Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи можливо знищити наркотики?

Автор Повідомлення
Чи можливо знищити наркотики?
Шановні форумчани, я Вам задав таке запитання, може декому з Вас воно буде дивним, але на Вашу думку, який би спосіб був най ефективним для того щоб знищити наркотики, в нашому суспільстві?
Привіт Олег, знову тема тягне на утопічну. Скажу тобі так, коли зникне снід тоді і зникнуть наркотики. Коли зникне весь негатив з нашого земного масштабу, ми спасемося, це якщо філософія.
Якщо тільки з нашого суспільства, українського, тоді, це тема трішки не там задана. Десь на сайті охорони здоровя України, тоді можливо щось розумне і напишуть.
Якщо це про Золочів, тоді скажу, хто хоче той завжди знайде "болото", а кому це непотрібно, той буде йти стороною, як не забороняй, воно буде присутнє у будь-якому суспільстві.
Дякую
Наркоту зазвичай спалюють...
ага? спалюють
Олег пише:
який би спосіб був най ефективним для того щоб знищити наркотики

Ольку, де взяв наркоти? Не связивайся, наб"ют
Олько підняв серйозну тему, а Ви кепкуєте, не личить з старших сміятися
моя думка:
Фізично - можна
Ідеологічно - ні
Людина боїться одного то смерті!! Що я маю наувазі? Треба всі наркотичні засоби робити сметельно не безбезпечними для життя, після цього нехай їх розповсюджують. Може то жорстоко, але коли би повмерло паро міліонів наркоманів то може після цього люди би боялися їх приймати.

Можна би було то все назвати "антинаркотична мафія".
автор пише:
Треба всі наркотичні засоби робити сметельно не безбезпечними для життя, після цього нехай їх розповсюджують.

Всі наркотики, у неправильній дозі є СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИМИ, і від наркотиків кожен день вмирає близько 10 тисяч осіб по всьому світу, проте це нікого не зупиняє. Проблема більш глобальніша. Методи вирішення - це зміна свідомості самого наркомана, навіщо він це робить, а не страшити його смерттю. Вони всі в житті побачили багато смертей, їх цим не настрашиш, нажаль.
Коли би в один день померло десіть міліонів зразу нажругий також тоді може інші люди, які не наркотично залежні би подумали чи ВАРТО вживати наркотики?
Олег пише:
Коли би в один день померло десіть міліонів зразу нажругий також тоді може інші люди, які не наркотично залежні би подумали чи ВАРТО вживати наркотики?

Це тільки при умові, що зловмисно зробити наркотик-вбивцю, а це вже тягне на порушення заповіді "Не вбий ! "
Олежик а ти подумав про близьких людей тих наркоманів, які навіть розуміючи шо наркотики то є зло, все ж люблять того ж сина чи знайомого - наркомана і стараються витягнути їх з того лайна? Ти розумієш що твої думки про то шо
Олег пише:
Коли би в один день померло десіть міліонів зразу нажругий також

ріжуть без ножа не тільки тих наркоманів?
Я думаю шо ті, які не вживають наркоту якшо не захочуть то і не вживатимуть її і без тої твоєї вищесказаної фрази. У кожного своя голова на плечах і за всіх неможливо подбати, ти можеш тільки подбати про своє майбутнє мінімум і про майбутнє твоєї дитини чи близького родича-максимум.
Але, таки наркотик зберіг би набагато більше людсьвих життів, може після такої акції би люди нехай трохи задумався, також суспільство би "очистилось" від таких людей? нехай то жорстоко, але жорстокість заради спасіння других міліонів людей би була виправдана. Лікар коли робить операцію тоже робить людині боляче, але людина одужує.
Той же лікар(так як ти частенько згадуєш лікарів) теж дає наркотик людині тим самим полегшуючи її біль.

додано через 1 хвилину 45 секунд:

Олег пише:
також суспільство би "очистилось" від таких людей

і ти знаєш... ти навіть не думай про то, шо ти маєш право ОЧИЩУВАТИ суспільство таким способом який ти тут привів.
st.fergi, а скільком близьких така людина довела до смерті, ти задумувалась над тим? Тут спірне питання, але на мою думку такий вихід міг би бути накращий. Хоть і він жорстокий.

додано через 2 хвилини 17 секунд:

st.fergi, а який спосіб ти би запропонувала? Чого людина боїться то смерті. Більше би нічого не зупинило.
Олег пише:
а скільком близьких така людина довела до смерті, ти задумувалась над тим? Тут спірне питання, але на мою думку такий вихід міг би бути накращий. Хоть і він жорстокий.

