбила, порушила заповідь. Людський суд в більшості випадків її виправдає, але жити з думкою про вбивство не дає спокою. І от тоді, ця людина від щирої душі каїться у свому діянні, вона зробила гріх, страшний гріх, і в ньому каїться, і все своє життя, життя в молитві за душу убієнного, спасає і свою душу.
Ти зустрічав матерів, які зробили аборт, щоб вони признали свою вину у здійсненні навмисного свідомого вбивства ?
А я зустрічав, але тільки після 50-60 років життя, після ситуацій в житті, які прямо показали людині минулі її діяння. І ця жінка, до останніх днів свого життя, відмолює своїх діток. Бо розуміє, яку спадщину може лишити після себе.

roma пише:
От нарешті romashcaa будь мужиком, а не польовою квіткою, і конкретно дай відповідь на поставлені питання!

Чи дав я відповідь на твої запитання чи ні, але скажу тобі одне, тема неможе бути однозначною, вона є складною, і відповідати як на тестуванні у школі (так чи ні), тут неможна. Потрібно вислухати думки всіх, і на базі їх кожна людина читаючи це, робить свій власний висновок.

Дякую
romashcaa пише:
tymofiy ... дав такі ж конкретні відповіді, які мало чим відрізняються

romashcaa, по-моєму, надійшла твоя черга. Дай визначену відповідь на свої ж питання, а ми прокоментуємо і покритикуємо
На здоровля!
tymofiy
Шановний tymofiy не в дитсадку ж напевне
Розжовувати я ж не буду кожне своє слово, або розумій, або я не знаю

Я голосував перший, за перший пункт, в ньому впевнений. Тому і відстоюю таку позицію.
Читайте уважніше ...
Ну, впевненим можна бути багато в чому якшо така проблема не стосується безпосередньо тебе,romashcaa. І саме головне можна от дійсно вірити у свою правоту, але ... але я шось не вірю в то, шо якшо з твоєю дочкою шось станеться (не дай боже ясна річ, згвалтування чи медичні серйозні покази ) , то в тебе не буде і близько в твоїх чистих і прозорих помислах думки про аборт. Просто ляси точити то не мішки носити та коли біда стосується безпосередньо то більшість добре обдумає шо ж то робити і то все незалежно від результату.
Писи. Може саме і тому ти вроді би і відповів на питання Ромки але явно обійшов приналежність питання конкретно до тебе
romashcaa
На скільки я зрозумів конкретних відповідей не буде. Є ж такий парламентський і дипломатичні терміни "утримався" , " не визначився"!
Вот так , ребята!
Где ваша святость?
Её уж нету ,
Осталась гадость!

Звісно кожен відповідає , як хоче і може, в міру своїх сил і можливостей.
Та як хочеш заставити це не робити(аборт) чужу Марину, то застав це не робити і свою Катерину!
Зрештою , де на форумі жінки? Чому вони не приєднуються до теми, яка стосується їх особливо?![/i][/list]

додано через 4 години 14 хвилин 43 секунди:

Резюме.
Оскільки відповідь на багато питань не дана, попробую підсумувати, а опоненти-критики нехай критикують.
Чи є аборт-вбивство з огляду на релігію і церкву? Однозначно, так.
Чи можна виправдати аборт? На мою думку, якщо діють форс-мажорні обставини, а саме згвалтування, чи ситуація крайньою життєвої необхідності
(життя з алкоголіком, покинута молода жінка , вагітність в дитячому і підлітковому віці) так. Аборт можна виправдати і навіть дозволити в даних ситуаціях морально з релігійної точки зору. З законодавчої сторони аборт можна і треба дозволити взагалі в усіх випадках , інакше аборт буде робитися в підвалах, і морги будуть переповнені трупами молодих і не дуже, жінок. Подібна ситуація була в СРСР в 1936-1955р, коли була заборона абортів(Інфрмація взята з Інтернету). Щоб такої ситуації не було і в наш час народ повинно мати віру, навіть дуже велику віру. А її у нас немає!
Щодо питань на , які я не одержав відповіді. Перше чи існує Святий дух
при зачатті? Звернемося до першоджерел , зокрема Святого Євангелія.
Вам слово, Святий Іван:"Дух, як вітер, віє де хоче:шум вітру чуєш, а звідки він приходить і куди йде- не знаєш, так що кожен може бути народжений від Духа".
Може бути так , а може бути і ні. Ніхто про це не знає. І твердити, що при зачатті дитини обов"язково є Дух, це не зовсім коректно.
Абстрагуючись, можна майже цілковито заперечити наявність Святого Духа при згвалтуванні. Тому тут гріха при(аборті) на мою думку не має взагалі, а у всіх інших форс-мажорних обставинах він є , але не настільки значний, як про це тут пишуть. Його поза всяким сумнівом священники повинні відпускати. Поза форс-мажором-це дуже великий , навіть смертний гріх. Я вважаю, що його священники не повинні відпускати взагалі(образа Святого Духа не прощається! )Так написано в святому Євангелії.
roma пише:
На скільки я зрозумів конкретних відповідей не буде. Є ж такий парламентський і дипломатичні терміни "утримався" , " не визначився"!

