Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Діти Індіго

Автор Повідомлення
Alexis пише:
Кожен заробляє як вміє.

Так отож

додано через 3 хвилини 10 секунд:

Alexis пише:
А чо як діти?

Тому шо вимушені працювати на захолусних форумах, хлібні місця вже поділені давно. Шанси заробити наближаються до нуля. А вони того не розуміють. Я думаю шо вложені бабки відбити сі не вдасть
Васілій
Друзі не вимальовуйте собі розові окуляри, а потім дивитесь через них на світ. Треба закінчувати шукати у всьому підлоги, хабарництво, гроші гроші і гроші, думайте ширше.

Слова були сказані для phantom, якщо він зрозуміє, що я мав на увазі, значить і відповість.
А для Вас скажу, це не є фізична особа, яку можна пощупати, чи дати грошей, чи дати "на лапу" за високий рівень. Таке буває тільки у всіх сектах, як було сказано Вами.
Не розкручуйте те, чого не зовсім зрозуміло, краще перепитайте. Я чим доступніше зможу, так і відповім.
romashcaa пише:
Я чим доступніше зможу, так і відповім.

Ой ну я тібя умаляю. От віриш чи нє, з першого повідомлення знав як буде розвиватись тема. Може я ясновидящий?

додано через 3 хвилини 4 секунди:

romashcaa пише:
Таке буває тільки у всіх сектах, як було сказано Вами.

Таке нажаль є у всіх пірамідах. І якщо ти дійсно цього нерозумієш, то пока шо тебе використовують в тьомну.
"Пака жівут на свєтє дуракі......"Чув таку пєстню?
"бажаю як найшвидше знайти своїх наставників у духовному розвитку."
-о то у вас є наставник ти ви контактер? Ви часом ченнелінгом не балувались?

"Ми є дійсно остані у Вселенній у своїй фізичній плоті, на всіх планетах вже давно особистості перейшли на тонкоматеріальний рівень."
-Звідки у Вас така впевненість, що всі інші безплотні, і що немає і слабше розвинутіших за нас?

" Поняття реінкарнації (з буддизму знову), нереальне і неможливе. "
-ви щось про гіпнотичну регресію чули? так от майже всі розумні люди погоджуються, що регресія це дійсно сильна штука...
Я не хочу навіюти Вам ніяких своїх ідей, просто у Вас одно розуміння повязане із Адом і Раєм, а у мене абсолютно інше, у мене все розуміння тільки через реінкарнацію і при тому я остаюсь християнином і роблю так як вчив Ісус Христос, а не те що придумала собі церква... тобто свій шлях... думаю у майбутньому тему реінкарнації можна закрити, а то ще недай Бог посваримось...(і ще людина НЕможе переродитись у тварину так я у людини 9-ти ступеневе астральне тіло, а у твирини тільки трьох ступеневе... це все ідуїські видумки... у людини 7+2 світлих основних чакра, а у тварини тільки 3-ри).

"Шкода що Ви про це ще не знаєте."
-а Ви знаєте? (якщо людина говорить "я все знаю це = що Вона нічого не знає)

"Людина після смерті не повертається на Землю бабочкою, або іншою людиною, для відпрацювання того чи іншого, вона назавжди покидає її, а піднімається у той план, у якому готова бути."
-щераз повторююсь, до цього ви прийшли самі, чи може хтось Вам це сказав.
" І ні Насса ні інші скоро зібються з пошуку" - НАСА тільки для отводки глаз, реальні же процеси скриті від публіки...