Ні просто після таких слів, напрошується така думка, чи не забираєш ти роботу у Творця ? Чи маєш ти право творити долю людства ?
Скажу грубо : Так думав Гітлер про євреїв (як ти про наркоманів).
romashcaa пише:
Скажу грубо : Так думав Гітлер про євреїв (як ти про наркоманів).

А той хто виготовляє, хіба він не на роботі в ТВОРЦЯ? Він також творить чиюсь долю? А Гітлер був правий в дечому, але він забагато зайшов.
Скажу тобі знову можливо теж жорстоко, але є така точка зору. Все що твориться у нашому світі є під контролем Божим. Вони всерівно відповідатимуть за свої діяння після смерті (чи ти невіриш у Суд Божий, думаю віриш).
Гітлер не міг бути правий у геноциді населення, це абсурд.
romashcaa пише:
Все що твориться у нашому світі є під контролем Божим

Може такий метод буде під контролем Божим.
Олег пише:
Може такий метод буде під контролем Божим.

Одне є но, нема людини яка б свідомо на це пішла, і була впевнена, що вона не переступає Закону Божого. Можливо це буде в майбутньому.
Давай вже з глобального перейдемо до нашого, рідного, золочівського.
Для прикладу розмова про маріхуану, клей і т. д. з легких наркотичних засобів.
Думаю знову винна дезінформація, або скоріше брак інформації у наших навчальних закладах. Вона повинна бути повною, навіть з практичною стороною (запросити пару бувших наркоманів, щоб вони дійсно відкрили очі на світ наркоти). Ось після таких анти дій, можна про щось говорити.
Дякую
romashcaa пише:
(запросити пару бувших наркоманів, щоб вони дійсно відкрили очі на світ наркоти).

а може би зняти фільм, і показати як вони мучаться від "ломки"? Я дотримуюсь більш жорсткішого методу. Але він би дав результат.
Блін, ото "живодьор, геноцист", не обіжайся я в доброму смислі
Неа, фільм знятий про них буде мати таку рецензію : "Класні спецефекти, і класно говорили, чуть не повівся".
Тільки очна зустріч. Я за нормальну інформаційність.
http://forum.zl.lviv.ua/topic1265.html

нашо купа однакових тем....
O_o*aka*F.O.A.D. пише:
нашо купа однакових тем....

Пошук не рулить, Олег забув що таке є
Дув трамадол наркотик, була тут справа по тому наркотику в Україні, тобто його знищили. Але ніхто не задумувався хто йогто знищив? Що я тут маю наувазі, тобто на екстазі вони не замахнулися бо не під силу, але знищили наркотик який віджив своє на ринку наркотичних засобів, і всі кому не лінь кричали, яку вони справу зробили. Тобто хто треба за цю справу отримав гроші і визнання, "забрав" конкурентів. А суть була забрати з ринку наркотик, який віджив своє. Треба шукати вихід в тому щоб виготовляти наркотики, якщо на то пішло які не дають ефекту "ломки".
Так без ефекту "ломки" ніхто до тебе не прийде купувати ще. Спробували несподобалось і забув. Бізнес пропав.
Це теж не вихід.
romashcaa пише:
Пошук не рулить, Олег забув що таке є

та нє, то напевно інтернет_"ломка"
Тільки фізичне знищення приведе до того що людина буде боятися. Більше я виходу не бачу.
І чим би більше помирало тим би ефект був сильніший.
Олеже це дуже просто в тебе виходить. Аж страшно читати
А ти можеш собі уявити, якого масштабу створений наркотичний бізнес, як ти його будеш нищити. Теж вирізати наркоторговців.
Тут ти пишеш сценарій утопічного кіно "Знищення мафії і наркотиків". Запобіганню цьому є методи, але не викорення.
В нашому житі нема нічого неможливого, все залежить від віри у те, що робити, твої слова? Прийде час і може моя ідея буде актуальною?
Так, я вірю у зміни, і принципи життя неміняю, принаймі зараз. Просто тема несе дуже глобальний характер. Я б її звів до теми : "Запобігання наркоманії у нашому суспільстві" і все. Це було б актуальніше, але це тільки моя особиста думка.
romashcaa пише:
якого масштабу створений наркотичний бізнес,

ніхто не думав що СССР розвалиться, але розвалилося, просто треба правильно підійти до тої справи
Було діло. Причини тут були іншими. Тут будуть іншими, світ наркотиків ще не дійшов до свого піку. Будемо чекати, чи дамо нашим дітям можливість взнати з самої негативної сторони, що таке наркоманія, проституція, алкоголізм, і т. д.
Щоб в них навіть думка в голові не проскочила - спробувати !!!
romashcaa пише:
Щоб в них навіть думка в голові не проскочила - спробувати !!!