Привіт!
Надоїло городити одне і теж. Аборт - гріх. Оправдання нема, ні в яких випадках, я підкреслюю ні в яких (згвалтування, алкоголізм, дитина 10 років і т. д.), на все воля Божа, а не людська. Жінка буде мати спасіння тільки після щиросердечного покаєння у гріху вбивства, і відмоленні по житті своєму всіх дітей абортованих.

тут гарні точки зору отців церкви (правда по російськи, якщо це має значення) http://www.aborti.ru/cerkov/

Крапка
romashcaa
Заздалегіть вдячний за критику. Питання щодо жіночих страждань до
romashcaa. І твоя жінка теж?[/b]
roma пише:
Заздалегіть вдячний за критику. Питання щодо жіночих страждань до
romashcaa. І твоя жінка теж?[/b]

Рома, ми двоє тут описуємо проблеми жінки, проблеми аборту, хоча впевнений ні в тебе, ні в мене цієї ситуації небуло і бажаю щоб ніколи не було. Це перше.
Друге, як ти вже говорив, дискусія повинна проходити з жіночою половиною, а то виходить, що ми плануємо родити або не родити
Третє. У моєї дружини абортів не було.
Четверте, жіночі страждання неможуть бути для нормальної людини нормою, я як і кожний чоловік я є співчутливий.
Як відомо, кожну ситуацію можна розглянути, як мінімум з двох сторін. А даному випадку, на скільки я зрозумів Рому, йдеться про критичні випадки (згвалтування, алкоголік і т. д.)

Жінки Ви є ?
Цитата:
А ви , що хлопці хочете, не злазити з жінки і штампувати дітей, як наш
Гарант! Аборт- це жіноче право вибору, давати життя дитині чи ні, Дуже жорстоке право звичайно, але, як всяке право воно повинно бути реалізоване!

Ти що, взагалі осточортів! Звідки таке право? Хто його дав? З чого ти, тлумку, таке взяв? Що ти взавгалі в біса читав з нормативної етики, я вже не кажу з християнської етики? Де ти був? Що ти бачив, що би могло допомогти тобі детермінізувати цінність людського життя? Чи ти, македонський козолуп, взагалі нічого не знаєш, крім як "штопати" все, що рухоме? Чи ти чув щось про природне регулювання плідності, чи ти як безконтрольний, інстинктивно-регульований пес на зразок Арістотелівського "Animal rationae"? Якби ти таке писав про "доембріональну контрацепцію", я б ще стерпів. Але реакція : право на вбивство - це вже занадто. Ти з такими поглядами деградуй і далі, але християнське суспільство ніколи не здеградує, як би такі як ти цього не добивалися.

