Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Діти Індіго

Автор Повідомлення
Діти Індіго
Зараз до рук потрапила книга українського автора Лілії Кудрик "Індіго" (Посібник для вчителів, вихователів, виховників і батьків), з новими даними відкриває істини на такий прошарок вже нашого нового суспільства як індіго, дітей нової свідомості.
Ось цитата з переднього слова :
"... Діти Індиго ...
Їх називають Дітьми Бога і посланцями Творця, дітьми Світла і Божим Благословенням, дітьми нової свідомості і новими месіями, духовними пасторами недалекого майбутнього і емісарами з Небес, дітьми тисячоліття і людьми з майбутнього, провісниками нової людської раси, новим поколінням і паростками нової цивілізації, основоположниками нової ери в історії людства і творцями Нового Світу і, найголовніше, найбільшою надією на краще майбутнє нашої планети.
..."

У кого які інформації є на цю тему?
Дякую
romashcaa пише:
У кого які інформації є на цю тему ?

Чергова спекуляція на тєму срубіть чуть чуть бабла.
Васілій
Детальніше ...
Шо детальніше? брєд сивої кобили в розрахунку паімєть на довірливості і дрімучості насілєнія. Якщо так піде далі, то скоро маладьош буде відкривати теми типу:Посматрєл кіно "Тєлєпорт". Пасавєтуйтє де можна навчитись телепортації.
Діти, менше дивіться телевізор і читайте жовту пресу! В тирнеті є не тілько сміття
Я вшоці від таких даних про нове покоління. Шо зараз очевидно, то розумовими здібностями зараз діті вже давно не блистять. Отже книга - міф.
AVB
Йдеться не про загальну масу дітей. Шкода що говоримо про те, про що ніхто з Вас раніше не чув.
Діти мають невелику кількість у суспільстві, і якраз розумові здібності у них вище за будь-яких середніх школярів. Та суть не в цьому, це діти, які, повертаючись до релігії, є обєднувачами людей нової свідомості, вони допомагають і допомагатимуть людям жити в новій еволюційній ері свідомості.
Якщо дискусія буде будуватися, то для початку, поцікавтеся - про що йдеться.
Шановний Васілій, фільм російського режисера тут не розглядається, він носить тільки один плюс, інформацію про цих дітей, а всі домальовки у фільмі це все для касового збору
romashcaa пише:
Шкода що говоримо про те, про що ніхто з Вас раніше не чув.

Ну ти звідки взнала? не жмись, поділись зцилочкою, почитаєм, завтра будим готові з тобоу поговорити
Прікол в тому, що люди які хочуть щось знати, шукають самі На прикладі мене
Цікаво в цій темі почути людей, які не тільки чули, а може і зустрічали таких дітей.
romashcaa пише:
Прікол в тому, що люди які хочуть щось знати, шукають самі

Прікол в тому, що я вчора пив з марсіанами, а хто не вірить-той казел

додано через 2 хвилини 2 секунди:

а ше можна сказати, шо в деяких жінок пєлотка поперек, а хто не віри-то най сам пошукає в тирнеті

додано через 1 хвилину 30 секунд:

Ромашка, ти ж себе позиціонуєш як дорослу адекватну людину. Ну то й не мели дурниць. Якши?
На форумі таке враження тільки двоє форумчан
Я не можу сперечатися за те, що є присутнім у нашому світі. Це є низько.
Якщо ти цього не знаєш, не чув і не бачив, непотрібно все гнати під один стандарт. Світ не є тільки те що ти бачиш і тримаєш в руках, є трішки ширше.
Якщо нема чого сказати, нащо писати всякий брєд сивої кобили. Для початку потрібно було, хоча б прочитати одну з книг на цю тему, а потім дискотувати. А взагалі, коли в тебе нема розуміння, чи бажання говорити про те, що не розумієш, навіщо писати тут, дай шанс людям постити, які в житті таких людей зустрічали, чи мали якусь іншу інформацію.
Поважай себе.
romashcaa пише:
Для початку потрібно було, хоча б прочитати одну з книг на цю тему,

Ну а я шо? дві години вже добиваюсь-дай мені, темному, зцилочку на таку книгу. Я ж не проти почитати. Було б шо там читати
romashcaa пише:
А взагалі, коли в тебе нема розуміння

В мене є і розуміння, і шо саме смішне бажання говорити-нема з ким! Ти абсолютно не готовий вести серьйозну розмову, Фантом. А тіко як риба ап льод , мямліш про якесьнібито тобою осягнуте розширенння свідомості. Па сікрєту тобі скажу-коли нюхаєш клєй Мамєнт. свідомість ше більше сі розширює, як від водяри з півам
ПиСи:Сам не пробував
Васілій
Книжка яку я дав як приклад українського початку розгляду такої теми, є у друкованому виданні. В інтернеті я не зустрічав. Вся література, в більшості випадків є не в електронному вигляді, на що ж я тобі дам силку.
Я ж тобі кажу, береш www.google.com і вводиш дані Діти Індіго (краще на російській мові, буде більше інформації), ось і буде тобі інформативність.

Васілій пише:
Ти абсолютно не готовий вести серьйозну розмову, Фантом

Про що можна говорити з людиною, яка є не вихованою, і немає поваги до свого співрозмовника.
Було задано конкретне питання, була твоя одна відповідь. Все було ясно, нічого спільного з цією темою в тебе нема, нащо іти далі, конфліктних людей в суспільстві і так багато, навіщо створювати і тут щось подібне.
romashcaa пише:
яка є не вихованою, і немає поваги до свого співрозмовника.

Дуся, ну я тібя умаляю за шо тебе поважати? назвався дєушкою, випитував про аргазми. А виявився скоріше за все малолітнім дрочером. Інакше ти мав би знати, що в інтернет-дискусіях людина яка щось стверджує повинна бути готовою підтвердити свої слова посиланнями на першоджерела, інакше вона вважається балаболом. Шо і треба було довести
Васілій пише:
назвався дєушкою, випитував про аргазми

Васілій, тему було піднято не про випитування ... прочитай ще раз з самого початку.
Васілій пише:
А виявився скоріше за все малолітнім дрочером

Тим то і форумі цікаві, що в більшості випадків незнаєш свого співрозмовника. Скажу тобі одне, на першоджерело не буду посилатися, але повір на слово, вже пару років до 30 лишилось, і дружиноньку маю під боком, а логін загальний, немає статі. Так задумано.

Васілій пише:
. Інакше ти мав би знати, що в інтернет-дискусіях людина яка щось стверджує повинна бути готовою підтвердити свої слова посиланнями на першоджерела, інакше вона вважається балаболом. Шо і треба було довести

В тебе таке цікаве завдання, не дивлячись на тему, не дивлячись на пости, клювати і клювати дурнуватими постами своїх опонентів. Які першоджерела в інтернеті можуть бути, коли це велике звалище інформації, яке постійно поповнюється і змінюється. А звертатися до друкованих видань, ось взяв я для прикладу оце, інші люди-форумчани, мали змогу читати іншу, створюється дискусія, перевірка, обговорення.

Чи ти не за нормальні стосунки. Ще раз повторюю, не створюй конфліктів там де їх нема.
romashcaa пише:
логін загальний, немає статі. Так задумано.

Логін то може й загальний, але писав в жіночому роді
romashcaa пише:
Чи ти не за нормальні стосунки

Та чо нє? Просто не люблю коли мене мають за ідіота

додано через 58 секунд:

Невже це опять проект Олега-Окея-Томаса....
Ну я індіго і що з того, крім мене ще знаю таких з 10-ток...
phantom пише:
Ну я індіго

Та не індіго ти, скіко вже тобі казати. Ти ідіото

додано через 57 секунд:

phantom пише:
ще знаю таких з 10-ток...

Як кажут в нас на селі-не всіх дурних війна забрала
phantom
Мене цікавить відповідь на таке питання ...
Відповідь дасть достовірну інформацію про те, чи ми знову бавимося в дитячі забавки-обманки, чи справді говоримо про серйозне.

Так ось, якого кольору аура у Індіго, скільки каналів вистроєно у таких людях (всіх каналів 12). Чи можлива матеріальна цивілізація після цивілізції Індіго, як наступної ланки духовного розвитку. Скільки є паралельних вимирів разом з нами (1,2,3,4..)
Чи щось Вам відомо про 12 грудня 2012 року ?

Думаю достатньо, якщо відповідь не хочеться писати на форум, можна в приват. Мені буде цікаво поспілкуватися з Вами, щиро кажучи

P.S. Ні в якому разі не хочу принизити, чи поставитися з недовірою до Вас, хочеться дійсно почути інформацію, яка б нарешті для багатьох можливо відкрила очі, і почали просипатися. Вам же відома справжня ціль перебування на цій Землі, як останньої вже ланки до перебудови у нову якість.

