Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Цифрові фотоаппарати

Автор Повідомлення
Цифрові фотоаппарати
Підкажіть мені будь ласка гарний цифровий фотоаппарат у межах 1000гр. Я в цьому людина нова, а фотографувати дуже кортить. Можливо фірму Кодак, чув вона є досить відомою .
Ось можна щось на зразок цього:
Kodak EasyShare M863
Navigator пише:
Підкажіть мені будь ласка гарний цифровий фотоаппарат у межах 1000гр

Мда...
Ну раз вже такі вимоги за таку ціну, а б/у брати не хочеться, то зверни увагу на CANON PowerShot A590 IS. Почитай, пошукай.
Купити можна на http://y.ua , у всякому разі я там купляв і лінзу і фот. Привозять у Львів - їдеш і забираєш.
tymofiy
Підтримую.
Поки не назвали такої фірми як UFO чи Olympus, скажу одне, брати не радять. Слабенька оптика, великі шуми на фото, велика кількість аберацій, слабенький стабілізатор зображення.

Panasonic / Sony в цій ціновій категорії теж пасе задніх.
Nikon лідер у виробництві зеркальних цифрових камер, робить теж непогані цифрові мильниці
Nikon Coolpix L18 / Nikon CoolPix S210 (цей трішки дорожчий)

Але дійсно Canon робить хорошу ставку і на економні моделі, в яких хороша якість зйомки + відео

Вибір великий, Вам вибирати.
Н'юанси в конкуренції цих моделей:
Nikon Coolpix S210 / CANON PowerShot A590 IS
Висока світлочутливість / Світлосильний об'єктив
Цікаво малює / Стабілізатор зображення
1073грн / 942грн
компактний / є оптичний видошукач
легкий / є можливість користуватись звичайними батарейками
металевий корпус / є ручні режими!!!

по моєму, як не крути, серед цих двох по функціоналу Сапоп рулить.
писи: не юзав жодного з них, думка суб'єктивна, надаю перевагу повнофункційним компактам або дзеркалкам.
Перепрошую, шо втручаюся...
tymofiy, як би ти порадив зменшити шуми при зйомці моїм Олімпусом SP 510 UZ?
Знымай вдень в ясну погоду.
romashcaa пише:
Поки не назвали такої фірми як UFO чи Olympus, скажу одне, брати не радять.

Ну ненадо, я б так несказала.
romashcaa пише:
Слабенька оптика

Тоже ненадо за таку суму як назвав Navigator, Olympus якраз пристойно вписується і нарахунок оптики-чудова, ну як для кого чудова но для такої суми то прекрасна!!
romashcaa пише:
велика кількість аберацій, слабенький стабілізатор зображення.

а хто писав? Саша чи Рома?

додано через 2 хвилини 7 секунд:

Ira_NEO пише:
Тоже ненадо за таку суму як назвав Navigator

За таку суму-всьо гімно. Як казав класік-в сартах гавна нє разбіраюсь
AVB пише:
як би ти порадив зменшити шуми при зйомці моїм Олімпусом SP 510 UZ?

фоташоп
Я власне починав з олімпуса... В свій час (2004) справді був найкращий варіант в плані ціна/якість. Ще досі живе, рарітєт, матриця вже вигоріла, а паше як холєра ганц!!! Щодо УФО, шось там таки є (малює непогано), але це скорше програмні навароти, бо як правило пластмасова оптика і цим все сказано... Я б вже тоді купляв мобілку, скажем, Серіксон і фоткав би нею а за одно мав плеєр і телефон.
AVB
tymofiy пише:
Знымай вдень в ясну погоду.

Щодо решти випадків: У мене класний варіант получався з олімпусом і шумів мінімум: Рубай зі штатива на мінімальному ІСО в режимі пріоритету діафрагми. Оптика в тебе непогана, повинно вийти.
Васілій пише:
фоташоп

Перетворення в Blur всіх твоїх шумів. Цікавий метод. Деталізація зразу зникає на 50 %. Інша річ працювати з raw форматом, але коли матриця шумить, потрібно лишень шукати максимальну продуктивність на малих ISO.
romashcaa пише:
працювати з raw форматом

А де то там є той рау? Га?
В АБВ, однозначно мусить бути.

