Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що таке ОРГАЗМ насправді знаємо чи ні ?

Види оргазмів (звичайно жіночих ;) )
Кліторний 15%   2
Вагінальний 15%   2
І перший і другий 69%   9
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Що таке ОРГАЗМ насправді знаємо чи ні ?
Цікаво знати чи серед нас жінок є такі, які зможуть поділитися, який саме тип оргазму відчували, чи відчували взагалі. Думаю буде цікаво взнати, як цього добитися тим хто цього ніколи не відчував

Запрошую всіх !
Ромашкаа, ти з Золочева?
Васілій
Живу в Пітері зараз. Це щось міняє, в Золочеві таких питань не задають, молоді стидаються, якщо так закрийте тему, не думала, що в Золочеві настільки закомплексована молодь.
Та нє, задають. І навіть думаю жи дехто і отримує. Напряг просто на форумі з жіночками. Було ту декілька, але давно не заходять. Лишились самі діти.
А ти с какой целью інтірісуєшся? Хочеш поділитись як добитись чи ніколи не відчувала?
Пи. Си.;В відповідях чуство юмара прівєцтвуєцця
Для всього світу будь-який форум, є заміною живого спілкування, так як брак часу і можливостей. Такі проблеми зустрічаю досить давно, і відомо для всіх.
На запитання чи отримую, так, досить класно і часто Чого і бажаю всім.
Але в моєму меседжі чітко вказані слова питання відносно проблем, які можуть виникнути.
Відносно русизмів, товаришу Васілій, або говорити чисто українською мовою, або чисто російською. Бо це трішки нервує Дякую
romashcaa пише:
так, досить класно і часто

Ну то може даш якісь рекомендації нам, чоловікам. Щоб ми ще краще змогли задовільняти все зростаючі потреби жіночого народонаселення.
romashcaa пише:
Відносно русизмів, товаришу Васілій, або говорити чисто українською мовою, або чисто російською. Бо це трішки нервує

А шо ти хочиш від товариша пастуха. Мі па Пітєрбургам нє жівьом. Шо є то є. Ти не відволікайся-давай вже починай про оргазми нямням
Рекомендації Васілій тільки одні, слухати свою другу половинку на зміст потреб, а не так, щоб відпрацював і на бокову

Васілій - Ви пастух ?
Ням-ням це в темі про кулінарію, Ви не туди зайшли
romashcaa пише:
Ням-ням це в темі про кулінарію, Ви не туди зайшли

Ну не скажиииии-хорощий сєкас тожи нямням

додано через 2 хвилини 24 секунди:

romashcaa пише:
слухати свою другу половинку на зміст потреб, а не так, щоб відпрацював і на бокову

і всьо? Ше скажи про любоввввв. блаблаааааа..... Ти давай конкретно-явки паролі... тьху. Пози, темп, направлєніє
Я шось не дуже добре розібров суть голосування... Це всмислі питання: шо кому більше подобається, чи шо? А хіба більше ніяких оргазмів нема?
AVB
Це два основних, від них завжди відштовхуються при сексуальних відносинах
Є такі жінки які тільки отримують кліторний оргазм, і що не роби своїм "другом", нічого не вийде. Довести подругу до екстазу тільки ручкою, язичком, інші варіанти.
В другому варіанті все простіше, це більша аудиторія, внутрішнє відчуття вагіною і настання оргазму.
Інші це вже індивідуально, навіть є випадки, від зміни сонячного світла жінка отримує оргазм.
Але якщо тут жінки не проглядаються, ця тема немає сенсу, нема жінок, нема проблем, тему закрито.
Це український менталітет . Не говорити про проблеми сексу, оскільки
в нас його " нема." Тому звичайно така жахлива сексуальна безграмотність
населення. Тут просто треба працювати і лікарям, і вчителям. В поліклініці
є підлітковий кабінет, але він займається лише підготовкою хлопців до призову.
В жіночій консультації є дитячий гінеколог Надія Романівна Бейко(наголос на
першому складі). Спеціаліст гарний, і дівчаткам все пояснить толково. Що? Де? Коли? І звідки?
Рекомендую!
romashcaaкий ти будеш розвивати оргазм в своєї жінки , коли її будеш любити то постараєшся щоб вона відчувала всі типи оргазму.Васілій про все можна поговорити. але знати міру
Цитата з пісеньки гурту "ТІК"
Цитата:
Совєти не построїли комунізм,
бо в них не було сексу, а був алкоголізм