Дякую
romashcaa пише:
Чи щось Вам відомо про 12 грудня 2012 року ?

може йдеться про футболістів і чемпіонат?

Високообдарованих дітей ніколи не зустрічав. Хоча впевнений, що такі є. Це звичайні генії. Для чого називати їх інакшими назвами?
І саме основне: в чому полягає серйозність цього розслідування?
AVB пише:
може йдеться про футболістів і чемпіонат?

Відповідь невірна.

AVB пише:
Це звичайні генії.

Ні це не звичайні генії. Знову і знову прошу, якщо є бажання, знайдіть детальну інформацію про цих людей, в інтернеті купа джерел. Це зовсім інша каста населення.

AVB пише:
І саме основне: в чому полягає серйозність цього розслідування?

А я і не називав це рослідуванням, просто хочеться взнати людину ближче, чи дійсно її свідомість працює як "Дітей Світла". Я ж навіть і написав, що відповіді можна вислати в ПРИВАТ.
romashcaa пише:
phantom
Мене цікавить відповідь на таке питання ...

а не скучно сам з собою розмовляти?
Васілій
І знову на горизонті Васілій, добрий вечір і тобі. Інспектор ти главний.
А чому з самим собою, ти ж ось таке писав не до себе ж правда :

phantom пише:
Ну я індіго

Та не індіго ти, скіко вже тобі казати. Ти ідіото
Васілій, чо ти до... до ... ? Це ж Індіго, Індіго, панімаєш?!
tymofiy пише:
Це ж Індіго, Індіго, панімаєш?!

панімаююююююююююююююю
Шось мені закрадається така думка, якшо такі діти і справді існують, то розголошення (чи бодай передача в приват) інформації про них спричинить для них же велику небезпеку. Наш світ і так жорстокий, але якшо є такі діти, то можна припустити, що є і інші радикальні особи, яким кортіло би забудь що позбутися їх. Я не звинувачую тебе в темних планах, але така інформація і несвідомо може спричинити шкоду.
Андрейко, ти то серьйозно? Та нє, ти стібаєсся
AVB
Займаючись питанням нестандарного мислення, і з дитинства задаючи питання "Чому так ..." в багатьох випадках неотримуючи відповіді від батьків, бо самі не підготовлені, настав час коли я вже сам можу шукати відповіді на багацько запитань. Мене вже давно не цікавить проста наша суєта суєт, бо як я казав раніше, наше призначення перед Отцем Небесним зовсім у іншому. Питання на форумі про потойбічний світ, та інші езотеричні питання, потрібно розвивати, навіть коли тільки двоє зможуть розуміти про що йдеться. Всерівно знайдуться люди, які почнуть думати нестандартно, і зможуть осмислити істинний задум Творця.

AVB пише:
Я не звинувачую тебе в темних планах, але така інформація і несвідомо може спричинити шкоду.

Я тебе розумію, і дійсно такі побоювання є, нащастя такими дітьми, людьми серйозно, як і завжди, зацікавилися спершу на заході, а тут поки як на форумі. Пан Васілій взагалі і чути про таке не хоче, це ж для нього, як розмова про НЛО.
Діти Індіго...
Індіго- взагаліто чоловік темряви в трансляції.
А от про таких дітей я чула і давно вже.. Вже якшо чесно забула про шо там й шлося, але була передача по телебаченню і в новиках про них багато чого говорилося. Для таки дітей памятаю створили спец школу їх виховують за сцец методою і люди (прості "грішники") кажуть що це Божі посланці і що вони нас будуть повчати як жити без гріха і спасатимуть нас від гріха. Та от одне скажу бачила я їх (не в реалі) несподобалось якось, погляд у них дивний страшний якийсь і порожній повністю порожній без жодних тобі емоцій... мрак... странні вони.
Ira_NEO пише:
Діти Індіго...

В кожній з культур, вони називаються по різному, Діти Індіго прийшла назва з США до нашого словянського народу. В Європі ще називають "Діти Світла", але суть одна, ти добре сказала, це посланці Божі. Скажу більше, вони пожертвували своїм еволюційним духовним розвитком задля підтягування нашої цивілізації до їх духовного рівня.
В своєму житті я зустрів одну дівчинку на вулиці, її очей я не бачив, і погляду теж, бо відчув я тільки коли ми перетнулися. Відчуття було настільки тепле і добре, ніби то я побачив біля себе великий енергетичний клубок добра і любові. Мене так тримало пару хвилин, а через багато років, я взнав що це була Дитина Індіго.
Більшість із них у нашій країні страждають, через нерозуміння, переламування їх свідомості до свідомості нашої. А що і бачимо тут на форумі, припускаючи що серед нас є він.
romashcaa пише:
В своєму житті я зустрів одну дівчинку на вулиці, її очей я не бачив, і погляду теж, бо відчув я тільки коли ми перетнулися. Відчуття було настільки тепле і добре, ніби то я побачив біля себе великий енергетичний клубок добра і любові. Мене так тримало пару хвилин, а через багато років, я взнав що це була Дитина Індіго.

romashcaa пише:

romashcaa пише:
а через багато років, я взнав що це була Дитина Індіго.

А як саме ти взнав що це була дитина індіго?? Цікаво.
От сам питаєшся шо хто може про них сказати, а сам_сама що знаєш про цих дітей?? Схвалюєш/осуджуєш?? Як розумієш їхнє покликання чи то всьо просто перебілбшення і їх немає ("як обрних")??
romashcaa пише:
В своєму житті я зустрів одну дівчинку на вулиці

Ой, а як же синя лінія???
Нехочеться казати дуже гучними словами, але змушений. Як велика кількість людей відчули Ісуса Христа, це було Світло, Любов і Добро. Не можете повірити не треба, але пишу те що відчув тоді, це теж було відчуття зовсім іншої людини по іншому, по інших якостях.

Про цих дітей маю власний досвід, це мій інтим. Є дійсно речі про які можна говорити в очі другій людині. Думаю це зрозуміло.

Зараз якраз і займаюся не тільки поняттям Індіго (як людей нової Ери), а відкритті у самих собі, тих якостей, про які говорять вони ж самі. І саме цікаве що це реально. Обраність людей, по земному тягне властолюбіє, я за обраність Богом людей, які зможуть вивести нашу свідомість на новий етап розуміння Отця.
Індіго-це свідомість кожної людини по своєму. Хтось визнає їх хтось осуджує хтось каже що це повний маразм. Особисто я не думаю що варто "підкорятись" йти за цими дітьми як за пророками. Кожен з нас вибирає собі шлях по якому йде і якій релігії підкоряється та яким "байкам" вірить. Такщо й індіго для кожного знас є різним поняттям ба навіть терміном. Якщо ці діти реал є "пророками" я вислухаю но й надалі буду підкорятись свому Богові. Я бачила цих дітей і незнаю як можна пояснити їхнє "існування" можливо це прості діти з іншими схильностями чи відхиленнями. Але знаю одне жодної хорошої емоції я невідчула, і можливоб й нехотілось б. Прямувати за людиною названою також людиною -"обраною" це не релігійність. Кожна людина обирає своє а далі як Бог дасть
Ira_NEO
Все правильно. Кожне слово я підтримую особисто, лишень Індиго це не поняття свідомості, а реально сформована одна, не багато, одна свідомість людей, які є в наш час, і були раніше, але кількість їх була мізерною.
Ні в якому разі ніхто не говорить про підкорення, або йти як за пророками, я в попередньому пості наголосив, це тягне за собою властолюбіє, а це великий гріх. Суть на мою думку в іншому, повернути всю нашу цивілізація, або тих, хто зможе зрозуміти, до істинного перебування, хоч і тимчасового на Землі. Зможуть ці дітки, навчити любити і вірити у Бога Отця, по новому, так як і вчив Ісус Христос, і є описано в Святому Письмі, але ми це сприймаємо як книгу, а тут люди говорять про це в очі. Коли люди перестануть жити суєтним життям, від зарплати до зарплати, від товару до товару, а зможуть стати співтворцями з Отцем Небесним на Землі, о це і буде нова Ера людей з новою свідомістю. Нарешті почнуть обєднювати релігійні направлення до однієї цілі, пізнання дійсно Бога, а не фантомів.
Думаємо ширше, панове, не просто ми тут живемо і вмираємо, кожен з нас виконує свою місію.
"Так ось, якого кольору аура у Індіго"
такого
визначаэться із допомогою кірліан пристроя http://lebendige-ethik.net/4-kirlian-pribor.html#006

"скільки каналів вистроєно у таких людях"
Можливо ви помиляєтесь за канали, але э 14-ть чакра - нервових центрів, 7-м світлих і 7-м темних.
на зображенні сім світлих

Чи щось Вам відомо про 12 грудня 2012 року

21 грудня буде "парад планет" всі планети вистрояться у одну лінію

додано через 4 хвилини 44 секунди:

Все ли решает цвет ауры или как определить – Индиго или нет?