Ото є єдине шо можна зробити пропаганда антиНаркотиків

Олег
брат ніфіга ти незамутиш, то не можливо ніяк, чорний ринок!!! він був є і буде. В нашій державі з такою корупцією, тут навіть нєфіг чо виступати і стрибати вище голови.
Мочити всіх підряд не сміши людей, не встигнеш кліпнути як будеш заходити в свою хату ногами вперед.
Такшо хочеш шось робити, роби на майбутнє, попереджуй.
СМУР. коли то би було на державному рівні то би щось і зробили, але самі держ. службовц роблять той чорний ринок.
добре шо завжди є на кого сперти. Вчора влада, нині держава... навіть не задумуєшся шо держава то і є ти сам і такі ж інші люди.
так люди, але більшість з них сіра маса яка нічого не розуміє що робить. Та влада що є то є ті комуністичні "залишки", які ходять і нічого не роблять. А наркотики можна знищити тільки тим шляхом коли людина буде боятися їх.
В кожній школі Золочева, училищі треба безплатно і в необмеженій кількості розвадати презервативи, як це роблять фонд " Антиспід" та під час великих рок-концертів світових зірок. Іще роздавати безплатно презервативи в поліклініках . Тоді можливо було б менше як віл-інфікованих так і наркоманів
містер ІКС пише:
В кожній школі Золочева, училищі треба безплатно і в необмеженій кількості розвадати презервативи, як це роблять фонд " Антиспід" та під час великих рок-концертів світових зірок. Іще роздавати безплатно презервативи в поліклініках . Тоді можливо було б менше як віл-інфікованих так і наркоманів

1) Нє, тоді б це виглядало, як заохочення для дітей трахатись з ким не попадя і де не попадя.
2) Презерватив не захищає від СНІДу. Науково доведено і деякі сумлінні виробники це друкують на упаковці.
3) Шо то має до наркотиків і до теми загалом?
Є інакший спосіб впливу на свідомість людей, ніж страх смерті. І він ще більш дієвіший!
Це суспільне виховання. Звичайно для цього більше підходить молоде покоління. Старих, як то кажуть, могила виправить... А свідомістю дітей можна крутити як завгодно, що і робить, причому дуже успішно, наш медіапростір. От скажіть чесно. Ви хочаби десь, в якомусь одному серіялі дитячому, чи мультику бачили СПРАВЖНІЙ зрозумілий дітям приклад шо таке добре, а шо таке погано? На доступній і авторитетній мові? Коли в самого останнього дибілятка не виникає сумніву, шо наркота (і всі решта прелєсті і вольності сучасного деградованого світу) то є ПОГАНО!
Натомість всі серіяли заповнені фанатизмом по якихось тупих беззмістовних заморочках, типу мобілок, флешок, емпетрешок, наклейок, жувачок, цяцьок і срацьок! Від фрази "Відішли есемеску - закачай собі рингтон" мене, наприклад, верне Не знаю, шо там зара йде, пам'ятаю, йшли ті "Русалки", чи шось там про H2O. Невже ніхто з батьків, чи просто старших, не задумується, чому діалоги таких авторитетних героїв упродовж всіх серій зводяться до якихось тупих проблем типу:
- "я загубила чари, в мене пропали квіточки, в небі загасли зірочки, в морі втонула целочка. І тут з'являється чарівний патлатий смаркач з набубнявілим від гормонів егом і казковим цілунком зцілює всі ті страшенно важливі душевні негаразди в чи не половини малолітніх героїнь, які навіть не знають, шо огрім бікіні є ше інший одяг" ШО ПІСЛЯ ЦЬОГО ВСЬОГО МАЄ РОЗУМІТИ ДИТИНА???
З такими культурологічними основами виростає не здорове суспільство, а схиблена сіра маса, яка при першому ж усвідомленні своєї безсилості і неспроможності досягти справжніх людських цінностей, впадає в лайно типу наркоманії, алкоголізму і проституції.

додано через 16 хвилин 19 секунд:

Заходи мають бути ЖОРСТКИМИ, але не кривавими, як пропонує Олег. Держава повинна всюди безкоштовно роздавати одноразові шприци з бірками "Здохни нарешті в снідовій агонії, нарік!". На пачках цигарок не попередження всякі слюняві мають бути, а написи типу "Най тобі легені кров заляє!". І презервативи: "Викрути в колечко, запхай собі в очко і покажи своїм дітям, як це робиться, підар!". На акцизі алкоголю має писати "Шоб ти виригав свою печінку, алкаш!"
Андрейко, не всьо так адназначна. Бо те чим тебе в дитинстві пічкали по телевізору(камунізм) не помішало тобі вирости націоналістом, нє?
Так є одна ВЕЛИЧЕЗНА різниця між "тоді" і "тепер".