"а зроблять революцію у світобудові, і виникне нова наука, яка все це розкладе по полочкам."
-така наука дійсно скоро виникне, "Вони себе будуть називати повстанцями, альтернативними археологами, вінгмейкерами, повставшими проти влади антихриста, пройде паро сот років і коли впаде влада зла, цих повстанців назвуть святими... і гімн їх буде "пісня герраї" саме на них всі подальші надії світлих релігій"

" Відносно кількості планет у нашій галактиці ви не відповіли, незнаєте, Індіго про це мають знати. "
-планет може бути безмежна кількість, от вам приклад усіх екстрасолярних нині відомих науці http://www.allplanets.ru/ це тільки Хаббл, а що буде коли вийде на орбіту телескоп нового покоління, тоді таких планеток находитимуть мільярдами....
Відносно обітаємих це вже друга тема, тим більше із інтелектуальним проявом життя... кілька таких мені відомо.... проте є з пару тисяч інших. мені невідомих...
"Поняття лучисті Вам теж незнайоме, чому ?"
-конкретніше, що ви маєте під словом "лучисті"?

А тепер моє ставлення про всяких там екстрасексів і тому подобное (сектантів тіпа Золотов) тут: http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?f=2&p=15819&sid=59fc1b6650fb71cef65466881265f9db#p15819
phantom пише:
.. кілька таких мені відомо.... проте є з пару тисяч інших. мені невідомих...

Ціхо, ціхо парніша. Я тобі па сікрєту сказав, а ти крачиш на ціле село.
Васілій ти що з глузду зїхав, із чого ти взяв, що я буду тобі вірити...
phantom пише:
А тепер моє ставлення про всяких там екстрасексів і тому подобное (сектантів тіпа Золотов) тут:

Цікаве посилання, змістовне.
"Сьогодні: 24 вересня 2008, 20:15

Знайти:

Інформація

Задана тема не існує".
Мене скаладно у чомусь переконати, поки сам не побачу....

додано через 45 секунд:

http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?f=2&t=636

додано через 31 секунду:

йопте якісь глюкі...

додано через 41 секунду:

попробуй це... перша зверху http://www.google.com/search?client=opera&rls=ru&q=%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5+%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE+%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%96%D0%BB+%D0%BF%D0%BE+%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B3%D1%96%D1%94%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D1%83&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
phantom пише:
Васілій ти що з глузду зїхав, із чого ти взяв, що я буду тобі вірити...

Во, маладєц. Так всім і кажи-нікаво нє відєл, нічіво нє знаю.
А нобілівську премію потім поділим на двох втіхаря

додано через 1 хвилину 57 секунд:

phantom пише:
попробуй це... перша зверху

Ти іздіваєсся? Чи тормозиш?

додано через 1 хвилину 7 секунд:

це реально, цей форум непускає ссилки...

додано через 1 хвилину 24 секунди:

ввведи у гугль "джерело форум релігієзнавству" повинно відкритись

додано через 16 хвилин 33 секунди:

о що я знайшов http://www.vsehorosho.org/russian/auracolors/aura_colors.php?alla@marketgid.com , назва"Тест на цвета ауры - психотипы" то навсяк випадок якщо лінка неробить...
Цитата:
Ответьте на вопросы, введите, имя, дату рождения и email.
Ага, потім задовбаєшся спам вичищати
Результаты теста

Преобладающие цвета

Цвет 11 - фиолетовый (23 балла)

Фиолетовые - вдохновенные провидцы, лидеры и учителя, пришедшие на Землю с тем, чтобы спасти ее.

Большинство фиолетовых тяготеют к просвещению масс, внушению высоких идеалов, улучшению жизни на планете, к спасению людей, животных и окружающей среды. Все фиолетовые имеют внутреннее убеждение, что пришли сюда сделать что-то важное, что цель их жизни выше цели среднего человека. Большинство фиолетовых чувствуют себя так с самого детства, еще детьми представляя себя знаменитыми, или путешествующими по всему миру, или участниками гуманитарных организаций вроде Корпуса мира. Многие из этих харизматичных личностей берут на себя ответственность лидеров и учителей; иные фиолетовые предпочитают влиять на людей через музыку, кино, или другие виды искусства.