Многие слышали о таком понятии, как аура человека, которая многократно упоминается в связи с темой детей Индиго. Но означает ли цвет ауры синего цвета (индиго) непременное качество ребенка Индиго?

Дело в том, что первым из возможных методов обследования необычных детей было определение цвета ауры. Просто потому, что первому исследователю пришла в голову мысль именно о ней, а не потому, что аура и ее цвет являются важнейшим критерием выявления ребенка Индиго. Собственно, сам термин «ребенок Индиго» пошел именно из этих исследований, т. к. в большинстве случаев у необычных детей аура была именно цвета индиго. Но, учитывая то, что аура человека – понятие непостоянное и меняющееся от многих факторов (настроение, состояние здоровья и т. п.), использование диагностики ауры для определения – Индиго ваш ребенок или нет, было бы неправильным.
Поэтому совет 1: о том, чтобы срочно искать ближайший пункт ауродиагностики и тащить туда своего ребенка можно забыть.

Гораздо более важным критерием в определении Индиго-ребенка является сфера его интересов, т. к. абсолютно все дети Индиго в раннем возрасте предпочитают общение со взрослыми, интересуются «взрослыми» вопросами (и только ими, как правило!), проявляют взрослую рассудительность (присущую далеко не каждому взрослому) и имеют уже сформированные взгляды на жизнь. Зачастую, с детства знают или чувствуют свое предназначение в жизни и с возрастом его не забывают, а наоборот, все больше в своем стремлении к нему укрепляются. Хотя это, конечно, во многом зависит от той среды, в которой такой ребенок воспитывается и растет.

Поэтому главным критерием, определяющим ребенка Индиго, является его предназначение, т. к. оно, по количеству различных феноменов и даров, сразу дает представление о том, какой ребенок пришел в вашу семью. У детей Индиго бывает, как правило, от 5 до 20 различных феноменов и даров (феномен предвидения и пророчества, рукоположения, духовного зрения и т. п.), их знание позволит родителям лучше понять и развить феномены своего ребенка, а также избежать возможных конфликтов в процессе воспитания. Определение предназначения ребенка дает представление не только о врожденных талантах, но также и о многих других свойствах души ребенка – способности к компромиссу, верности данному слову, разумности и т. д., что очень важно при выборе методов воспитания.
Совет 2: определите предназначение своего ребенка, чтобы лучше понять его суть и подобрать для него индивидуальный подход в воспитании.
Ребенок Индиго – дар или наказание родителям?

Конфликты и упрямство со стороны ребенка Индиго рождаются, как правило, именно из-за того, что родители, не зная предназначения своего ребенка, начинают привлекать его к тем занятиям, которые ему не интересны, развивать те способности, которые ребенку не свойственны. И если обычный ребенок молча это проглотит и подчинится взрослым, то Индиго проявит открытый или скрытый протест, сделает все для того, чтобы чуждым ему делом не заниматься – будет прогуливать, сказываться больным и т. п. Отсюда и все проблемы с поведением ребенка Индиго, а также с, зачастую, плохой успеваемостью в школе.

Отдельно стоит сказать и о том, что поведение ребенка Индиго определяется не тем, что «Индиго все упрямые и непослушные», а конкретным врожденным (!) характером ребенка и его отношениями с родителями – насколько они сами лояльны к ребенку, насколько чувствуют его и не препятствуют, а содействуют ему. Есть очень заботливые, нежные, ранимые дети Индиго. Просто чаще рассказывают именно о непослушных детях Индиго (потому что их родители громче бьют тревогу и будоражат общественность), поэтому и складывается стереотип – раз Индиго, значит, неуправляемый. А это совсем не так!!!

У детей Индиго существует две формы протеста против того, с чем они не согласны: они либо открыто бунтуют, возмущаются, некоторые даже голодовку способны объявить и заболеть из чувства протеста; либо уходят в себя, становятся замкнутыми, делают вид, что слушаются, но все равно делают все по-своему. Дети Индиго, как и другие дети, тоже все разные по характеру и поведению, поэтому всех ровнять под одну гребенку не стоит. Если ваш ребенок тихий и послушный, это не значит, что он – не Индиго. Так же, как и наоборот – неуправляемость не всегда признак Индиго.
Совет 3: не примеряйте все написанное о поведении детей Индиго к своему ребенку – он может оказаться исключением из описанных закономерностей поведения, но это не будет означать того, что он – не Индиго.
Вундеркинд или Индиго?

В изучении детей Индиго как-то незаметно смешались два, в общем-то, совершенно разных понятия – ребенок вундеркинд и ребенок Индиго. Это и вносит сумятицу в отделение способных от одаренных детей. Ребенок Индиго – одаренный, а не способный, т. е. обладает врожденными дарами и талантами, а не просто хорошо обучается.

Есть дети вундеркинды, у которых хорошо развиты навыки быстрого обучения и овладевания любым материалом. Такие дети могут освоить огромное количество профессий даже в раннем возрасте, могут проявлять хорошие способности в огромном количестве предметов и наук, но быть при этом хорошими профессионалами, а не гениями в своем деле. Вундеркинды, как правило, хорошо учатся в школе и ВУЗе, у них высокая успеваемость, а дети Индиго с успеваемостью не очень дружат, им просто не интересен процесс стандартного обучения как таковой. Одно дело – научиться чему-либо благодаря способностям и усидчивости, а другое – уметь делать это врожденно, без обучения.

Дети Индиго, в отличие от детей вундеркиндов, обладают врожденными талантами к чему-либо, которые раскрываются или могут быть раскрыты без обучения, принятого в материальном мире. Если вундеркинд может выучить несколько иностранных языков, то Индиго может и без обучения внезапно на них заговорить. Дети Индиго – гении в том, к чему предназначены, они способны делать открытия интуитивно, а не на основе имеющихся знаний, обеспечивая, тем самым, эволюцию человечества, привнося в общество новые взгляды и идеи.

С понятиями способности и таланты также существует некая путаница. В силу того, что у детей Индиго различных врожденных талантов много и одаренность в целом их высока, они могут проявлять не только таланты, но и разносторонние способности. Они могут проявлять способности к музыке, тогда как талантливы будут в экономике, способности к творчеству при талантах к математике и т. д. Поэтому определить предназначение ребенка Индиго опытным путем, т. е. через наблюдение – очень сложно, т. к. не все способности, проявляемые таким ребенком, будут однозначно определять его предназначение. Нужно четко знать – какими именно талантами ребенок обладает и каково его основное предназначение и основной талант, требующий развития больше всех остальных. А иначе может получиться ситуация, при которой, обнаружив у своего чада способности к музыке, родители водят его в музыкальную школу, нанимают репетиторов для дополнительных занятий, отдают в муз. училище и ребенку, вроде бы, нравится музыка, но он вдруг в какой-то момент резко бросает все занятия, потеряв к ним интерес. Такое может произойти именно потому, что развивали второстепенный талант или способность, поэтому и интерес со временем иссяк.
Совет 4: не препятствуйте ребенку в желании бросить какое-либо занятие, даже если вы на него потратили огромное количество времени, сил и денег. Ребенок и его душевная гармония – важнее.
Ребенок Индиго и общение

В силу врожденной самодостаточности и стремления к общению со взрослыми (хотя взрослые, к сожалению, далеко не всегда ответное стремление имеют), у детей Индиго имеются проблемы в общении со сверстниками – им со сверстниками не интересно или интересно очень короткий период времени. Нужно понимать то, что слабым местом детей Индиго, в силу их самодостаточности, является то, что они отгораживаются от общества, начинают культивировать позицию «я не такой, как все», причем не в самом лучшем понимании этой позиции. А если еще и родители всячески трясутся над своим чадом и предпочитают нанять няню, а не водить ребенка в садик, тогда медленная, но верная тенденция к отгораживанию от общества для ребенка обеспечена. Не отгораживайте ребенка Индиго от общества, даже если он с этим обществом не общается. Водите ребенка Индиго в садик, нахождение среди сверстников очень важно для становления его личностных качеств. А иначе вырастите эгоиста или упрямца, с которым никто не сработается и не сживется. Не принуждайте в садике ребенка к общению, для него будет важным сам факт нахождения среди детей, даже если он отдельно играет в уголочке. Договоритесь с воспитателем о том, чтобы ребенку предоставляли свободу выбора в некоторых занятиях и отношения с садиком у ребенка сложатся. Кстати, зачастую именно неуважение или непонимание со стороны воспитателя порождает в ребенке ненависть к садику. Безусловно, не все садики и воспитатели готовы принять и понять ребенка Индиго, в таком случае стоит просто поискать «свой» садик и воспитателя, которого примет сам ребенок. Не поленитесь это сделать, ищите, пока не найдете то, что нужно ребенку, но не ограждайте его от общения – это ОЧЕНЬ важно для ребенка Индиго.

