Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Свідомість людей змінює воду

Автор Повідомлення
Свідомість людей змінює воду
Продовжуючи робити на нашу думку, форум більш цікавим у плані нестандартних тем, а тем які дають змогу подумати і правою частиною нашого мозгу, створюємо і таку цікаву тему.
Це тема про здатність води приймати інформацію і записувати все, що відбувається в її оточенні.

Першовідкривачем нашого часу є японский дослідник води МАСАРУ ЕМОТО
його книги можна скачати тут
http://agrafena.name/universum/284.html

Приклади кристалів води

Спасибі

Дурак (видно наскільки негативна реакція води, кристал зовсім не сформований)
Наскільки мені відомо і на скільки я розумію, всі речі у всесвіті складаються з так званих молекул, і які мають певні фізичні і хімічні властивості. При переході з одного стану в інший в речовини безумовно змінюється струкрута, на що впливають не тільки вище згадані її хім. і фіз. властивості, а й умови навколишнього середовища, такі як температура, вміст інших речовин в середовищі, вібрація, тиск, електомагнітне і інші випромінювання і т. д.
Думаю можна сміло припустити що не тільки вода володіє такими властивостями "запамятовування". В мене десь є книжка написана радянськими науковцями вона здається називалась "Звук і смысл", так от там науковці на основі маштабних статистичних досліджень описують які враження виникають в людей від певних слів і звуків, і навіть намагаються дати певні оцінки звукам (буквам) по шкалах теплий-холодний, великий-малий, гострий-тупий, приємний-неприємний, і т. д.
Напевно коли поміщати воду в середовище з впливом певних вібрацій, то можна досягти такого самого результату, що і при "розмові" з водою.