Нынешняя эра - "Фиолетовый век", поэтому все фиолетовые, которые еще не выполнили своей миссии, чувствуют внутреннее побуждение, даже взбудораженность. Внутренние силы, кажется, сами толкают их к активным действиям по претворению в жизнь их высоких целей. Фиолетовые знают, что они здесь для того, чтобы сделать что-то значимое. Тем не менее, они не всегда знают, что они должны сделать и как именно это осуществить. Многим Фиолетовым с детства прививалась мысль, что их мечты и стремления нереальны, и потому они утратили контакт с их настоящими убеждениями. Очень важно восстановить эту связь с целью жизни и начать действовать, иначе такие Фиолетовые будут всегда чувствовать себя неудовлетворенными, ощущать отсутствие чего-то важного.

Фиолетовые долго учатся сбавлять скорость, чтобы услышать свой внутренний голос и соприкоснуться со своим высшим видением.

Цвет 10 - синий (21 балл)

Синие - одни из наиболее редких, любящих среди представленных психотипов. Они хорошо воспитаны и всегда готовы поддержать. Живут они сердцем, ими движут эмоции. Целью их существования на планете является возможность дарить любовь, обучать любить и быть любимыми. Их приоритеты - любовь, родственные отношения и духовность.

Обычно Синие работают учителями, воспитателями и нянями - по существу их деятельность на земле направлена на то, чтобы любить, воспитывать, обучать и заботиться. Синие постоянно помогают другим. Они хотят, чтобы каждый чувствовал себя любимым и нужным. Люди часто обращаются к Синим за утешением и советом, потому что Синие всегда готовы быть рядом. Они всегда подставят плечо, чтобы поплакать на нем.

Синие - самые эмоциональные из всех психотипов. Они плачут до исступления. Синие плачут от счастья, боли, злости, печали и даже без какой-либо видимой причины в целом. Даже сентиментальная реклама по телевизору может вызвать у них слезы.

Цвет 14 - индиго (20 баллов)

Люди с цветом Индиго в ауре появились на планете позже всех. Они несут с собой новую энергию, новое сознание, и новый век мира и гармонии. Если Фиолетовые ощущают потребность помочь спасти планету, обучать людей, и улучшить жизнь в целом, то Индиго сами являют пример нового высокого знания.

Сейчас большинство Индиго - дети, хотя есть немного представителей, которые родились и раньше. Слова, которыми можно описать Индиго: честные, знающие, с очень развитой интуицией, духовные, независимые, бесстрашные, волевые, чувствительные. Индиго - это древние души, которые знают, кто они и откуда они пришли. Некоторые считают Индиго странными. Эти удивительные личности рождаются с нетронутой духовной памятью.

Многие родители рассказывают, что их дети Индиго ошеломляют их красочными подробностями о своих прошлых жизнях или о недавних встречах с духами. Родители также говорят, что эти дети могут читать их мысли и имеют удивительные способности в психическом плане. Родители часто не представляют себе, как воспитывать таких удивительных детей.

Цвет 4 - желтый (17 баллов)

Желтые - самые энергичные, свободолюбивые духом, любящие развлечения, как дети. Желтые изумительны, чувствительны, оптимистичны. Цель их жизни - приносить людям радость, веселиться и способствовать примирению на планете.

Желтые могут быть как очень стеснительны и чувствительны, так и душой компании. У этих игривых людей прекрасное чувство юмора. Они любят смеяться и веселить других людей. Желтые уверены в том, что жизнь нужно обожать. Они предпочитают вести свободную и спонтанную жизнь. Своей постоянной улыбкой они напоминают людям, что не стоит воспринимать себя и существующие проблемы слишком серьезно.

Желтые были бы рады не работать вовсе, за исключением творческой, полной игр и забав работы. Они любят природу, и часто могут участвовать в акциях и организациях, выступающих в защиту дикой природы и окружающей среды. К Желтым привязываются собаки, и часто они становятся для Желтых лучшими друзьями.