К слову, если ваш ребенок Индиго уже вышел из детсадовского возраста, то лучше всего не отдавать его в специализированную школу, а отдать в самую обычную (хотя от учителей, опять же, очень многое зависит). Не стоит впихивать в ребенка Индиго как можно большее количество знаний, если он сам того не хочет. А обычная школа, к тому же, укрепит навыки общения и даст разностороннее образование, а не однобокое, как бывает в специализированных школах. Это важно для того, чтобы ребенок Индиго смог реализоваться наиболее полно.

Мы не говорим сейчас о школах, которые практикуют принцип свободомыслия и интересного образования, в которых максимально развит индивидуальный подход к ребенку – такие школы есть, к сожалению, далеко не везде. Хотя именно школы такого типа идеально подходят детям Индиго.
Совет 5: отдавайте ребенка Индиго в садик, не ограждайте его от общества. И школу предпочтите обычную, а не специализированную (с уклоном в одну-две области знаний, если только они не соответствуют предназначению ребенка).
Дети Индиго и вера в Бога

Очень много разногласий существует на тему – верят ли Индиго в Бога и как относятся к религии. Для того, чтобы лучше понять – вести ли вашего Индиго в церковь, мечеть, синагогу и т. д., или нет, нужно разделить понятия «религия» и «вера в Бога». К религии, выражающейся больше в ритуалах, их строгом соблюдении и неукоснительном исполнении, Индиго относятся так же, как и к любому ограничению и обязаловке – с протестом. А вот к вере в Бога и Богу такие дети относятся, как правило, более чем положительно (если, конечно, кто-то еще не успел засадить разум ребенка Индиго негативным опытом знакомства с понятием веры). Дело в том, что существующие социальные нормы и законы дети Индиго, по большей части, не приемлют, т. к. не желают следовать этому только потому, что «так надо», а объяснить – почему надо мы даже сами себе, порой, не можем, не говоря уже об объяснении детям. Но если принятым нормам такие дети следовать отказываются, тогда на основе чего им строить свою жизнь? На основе какого мировоззрения и принципов жизни? Ведь если не дать ребенку Индиго фундамента, на основе которого он сможет адаптироваться в обществе без вступления в противоречия с этим обществом, тогда шанс, что ребенок станет асоциальной личностью – очень велик.

Эту базу дает вера Богу, т. к. Бог для детей Индиго, зачастую, Единственный Авторитет, но только в том случае, если родители смогут адекватно рассказать ребенку о Нем – не в заученных фразах и цитатах, не в ритуалах и обрядах, а в своем понимании, доступно, своими словами. Если ребенок проявит дальнейший интерес – предоставьте ему свободу в изучении Божественной тематики, отвечая на его вопросы. Позвольте ему самому сформировать свои представления о Боге и отношениях с Ним. Не пытайтесь переделывать эти представления!

Может случится и так, что даже без особых бесед о Боге, у ребенка уже есть сформированные представления о Нем. В этом случае, просто спросите его – что есть для него Бог и как он с Ним общается. И обязательно поддерживайте ребенка в этом общении с Богом!!!
Совет 6: прививайте ребенку Индиго веру в Бога и Богу, а не религию как таковую.
Взрослые Индиго или дети Индиго?

Отдельно хотелось бы сказать также и о том, что не совсем верно говорить только о детях Индиго, т. к. Индиго взрослые тоже существуют, так же, как и Индиго-подростки, и Индиго-младенцы. Понятие «Индиго» не имеет возрастных рамок, да и к современности его привязывать было бы неправильно. Люди Индиго были и раньше – Микеланджело, Ломоносов, Да Винчи, Аристотель и т. д. Для своего времени они тоже были Индиго, просто тогда такого понятия не существовало. Единственным отличием нашего времени от прошлого, является то, что сейчас таких детей-подростков-взрослых Индиго стало больше, они стали заметнее и внимание им уделяется более пристальное. А посему, в следующий раз, когда вы станете читать материал о детях Индиго, подумайте – не относится ли эта тема к вам лично? Ведь Индиго можно быть и в 50, и в 80 лет. Главное, знать свое предназначение и желать его исполнения!

додано через 2 хвилини 39 секунд:

Откуда это определение?
Первооткрывательницей явления «индиго» можно считать Нэнси Энн Тэпп. Эта ясновидящая, которая сотрудничала со многими психотерапевтами, занималась исследованиями и преподавала в Государственном университете в Сан-Диего и США, видит ауру человека и различает ее по цветам. Оказалось, что цвет индиго (темно-синий), ранее практически не наблюдаемый в ауре человека, теперь встречается у детей очень часто. Еще в 1982 году Нэнси Энн Тэпп написала книгу «Как цвет помогает лучше понять твою жизнь», в которой определила модели поведения «новых» детей.

На протяжении 20 лет Нэнси наблюдала группу детей-индиго, начав свое исследование, когда им было по 5-7 лет. Эти малыши были совершенно особенными – если у обычных детей ясновидящая могла увидеть их жизненные программы, то у этих – нет. У них ее просто пока еще не было. И как показал дальнейший ход исследования, так обстояли дела еще в течение восьми лет. Зато в возрасте 25-27 лет с этими молодыми людьми произошли большие перемены – им стала ясна цель их жизни. Те из них, кто был помоложе, начали понимать, что они делают в этой жизни, а те, кто был постарше полностью приобрели уверенность в том, что должны и хотят делать в дальнейшем.

Главное, что известно о «новых» детях – это то, что они обладают более высоким уровнем сознания, но это не значит, что все индиго в будущем станут священниками или философами. Эти дети – доказательство эволюции человеческого сознания и его расширения «за рамки» предыдущих поколений. Их можно назвать творцами нового мира и самой большой надеждой на лучшее будущее нашей планеты.

Но не думайте, что они – некие инопланетяне не созданные для жизни в обычной семье. Дети-индиго заинтересованы в установлении мира в своем доме и между родителями. Они заботятся об этом гораздо больше, чем можно было бы от них ожидать, и проявляют мудрость, от которой порой просто немеешь.

Некоторых из этих детей видно уже с рождения, такой у них осознанный, мудрый взгляд. Но, может быть, в момент рождения своего ребенка-индиго мы еще не были готовы к тому, чтобы распознать это. Тогда, может, стоит сейчас присмотреться внимательнее к своему малышу, школьнику, подростку?

Сведения о детях-индиго очень разноплановы. Эти дети могут быть весьма очаровательными, общительными, яркими, рядом с ними люди чувствуют себя хорошо. Индиго всегда чувствуют, кто нуждается в помощи и поддержке и незаметно для окружающих могут помочь больному оправиться от болезни. А могут быть и совершенно невыносимыми – не успеете вы убрать разбитую фарфоровую статуэтку (на их взгляд – это бессмысленная игрушка), как они уже засыпали кофе и сахар прямо в электрочайник, успели закрыть хитроумный футляр для очков и забросить его под шкаф. Поэтому не отмахивайтесь от своих чад, рассказывающих вам какую-то невероятную историю, не кричите на них за погром в детской. Запаситесь терпением и дайте им возможность проявить себя.

додано через 1 хвилину 29 секунд:

які будуть ще питання?

(п. с. На дурні питання відповідати не буду)
А на мудрі?

додано через 49 секунд:

А нема чого трактати тут викладати. Форум не для цього!
phantom

Привіт! Є 12 мозгових центрів (і дійсно тільки 12). Моживо незнаєш ще
Інформації виклав дуже багато, але про все це я вже давно знаю, хіба для інформації для других.
Я питався про цивілізації після Індіго, чи вони є, і якого виду, матеріальні чи тонкоматеріальні. Теж є інформація.
12 грудня 2012 року проходить зміна полюсів Це ще не знав ?
Чи знаєш про таке поняття як лучисті ?
Мене цікавить джерело Вашої інформації, і чи стоїть йому вірити, будь-ласка виложіть мені ссилку на сайт із якого ви це дізнались... ок?

Насправді дата зрушення полюсів не точна, а більш розпливчаста зрушення полюсів може бути як і через пару років, так і через паро сот років. Наімовірніша дата 2024р коли комета впаде у воду і сутінкі будуть 3 роки (джерело інфо. Ванга http://wingmakers.narod.ru/p0028.html)

Эдгар Кейси. Карта изменения рельефа Земли в ближайшем будущем (начало до 2020 года)

чорним на карті ті землі які підуть під воду, однак на карті не зображено другі землі які вийдуть із під води...