додано через 48 секунд:

Хай Бог мене простить за гнів мій...
Takada Якщо ти, чи вірніше ви , священник(сперечатися з священниками це гріх), то я припиняю цю дискусію . Якщо ні , то продовжую її далі. Оскільки я поки що, звичайно відповіді не одержав, я продовжую дискусію.
Ну чого ти сипиш незрозумілими для користувачів Інтернету латинню, і творами Арістотеля. Хто б з даних користувачів(юзерів) витратив би зусилля і час , щоб прочитати знамениту "Історію тварин" на 527 сторінках. І яке природнє регулювання плідності може бути в людини? Це бджоли, які не мають звідки брати поживу, перестають розмножуватися. А в людини в більшості випадків, все навпаки. чим більша відсталість і злидні , тим більше вони розмножуються. Прикладів більше, ніж достатньо. Починаючи від Карпатських і Поліських сіл і, закінчуючи африканськими селищами. І якщо вже далі йти по Арістотелю , то природа не діє сама по собі, у неї є рушійна сила, і цй силі Арістотель дає ім"я"БОГ".
А тепер,Takada якщо ти такий розумний , то поясни чого це "природнє регулювання плідності "спрацьовує в бджоли , а не спрацьовує в темних і забитих гоцулів, поліщуків і негрів. Вони бідують, але вони і розмножуються! І ще, як розмножуються!
Відповідь більш, ніж очевидна . В людини його просто немає. А тому
природнє регулювання плідності приходиться робити ш т у ч н о, (як це і не приємно для тебе звучить). Звісно до і на жаль, після заплідення!!![/i][/b]
roma пише:
Відповідь більш, ніж очевидна . В людини його просто немає. А тому
природнє регулювання плідності приходиться робити ш т у ч н о, (як це і не приємно для тебе звучить). Звісно до і на жаль, після заплідення!!![/i][/b]

Рома, ну брєд і все. Коли б бути повним атеїстом, і вірити тільки Дарвіну, ну можливо б особисто я зрозумів твої доводи. В противному випадку, це просто маячня.
Бог і тільки Бог може вирішувати коли дати життя, а коли його забрати. Маю таку ж думку про смертну кару, але це вже друга тема на форумі. Не хочу розпалювати її тут
Дякую
romashcaa До чого тут атеїзм і дарвінізм? Якщо не можеш аргументувати і
захищати свою позицію по суті, то вже краще сісти спокійно і знайти більш цікаве заняття в Інтернеті і поза ним , ніж Золочівський форум. А доходити до рівня Takada єдиним аргументом якого проти опонентів є площадно-базарная ругань (не можу знайти українського аналога цього російського виразу)???
А тепер щодо своїх висновків. БОГ сотворив людину окремо від тварин і людей.
Адам , перша людина Біблії, був по зовнішності подібний до БОГА. В Біблії про це сказано чітко, ясно і однозначно. Тобто сотворивши людину подібно до себе, він їй дав те, що не дав тваринам, а саме Р о з у м. Адже люба тварина поведінка якої , якби не виглядала розумно, має лише високорганізовані інстинкти, а розуму не має. Разом з тим Творець не дав Людині те або пізніше забрав те(це дискусійно), що дав тваринам :здатність природнього регулювання народжуваності. Питання чому? Найбільш проста відповідь,
для того і є в людини розум, щоб думати , а скільки я повинен мати дітей в
сім"ї чи навіть поза сім"єю( і таке буває!)? І якщо хтось в сім"ї ( чи вся сім"я)хоче "зупинитись", то які мають бути його(її) дії. Звичайно любим способом запобігти небажаній вагітності в жінки і народження такої ж небажаної дитини( до речі церква засуджує і контрацепцію!).
І ті, що допускають контрацепцію , а засуджують аборт лукавлять.
Якщо вже бути чесним і щирим, то потрібно в однаковій мірі і засудити обидві
речі. Дійсно чим створення передумов для вбивства, краще від самого вбивста?
Цитата:
А доходити до рівня Takada єдиним аргументом якого проти опонентів є площадно-базарная ругань

Хлопче! І тобі не соромно? По-перше, структурніше викладай те, що ти звеш своїми думками - це не базар, а, в ідеї, наукова дискусія. А по-друге, порівнявши, для прикладу, всі мої і твої повідомлення, ті, кому це цікаво зроблять висновки. Щодо тексту - без коментарів.
roma пише:
БОГ сотворив людину

Це доведений факт? Якшо все ж нє-то всьо шо ти кажеш далі немає нвякого змісту.
Різницю між теоремою і аксіомою знаєш?
Takada пише:
структурніше викладай те, що ти звеш своїми думками

І тут те саме!!! До тебе твоїми ж словами говорю
Takada пише:
І тобі не соромно?
Васілій пише:
Різницю між теоремою і аксіомою знаєш?

