Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що для Вас релігія?

Що для Вас релігія ?
Земний інститут (управління масами грубокажучи) 33%   1
Земний інститут, як остання точка небесної ієрархії 66%   2
Не розумію що це ... 0%   0
Всього голосів: 3
Автор Повідомлення
Що для Вас релігія?
Переглянувши всі теми цього розділу, неможливо не задати ці питання опитування і розібрати для всіх і для кожного поняття "РЕЛІГІЯ"
Прошу форумчан подискотувати на цю досить цікаву тему для розширення свідомості.
Думаю кожен для себе визначення зробив, але чи дійсно воно відображає волю Творця.
Чи ми розуміємо, що Земне життя є тимчасове явище, а справжнє наше життя тільки починається після переходу в нову якість після смерті. Чи усвідомлюємо ми нашу духовну структуру у земному (грубому) існуванні, де існує ДУХ-ДУША-ТІЛО, мається на увазі забезпечення потреб не тілесних (харчування, відпочинок, секс як продовження роду і т. д.), не душевних (слухання приємної музики, живучи у приємній для себе квартирі, будинку, приносити задовлення для душі), а насправді відкрити потреби ДУХА, який є перший по ієрархії, і є справжньою волею творця. З вченя древніх отців церкви, можна з легкістю прослідкувати ці потреби - МОЛИТВА, ПОКАЯННЯ. В цьому відображенно відпрацювання гріхів родової лінії (7 поколінь), щоб не перенести тяжкі гріхи на своїх дітей, і не питатися потім Бога, чому в мене дитина інвалід, має смертельну хворобу, має нещасливе життя, або банально відпрацьовує жадібність своїх предків через бомжування.

Одним словом, запрошую на дискусію людей, для початку прочитавши це повідомлення від початку і до кінця, і відповідаючи дійсно від душі. Відповіді сміховинки, дурниці думаю будуть несумісні.
Розрахунок на людей, які в житті побачити трішки більше чим земне існування, відчули це внутрішнім своїм мікрокосмосом.
Ромашкаа, для початку, тобі скільки років?

додано через 4 хвилини 42 секунди:

romashcaa пише:
Чи ми розуміємо, що Земне життя є тимчасове явище, а справжнє наше життя тільки починається після переходу в нову якість після смерті.

Ми в це можемо тільки вірити або нє. Ймовірність-50 на 50. Хтось для себе вирішує цю пропорцію по іншому в одну чи другу сторону.
romashcaa пише:
Розрахунок на людей, які в житті побачити трішки більше чим земне існування, відчули це внутрішнім своїм мікрокосмосом

Тіпа свєтящієся калідори і пальоти над своїм тілом при клінічній смерті? Дєвушка, менше сі дивіт тілівізор
Як на землі можна побачити більше, ніж земне існування? Я розцінюю це лише, як припущення.

А сама релігія - це сумно, як на мене. По суті, це "воз'єднання". Бо насправді ми є відірвані від задумів і світу Творця. Ми толком не знаємо, ДЛЯ ЧОГО були створені (а це - основне філософське питання людства). Кожен строїть свої гіпотези, припущення, робить на тому вчення і доктрини, вважаючи, що це з надихання Божого. Ми покинуті на власні сили і розсуд. Якшо в цьому є якась логіка, то світ дійсно грандіознійший експеримент, потреба в якому нам знову ж таки незбагненна. І це дуже засмучує усвідомлювати себе сліпими кошенятами в темному лісі, незнаючи шо робити, куди йти і взагалі нашо то все здалося.

А людська натура така, шо при надмірному навантаженні розум здається і людина сліпо покладається на будь-яку запропоновану підходящу концепцію свого існування. Ясно, що при цьому буде відчувати ейфорію, списуючи це на "духовне воз'єднання із задумами Творця", мало того, нав'язувати цю концепцію іншим. Хтось буде потирати на цьому руки, а інші далі продиратись крізь хащі незрозумілості світу.
phantom, "за клінічні смерті і телевізор, я це сам пережив, ти думаєш я би прийшов сюда брехати?" Контролюй емоції, за клінічну смерть - згоден шо мона пережити, але як можна пережити телевізор? (То зваичайно плоскій жарт не для слабонервових і сердобольних, так шо сорі єслі шо)

Питання до загалу: Нашо людині мозок?
tymofiy Взагалі то це повідомлення було до Васілій, а причом тут Ви?
Тут ідеться звинувачення у мою сторону, "що я надивився телевізора і умнічаю тут за клінічні смерті"
Моя відповідь: я взагалі не дивлюся телевізор! Всві новини взнаю через інтернет, а досвід клінічної смерті пережито особисто, тому я не маю на меті доказувати те, що я сам не бачив!