Взагалі за 12 мозкових центрів перший раз чую.
А от про чакра центри можу роказати:

Чакра – (“Колесо”- енергетичний центр в тонкому тілі) це нервові сплетіння або центри сили і свідомості в середині тіла людини і відповідає нервовим сплетінням, залозам, ganglia. Сім принципів Чакра можуть бути заміченими психічно як лотуси, і знаходяться вздовж хребта – спинного мозку із бази в голову. Сім правильних ідуть від основи хребта до голови:
- 1-й База Чакра - muladhara chakra (база хребта-копчик): память, час, простір
- 2-й Хрестковий Чакра - svadhishthana chakra (як пупок): причина
- 3-й Сонячне сплетіння - manipura chakra (сонячне сплетіння): сила волі
- 4-й Серце Чакра - anahata chakra (серцевий центр): прямий зір
- 5-й Горло Чакра - vishuddha chakra (горло): передбачення любові
- 6-й Духовні очі - ajna chakra (третє око): передбачення зору
- 7-й Корона Чакра - sahasrara chakra (корона голови): віра, усвідомлення
Є і неправильні Чакра нище хребта. Вони відповідають зі: інсктинти, ревнивість, ненависть, залежність, вину, сум – мають собою більш низький рівень протилежності і названі Naraka і patala – є 14 майорів Чакра в них.
Сім неправильних ідуть від самого верхнього до самого низького:
- 1-й atala chakra (бедро): страх і захоплення
- 2-й vitala chakra (бедра): гнів, помста
- 3-й sutala chakra (коліна): рівнивість
- 4-й talatala chakra (телит): розумовий бардак-дезінформація
- 5-й rasatala chakra (щиколотки): егоїзм
- 6-й mahatala chakra (пята): відсутність совісті
- 7-й patala chakra (подошва стопи): злоба, вбивство, стан Афекта (несвідомої ярості все крушить і ломать - анархія)
Якщо порівняти то в людей активні всі 14-ть Чакра.

Йоги практикують 43 чакра в людському тілі як обертаються пропорціонально сумі енергії в системі на яку вони розбуджені. Багато культур описують ці водовороти в тілі. Пр: Хопі виділяють 5-ть енергетичних центрів, Хюічо говорять про різні енергетичні центри, що пускають проміні з тіла, Куна вірать у 8-м духів що населяють тіло в позиції чакра. Сідхіс – йоги є результатом пробуджених чакра (тобто можливості душі), чакра і кундаліні нерозлучні, і коли Кундаліні підвищується то чакра починає відкриватись, а якщо кундаліні зовсім неактивований то відкриються всі чакра, можли певні чакра випадково відкривались, часто 6і3, 7і4 відкриті як пари, но чакра можна пробудити в любому порядку, в часткових чакрах тільки нижні пробується і Кундаліні може далі падати, при повному відкриються верхні 4-ри також, кожен чакра керує певним рівнем свідомості 1 через 3-й – суспільна свідомість, вище 3-го рівень сприйняття, і щоб розбудити певний чаркра небхіно:
- 1й – основа хребта, виживання: викличе інстинкт пошуку їжі, захисту і безпеки. В народі відомий ефект дій людини при нападі сторожової собаки або краще вовка – коли людина може випригнути на дерево чи перепригнути забор з переляку (ефект вібрації-тепла, тобто вистріл шакті)
- 2й – в зоні низу живота, рівень відчуттів – пробудження якого викличе сильний сексуальний потяг (оргазм), великий викід негативної енергії такої як ревнивість і ненависть, поведінка тварин таких як вовки, ведмеді, тигри.
- 3й – сила в сонячному сплетінні, рівень бажання – мораль, рішення, протистояння, пробудження викличе великий емоційний переворот – психічно-емоційні сверхпочуття, від такого може навіть тоншити (різні проблеми травлення), відчуття того що зара буде, або чого бажають і особливо морально давить на психіку. Людина отримує можливість телепатії, проникливості, clairsentience, бачення астральних істот
- 4й – об’єднання серця, колективний досвід, самопожертва-любов, співчуття, відчувається сильний тиск в середині реберного ящика (совість), біль як при інфаркті. Людина отримує можливості псіокінезу, телекінезу.
- 5й – вираження основи горла, натхнення, потяг творити, ця чакра довго поки повністю відкриється, відчуття задихання що віддає в лоб, астми, важко ковтати довгий час, так можна втратити вагу, незвичайні звуки із себе. Людина отримує можливості клеірсестіенс (відчуття емоційного стану інших, і немає меж, якщо при цьому сплячі 4і6й то можуть бути проблеми), чуючи внутрішні голоса і думки людини.
- 6й – реалізація третього ока (в центрі лоба), інтелект, рівень знання, мудрість, ефект сильного тиску в голові і навколо очей, головні болі, зникнення зору і бачення як відкритими так і закритими очима, фанатизм. Людина отримує можливість “сходження святого духу”, астральні подорожі.
- 7й – підняття вершини черепа, повага, істина, ефект корона енергії зверху голови, біль в черепі. Людина отримує можливість світіння, трансу.
Так звичайним явищем для людей:
Перші три – інстинкти виживання (тваринні - у істотах і без душі).
4-те мислителі
5-те художники, музиканти, оратори, винахідники
6-те генії
7-те священники, духовні шукачі
(джерело інформації http://wingmakers.narod.ru/Chakra.html)

додано через 3 хвилини 9 секунд:

А тепер хотілось би мені розказати про значення кожного кольору аури. Процитую із мого сайта:
"ЦВЕТА АУРЫ