додано через 1 хвилину 19 секунд:

Хоча то тоже не панацея, але принаймні в шопі хоч шось витягнеш...
Бо з пересвіченого або зашумілого жпега - як з гуся молока...
а кнопка "шидевр" є?
ЖЖОТІ, БАТЯ!
Чекай, то в пентахах такий режим, не в К110 часами?
Тю, якшо нема кнопки шидевр, а ше й дорожче за 500гривнів то нафік такий фотік. Развод для лахов
Сирка є
А шо матриця вигорає, я і не знав. Як можна визначити ступінь вигорення? може той фотік вже викидати пора?
[b]Дайош фотік с адной кнопай![b]
Васілій пише:
шидевр
AVB
А ти про биті пікселі знаєш, думаю знаєш. Ось зробити у кімнаті на максимальній ІSO фотку і побачиш чи все чітко чорне з бліками, чи є світлі, кольорові точки (незалежні від фотки) на фотці.
Технічно до 4 точок на 8 МП - норма, я свій купляв - на ньому був 1 гарячий в раві на краю кадра. Взув для сміху і інтересу продавця - він мені повідав культурно "ідіот?". Я спитав в кількох професійних фотографів - відповідь аналогічна. Апарати по 2-4 тис УЙО мають до 2 штук.
Дуже рідкісна радість покупцю, якшо їх нема взагалі. Ну, гарячі ти замітиш і на них в польових умовах провіриш. А биті як?
tymofiy пише:
А биті як?

Биті це жаргон всіх матриць, думаємо про одне, а говорю інше
Юзав періодично Нікон д70 на новому була ляля - жодного! Через 3 роки - більше 10.
На мому вже 2-3 ситуативно. Вони в процесі з'являються.

додано через 3 хвилини 26 секунд:

Гарячий - спрацьовує один чи більше з кольорів точки (синій, зелений, червоний, білий)
Битий - не спрацьовує точка.
Я так думаю.
tymofiy пише:
мають до 2 штук.

якщо точніше то до 3 навіть в гарантійному талоні таке вказують. От навіть на моніторах є "дифекти" (матовий, глянцевий) но мені закан
tymofiy пише:
Дуже рідкісна радість покупцю, якшо їх нема взагалі
tymofiy пише:
Вони в процесі з'являються.

Процеси у кожного різні. В мене на різних фотах різні процеси, на одних біля 1000 на місяць, на інших сімейних, 30-40 на два три місяці.

Всерівно нервують, зарази. І ж нервує те, шо зарадити нічим неможна.
А шо наявність чи ненаявність битих чи гарячихпікселів впливає на шедевральність ваших фоток , панове?
Включи шумодав
Васілій
Прикинь фоткают тебе, а якраз по всьому личку блимають пікселі, бодай 5 але видно. І ніяк не втечеш. Паспорт з такою фоткою нехотів би я тримати в руках.
romashcaa пише:
І ж нервує те, шо зарадити нічим неможна.

Зарадити -легко. Тре мати рівні руки і клепку в голові
Васілій пише:
Зарадити -легко. Тре мати рівні руки і клепку в голові

Так нажаль при ідеальних руках, і на 1000% клепку, матриці тим не поможеш, коли вона дирява.
romashcaa пише:
Так нажаль при ідеальних руках, і на 1000% клепку, матриці тим не поможеш, коли вона дирява.

Не бери в голову. то не твій випадок. Ти свої шедеври друкуєш зразу з фотіга, напевно.
Васілій пише:
Не бери в голову. то не твій випадок. Ти свої шедеври друкуєш зразу з фотіга, напевно.

Ні, обробляю у фотошопі. А 30% друкую, лишень скадрую і до машини друкуючої. Якість звичайно незрівняти з Epson серії R, але ...
romashcaa пише:
до машини друкуючої. Якість звичайно незрівняти з Epson серії R, але ...