Цвет 6 - цвет ориентации на окружающую среду (15 баллов)
Цвет Окружающей Среды - глубоко-земляной с зеленой прослойкой лесного массива.

Это цвет - мост между физической реальностью и ментальной. Люди цвета Окружающей Среды воспринимают мир через прикосновения к окружающему и затем анализируют их. (К слову, люди Желтого цвета, склонные подавлять свой свободолюбивый желтый аспект, нередко считают себя людьми цвета Окружающей Среды - но им важнее по-настоящему осознать себя, а не продолжать жить в спектре Окружающей Среды.)

Подобно Логикам и Чувствительным, люди цвета Окружающей Среды нуждаются в защищенности, стабильности и логической последовательности. Они удачнее действуют в мире правил, схем, стандартов и логических цепочек из причин и следствий. Они предпочитают структуру и дисциплину. Выстраивают жизнь упорядоченно и последовательно, как и люди Логики, но обладают дополнительной способностью оценивать и измерять окружение неким внутренним чутьем.

Эти удивительные личности могут интуитивно анализировать пространственные соотношения. Одним взглядом они определяют точное расстояние от одной стороны комнаты до другой. К своему окружению люди цвета Окружающей Среды относятся кинестетически и ментально.

Цвет 9 - зеленый (9 баллов)

Зеленые - одни из наиболее сильных и умных людей среди психотипов в спектре ауры. Это чрезвычайно яркие личности. Они быстро обрабатывают информацию и выдают идеи, перепрыгивая этапа работы на другой, с первого на десятый. Они не любят проходить все этапы и работать с деталями.

Очень детализированный проект скучен и утомителен для Зеленых. Они предпочитают развивать идею, создавать план, а потом делегировать работу кому-либо, кто позаботиться о деталях.

Зеленых безумно привлекают деньги, власть и бизнес. Эти быстро думающие люди очень хорошо и продуктивно организовывают свою работу. Они делают списки и потом вычеркивают из списков те пункты, которые уже сделаны. Они приветствуют образцы и принимают решения очень быстро.

Когда зеленые обладают властью и силой, они способны свернуть горы. Им нравится устанавливать цели и определять путь их достижения. Зеленые очень подвижны и активны, когда нужно принимать конкретные действия. Также они типичные трудоголики.

Зеленых характеризует повышенная конкурентоспособность, и они обожают сложные задачи. Они процветают, постоянно рискуя. Спекуляции, игры на деньги свойственны Зеленых, особенно если выигрыш обещает быть большим.

Будучи людьми с сильной волей, эти яркие личности сами определяют свой путь, и считают его наиболее правильным. Зеленых трудно переубедить в споре, приводя какие-либо аргументы.

Три перших у мене сині...
Давай тепер ти Ромашка....
phantom пише:
Ira_NEO ну саме краще це піти і перевіритись

Ага, а може зразу в палату..№...)) (жартую, але...)
phantom пише:
на кірліан пристрої

І куда іти?? Нашо жалітись?? Де провірятись??
Питаннячко а вам справки якісь дають типу якесь захворювання чи там довідку супсидії, документи на вас всмислі індігів (я не шучу, реально питаюсь). Типу як ти виходиш з тої перевірки то тобі хоть якийсь документ на підтвердження твого "індігства" дають?? Бо як виходиш з любого обстеження лікарі підтверджують абож спростовують твоє захворювання.
phantom а ти сам провірявся?? І шо сказав пристрій??
Кірліан пристрій - в двох словах хто зробиш, принцип дії і т. д.??
Добрий вечір!
Чому наставник у Вас асоціюється зразу з поняттям контактер, адже прийшовши на Землю, в своїй тим більше якості Індіго (мені так і невідповіли доречі, чи всі якості прийшли після клінічної смерті, чи з самого народження), вони ніколи не втрачають звязок з духовними планами, на яких працюють особи інформатори виконання своїх справжніх завдань на землі. В більшості випадків наші контактери земні, виходять не дальше астрального плану, а там енергетичних вампірів, тьма тьмуща, ось і попадають на такі канали, і строчать всяку несинітницю. Тому ще раз повторюся, не зациклюйтеся на астралі, або ж менталі, рухайтесь далі