Каждая музыкальная нота есть комбинация гармонических колебаний, которые должны согласовываться с соседними. Любая несогласованная комбинация порождает фальшивую ноту, которую неприятно слышать. Музыканты стремятся производить только приятные звуки.
В музыке — как и в цвете, ведь цвета — это та же вибрация, хотя они находятся в другой части воспринимаемого человеком спектра. Можно говорить о чистом цвете, цвете приятном или возвышенном. Или можно говорить о цвете, который раздражает, действует на нервы. В ауре человека много таких цветов и оттенков. Некоторые из них лежат за пределами зрения нетренированного человека, и для них у нас не существует общепринятых названий.
Как вы знаете, существует «беззвучный собачий свист». Он лежит в полосе частот, которую не воспринимает человек, но воспринимает собака. Однако на другом конце звукового спектра человек слышит дальше собаки: собаки не слышат низких частот. Предположим, что мы сдвинули диапазон человеческого слуха — тогда человек услышит «собачий свист». Точно так же, если мы сможем передвинуть или расширить диапазон человеческого зрения, мы увидим ауру человека. Правда, если делать это неосторожно, мы можем утратить способность видеть черное и темно-красное.
Нет смысла приводить здесь все бесчисленные цвета. Давайте поговорим только о самых основных, самых сильных. Основные цвета ауры человека изменяются в связи с его прогрессом. Если человек совершенствуется в духовности, его цвета улучшаются. Если человек имел несчастье спуститься вниз по лестнице эволюции, его цвета могут полностью измениться или сменить оттенок. Основные цвета определяют основу личности. Бесчисленные тонкие оттенки показывают мысли, намерения, а также степень духовности. Цвета окружают тело наподобие восходящей спирали и струятся от головы к ногам. Цветов этих гораздо больше, чем в радуге; радуга — только преломление в капле воды, аура — сама жизнь.
Приведем заметки о нескольких цветах, потому что нет смысла говорить об остальных, пока вы не научитесь видеть эти.
Красный.
Правильный оттенок красного указывает на хорошие способности руководителя. Генералы, вожди имели в ауре много чистого красного цвета. Особенно чистый оттенок красного с ярко-желтым краем показывает «Крестоносца» — человека, который всегда стремится помогать другим. Но не путайте его с обыкновенным убийцей, его красный цвет имеет коричневый оттенок.
Чистая красная кайма или красные «языки«, выходящие из органа, показывают, что орган находится в добром здравии. У некоторых из вождей человечества было много красного вокруг лица, однако, к сожалению, у многих из них красный цвет имел неприятные оттенки.
Неприятный красный цвет — грязного оттенка или слишком темный — указывает на плохой или злобный характер. Такой человек ненадежен, вздорен, коварен, стремится поживиться за счет других.
Тусклый красный обычно указывает на нервное возбуждение. Человек с плохим красным может быть физически силен и здоров, но, к несчастью, при этом быть плохим человеком. В ауре убийц всегда присутствуют низшие оттенки красного цвета. Чем светлее красный (светлее — не значит чище), тем более нервен и неустойчив человек. Такие люди очень подвижны, не могут побыть в покое больше нескольких секунд. Как правило, они эгоцентричны.
Красные цвета вокруг органов показывают их состояние. Тусклый красный цвет, тем более с коричневым оттенком, медленно струящийся из органа, указывает на рак. Увидев это, можно сказать, в какой стадии развития находится раковая опухоль. Видя ауру, можно предвидеть, какие болезни поразят тело в будущем, и принять необходимые меры. В будущем такая диагностика может стать одним из самых полезных применений «ауротерапии».
Пятна, вспышки красного на челюсти указывают на зубную боль, редкие пульсации тускло-коричневого в нимбе говорят о страхе.
Алый цвет обычно «предупреждает» об излишней самоуверенности, о том, что человек слишком любит себя. Это цвет ложной гордости, гордости без всяких на то оснований. Красный цвет вокруг бедер выдает женщин, которые продают «любовь» за деньги. Они действительно «алые женщины». Таких женщин, как правило, не интересует половой акт как таковой, для них это только способ зарабатывать себе на жизнь. Итак, тщеславные, самодовольные люди и проститутки имеют в ауре одинаковые цвета.
Стоит задуматься над такими старыми выражениями, как «алые женщины», «голубое настроение», «покраснеть», «черная меланхолия», «позеленел от злости» и т. д. Не показывают ли они, что настроение человека отражается в ауре? Люди, которые придумали эти выражения, явно или неявно видели ауру.
К группе красных цветов относится также розовый (не путайте с коралловым), — он указывает на незрелость. У подростков розовый преобладает над другими оттенками красного. У взрослых розовый указывает на инфантильность и ненадежность.
Коричнево-красный, похожий на сырую печень, показывает злого, мерзкого человека, одного из тех, кого лучше избегать, ибо они могут принести несчастье. Если такой цвет виден вокруг какого-нибудь органа, — то человек, вероятно, скоро умрет. Если красный цвет виден у конца грудной кости, — значит, у человека нервное расстройство. Таким людям следует сдерживать свою активность и вести более уравновешенный образ жизни, если они хотят жить долго и счастливо.
Оранжевый.
Оранжевый — это только одна из ветвей красного, но мы оказываем ему честь и выделяем в специальный раздел, потому что в некоторых религиях Востока считали его цветом Солнца и относились к нему с особым почтением. Именно поэтому на Востоке так много оранжевого. Однако в других религиях считали цветом Солнца голубой.
Независимо от того, какого мнения придерживаемся мы, оранжевый — хороший цвет, люди с правильным оттенком оранжевого в ауре с уважением относятся к ближним, они гуманны, всегда делают все возможное, чтобы помочь другим, менее счастливым. Желто-оранжевый цвет тоже желателен, он говорит о самоконтроле и многих других добродетелях.
Коричнево-оранжевый показывает вялого, подавленного, ленивого человека, которому «все все равно». Он также указывает на болезни почек: если он находится над почкой и имеет голубовато-серые зубцы — это говорит о наличии почечных камней.
Оранжевый с оттенком зеленого говорит о том, что человек любит ссориться ради самой ссоры, и когда вы разовьетесь до такой степени, что сможете видеть оттенки оттенков цветов, избегайте ссориться с такими людьми, ибо для них существует только белое и черное, они не понимают и не хотят понимать оттенков и полутонов ни в чем, будь то знание, мнение или цвет. Люди с зелено-оранжевым в ауре спорят бесконечно только ради самого спора, не заботясь о том, правы они или нет, для них существует только спор.
Желтый.
Золотисто-желтый цвет говорит о том, что человек очень духовен. Все великие святые имели золотое «гало» вокруг головы. Чем выше духовность, тем ярче сияет золотой цвет. Отметим, что очень высокодуховные натуры имеют в ауре также цвета индиго, но сейчас мы говорим о желтом. Те, у кого в ауре присутствует желтый, духовно и морально здоровы. Они на верном пути и, если оттенок желтого именно тот, что надо, им нечего или почти нечего бояться. Человеку с ярко-желтым в ауре можно доверять полностью.
Человек с низким оттенком желтого (цвета испорченного чеддерского сыра) — труслив, поэтому люди говорят: «пожелтел от страха». Видимо, это было замечено не одним человеком из тех, кто видел ауру, так как подобные выражения существуют в разных языках. Плохой оттенок желтого говорит о плохом человеке, о человеке, который всего на свете боится. Красновато-желтый — это тоже нехорошо, он говорит о физической, моральной и умственной робости, отсутствии собственных духовных взглядов и убеждений. Люди с красновато-желтым всегда кидаются от одной религии к другой, всегда ищут нечто, чего нельзя достичь за пять минут. Однако у них отсутствует выдержка, они ни на чем не задерживаются более нескольких минут. Люди с красно-желтым и коричнево-красным в ауре всегда ищут свою половину и не находят ее нигде.
Стоит отметить, что, если у человека рыжие волосы и много желтого в ауре, — человек драчлив, обидчив и принимает любое замечание как персональное оскорбление. Это особенно относится к тем, кто имеет ярко-рыжие волосы и красноватую, нередко покрытую веснушками кожу. Более интенсивные красные оттенки в желтом говорят о том, что у человека комплекс неполноценности. Чем больше красного оттенка, тем сильнее комплекс. Коричнево-желтый показывает нечистые мысли и очень слабое духовное развитие.
Вероятно, все слышали о Скил Роу—долине, в которую сходятся все пьяницы, разбитые, опустошенные, покинутые люди со всей Земли. Многие из людей такого сорта или попавшие в такие условия имеют красно-коричнево-желтый цвет, а если они особенно плохи, в их ауре присутствуют неприятные лимонно-зеленые проблески. Таких людей редко можно спасти от их собственной глупости.
Коричнево-желтый говорит о том, что у человека нечистые мысли и он не всегда придерживается прямых путей. С точки зрения здоровья, зеленовато-желтый говорит о печеночных жалобах. Если зеленовато-желтый переходит в коричневато-красновато-желтый — это говорит о том, что недомогание имеет скорее социальную природу. Люди с социальной неудовлетворенностью всегда имеют темно-коричневую, темно-желтую полосу вокруг бедер. В ней часто проблескивает что-то вроде красной пыльцы. Если коричневый постепенно переходит в желтый и иногда имеет форму зазубренных полос, — это говорит об умственном расстройстве. Человек, страдающий раздвоенностью, часто имеет одну половину ауры голубовато-желтую, а другую коричневато- или зеленовато-желтую. Это очень неприятная комбинация.
Чистый, золотого оттенка, желтый цвет, — самый высший «желтый», его следует культивировать всегда. Вы можете достичь его, если ваши мысли и намерения будут чисты. Все мы должны достичь «желтого», прежде чем перейдем к следующему этапу эволюции.
Зеленый.
Цвет выздоровления, учения и физического роста. Великие врачи-хирурги имели много зеленого в ауре, у них также было много красного; любопытно, что эти два цвета прекрасно сочетаются и не создают диссонанса. Красный и зеленый в материальном мире часто кажутся резким и неприятным сочетанием, но в ауре оно приятно. Зеленый в сочетании с некоторыми оттенками красного показывает блестящего хирурга, очень образованного человека. Один зеленый без красного может говорить о том, что человек — выдающийся врач, знающий свое дело, или сиделка, которая любит свою работу.
Зеленый с подходящим оттенком голубого показывает способного учителя. Некоторые из великих учителей имели в ауре зеленый с голубыми полосами, стрелами или спиралями, голубыми с оттенком электрик, часто между зеленым и голубым проходит тонкая золотая полоска, которая говорит о том, что учитель любим своими учениками и имеет все необходимые духовные качества, чтобы научить самому лучшему.
Те, кто связан с врачеванием людей и животных, имеют много зеленого в своем аурическом «цвете лица». Они могут не быть профессиональными хирургами или терапевтами, но, если они так или иначе имеют дело со здоровьем людей или животных, в их ауре обязательно будет много зеленого. Это почти их служебное удостоверение! Зеленый не является доминирующим цветом, он почти всегда сопровождает какой-нибудь другой. Это вспомогательный цвет, он указывает на то, что человек дружелюбен, уважает мнение других людей, сочувствует им.
Однако если человек имеет в ауре желтовато-зеленый — он ненадежен, и чем больше примеси неприятного желтого в неприятном зеленом, тем более ненадежен человек, тем меньше на него можно положиться. Желтовато-зеленый цвет встречается у таких «фокусников», которые в лицо говорят человеку любезности, а потом подкладывают ему свинью в денежных делах.
У таких людей встречается смесь лимонно-зеленого с желтым. Если зеленый переходит в голубой, обычно приятного небесно-голубого оттенка или электрик, — это показывает самых надежных людей.
Голубой.
Голубой часто рассматривают как цвет духовного мира. Он также показывает интеллектуальные возможности, независимо от духовных, но, конечно, оттенок голубого должен быть правильный. Голубой с правильным оттенком — это очень удачный цвет.
Эфирное тело похоже на голубоватую дымку, что-то вроде сигаретного дыма или голубизны древесного пламени. Чем ярче голубой цвет, тем более здоров и бодр человек. Бледно-голубой — цвет человека, который часто колеблется, не способен принимать решений, такого человека надо подтолкнуть, чтобы он на что-нибудь решился. Более темный оттенок голубого говорит о том, что человек делает успехи, развивается. Если оттенок голубого еще более темный, это говорит о том, что человека увлекают жизненные задачи и он находит в них удовлетворение. Темно-голубой часто встречается в ауре миссионеров, которые стали миссионерами потому, что слышали «зов», по призванию. Такой цвет не встречается у тех, кто стал миссионером потому, что захотел бесплатно облететь весь мир. О человеке всегда можно судить по тому, насколько ярок в его ауре желтый и насколько темен голубой.
Индиго.
Мы будем говорит об индиго и фиолетовом в одном разделе, поскольку один переходит в другой и часто качества, связанные с одним цветом, зависят от другого. Люди со значительным количеством индиго в ауре — это люди с глубокими религиозными убеждениями, не обязательно те, для которых религия является профессией. Это далеко не одно и то же. Некоторые люди говорят, что они религиозны, некоторые верят в то, что они религиозны, но говорить с уверенностью можно только увидев ауру, — индиго доказывает это убедительно.
Если у человека видна розовая пыльца в полосе индиго, — это говорит о том, что человек обидчив и неприятен, особенно для подчиненных. Розовая пыльца в индиго — показатель деградации, она лишает ауру чистоты. Иногда люди с индиго, фиолетовым или пурпурным в ауре страдают от сердечных болезней или от расстройства желудочной деятельности.
Серый.
Серый смягчает цвета ауры. Если вы смотрите на ауру одетого человека, серый ничего не означает, в ауре всегда будут серые полосы и пятна. Но предположим, что мы рассматриваем обнаженное тело. Серый показывает слабость характера и обычно общую слабость здоровья. Если у человека видны серые полосы над жизненно важными органами, — это говорит о том, что орган разрушается, разрушен или под угрозой разрушения. Немедленно нужна медицинская помощь. У людей с постоянными сильными головными болями наблюдается серый дымок, клубящийся и проходящий через «гало», и, независимо от цвета самого «гало», серые полосы будут проходить сквозь него как раз во время головных болей."
(джерело http://wingmakers.narod.ru/LRTV.html)