а шо таке друкуюча машина і епсон серії Ри?

додано через 1 хвилину 35 секунд:

Фотографів як собак нерізаних на форумі. Рамашка, давай замути якийсь конкурсік. хоць покажіт шо фотографуєте? Іра, Ромашка, Га?
Васілій пише:
Іра,

Якщо то до мене Васілій, то почом ти взяв шо я фотограф??
Мої старі нешоплені фоти (сорі шо зелені):
http://tymofiy.deviantart.com/gallery

додано через 3 хвилини 57 секунд:

Ira_NEO пише:
з аватара і підписа, певно...
Ira_NEO пише:

я хіба казав шо фотограф? просто
Ira_NEO пише:
Photos-it is considerable part of my life
tymofiy, аватара в мене нема а підпис означає захоплення, статус-"професію" майже...
Васілій пише:
Рамашка, давай замути якийсь конкурсік

Хіба конкурс крилатої фрази. Або самий активний учасник форуму. Відносно фото, як бачу і у Ірини, це моє власна творчість, так би мовити для сімї. Ніколи ніде не виставляв фотки. Мене повністю задовольняє оцінка моєї дружиноньки.
tymofiy, romashcaa, дякую за поради
AVB
Будь-ласка, але моя особиста порада на майбутнє пересідай на зеркалку, хоча б початкового рівня, якщо дійсно є бажання отримувати те що хочеться
Для прикладу Nikon D40, Canon серії EOS
Дякую всім вам за поради . Мабуть все ж таки CANON PowerShot A590 IS найкращий, або CANON PowerShot A460 - він трохи дешевший.

Здивувала ще одна річ, чому фотоапарати Ergo такі дешеві? Невже вони такі погані?
tymofiy пише:
Щодо УФО, шось там таки є (малює непогано), але це скорше програмні навароти, бо як правило пластмасова оптика і цим все сказано...
УфО і ЕРГО - то як "ЗАЗ-968" і "Запорожець" Назви різні - річ та сама.

додано через 3 години 33 хвилини 46 секунд:

Navigator пише:
або CANON PowerShot A460 - він трохи дешевший.

тут якраз той випадок, про який
Васілій пише:
Тю, якшо нема кнопки шидевр, а ше й дорожче за 500гривнів то нафік такий фотік
імхо...

Але товар вибирає той, хто платись свої кровні
romashcaa пише:
ки не назвали такої фірми як UFO чи Olympus, скажу одне, брати не радять. Слабенька оптика, великі шуми на фото, велика кількість аберацій, слабенький стабілізатор зображення.

Тільки не треба ля-ля. Як говориться кожна жаба своє болото хвалить, а з іншого боку якщо підсунули якусь фігню, то одразу треба всю продукцію з багнюкою змішувати. Я зараз користуюся Olympus FE-340, так на оптику не скаржусь, а фотки класні виходять, просто треба вміти фотографувати
Parker

Привіт!
Фоткати можна і з допомогою мильниці на плівку, навіть в деяких випадках виходять кращі фотки
Тут інше. fЙде мова про людей, які хочуть робити якісні знімки без явних шумів матриці, абберацій і при різних режимах ІSO (причому робочих як правило день-вечір-ніч).
Фотоапарати UFO взагалі не вартий уваги з огляду на його пластикову оптику.
А тести хороші на
http://www.digicam.com.ua/cam/compare.php?cams=319_3829_5014_9446
http://www.3dnews.ru/
Краще всього із мильниць брати "сапога", зеркалки теж непогані, але тут парадокс: мильниці (хоча по якості фоток не можна так назвати) дешево коштують, а зеркалки дорогі. У львівському "Дешевше" купив кенон а590 на такі бабки найкращий вибір!!!!!!
Carrick пише:
купив кенон а590 на такі бабки найкращий вибір!!!!!!

ну покаж. шо там вже назнімавісь