шо тут ше додати... пройшло вже 18 років після совєтів, а логіка і менталітет не сильно змінився! От коли вже не буде людей, які зможуть сказати, шо я жив/жила в СССР, отоді-то все буде по-іншому.
vaymut пише:
коли вже не буде людей, які зможуть сказати, шо я жив/жила в СССР, отоді-то все буде по-іншому.

Без сумніву по іншому. Але дуже сильно сумніваюсь, що буде краще І до оргазму це доречі також сі відноси
І до ганального тоже?
Ох як все запущено
Ми ж всі вже живемо після СССР, хоть багато хто народжені ще за совєтів, але думають вже по сучасному. Це нормально, і необхідно. Свої всі комплекси потрібно стирати, і навпаки обговорювати.
AVB
Таке присутнє в парах (не гомо мається на увазі , а нормальні гетеро ), кому подобається, той хай скаже як воно

Бачу що і голосування пішло.
Що тема нормальна ? Вона перша.
Хто вважає що тут їй не місце ?
romashcaa пише:
Бачу що і голосування пішло.

мені ржачно... дописувачі в темі - всі хлопи...
А шо з голосуванням? я так і не поняв. За шо голосувати?

Там написано: Види оргазмів... і перелічено деякі. А голосувати за шо в тих оргазмах? За то кому які більше подобаються?, Чи хто які пробував? Чи хто які знає, шо такі є? Чи хто проти яких видів? Непонятно одним словом. Хоча особисто мене це і так не стосується. Вагіни я точно немаю. А от нарахунок клітора... це залежить з якого боку роздивлятись
AVB
16 вересня, у пості все описано. Думаю для жінок це зрозуміло.
Голосування є для того, щоб визначити яка кількість жінок у нас присутня, це перше
А друге саме головне, як вони отримують задоволення, оргазм, яке з ерогенних зон є саме важливе і сприятливе до відчуттів. Ще раз повторюся, є жінки у яких вагінальна зона не є зоною підвищених відчуттів, а інша навпаки дуже і дуже активна. При сексуальних стосунках, це буває великою проблемою, коли хлопчина не може принести задоволення своїй партнерші, а проблема не так в ньому чи в ній, як в браці інформації про саму суть ерогенних зон і оргазму як такого.
Хлопці , менше пити, більше закусувати, менше говорити пустого і дурного.
До жінки більше кохання , великої терпимості і ніжності. І грубо кажучи, грати, грати і іще раз грати до власної і її знемоги( изнеможения).
А як це робиться, то не треба ніяких книжок,"Камасутрів" і т. д.
Сайт www.ru-admin.net. розділ "еротика". Популярно і аж занадто наглядно!
roma
Все правильно, трішки грубовато, але правильно.
Зауваження якщо можна, навіщо народ скидувати на інші форуми, нащо тоді цей
Вже було сказано, невже всі такі закомлексовані, це відноситься до жіночої половини, що не можуть сказати, який вид оргазму вони отримують, можливо знайшли методи переходу від одного типу до іншого (для прикладу від кліторного до вагінального).
Але як бачимо, більш розкомплексовані на цьому форумі - "МУЖІКІ"
Ой, бляха-муха! romashcaa, я дуже перепрошую, я не знав, шо то голосування тільки для жінок ... і ненароком проголосував Так шо з того загального числа учасників можеш одного відняти

Тут вже нераз проскакувала думка "задовільнити жінку". Це звичайно класно, але на цьому зациклюватись не можна і, тим більше, робити з цього "основне завдання". Бо тоді обидва будуть незадоволені