додано через 2 хвилини 31 секунду:

Так от самим кращим для людини є індіго + золотистим, іноді із зеленим, а деколи і із червоним...

додано через 2 хвилини 2 секунди:

AVB ну ти і нетерплячий! Будь трохи терплячим і це допоможе у здобуванні мудрості, ок?
Привіт!

phantom пише:
Мене цікавить джерело Вашої інформації

Джерело інформації нащастя не виходить за межі людей, які вже давно думають по іншому, готуючись до переходу

Відносно 12 центрів мозгових, які в свою чергу відповідають правильно вистроєним 12 каналам у людині, є присутні у людей Індиго цікавою якістю, вона відповідає і якості Ісуса Христа.
(коли цього Ви не знаєте, тоді так і буде, поки життя Вас не зведе з людьми, які зможуть дати Вам розуміння Вас, як особистості, і процесів, які відбуваються у Вас в середині).

Відносно чакр, це є відкритою інформацією для міліонів людей, які вирішили настроїти свій внутрішній світ за допомогою буддизму. Я теж використовував у практиці такі речі, як настройка 7 центрів (не путати з центрами мозку) через музику чаш (так звані "співаючі чаші"), досить класно. Одне але, як я уже говорив в інших постах, у них поняття спасіння зовсім інша чим у людей, які йдуть по шляху Ісуса Христа.

Цікаво які здатності у Вас є присутні, мається на увазі (яснобачення, телекінез, телепатія та ін.), і чи взагалі присутні.

І останнє, яку місію Ви виконуєте на Землі, це до речі знають всі Індіго, в них є конкретна ціль.

P.S. про тонкоматеріальні світи, я так зрозумів Вам нічого не відомо, і реальна кількість планет у нашій сонячній системі теж, чи просто ігноруєте питання.
"Джерело інформації нащастя не виходить за межі людей"
-тобто то шо "баба Галя сказала", чи як мені розуміти вашу позицію?

Посто неможна судити про людей, судячи тільки із одного боку

"у них поняття спасіння зовсім інша чим у людей" Але ж Бог то єдиний (як у християн, так і іудеїв, мусульман, буддистів, сикхів, зороастристів)... у всіх Бог це Дух всемогутній

Шлях Ісуса Христа - це любов і самопожертва, у буддистів вона більш навіть присутня чим у християн... так що тут помилились... якщор у Вас є аргументи які доказують зворотне, то будь-ласка викладіть їх тут, ок?

"Цікаво які здатності у Вас є присутні"
-психометрія
-емпатія (ярко виражено)
-хронокінез (незначно)
а також є довід позатілесних подорожей...

У мене було раз, що дійшло до клінічної смерті, я бив своє тіло під собою, і бачив спалах світла, почувся звук сурми і мене тянуло якимось тунелем у кінці якого було це ярке світло, світло наче було живе, воно говорили (недословно) "Я частина тебе, твій Ангел Хранитель, ти повинен повертатись, ти ще не виконав своє призначення, ти зміниш хід історії, ти повинен зрозуміти своє призначеня" от і все я вже проснувся, а навколо медсестри...

Я знаю свою місію... переходим на інше питання. (секрет)
(дуже сомніваюсь що діти індиго до 5р знають свою місію, у більшості вони дізнаються її у зрілому віці)

"про тонкоматеріальні світи"
Можливо ви говорите за астральні та ментальні світи, так от про ці мені відомо значно багато, просто називаються вони по різниму

Є сім рівнів:
-Фізичний
-Астральний
-Ментальний
-Прозріння
-Духовний (нірвана)
-безчасовий (самовираженні та самообладання)
-логічна

Так от я опанував всі 7м. Все це сталося коли першим відкрилось прозріння, тепер я значно відрізняюся від інших людей

Також є 9-ть ступенів духовного+фізичного розвитку, усі земні люди на 1-му ступені. уже на 3-му неіснує, а ні горя, а ні зла...

З дитинства я значно відрізнявся від інших дітей, особливим інтересом до складних технічних наук, а також особливим духовним фанатизмом, нині у мене фанатизм змінився на прозріння...
Хоббі у мене більше 20-ти, перечислювати не буду...
Привіт
phantom пише:
-тобто то шо "баба Галя сказала"

Ні, є люди, які так як і ти, вже давно перестали думати про суєтний світ, і вирішили шукати відповіді на свої запитання, вчилися знаходити відповіді у духовному плані. Рахую себе до них так само.

phantom пише:
"у них поняття спасіння зовсім інша чим у людей" Але ж Бог то єдиний (як у християн, так і іудеїв, мусульман, буддистів, сикхів, зороастристів)... у всіх Бог це Дух всемогутній

Я не суджу про людей з одного боку, просто є релігія, яка дає змогу людям (в даному випадку буддистам) спастися, повернутися монадою до Отця Небесного, не через проходження духовних планів, а через нижні 3 (план стихії, план магми, план інферно) спалюванням духоматерії. Так як душа це синтез духоматерії і Божественної монади.

Ісус Христос відновив шлях до Отця через проходження верхніх планів, дійсно вони починаються з Астралу, Менталу, а потім 3 плани Духовні. Земний план є відправною точкою як у низ так і у вверх. Всіх планів буття 9.

phantom пише:
Можливо ви говорите за астральні та ментальні світи

Ні ці світи є доступними для звичайних землян, які встають на шлях духовного розвитку. Взагалі астрал, щоб більшість зрозуміла, це наші прості сни, самі явні з них, коли є відчуття польоту. Ментал більш складніше, але реально. Ціль працювати на верхніх 3 Духовних, для передачі чистої духовної енергії у наш світ.

phantom пише:
З дитинства я значно відрізнявся

В дитинстві дуже багато дітей відрізнялися, я теж до сьогодні стараюся це приховати, і бути з світом воєдино, бо Ісус будучи еталоном, не сидів на горі і не казав, що він особливий, а навпаки навчав бути таким як він. І саме цікаве це реально.
phantom пише:
З дитинства я значно відрізнявся від інших дітей

+ ну тільки не так значно
phantom пише:
особливим інтересом до складних технічних наук,

+ причому вважючи на те що я дівчина
phantom пише:
а також особливим духовним фанатизмом,

то яким фанатизмом чи точніше до чого, можу ставити також плюс наприклад до вітчизни (з дитинства) ну от не "фанатизм" бо то троха розшифровується як захоплення, а як патріот чи то націоналіст +
phantom пише:
Хоббі у мене більше 20-ти, перечислювати не буду...