Сперечались раз три ноутбука:
1) Ми сконструйовані інженерами і ОС нам придумали теж вони (там в кредітсах так написано)!
2) Нє, ми походимо з нелегальної партії китайських ПАЛМів і перейняли від них ОС!
3)Ніфіга ви не шарите, ми саморозвинулись з шурупів, а наша ОС випадково розвинулась завдаки інтерполяції множинних системних збоїв шурупа.
tymofiy пише:
Сперечались раз три ноутбука:

нУ І чим ви , перші ноутбуки, переконливіші за третіх.
та на перший погляд різниці нема, тільки зауваж, чи ти бачив ноута, якого би відремонтував... шуруп?

Васька, ні прінімай блізка ки сєрцу
я вже десь писав шо до складних речей не підходять прості аналогії. Бо по твоїй логіці людей лікує БОГ
tymofiy пише:
чи ти бачив ноута, якого би відремонтував... шуруп?

tymofiy пише:
Васька, ні прінімай блізка ки сєрцу

Спакойна, Васька ше вас всіх купить і продасть, а патом апять купить, но дішевлє
roma пише:
А тепер щодо своїх висновків. БОГ сотворив людину окремо від тварин і людей.

Ти хоч сам читаєш що пишеш (окремо від тварин і ЛЮДЕЙ)

Твоя позиція була ясна всім з першого посту, навіщо було створювати непотрібну дискусію, яка стоїть тільки на одному твому висновку - "жінка може вбити людину " а далі твої виправдальні теореми і думки ...

roma пише:
Разом з тим Творець не дав Людині те або пізніше забрав те(це дискусійно), що дав тваринам :здатність природнього регулювання народжуваності

Знову брєд, ти хоч знаєш факти, а мені відомо і думаю багатьом відомо, як пари живучи в християнському подружньому житті, займаючись сексом без засобів захисту НЕ МАЛИ ДІТЕЙ років 6-7. О це називається "Все в Божих руках".

roma пише:
Звичайно любим способом запобігти небажаній вагітності в жінки і народження такої ж небажаної дитини( до речі церква засуджує і контрацепцію!).
І ті, що допускають контрацепцію , а засуджують аборт лукавлять.

Ні не лукавлять. І церква греко-католицька нормально сприймає планування сімї. Напевне ти не ходив на катехиз перед шлюбом. Звичайно настоюють на дітях, і як найшвидше, але і розуміють наше складне життя. Тут порівняння з абортом взагалі СМІШНО.

Рома не потрібно опускатися до особистих образ ... коли ти не можеш зрозуміти свого опонента, це особиста твоя проблема, ми не спілкуємося в приваті, а на загальному форумі, де є люди які стоять на твоїх позиціях, а є що стоять на моїх, і розуміють прекрасно всі слова.
Спілкування тільки в спокійних тонах
romashcaa Це не я спускаюсь, це мене спускають до особистих образ.
Адже йдуть заперечення такого плану, які можна викласти двома реченнями:
" Ти захищаєш право жінки на аборт, і це дуже погано. І тому, що ти говориш це-вздор, нісенітниця, абсурд, ідіотизм." Хлопці, якщо ви вже хотіли йти в тому напрямі, то треба було тему сформулювати інакше" Аборт-це гріх!" Висловлювалися би думки , які би підтверджували заголовок, все інше засуджувалося і відкидалося(що зрештою так і робиться).
Ніде, я повторюю ніде, я не кажу, що аборт-це благо для жінки. І не заперечую, що аборт -це гріх , навіть великий гріх. Під час вагітності йде глибока перебудова організму жінки , а грубе хірургічне втручання в цей процес веде і
нерідко до майбутніх важких наслідків. Це і майбутня неплідність, і навіть рак
(поліклініка обклеєна плакатом, який говорить проте, що від раку матки в Україні
кожні 3 хвилини вмирає жінка).
Я лише висловлюю особисту думку, і нікому її не нав"язую, що церква повинна бути поступливішою в питанні до дитячої і підліткової вагітності і в форс-мажорних випадках(згвалтування).
Щодо питання планування сім"ї. Romashcaa, ти просто плутаєш два поняття :
планування сім"ї і природнє регулювання вагітності.
В планування сім"ї -якраз і входить комплекс заходів штучного характеру про
недопущенню небажаної вагітності і відповідно народження небажаної дитини в сім"ї. А не мають дітей по 6-7 років і навіть все життя(і такі сім"ї зустрічаються)бо не хочуть мати дітей, застосовуючи відповідні засоби контрацепції( я тут не говорю про відсутність дітей через хвороби батьків).
Катехізису я не проходив, але позиція Ватікану в питання контрацепції відома.
І вона негативна.
Природнє регулювання розмноження -це зовсім інше. Це- не усвідомлене зменшення і збільшення народжуваності. Грубе порівняння. Пес (кобель)
вискакує на сучку і презерватива при цьому не надягає. А знову, коли сучка не захоче, то і пес не скоче. А чому? Так закладено в природі, все в міру.
Істина-конкретна. І кожен з нас , коли особисто стикається з реаліями життя, то високі ідеї зникають і їх заміняють інстинкти самозбереження своєї осбистості і свого(часто досить комфортного) життя.
Ні ти, romashcaa , ні ніхто інший так і не дав негативної відповіді на поставлене мною питання" А якби з твоєю дитиною , чи з твоє жінкою сталась біда чи просто неприємність, ти б дозволив їй зробити аборт?"
Воістину"Хто з вас безгрішний, той нехай першим кине в неї камінь"(Євагеліє від Івана , розділ 8. в.7)
Цитата:
І кожен з нас , коли особисто стикається з реаліями життя, то високі ідеї зникають і їх заміняють інстинкти самозбереження своєї осбистості і свого(часто досить комфортного) життя.