А щодо тексту і картинок "про це". Купив я якось-то машинку для нав'язування волосіні за гачок. Інструкція там вся така, повно картинок і пояснень... Як я не мудохався з тим, нічо не міг зрозуміти. Аж поки сам по логіці, якшо хочете "на відчуття", не розібрався з методою зав'язування.
AVB
Про зациклювання ...
При будь-якому сексуальному акті, в 80% задоволені (оргазм, кінчили) лишаються чоловіки. Жінки отримали задоволення, але не отримали оргазму, якщо жити нормальним сімейним життям, можна ділити дні, сьогодні тобі, завтра мені, але це є нормально, до чого тут зациклюватися. Коли природою в жінок це передбачено, чому ж до цього не прийти
romashcaa, а ти троха феміністка!

Звідки такі дані про 80%? А ділити дні - абсурд повний! Це не здорово.

Якшо природою передбачено двом отримати задоволення, то чого б до цього не дійти?
AVB пише:
Якшо природою передбачено двом отримати задоволення, то чого б до цього не дійти?

Про це і йдеться в даній темі. Методи пришвидшення, і обоюдного оргазму у двох Таке реально, тому і запропоновано поділитися, у кого таке було, як добилися. Ділимося, іншим допомагаємо
romashcaa пише:
не думала, що в Золочеві настільки закомплексована молодь.

romashcaa пише:
На запитання чи отримую, так, досить класно і часто Чого і бажаю всім.

В світлі відкрившихся фактів про Рамашку(Рому?)твої побажання виглядають злавєщє. Ахтунги на форумі
Васілій
Про Дітей Індіго особисто для Васілія все розжовано.
romashcaa
Як не посилати на сайт? У всякому разі це краще , ніж посилати на певні
букви. Ну що ми говоримо про оргазм??? Який там в біса оргазм? Наші хлопці і мужики в основній масі коло жінки не здатні н і н а щ о ! Ось приїжджають
наші жінки з Італії і розказують, що там в 70-літніх їхніх мужчин такий потяг до жінок(і не тільки до наших!) , що більшості наших мужчин , тим кому за тридцять просто ганьба! Це все одно, що гра італійського футбольного клубу
"Мілан" проти вороняцького"Колоса".
Підійте старий , помацає і вже видно, що в штанах починає торчати і ще не скоро впаде! А в наших молодих що? Ледве Він встане( хоч підйомний кран бери для Нього!) і менше, ніж за три хвилини кінчить і вилазить.. Ну нарешті, хоч то зміг!
Тому то наші жінки так не спішать повертатися звідти, і не тільки в грошах
проблема. Там вона відчуває себе Жінкою, а не домогосподаркою " рабинею Ізаурою". Гарне, ніжне відношення і бездоганний секс(звичайно моват не йде за борделі).
І наші мужики то прекрасно розуміють, і спиваються вже остаточно!
roma
Так проблема дійсно є, ми її бачимо, але думаю за всіх говорити небудемо. У мене поки молодий, з ерекцією все нормально, а далі як буде, побачимо. Думаю і в багатьох все нормально, проблема лишається такого плану, потрібно дійсно всі ці речі обговорювати, щоб було знаття чого хоче жінка, і як її потрібно задовільнити. А то виходить тема для жінок, які б мали висловити свої "фе" у сторону мужиків, які неможуть довести дівку до кінчання, а розмовляють поки тільки одні чоловіки. Дружина моя, трішки здивована, бо проблема дійсно є, і тему було якраз для цього і створено.

Я за хороший секс, думаю в будь-якому віці, і за подвійні оргазми
roma пише:
менше, ніж за три хвилини кінчить і вилазить.

