Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Допоможіть, потопаємо від бруду!

Автор Повідомлення
Допоможіть, потопаємо від бруду!
Хочу звернутись до жителів міста Золочів...
Розкажіть мені про ваше місто з екологічної точки зору. Як у вас справи йдуть стосовно чистоти та порядку у місті? Які заходи вживає ваша місцева влада для підтримання чистоти у місті?
Справа в тому, що наше місто просто потопає від бруду і влада на це закриває очі, продовжуючи забудовувати його могазинами, модними бутиками. Поділіться досвідом.
А у нас на форумі вже є одне питання відносно туалетів, дивилися Це перше, наступне, наші парки чистяться так рідко, що просто жах. Маємо чудове озеро (одне правда вже загнило), друге з постійнім надписом "Купатися заборонено" став єдиним місцем відпочинку біля води.
Стан як у всіх жахливий.
romashcaa
Туалети до бруду в місті не відносяться, або я не так пойняв. Парки в плані чистоти у відносно нормальному стані. За озерами дивитися нема ні в кого часу, тому і зливають туда всяку херню. Сказати шо стан жахливий може той, хто не бачив міст погірше.

Ice пише:
Які заходи вживає ваша місцева влада для підтримання чистоти у місті?
Непомітні. Двірники працюють нормально. Власники бутіків підтримують чистоту на своїх територіях. Все залежить від мешканців..
Влада в нас просто чудова, дбає за нас і дбає.. і думає як би то ше задбати..

додано через 1 хвилину 38 секунд:

Ice пише:
Справа в тому, що наше місто просто потопає від бруду ... ... Поділіться досвідом.
Досвід вишлем по почті рекомендованим листом. І бригаду кваліфікованих двірників на громадські роботи тоже направим. Кажи індекс міста. Часом не 80700?
Alexis пише:
Туалети до бруду в місті не відносяться, або я не так пойняв

Може й так, але коли увечері пройти парками, після важливих мітингів, гулянь і т. д., буває шлях "по мінному полю". А про запах в підїздах в центрі, я взагалі мовчу.

Alexis пише:
Двірники працюють нормально

Скільки платять на стільки і метуть

Alexis пише:
Власники бутіків підтримують чистоту на своїх територіях

Вони не влада. Ще б пак, люди за чистоту, а владі до одного місця.

Alexis пише:
Влада в нас просто чудова, дбає за нас і дбає.. і думає як би то ше задбати..

Влада в нас чудова, це слова з совєтських часів, коли цензура була ой яка. А насправді ми знаємо "who is who"
romashcaa пише:
Скільки платять на стільки і метуть
Хтось вже писав шо прибиральниця в банку получає більше ніж лікар.. А про двірників забули.. От непорядок, та?
romashcaa пише:
Вони не влада. Ще б пак, люди за чистоту, а владі до одного місця
Не путайте. Вони ПОВИННІ слідкувати за порядком біля своєї території. Не говорячи вже про то, шо це і в їхніх інтересах.
romashcaa пише:
Влада в нас чудова, це слова з совєтських часів, коли цензура була ой яка
Ага, зараз так не модно говорити? Я і не знав. Тим більше шо це була іронія

додано через 1 хвилину 41 секунду:

Я бачу вам цензура побоку, так скажіть мені напряму - who is who?
А може порекомендуєте більш дієвіші методи дотримання чистоти? Тільки недорогі, бюджет не резиновий..
Вся справа в тому, що наш народ, маю на увазі жителів міста цілком
"освинячився". Я от живу не на Заріччі (де сміття вивозять 1 раз в тиждень). А багатоповерховому будинку, і частина жителів нашого будинку і будинків
навпроти викидає сміття прямо біля будинків недотягуючи до сміттєвих бачків
якихось 20-30 метрів. А в що , перетворилось старе русло Золочівки, то просто гидко стає, на ринку, воно закидане сміттям і по ньому бігають здрові , як, коні щурі. Та в сміттєвих бачках можна побачити і здохлих котів, собак, кролів, хом"яків
і всяку іншу живність, яку тримають люди.
Кілька років тому назад в районі була холера. Це все, ще може повторитися!