А хто дав тобі право писати тут "кожен з нас"?
Цитата:
Ні ти, romashcaa , ні ніхто інший так і не дав негативної відповіді на поставлене мною питання" А якби з твоєю дитиною , чи з твоє жінкою сталась біда чи просто неприємність, ти б дозволив їй зробити аборт?"

Ні, не дозволив би! Але, як ти сам чудово розумієш, ймовірність згвалтування, та ще й з вагітністю, думаю, не перевищує 1 до 10000, а ми говоримо про тенденцію. Висновок - треба зробити виняток з індуктивного твердження, щоб виправдати аборти. А небезпека в тому, що ті форумчани, які, можливо, ненароком побачать тут лише твою безглузду псевдоаргументацію і, хай захистить Господь, будуть підштовхнуті до кроку в абортарій будуть нести відповідальність за твій брєд. Ти хоч це усвідомлюєш?
Takada, ти молодець! Нарешті на непросте чоловіче питання, одержав просту чоловічу відповідь. Дійсно імовірність завагітніти через згвалтування дуже невелика. З цифровим виміром цієї імовірності можна цілком погодитися.
Та навіть, якби ця імовірність дорівнювала 1:7 000 000 чи 1:45 000 000 -це відповідно імовірності загинути в авіакатастрофі чи виграти джек-пот в лотереї
"Суперлото", то тій конкретній жінці було би не легше.
Це добре, що ти вивчав чи хоча би цікавився логікою. Наука -для вивчення
надзвичайно складна і важка( це ж В. Ленін будучи відмінником мав по ній "4"!).
Та повір, що з індукцією в мене все в порядку(для інших скажу-індукція це логічне мисленне узагальнення , коли на основі повторяючої ознаки у окремих явищ робиться заключення про його належність всім явищам певного класу. [/b]
Чи не складно??? А на прикладах, все це просто. Всі -планети Сонячної системи рухаються навколо Сонця. Земля-планета Сонячної системи. Отже-Земля рухається навколо Сонця! Правильно!!! Так і називається правильна або повна індукція.
Меркурій, Венера , Марс , Сатурн, Нептун , Плутон рухаються навколо Сонця паралельно або майже паралельно до площини своєї осі. Всі -вони планети Сонячної системи . Земля також планета Сонячної системи. Отже, Земля рухається навколо Сонця також паралельно до площини свого обертання.
Стоп!!! Це зовсім не так. Земля рухається навколо Сонця під кутом 23,5 град.
до площини свого обертання. І саме за цього на Землі бувають пори року.
Це приклад -неповної або інакше правдоподібної індукції.
А тепер конкретно по темі. Майже всі користувачі сайту(за винятком Takada)
не готові відповісти негативно на питання"Чи дозволять вони своїм жінкам і дівчатам зробити аборт в виняткових випадках?"Отже на даний час вони не в змозі конкретно , по відношенню особисто до членів своїх сімей вирішити це питання . Чи це не приклад правильної індукції???
Про аборт створені вражаючі короткометражні фільми Silent scream, "Щоденник ненародженої немовляти" та інші. Радив би переглянути, вони невеликі за розміром, їх можна знайти на сайтах, вказаних нижче...
Сайти на дану тему:
http://www.noabort.net/
http://noabort.org.ua/
http://www.hli.org.pl/xoops-ukr/modules/news/
Ващєєєє прикольно, коли про аборт трут мужики. А жінку хтось спитав? чи мо вона тварина безсловесна?
Я думаю, що цю проблему кожна жінка! повинна вирішувати для себе сама. І ми не маємо ніякого права тиснути на неї. Ми, чоловіки, в хвилину вирішення народжувати чи нє можем хіба підставити своє плече жінці.
А можем і не підставити-тут вже кого як виховали
Васілій Надзвичайно розумно! Тільки не йдуть жінки на цю тему.
Можливо вони зі всім згідні , і їм нема чого сказати . Або з ні чим не згідні.
Їм є що сказати, але вони не хочуть говорити.
Цитата:
Всі -планети Сонячної системи рухаються навколо Сонця. Земля-планета Сонячної системи. Отже-Земля рухається навколо Сонця! Правильно!!! Так і називається правильна або повна індукція.

