Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Сновидіння, що ми про них знаємо

Автор Повідомлення
Сновидіння, що ми про них знаємо
Невже ніколи в житті ніхто не замислювався, що відбувається, коли ж ми відпочиваємо, тобто спимо. Коли у нас сняться сни, і навіть деколи вдається їх згадати і дивуватися, як це могло таке наснитися.

Трішки теорії, розрізняють три види сновидінь, пусті сни (не несуть ніякого змісту, вивільнення нашого мозку від лишньої інформації), інформаційні сни (найчастіше це сни, які несуть важливу інформацію про те, що було, є і буде, вони є реальними, так як люди в житті завжди можуть перевірити свої сновидіння наяву), останні це віщі сни (до таких снів відносяться сни, які по перше сняться можливо навіть один раз на життя, і несуть дуже важливу інформацію про переміни у житті, для самого яркого прикладу, скажу що Марії явився Ангел і повідомив про зачаття Ісусом, так і сталося).

Багато науковців, цю тему розкрутили до такої степені, що масса літератури, яка дає змогу не тільки бути проінформованим у даному питанні, а й вчить контролювати їх, вчить кожного ранку чітко памятати що йому снилося, і яка це була інформація. Ось кілька посилань, чисто для інформації
http://www.sunhome.ru/magic/1357
http://narmed.ru/articles/gipnoz/son01/son29/
http://www.mirsnov.ru/faq.php
і так далі... Інформацій купа, але що кожен з нас думає про сни, які в кого були вони, кольорові чи чорнобілі, пусті чи несли інформаційний характер, коли все це було Вами перевірено, а можливо у когось є досвід віщих снів.
Кому не лінь, будемо ділитися ...
Може тему почати з того чого взагалі в свідомості людини підчас відпочинку відбуваються якісь зміни тобто чого нам взагалі сняться сни?? а потім вже шо сниться і як то тлумачиться якшо хтось вміє тлумачити.
Переглянула ссилки по діагоналі, а там хоч десь пише що означає якщо тобі приснився один і тойже сон пару раз??
Давай по порядку. Наш мозок нажаль вивчений тільки на 10-15 відсотків, звідси і нерозуміння будь-чого, що не можна пощупати науковою апаратурою.
Так ось, інформація яка приходить з навколишнього світу, має здатність до накоплення, в так званому банку текучої памяті, щось на кшталт оперативної памяті компютера. Коли ми лягаємо спати, а це повинно відбуватися по природньому кожного вечора, відбувається розрядка, або по іншому очистка цих даних. В одних людей, це відбувається життєвими картинами, у інших інша образна система, але у всіх перший тип снів, це простий набір інформації, яку потрібно вивільнити.
Наступне, коли сниться сон, який несе інформаційний характер, людина відрізняє його, якщо хоче і трішки має навичків, і повинна чекати зміни у тому чи іншому змісті. Тільки складність полягає у тому, що інформація не приходить як на блюдечку, а в аналогії, в тому вигляді, наскільки наш мозок може перетворити інформацію духовну у інформацію зрозумілу нам. Тому звідси і недорозуміння багатьох снів.
Про третій тип не будемо говорити знову, це дуже і дуже рідкість.

Про тлумачення, тлумачить лише та людина, якій було дано цей сон. Сонник створений по середньостатистичному методі повторення змісту снів. Але навіть якщо і користуватися ним, то в першу чергу, потрібно шукати такий, який має тлумачення відносно нашого століття, а не 100 річної давності.

Якщо сниться один і той самий сон, в мене це було теж, і в багатьох думаю, або сон з продовженням так званий, це означає що інформацію не сприйнято, дають ще і ще для освідомлення і зроблення висновків у своєму житті.
Ірина якщо сон не інтим, можна і розказати, з власного досвіду думаю поможемо. Обіцятимемо тут говорити лише нормальні слова, без приколів, це тема не ГУМОР.
Є на світі білому тільки три роди снів:

1) Від Бога (світлі, спокійні, віщі...)
2) Від диявола (жахні, від яких часом аж кидає в поти)
3) Від нас самих (якщо, для прикладу, засинаємо з міцною думкою про щось чи когось, от і може продовжитись потім уві сні).

Амінь!
http://hpsy.ru/public/x1101.htm
Є наука ОНТОПСИХОЛОГІЯ створена А. Манагетті в 1970 р., яка поснює психологію сновидінь.