Тоді навіщо таким займатися. Повинно бути не менше 40 хвилин, не нудно і не швидко Кохайтеся ...
Непоняв Треба аж 40 хвилин шоб довести жінку до оргазму???
AVB
Ні, це для того щоб сказати, що класно позаймався сексом, а кількість оргазмів під час цього неважно, чим більше тим краще
5-10 хвилин це тільки щоб роздрочитися
Є анегдот таки старий:

Син но вженився, говорить з батьком:
- Я такі сили відчуваю в собі! По сім разів з жінков любимося! А ти як, (так, по чоловічи ) у вас з мамков все гаразд?
- Та все гаразд. Один раз, стабільно.

Через 10 років знову за ту тему зайшло:
- В мене, батьку, все окей! Правда, не так, як колись то було. Але все ж три рази, як має бути! А ви як справуєтесь?
- Та ніби нормально тєгну. Один раз.

Вже через 20 років:
- Постарів я, батьку. Шось вже не почуваюся в тому сильним. Зносився, ні разу не можу . А ти, як твої справи на тім фронті. Ви з мамков вже старі...
- Та чого ж? Ніби все по старому. Один раз!
Так же побажаємо один одному, щоб достарості добути, і щоб хоть один раз, але завжди був
Тихше їдеш, дальше будеш! Справа не в часі і в кількості разів. Спрва в тому, щоб завжди доводити жінку до оргазму. А для цього , що треба7
Первинні ласки("розігрів" жінки ), і вже далі завершальний етап.
А ті , що і в 20 років по разу, і в 70. В їхніх жінок- питання оргазму не стоїть,
вони навіть не знають, що це таке і з чим його їдять!
З розмови двох сільських жінок.
" Мій хлоп захотів , піцюрину засунув, покалапуцькав , тай впустив тої сметанки "
"Йой Зонько, а ти не боїшся , що ще вродиш. Та в тебе вже й так їх семеро."
"Та що ти Ганю, я вже слава богу стара, мені вже 49 літ. Як мені казали в районі, я
за рік на пенсію піду, як багатодітна."
"Слухай Зонько, а моя мала поїхала вчитися до Львова, і щось починає
таке сплітати, все за оргазм якийсь говорить." "Ой, Ганю скільки разів, я тобі казала пильнуй дівку. А то від тих львівських батярів всього можна чекати.
Не здивишся, як будеш колисати."
roma пише:
Спрва в тому, щоб завжди доводити жінку до оргазму. А для цього , що треба7

Первинні ласки("розігрів" жінки ), і вже далі завершальний етап.

Не думаю що це можна зробити дуже швидко, ну і не цікаво! Сам в процесі розпалюєшся до максимуму, і партнерша готова прийняти тебе.
Але як я підняв тему, проблема в тому, що одна дівчина буде горіти вся всередині, і кінчить від твого члену, а інша що не роби, тільки від язичка
romashcaa
Звичайний чоловічий егоїзм! Що я винен, що в мене жінка-дерево!
Так як у В. Висоцького "Если ты туп, как дерево, то будешь баобабом тысьчю
лет, пок не помрёшь". Все , якраз полягає в тому, щоб казку зробити реальністю.
Ось розповідь однієї моєї знайомої. "Я познайомилась , вірніше її вже розведену (без дітей) познайомили з одним хлопцем, простим шофером.
Після перших контактів , я йому кажу"Давай розійдемося. Я ніколи не кінчаю, щоб
в нас не було проблем, які я мала з першим чоловіком." " Не переживай, все буде добре". Він взявся за книжки, випробували різні методики і пози, мій клітор вже "горів вогнем"." Бачиш, що я тобі казала"-відповіла я."Не переживай , все буде
добре"-відповідав він, але вже без твердості в голосі. І одного разу , він сказав"
Знаєш, що подружко, я тебе буду трахати скільки зможу, а ти терпи скільки зможеш." Це тривало 45 хвилин, цілий шкільний урок ! Я ледве дихала , а він вже" не дихав". І ось настало воно! Перед очима пішли райдужні круги, тіло моє наче піднялось над землею. Я вчепилася в нього мертво, і кричала, як навіжена.
Потім він, казав, що я кричала, ніби мене різали на шашлик по куску.
Ми одружилися , і гості казали, що не було пари, щасливішої за нас!
Я люблю свого чоловіка безмежно, страшно ревную, хоч і завжди кажу
йому, що може погуляти з іншою , щоб я тільки не знала. Це так, щоб збити ревнощі. Зранку встаю, щоб приготувати йому сніданок, з задоволенням перу його шкарпетки, що не зробила б ні одна жінка( roma. Коментар-Дійсно прати чоловічі шкарпетки, брр не надто приємно, але, щоб ще йпри тому одержувати задоволення!). А для оргазму мені вже вистачаєі 2 хвилин! Він навіть каже:"Жінко, не кінчай так, швидко. І ми разом починаєм сміятися."
roma. Коментар. Дійсно бувають справжні ЧОЛОВІКИ, хоч це буває так рідко!
Везе ж деяким!
roma пише:
roma. Коментар. Дійсно бувають справжні ЧОЛОВІКИ, хоч це буває так рідко!
Везе ж деяким!