Ви запитали навіщо людині мозок, Ви ж самі знаєте відповідь, тут цікавить зовсім друге, адже питання має двійне значення "Чи ти не розумово хворий?" - Ні, у мене все впорядку і на обліку у психологів не стояв навіть сам цікавлюсь психологією...

додано через 16 хвилин 29 секунд:

Васілій - вибачення прийнято
phantom пише:
Тут ідеться звинувачення у мою сторону, "що я надивився телевізора і умнічаю тут за клінічні смерті"

я взагалі то писав Ромашці. Чи ви адно целає? Ну тодів вас раздвоєніє на ліцо. Це після польотів?
phantom пише:
Васілій - вибачення прийнято

Шо за чудасія? Фантом, в тебеманія вєлічія
Привіт!
По порядку :
Скільки мені років, більше 25 це точно , далі немає значення

"Ми в це можемо тільки вірити або нє. Ймовірність-50 на 50. Хтось для себе вирішує цю пропорцію по іншому в одну чи другу сторону." - це обговорювати ми можемо 50 на 50. А інше це вже для мене перевірений факт неодноразово. Не думаю, що не знайдеться людини яка б хоча б раз у житті не відчула нічого не стандартного, не земного. Вже про зустрічі з своїм померлими родичами я взагалі мовчу. Розглядаю тільки випадки свідомого спілкування, сни не всі, тільки які мають статус пророчі. А якщо почати наводити приклади з історичних подій, то можна розвести тільки таку тему : Чи є життя після життя ? Згадайте Жанну д'Арк яка свідомо пройшла своє життя задля возєднання Франції і після смерті ще не одноразово з'являлася в різних куточках Франції. Що це все природні явища, як дощ і роса, думаю безглуздо сперечатися.
Наступне :
Про коридори, цікаво спитатися чи дійсно хтось знає про таке поняття як астрал, це доречі відноситься і до шановного phantom який при клінічній смерті якраз відчув подорож свого астрального двійника. Такі подорожі можливі, найчастіше у дітей у віці до 7 років (перша життєва семилітка), відчуття підняття свого тіла у сні, бувають ясні польоти по кімнаті і т. д. Доречі, на сьогодні вже перевірений факт, пошукати в інтернеті не буде важко.
Також бувають подібні відчуття покидання тіла, при щирій духовній молитві. Неодноразово у церковній практиці було засвідчено, як при загальній молитві, парафіяни бачили священника який був вище свого тіла.

Дякую за розумну відповідь AVB
Цікава думка про воз'єднання, я її цілковито підтримую. В наш час, і в принципі від тих часів, коли було порушено закон Божий про цілісність світу (аналогія вкушення яблока Адамом і Євою - порушення єдинства), люди (як завше одиниці) великою вірою ставили питання про Бога, спосіб і напрям життя. З плином часу до Христа, таких громад було багато, враховуючи і другу половину (мінус), віра та релігія була перекручена і стала методом управління масами. Весь світ з своїми плюсами і мінусами дійшов до межі, на межі зявився Христос, який вивів готових на той час людей (так сталося, що це були іудеї), на зовсім новий рівень свідомості. Він показав можливості кожного з нас, ключ був єдиний ВІРА. Ми ж створенні на подобу Отця небесного, а тому і закладені в нас знання і можливості як наслідників Божих, величезні. Про кількість ячейок мозку які в нас працюють (10% з 100) думаю всі знають. А це все взаємоповязано, я ж для цього і підняла тему для людей які розширили свою свідомість і розуміють трішки більше.