Простий приклад. Зараз дітей в школах вже з молодших класів привчають ШЛЯТИСЯ! по кафешках. Це плановані походи після перших, останніх дзвоників, різних шкільних свят, днів народжень... Я ше розумію, якби в нашому Золочеві був би якийсь конкурентний вибір тих виключно дитячих кафе, присутність викладачів, чи когось з батьківських комітетів. Ну і, звичайно ж, якась міра в тому! Щоб свято дійсно заклалось в свідомості дитини, як щось прозоре і добре. Але, натомість, "прозорим і добрим" є димара, що у свому вмісті рідко обмежується тютюновим нікотином, яка приторним травково-клейовим дурманом нависає в повітрі облюбованих дітьми гадюшників. От може мені хтось сказати? ЯКОЇ ХОЛЄРИ ПОГОЛОВНА БІЛЬШІСТЬ БАТЬКІВ ВІДПУСКАЄ СВОЇХ ДІТЕЙ ЧИ НЕ КОЖЕН ТИЖДЕНЬ "У КАФЕ"??!!! А це починається з 2-3 класів.

Якою логікою керуються батьки, дозволяючи малим засранкам з 4-5 класу виштукатурюватись до невпізнання і йти на дискотеку? Що? Швидше наткнеться на суворі реалії життя, то швидше до неї самої дійде шо добре і шо погане? І, таким чином, батькам менше клопотів?

Чому зараз більшість батьків зовсім не навантажує своїх дітей якимись господарськими справами? Невже все, що потрібно освоїти дитині, зводиться до вміння вихитрити, урвати, скористати надурняка, обманути, обійти закон?

В мене відповідь проста: суспільство деградувало культурно. А тому є соціяльно ослабленим. Ні для кого не секрет, що хворобами слабого суспільства є наркоманія, алкоголізм, корупція і т. д.
AVB пише:
Так є одна ВЕЛИЧЕЗНА різниця між "тоді" і "тепер".

Так кажуть всі попередні покоління про наступні. Ти просто вже старий брюзга
AVB пише:
суспільство деградувало культурно.

Суспільство завжди було не однорідне. і то шо ти не помічав якихось негативів раніше і не помічаєш позитивів тепер не означає шо їх немає.
Раньше всьо було ліпше-не тому шо було ліпше, а тому жи ми були молоді
Згідний. Я не помічав негативів колишнього, бо, напевне, просто був малий Проте я їх помічаю зараз. А позитиви? Про які саме йдеться, що стосуються теми? Я бачу лиш один приклад:
Колись людям, шоб відвести душу, було достатньо набухатися водяри, і подебоширити. Зараз малим засранцям це вже не підходить. Правильно! Навіщо псувати собі здоровля такими убойно-отрутними алкосумішами? Тепер значно краще! З'їв-нюхнув "кусочок щастя" - і веселись собі на здоровля. А після цього ні бодунів, ні печінок порваних. Прогрес!
AVB пише:
Про які саме йдеться, що стосуються теми?

Позитив в тому, що не зважаючи на важке життя, невпевненність в завтра, шалену атаку з боку ЗМІ в нас ше пока не всі наркомани і алкаші. А деякі навіть вважають шо це згубні звички
AVB пише:
З'їв-нюхнув "кусочок щастя" - і веселись собі на здоровля. А після цього ні бодунів, ні печінок порваних.

Вся ця зараза набагато шкідливіша за алкоголь, в плані руйнівної дії на організм.
я ставлюся до наркотиків і алкоголю як до одного з елементів природнього добору. Людина всіма способами пробує відгородити себе від природи і на приймати, як нам здається, участі в цьому доборі. Але природу не обійдеш! Слабкі мають піти....
Вася, цілком з тобою погоджуюсь Нехай вже йдуть. Тільки поскорше. Бо по дорозі вони затягують на слабку дорогу тих, хто міг би і витримати дикі поклики природи
Якшо вже дійсно розглядати це з точки зору природнього відбору, то очевидно, що невстоюють лише найслабші. Але навмисне провадити такі акції неприродньо.
AVB пише:
Але навмисне провадити такі акції неприродньо.

Всьо натурально-фсьо майже з городу
Шо значить навмисне? Закон збереження енергії-якщо в одному місці шось прибуло(розвиток медицини напр.), то в іншому убуло(нові хвороби, наркоманія, природні катаклізми).
Навмисне, це те, що пропонує Олег. Отруїти наркоту. Шоб одної дози вистачило на відкопичення.
А результат? Ну, убуде наріків і трафікантів. А де тоді вспливе?
начинать воспитывать уже новое поколение детей с отвращением к этому делу. ну а если честно, то никак этого не избежать, есть просто люди по природе склонные к этому, они достанут, где им надо и при любых условиях. сложный это вопрос
неможливо.