Це індукція? Вибач, сумніваюся...

Цитата:
А жінку хтось спитав?

Так нехай приходять! Найцікавіше питання в тому, чому жінки ігнорують цю тему?
Takada пише:
Найцікавіше питання в тому, чому жінки ігнорують цю тему?

Паясняю, фсьо дуже просто. Патякати язиком, знаючи шо тебе це напряму не стосуєцця багато розуму не тре. Тому можна й ляпати шо попало. А жінка розуміє, шо трапитись може все шо завгодно і розкидатись високими фразами, а потім робити по іншому не зовсім гут. Я зрозуміло паясніл?
Takada Знову молодець, я спеціально сплутав індукцію з дедукцією.
Значить в цій справі більше чи менше , але"січеш".
Та від того нічого не міняється. Земля , як і всі інші планети рухається навколо Сонця , і обертається довкола Сонця під кутом 23,5гр. до площини своєї орбіти. Загальне нерозривне з конкретним і навпаки.
Думаю, ці факти, ти не станеш заперечувати.
А далі вже йде індукція. І по темі.
1. Якщо більшість відвідувачів сайту(палких противників аборту!) по нашій темі(a,b,c,...) не здатні негативно відповісти"НІ", в тому, чи вони дозволять зробити аборт своїм дівчатам і жінкам
у виняткових випадках: значить вони з дуже високою долею імовірності дозволять їм зробити аборт і не тільки в цих випадках. Тут індукція неповна, але повір дуже навіть правдоподібна з високою імовірністю.
А як називає Святе письмо людей, які говорять і закликають робити людей одне, а самі роблять інше? Добре, я Takada на відміну від тебе не буду нікого ображати, і змовчу.
2. Якщо дуже багато жінок в Україні(статистика) роблять аборти, то звідси висновок. Більшість жінок в Україні позитивно ставляться до того, щоб зробити аборт. Навіть в звичайних простих життєвих обставинах, а не те, що виняткових.
Повна і правильна індукція? Звісно , що правильна!
Це щодо твого(і не тільки) питання, а як ставляться до того жінки?
Ось так і ставляться.
Інша справа чи це добре? Ні, звичайно. Але ми маємо те , що маємо!
Васілій пише:
Паясняю, фсьо дуже просто. Патякати язиком, знаючи шо тебе це напряму не стосуєцця багато розуму не тре. Тому можна й ляпати шо попало. А жінка розуміє, шо трапитись може все шо завгодно і розкидатись високими фразами, а потім робити по іншому не зовсім гут. Я зрозуміло паясніл?