Дякую
romashcaa пише:
які розширили свою свідомість і розуміють трішки більше.

Ага-ага. Дуже багато таких розширюватєлєй(та напевно всі) плоха кончілі.
Васілій
Скептики живуть довго, але дуже розчаровуються у наступному стані душі
Люди, які як правило виконали свою програму перед Отцем, швидко повертаються до небесної обітелі.
Наша ціль - середина, як омога більше виконати волі Творця, і не повернутися завчасно. Відмолення всіх 7 поколінь наших родин - це не одного дня справа.
Ну, вссьо, Васо! В наступному стані душі амба тобі.
romashcaa Якшо не секрет, звідки в тебе інфа така:
romashcaa пише:
Люди, які як правило виконали свою програму перед Отцем, швидко повертаються до небесної обітелі.

Наша ціль - середина, як омога більше виконати волі Творця, і не повернутися завчасно. Відмолення всіх 7 поколінь наших родин - це не одного дня справа.
Просто для цікавості.
Задля цікавості є не одна сотня праць святих отців церкви Христової. Почитай. Олександр Мень пише дуже доступно, якщо брати з більш нових авторів. А якщо є цікавість розширити свідомість більше, можна почитати і Серафима Соровського, або в інтернеті є багато відео фільмів "Апостол Любви Антоний Сурожский". Вважаючи що інтернет великий інформаційний смітник, тут при бажанні можна знайти дійсно речі які мали місце в історії релігії.
Все що мною написано, можна перевірити, було б тільки бажання, і вміння сприйняти істину. Як правило, істина у нашому світі не завжди є стандартною, так як все духовне в рамки стандартного світосприйняття не поставиш.
http://www.evrazia.org/article/645
tymofiy
Трагедію переносимо на цю сторінку ? (неможна викидати таку кістку для обгладування мас)
Це дуже і дуже велика біда сталася у наших сусідів, обговорювати, обслинювати нема сенсу, потрібно, тримаючи тему цих постів, МОЛИТИ БОГА щоб у наших діячів не піднялася рука на НЕМИРНЕ врегулювання будь-яких конфліктів. А варіантів в нас - тьма - Росія - Крим найперше !

Особиста думка Не будемо зїзджати з теми яка тут відкривається досить успішно
Дякую
Нє, це стосувалось теми. Ти статєйку почитай, там коментарів просто не треба. Я тут не приймаю нічийого боку, але абстрагуючи роблю загальні висновки. І речі треба бачити без рожових вукуляріу.
tymofiy
Ще раз і ще раз уважно читаючи строки цієї статті можна зробити висновок якраз тільки один, ми не бачимо тут і другої сторони медалі. Інформація з Грузинської сторони буде по суті одна і та ж. Але проблема якраз у тому, в чому стоїть питання про голосування, і в даному випадку релігія, в руках влади, являється інструментом для управління масами. Воля Творця, у всі часи була одна ОБЄДНАННЯ, а нижніх світів РОЗЄДНАННЯ. Якщо говорити більш глибше, у сучасній світобудові залишились тільки словянські країни, у яких рівень духовноності стоїть на дуже і дуже високому рівні, все що починається з європейських країн, та після океану, це втрата цінностей духовних, грубий матеріалізм. Тому, якщо розглядати цю статтю як приклад першого пункту голосування, це дійсно один з самих гірших прикладів.
Висновок, на якому, думаю, стоять усі, думаю, повернення до істинних потреб духа, і підняття, в нашому геополітичному випадку, істинного православ'я.
Ну от, тиць тобі! Ну до чого тут православ'я? Та ше й "істинне"? Чи на ньому світ клином зійшовся? Для чого нам постійно його нав'язувати? Невже нема інших варіянтів об'єднання? Я нічого немаю проти православ'я. Але якшо хтось починає говорити про об'єднання християн і наголошувати на "єдиному істиному православ'ї", чесне слово, істиними поребами духа тут і близько не пахне. Це брудна політика і бізнес.
AVB