Відносно останніх у Вселенній.
Я тільки говорю з Вами про дійсно реальні речі, які не потребують доведення у осіб, які насправді уже вийши за межі земного міркування. Думаю мене зрозуміли. Ми самі грубі у галактиці проявленій для нас, інші планети населені особистостями з еволюційно-вищим розвитком. Ви ж не путайте інформацію з астралу, з інформацією з вищих планів. Астрал, Ви повинні для себе зрозуміти, це грубо кажучи помойна яма, де зберігається велика кількість непотрібної, недостовірної інформації, причому створеної на Землі.

Відносно реінкарнації, доречі Кабалісти теж люблять про це говорити, у них все просто, і легко. Приземлено - це немає змісту обговорювати.

Я дійсно знаю ту інформацію, яка була перевірена людьми які займаються собою. Тому я і шкодую, що Ви ще освоїли багато чого. До чого тут "Я все знаю", знає все тільки Отець Небесний.

Я говорив про кількість планет у нашій сонячній системі, можливо не так точно виразився. Але тут я бачу Ви спираєтесь на землі інститути, але вони ще мало відкрили очі

Поняття "Лучисті". Дійсно, здивований що Вам ці поняття про особистостей незнайомі. Це характеристика особистостей.

Ставлення до екстрасенсів неможе бути добре, або погане, мені для прикладу їх шкода. Люди ставлять ціль гроші, робота на власній енергії, та гірше те, що енергію духа віддають нижнім сущностям.

Я вже читав про кольора аури, це цікаво пізнавально.
Проте тут зіграє гординя, в мене перші 3 сині, добре, але коли б це було дійсно так, а не навіяно розумом, слова були б інші, повірте.
Розум формує чисто земні поняття, підносить, славу дає, а серце істинний інструмент, який може людину привести до духовного злету.
Працюйте більше з сердечним центром (чакру самі знайдете). І астрал Вам дав забагато фантазій, по доброму раджу виростати з малих штанців
Шкода маючи задатки такого рівня, деградувати на астралі.
Я вже здається тут просив не зачіпати теми реінкарнацій, ок? (у Вас один світогляд, у мене трохи інший, це не означає, що світогляд має бути ідеально однаковим)

Кількість планет було відомо, ще Шумерам - 12ть, проте якщо пощитати по різному то різне число їх може бути. я щитаю так:
Валкан (раз на 12років), Меркурій, Венера, Мобіус (+/- однозачно сказати не можу), Земля, Марс, (ще одна із якої нині осталось лише поле астероїдів), Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Немесіс (трансплутон).

... а також куча всяких обєктів які повноцінно більші за Плутона, і саме тому нині Плутона позбавлено статусу планети і кинуто до мєлких планет....
Якщо треба то я можу виложити список найбільш відомих 500 обєктів у нашій системі, але списочок буде трохи довгим....
Також цікава історична деталь, таким народам як Шумери, Догони, предки Майя знали, що наша Земля кругла, обертається навколо власної осі і навколо сонця.
Так званий "календар Майя" - є найбільш точним календарем відомим у світі.
Календар Місяця - Майя і Догони
Календар Венери - Майя і Догони
Календар зірки Сіріус - Догони
як не дивно але календарі на диво точні....

Вік календарів: Догони - 3тис. р, Шумери - 5тис. р (допотопні), предки Майя неповірите але щоб такий скласти необхідно мінімум 10тис. р. спостережень, він ше точніший чим наш сучасний і простий як двері...

Ну якщо у вас є деякі знання по вище за астрал то поділіться у лічку, ок? (в смислі як їх знайти)

додано через 1 хвилину 26 секунд:

Ira_NEO тут http://lebendige-ethik.net/4-kirlian-pribor.html#006