Ну це хіба що у випадку, якщо жінка сама зробила ту дитину. В іншому випадку відповідальнсть лягає на обох. Тому чоловік, який змушує жінку до аборту або схвалює її рішення зробити аборт також стає співучасником гріха.
Brodaga пише:
Тому чоловік, який змушує жінку до аборту або схвалює її рішення зробити аборт також стає співучасником гріха.

Такі да! Але релігійна складова цієї проблеми(гріх) не є єдиною. А якщо жінка не віруюча?
Васілій пише:
Такі да! Але релігійна складова цієї проблеми(гріх) не є єдиною. А якщо жінка не віруюча?

Не єдиною. Ще є медичні аспекти (можливі ускладнення після аборту, включаючи безплідність, інколи смерть), соціальні (сімя не завжди вважається повноцінною якщо в ній немає дітей - є багато сімей які через це страждають, бо не можуть мати дітей) та інші аспекти. Віруюча чи невіруюча, а материнські почуття закладені природою - тому переривання природного процесу вагітності так чи інакше спричиняє психологічну травму: більшу чи меншу, як у кого...
Brodaga пише:
Не єдиною. Ще є медичні аспекти

Ладно, твая мая ніпанімай. Най буде потвому
Цитата:
Takada Знову молодець, я спеціально сплутав індукцію з дедукцією.
Значить в цій справі більше чи менше , але"січеш".

Мушу знати один з колишніх профілюючих предметів. А от стосовно спеціально чи не спеціально - вибач.
Цитата:
не здатні негативно відповісти"НІ", в тому, чи вони дозволять зробити аборт своїм дівчатам і жінкам
у виняткових випадках: значить вони з дуже високою долею імовірності дозволять їм зробити аборт і не тільки в цих випадках.

А це залежить від ціннісних орієнтацій.
Цитата:
А як називає Святе письмо людей, які говорять і закликають робити людей одне, а самі роблять інше?

А, перепрошую, хто так робить?
Цитата:
Якщо дуже багато жінок в Україні(статистика) роблять аборти, то звідси висновок. Більшість жінок в Україні позитивно ставляться до того, щоб зробити аборт.

Дуже багато і більшість - різні речі. Повірю, якщо наведеш статистику і посилання.
Takada Ось тобі статистика , ось і посилання.
В Україні в 2006 році зроблено 1,9 мільйонів абортів(Це тільки за офіційними даними !). По кількості абортів на душу населення( кількість жінок 0Україна займає 2-е(друге) місце в світі!
Ти, я і інші юзери теми переймаються тим, а що скажуть жінки по цій темі.
Будь ласка даю їм слово. Всього лише висловлювання двох жінок.
1"... Чоловік не має морального права виступати проти аборту. На глобальні виступи права не має. Будь , який чоловік зробить спробу переконати її(жінку) позбавитися дитини. І проблема в тому, що так поступають найкращі чоловіки. Що ж тоді говорити про інших. Глобальні вболівання чоловіків за долю гіпотетичного ембріона виглядають цинічно.
Чоловікам аборт не загрожує. Але велика частка абортів робиться по їх вині..."

2..." Я чула, що в якійсь країні перед тим, як приймати закон про інвалідів частині депутатів зав"язали очі, інших посадили в інвалідні візки. Пару днів вони так жили і зрозуміли в чому проблеми таких людей.
Аналогічну маніпуляцію по відношенню до чоловіків зробити не можна. От щоб заспівав той товариш (виділено мною-roma) , який у твоєму щоденнику вболіває за ембріонів , якби він раптово став жінкою, який її хлопець після першої ночі заявив : " я на тобі не женюсь, навіть якщо ти завагітнієш"
Він про це ніколи не дізнається."
Сайт.www.NewLife.kiev.ua . Церква Нового життя.
Звісно тут можна подати обширний коментар. Зі своєї сторони , скажу, лише
те, що чоловіки , які примушують жінку до аборту , не те, що найкращі, а взагалі не чоловіки. Таким гадам відрізати відповідні органи..., по другому варіанту теж. Та це на їх щастя, не в моїй волі.
А сьогодні в 90-річчя Комсомолу , якби дійсно була б можливість я б запропонував товаришеві Takadi разом зі мною стати жінкою на рік.
Цікаво, щоб він став (і я теж) говорити, якби його(вибачте її , чи мій!) хлопець відмовився одружуватися!
"Ой матусю, що то буде, щось мі , тисне попід груди, ой матусю, що буде, як він мене не візьме,, не візьме."
Цитата:
В Україні в 2006 році зроблено 1,9 мільйонів абортів(Це тільки за офіційними даними !).