Нажаль це не так, і буде так не може. Якраз неінформованість нашого суспільства і призводить до таких великих розєднань як ми маємо на сьогодні.
Слово православие, несе зовсім інший характер, чим здається на перший погляд, це не Русская Православная Церковь, це не Українська Православна Церква, це не Греко-Католицька Церква, а стан душі, при якому християни ПРАВИЛЬНО ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ДУХА СВЯТОГО. Це обєднання не заради церкви земної, як у першому пункті голосування, не заради управління мас, не заради грошей і бізнесу, а заради єдиного правильного шляху до СПАСІННЯ. В нашій країні, тільки то і відбувається, що одним не подобається УПЦ, ідуть до Автокефальної, не подобається ця, ідуть до іншої, Греко-Католики, як самі стійкі до розколів, мають уже приклад Підгірців, де знову посилилися ідеї нечистого, у якого одна мета - розділити все єдине, і на чим більше частин тим краще.
Тому особисто я виступаю за обєднання, єдину Апостольську Церкву, головою якої є Отець Небесний. Не привязуючись до конкретної з церков, бо церков є багато, а Отець Єдиний.
Получається, що тепер ми будемо розділяти звичайну православну церкву і новітню Єдину Апостольську православну. Так?
В молитві Символ віри які є присутні слова "... у єдину Апостольську Церкву", при чому тут розділення. Навпаки обєднання нашого розуміння Бога, розуміння того, що всі християнські храми належать до одного і того ж самого. А обєднує все це віра правильна, у Ісуса Христа, який своїм прикладом на землі показав шлях до спасіння.
Це ясно ?
romashcaa пише:
Це ясно ?

Ромашка, ти не ображайся, але ти дуже путано виражовуєшся. В тебе в голові КАША.
Васілій
Мені школа, я стараюсь розжувати найбільш зрозуміло для більшості
Читайте між строками ...
Так ніхто ж не проти об'єднання. Я говорив про те, що об'єднану церкву назвати "православною" НЕМОЖНА! Бо вже є одна (та яка там одна ) православна. А розділення починається з назви.
AVB
Бачите в чому проблема, проблема в назві, в простій назві, хоча суть має глобальний характер, який лежить набагато вище, а ні ж види наших українських православних церков.
Головне що є в нас спільна думка, а якщо є спільна думка хоча б у двох, буде толк
Та в тім то й суть, шо, як на мене, далі за різницею назви інших різниць немає.

А можна і до мене писати на ти?
AVB пише:
інших різниць немає.

Різниця в ньюансах. Як в анєкдоті про пєдіків:Ів одного члєн в попі і в другого члєн в попі. Але є ньюанси...
Бачите ми тут за одне ціле, а нас роздерають на предмет - "Ходи тіко до Православної", інші родичі "Ні, ні, тіко до Греко-Католиків". А ми як дурні думаємо "Суть то одна "
romashcaa пише:
А ми як дурні

По перше не тре узагальнювати. А подруге-чому ЯК?
Васілій

Що саме не потрібно узагальнювати, ти не думаєш про єдинство віри Христової ? Про єдину церкву, яка не є просто земним інститутом ?
romashcaa пише:
Що саме не потрібно узагальнювати

Не тре мене причисляти до вас, дурних.
romashcaa пише:
Про єдину церкву, яка не є просто земним інститутом ?

Церква створена ЛЮДЬМИ, для того...... і біблія написана людьми... Оце факт! І доводити я нічого не буду-сама(сам?)шукай докази Цікава, змістовна дискусія, нє?
Васілій
Після слів
Васілій пише:
Церква створена ЛЮДЬМИ

і
Васілій пише:
біблія написана людьми

В мене особисто до тебе питань нема. Нехай Господь Бог допомагає тобі у житті.
А ким? Можна сі довідати? Марсіанами?
Васілій
Ти в нас земний, а решта форумчан - Марсіани. Форум же не тільки для тебе одного створений, дай людям пороздумувати, написати свою точку зору. Якщо для тебе регілія нічого спільного з Отцем Небесним немає, навіщо і тут свої пости ліпиш ...
romashcaa пише:
а решта форумчан - Марсіани

Ше раз прошу не узагальнюй. тобі не пасує, маленька
Васілій пише:
... , маленька

Твого віку я не бачу, що за пости, смішно.