ну в мене менше бо поняття хоббі у кожної людини має свої границі в мене вони дуже тісні і тому 4 чи скільки там в темі хоббі почитаєте +
Висновок:
Я ЩО Індіго??????
Нє людки то не признак...
"Ні ці світи є доступними для звичайних землян, які встають на шлях духовного розвитку. Взагалі астрал, щоб більшість зрозуміла, це наші прості сни, самі явні з них, коли є відчуття польоту. Ментал більш складніше, але реально. Ціль працювати на верхніх 3 Духовних, для передачі чистої духовної енергії у наш світ."

-переплутали місцями, астрал реальніше за ментал, по собі знаю... після астрала у мене радість на душі і потяг творити, а після ментала смута і головний біль...

"Я не суджу про людей з одного боку, просто є релігія, яка дає змогу людям (в даному випадку буддистам) спастися, повернутися монадою до Отця Небесного, не через проходження духовних планів, а через нижні 3 (план стихії, план магми, план інферно) спалюванням духоматерії. Так як душа це синтез духоматерії і Божественної монади.

Ісус Христос відновив шлях до Отця через проходження верхніх планів, дійсно вони починаються з Астралу, Менталу, а потім 3 плани Духовні. Земний план є відправною точкою як у низ так і у вверх. Всіх планів буття 9."

-Самі придумали чи може хтось підказав?
Ха розмахуєтесь до 9-го духовного, нормально булоби до 2-го дійти, а то 99,9% людей так і остаються на 1му... а в гіршому випадку і йдуть у низ у елементалі...

Земля - це планета сльоз і лиха... таке своєрідне чистилище, "іти в низ чи у верх"...

додано через 11 хвилин 15 секунд:

Ira_NEO ну саме краще це піти і перевіритись на кірліан пристрої, ссилку я вже вище подавав, удачі
В дурці шо почався місячник відкритих дверей?

додано через 2 хвилини 1 секунду:

Ну, ладно. А я тоді, а я, а яяяя, я буду Наполеоном
Привіт !

phantom пише:
переплутали місцями, астрал реальніше за ментал, по собі знаю... після астрала у мене радість на душі і потяг творити, а після ментала смута і головний біль...

Я не переплутав, просто напевне не так зрозуміли, відштовхуємося від земного плану (4 якщо 1 нижній), і рухаємося вверх (Астрал, Ментал, 3 плани духовні).
Відносно смути і головного болю - ніколи не задумувалися, що в земному існуванні, потрібно замислитися і за свої внутрішні частини. Клітини наші, мають з нами прямий звязок, у них є своя свідомість, і ось коли вони не підготовлені, а у Вас все рветься вперед і вперед, тоді і получається такий розрив, що виводить на фізичний план біллю та іншими тормозами Будьте уважні, далеко полетіти при неготовій свідомості клітин - це може погано закінчитися, що я Вам не бажаю.

Відносно Землі як планети сльоз і лиха, трішки негивне ставлення до ідеї Творця. Ми є останні у всій Вселенній, які повинні вдосконалити свій духовний розвиток і перейти у наступний стан, стан лучистого людства, звідки до речі і є Діти Індіго. Також ми забуваємо про відпрацювання негативу родової лінії 7 поколінь, яке найкраще і продуктивніше відбувається на Землі.

Свої якості психометрії (правильно доречі духометрія), та інші було отримано до клінічної смерті чи після?
Для людей які незнають про що йдеться, це вміння считувати інформацію з неживих та живих обєктів, про попередні стани, зміни і таке інше.
"далеко полетіти при неготовій свідомості клітин "
А ви були у менталі?
болю нема але астрал мені більше подобається... так як можна поспілкуватись із знайомими і т. д., а потім днем ми описуєм, що і укого було в кімнаті, що лежало в шухляді, що було написано у таком то зошиті на такій то сторінці, причому ці друзі не бували фізично ніколи у мене дома...

"Ми є останні у всій Вселенній"
-що означає ми останні вселенній, на мою думку всесвіт просто заповнений живими істотами, у інших обітаємих зонах системи.. це підтверджує і NASA, знайшли порядка 50-ти таких же систем як наша, от тільки як на контакт то вийти, цим займається SETI...
І як може Земна-людина істота на 1му рівні духовної еволюції, що Вона вершина еволюції, це може тільки означати, що у тих хто так подумав дуже завищена думка про себе - гординя.
(після еволюції фізично людина переходить у еволюцію духовно-розумово та технічно)

"перейти у наступний стан"
на мою думку це буде таки же фізичний, тальки будем більш розвинуті духовно і технічно... Навіть на 9-тому плані фізичні у поєднанні 7-ми ідей, тобто перейшовши на слідуючий рівень при реінкарнації ми не втратимо фізичний план, а просто будемо значно розвинутішими духовно....

За сьоме коліно я знаю, коли суцільний негатив у житті індивіда, то його наслідки відображаються до 7-го коліна...

психометрія - це зчитування історії предмета одним дотиком
"психо" грец. - дух, душа....
давайте будем використовувати правильні терміни, а то я теж можу понапридумувати назв....
phantom пише:
А ви були у менталі?

Так було і таке. Проте як можна сказати, що астрал це класно, астрал це дуже і дуже просто, ніякого духовного підвищення, робота виключно на власній енергії. Коли у Вас прекрасно напрацьований астрал, переходьте працювати у ментал. Принцип роботи завжди повязаний з клітинним рівнем, їх свідомістю. Я так зрозумів, у Вас зациклення на астралі, такі випадки знайомі, люди побачили трішки інший світ, інші відчуття, безмежні можливості у часі та відстані, і нехочеться звідси виходити. Проте, якщо дійсно знаєте ціль духовного росту, повинні розуміти що рух через зміну свідомості і вдосконалення свого розвитку це ціль яку поставив Ісус Христос. У Вас напевне ще неналагоджена двостороння робота з клітинним рівнем, і нема звязку з своїм куратором (наставником). Тому і ходите оби де Я розумію і бажаю як найшвидше знайти своїх наставників у духовному розвитку.

Ми є дійсно остані у Вселенній у своїй фізичній плоті, на всіх планетах вже давно особистості перейшли на тонкоматеріальний рівень. Поняття реінкарнації (з буддизму знову), нереальне і неможливе. Шкода що Ви про це ще не знаєте. Людина після смерті не повертається на Землю бабочкою, або іншою людиною, для відпрацювання того чи іншого, вона назавжди покидає її, а піднімається у той план, у якому готова бути. І ні Насса ні інші скоро зібються з пошуку, а зроблять революцію у світобудові, і виникне нова наука, яка все це розкладе по полочкам. Відносно кількості планет у нашій галактиці ви не відповіли, незнаєте, Індіго про це мають знати. Поняття лучисті Вам теж незнайоме, чому ?

Терміни я сказав правильні. У Вас просто нема контакту з системою, звідки Ви прийшли, якщо Ви впевненні на 100% що Ви ІНДІГО.
Якості які зявляються після клінічної смерті, неможна називати Індіговські, це здатності, до яких може прийти кожна людина.

Як Ірина замітила, більшість із нас, уже народжена з іншою свідомістю, чим наші батьки. Тут і постійні конфлікти з ними. А висновок робити з того що я індіго, рано. Це повинно бути дуже і дуже явно.
romashcaa пише:
У Вас напевне ще неналагоджена двостороння робота з клітинним рівнем, і нема звязку з своїм куратором (наставником). Тому і ходите оби де Я розумію і бажаю як найшвидше знайти своїх наставників у духовному розвитку.

Ооооооооо, накінець починає вимальовуватись реальна картина. Скіко тре заплатити куратору? Шоб потім стати куратором і доїти сем-восем наступних дурачків. Банальна піраміда, прикрита брєдом про надлюдей А шо. Жити хочут всі. навіть ті в яких руки ростут зо сраки і розуму хватає лиш на те щоб вляпатись в "мережу"
Як діти, йопт!
А чо як діти? Кожен заробляє як вміє. В сектах непогані грошики можна покрутити. І шо, є вже хтось з Золочева?

додано через 14 хвилин 8 секунд:

а куратор, як скоро виясниться - невизначеної статі Ромашка з пітєра?
... і красиво так почала, з "оргазмів"