Чиї офіційні дані?
Хоч я і не зміг знайти на цьому мертвому євангелістському сайті висловлювання цих жінок, та одне бачу точно: перша не просто упереджена, а і нервово неврівноважена (1. вважає критерієм свою думку, 2. Висуває безглузді припущення, з яких і робить "дивні" висновки) ; а друга, на мою думку, легкої поведінки - не треба звинувачувати чоловіків - треба було думати, коли погоджувалася на секс з ким-небудь. А якщо й згвалтування - на тебе впало випробування - витримуй(Льюїс "Суть страждання"). Хай доводять своє право бути на рівні з чоловіками в житті, самій виховавши дитину, навіть після згвалтування, а не у феміністичних статтях про гендерні відносини. Вибачте: даєш - ризикуєш. А не готова - не давай. Випадок вагітності після згвалтування, я все ж таки вважаю не є необхідним для аналізу - зважаючи на ймовірність, яку ми вже обговорили, він лише виправдовує жінок - цього не буде, випадковостей не буває. Щоправда, останній випадок можемо обговорити суто у площині моралі, якщо бажаєте, тільки прошу, науково і послідовно.

додано через 1 хвилину 27 секунд:

Цитата:
чи мій!) хлопець відмовився одружуватися!
Повторюю - не вмієш - не давай!

додано через 2 хвилини 12 секунд:

І ще: ймовірно, що іноді таку вагітність можна розуміти, як покарання за недотримання дошлюбної чистоти. Ну... хай там як, але всі ми грішні.
roma пише:
Глобальні вболівання чоловіків за долю гіпотетичного ембріона виглядають цинічно.
Чоловікам аборт не загрожує. Але велика частка абортів робиться по їх вині..."

+стопіцот. Підпишусь під кожним словом
Перш за все невеликі уточнення. Цифрові дані я знайшов на сайті
www.newlife.ua. Чи офіційна ця статистика ? Takada , якщо маєш бажання чи час , то звернися в статистичний відділ нашої лікарні. Десь ведеться і така статистика, і не тільки по району. Скоріше всього в них є дані і по області і по Україні. І якщо вони захочуть , то ці дані вони тобі дадуть.
Висловлювання жінок я знайшов на другому сайті www.journ.univ.kiev.ua/
forum/vievtopic.php?p=77689. Звісно, який християнський сайт хотів би публікувати подібні висловлювання? Все це я знайшов використовуючи пошукову систему "Мета", задавши питання"Проблема абортів в Україні".
Випадково пропустивши р"в слові абортів, одержав посилання на дані сайти.
Тепер щодо правоти чи не правоти цих висловлювань. Takada
в тебе вже традиційно виробилося доводити свій тезис , розбиваючи аргументи опонентів. Та аргументи треба розбивати аргументами по суті, теж аргументовано, а не так, як робиш ти .
Ти, кажеш, я не згідний , давай докази і статистику. Даєш статистику , а чи вона офіційна? Тобі би в Києві б в Міністерстві охорони здоров"я дали би статистику, і ти б сказав : "А хіба вона вірна? Де є гарантія?"
Takada, ну яка би держава зацікавлена була б в тому, щоб спотворювати статистику і виглядати не вигідно в очах світу.
Ця статистика , якщо і спотворена , то в кращий бік. В дійсності ситуація , ще значно гірша.
Щодо висловлювань жінок. Спочатку ти говориш, подавай тобі жінок. Подаю. Потім ти говориш, що це нервові і психічно неврівноважені жінки. Ах знову не, ті. І знову не так.Takada, по роду своєї діяльності мені значно частіше приходиться мати справу з жінками, ніж з чоловіками. І можеж повірити мені, що їх висловлювання проти заборонів аборту, ще значно різкіші, і безкомпромісніші, ніж наведених мною.
Тобі дійсно треба було би стати жінкою, хоча б на рік . То може б ти , хоч трохи, краще , їх став розуміти. Зрозуміти, вже не кажучи про повагу і любов.