Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Принцип люстрації

Автор Повідомлення
Принцип люстрації
Є така організація, яка займеється вишукуванням працівників колишнього КДБ СРСР, чи потрібно то зараз? Ворушути старі рани, може й там були люди які попали туда під тиском влади, вони просто "злалися" під дією системи, і вже давно покаялися в свої гріха? Чи потрібно то зараз державі наші, на вашу думку? На мою думку "прости і будеш прощений", вони вже є покані тим що зробили не вірний крок в своєму житті і будуть відповідати перед своєю совісю. Моеже просто молитися за їхні душі треба? Може то більше потрібно політикам, щоб "роздувати" політичні чвари?

З А К О Н У К Р А Ї Н И про люстрацію http://cun.org.ua/ukr/content/view/281/31/
Олег пише:
Моеже просто молитися за їхні душі треба?

Бля, а може вже фатить сунути молитву де тре і де не тре.
Олег пише:
ЛЮСТРАЦІЇ

Олєх найшов нове слово в словнику
Хто знає які фамілі, чи може має фотографії працівників колишнього КДБ СРСР, які ще є в Золочівському районі поділіться інформацією.

Васілій пише:
Бля, а може вже фатить сунути молитву де тре і де не тре.

таких два різних слова БЛЯ і МОЛИТВА
автор
По моїм даним, значна кількість прекрасно осіли у столиці, причому на досить високих посадах у владі. Ходить інформація, що багато із радників високопосадовців є колишні працівники КДБ, але звичайно кращі з них. Інші, секретарі, прості працівники кдб загубилися у населенні, не думаю, що вони комусь цікаві. Але ...
Інтересно чи є вони в Золочеві? І скільки їх є?
Олег пише:
Інтересно чи є вони в Золочеві? І скільки їх є?

Ну подумай, штат як для міста був великий, бо було підключено всі села, все було під контролем, тому і працівники повинні були жити тут. Залишились і сімї їх і самі вони. Але чи це владні люди, чи люди які просто виконували накази і немали право на підпис, тут невідомо, як і невідомо їх кількість. Звичайно для нас невідома
Я, би не сказав що ті прізвища не є відомими, але чи схоче та людина виносити ті прізвища на форум?
автор, мона бартер замутити: ти засвітиш їх нам, а ми засвітимо тебе їм.
tymofiy. таким способом можна і тебе засвітитит.
на відміну від автора мене тут всі давно знають. З половиною місцевих регулярних дописувачів знайомий так шо вілкам.
Олег пише:
tymofiy. таким способом можна і тебе засвітитит.

Роблячи висновок з Вашого віку панове, можу сказати, що Ви малявки для агентів КДБ

Якщо кінець КДБ рахувати 90-ті роки, скільки ж Вам було років не тяжко порахувати
Гаразд. Видаю першого з колишніх відомих мені підпільних агентів:

AVB пише:
Гаразд. Видаю першого з колишніх відомих мені підпільних агентів:

Показали і хватить, а що за ним числиться ?
romashcaa пише:
а що за ним числиться

Тріади, Якудза... мені продовжувати?
tymofiy
А до чого тут ти, AVB світив
Ооооо, шо за ним є?!!
Та він чи не найвинніший в усьому, шо сталося!
По-перше, розбещення малолітніх на оральному підґрунті

додано через 3 хвилини 22 секунди:

Пісня називається "Світять всі!".

Я би точніше назвав мафію "Coisa Nossa"
АБВ, ніц в тебе стримання нема... "Орали" - то є "обробляли грунт під с/г культури", а ти зразу педофілію ш'єш Старий збоченцю
Та бо не просто Орал, а ше й ЮНИЙ! Доречі, тре її наново залити , бо вже не скачується
а ше контролює добру половину цього ресурсу, тсказать метр
А слабку половину моцно цілює з новим роком
Кавалєр першої люстрації... Може зміним клієнта? Хуз нехт?
Міня не продам ні за які гроші!
А кіко б за нього дали? Шучую.

давай, tymofiy, шось зі свого хвотодоробку
О!!! той мен багато попередньому нервів поїв... всяко його облічав...
Дві здогадки закралися. Але не можу певно сказати...
навіть шум в нього білий
Панове, у Вас якісь молоді КДБісти, нового століття чи що
Шо для кого КДБ...
tymofiy пише:
Шо для кого КДБ...

Я маю на увазі Автора-Олежика, він напевне не такий зміст вкладав. А то тема перетворилася у комедію
талант...
tymofiy пише:
талант...

Талант створювати теми одного змісту, які плавно перетворюються в інші, та ще приносять купу задоволення.
Талант
Може йдеться про нашого "Невсирущого"?
AVB пише:
Може йдеться про нашого "Невсирущого"?

Якщо не секрет це хто ?
Та я сам весь в здогадівках : "NEVSEREMOS'"?
иии літератор...
tymofiy пише:
иии літератор...
нє нє нє
філолог або ж філософ!!

додано через 54 секунди:

tymofiy пише:
иии літератор...
нє нє нє
філолог або ж філософ!!
старий юзер... раньщіший від мене...
З літераторів пам'ятаю но Кота
AVB пише:
Видаю першого з колишніх відомих мені підпільних агентів

Йой, та тогово КДБіста я теж знаю, курча, ніколи б не подумав, жи він з тих самих...
таку тему заср... але то наші люди .
Олег пише:
таку тему заср...

І не кажи. Нічого святого. А як потєгнуть їх кгбісти в підземелля львівського метро..... от тоді й поплачут
А шо, в Львівському метро кадебісти переховуються?
є йден мафіозі. дуже страшний і грізний. крошить фсіх вдрєбізгі...
З легкої руки Брізіса Васильовича цього аґєнта було вдало зачислено до медперсоналу відомої львівської клініки... так?
єєєє!
Шановне панство, гадаю, кожен з нас повинен вирішити для чого прийшов на цей форум. Щоб висловитися по темі, поділитися думками, зробиди бодай друкованим словом крок до кращого. Уявіть собі що подумає читач ознайомившись із змістом цієї теми. Важлива тема люстрація а спаскудили на ніц. Зміст просто флуд. Взагалі то велика кількість держав, приватних і політичних організацій провели цю процедуру. І, як показав час, результати були позитивними. У нашій державі теж багато говорили на цю теми. Але розмови на рівні влади та політичних партій мало чим відрізняються від змісту цієї теми на форумі. Впевнений, кожен з нас знає не менше 5 людей у нашому місті які беруть хабарі, порушують законодавство, роблять все це роками. Всі про це знають. А віз і досі там.
bam пише:
Впевнений, кожен з нас знає не менше 5 людей у нашому місті які беруть хабарі, порушують законодавство, роблять все це роками.

Ти знаєш таких? Ти впевнений на 100%? А вдрух ти заблуждаєсся?
bam, так в основі ж своїй тема була про колишніх катів -кадебістів, а не про
bam пише:
людей у нашому місті які беруть хабарі, порушують законодавство, роблять все це роками

Шо, треба про таких говорити? Це ж абсолютно кожен наш посадовець. Простіше вже буде обговорювати кандидатів на звання "Безгрішний посадовець 2008", бо їх дійсно практично неможливо відшукати