Рома, ти б з коментарями то паастарожнєй.
Васілій
Він зацитувався

А взагалі класний метод, можливо для когось буде актуальний, тільки щоб мозолі ненатерти

Всерівно писати пости, немаючи реальної картини, відповідей жіночої половини, нецікаво, ми даємо методи, а жінки б просто казали, це допомагає, це несенітниця, а інші взагалі можуть сказати що це все нереально.

Проти егоїзму чоловічого, виступаю за оргазми у наших коханих
romashcaa
Натирати на Ньому, як і на Ній мозолі не варто, просто приведенний випадок,(я
так думаю), з медичної точки зору дуже важкий. Та це цілком реально. Цей "хлопець" мій бувший однокласник, а жінка працює зі мноюна роботі. Неважко зрозуміти , хто їх познайомив. "Хлопець" у школі вчивсятак собі, але мав позитивний імідж. Медицина взагалі його дуже цікавила, і якби він вчився краще, а батьки ще мали гроші, то закінчив хоча б медичний коледж.
Просто в ту жінку, він дуже закохався. І зробив здавалось неможливе!
roma
Молодець що розповів таку історію, думаю гості і форумчани, навіть ті хто бояться дописувати, взяли собі до уваги. Бо більшість на сьогодні пар, дійсно мають проблеми у сексуальних відносинах, але прікол в тому що не проблема у фізіології, а проблема у браці інформації. Продовжуємо обговорювати проблеми.

Чи хтось доводив себе чи пару до оргазму у кількості 2+1 ?
Чи взагалі як Ви ставитися до сексу з 2 партнерами ?

-Гіві, а ти любіш памідор?
-Кушат лублу, а так-нет
Для Василія.
-1-
Дзвінок в двері.
-Кто стучитса в дверь мою? Видиш дома , нет никто!
-Ето я твоя жена, принесла тебе е....
-2-
Розмова на пляжі.
-Девушка, девушка, как тебя зовут?-
Дівчина відвертається від "джигіта" Гіві.
-Пачему малчиш, пачему не гавариш ?-
-Хочу, і мовчу-.
-Ну, где ти такой узялась? Хочет і молчит!
-3-
Розмова в трамваї.
-Передайте, закомпастувати талон!-
- Нехай, грузин передасть, він ближче!-
-Ти сам передаст, атец и мать твои передасти, і деті твої передастами будут!-
-4-
Розмова закоханих.
-Скажи дарагая, Гіві всьо для тебя сделает!-
-Гіві, хочу, чтоб у тебя член бил на 30см. Но ето невозможно!-
- Пачему невозможно. Вазьму и немного атрежу.-

roma пише:
Для Василія.

Ну і нафіга мені твої бородаті анігдоти?
Василій
Як на фіга? Ти ж їх так любиш
перетворили форум, на форум сексознавців
Wap87
Якщо ти байдужий(а) до сексу, то можна зайнятися дійсно цікавими і корисними
речами. Викопати ще недокопану картоплю із-за дощів, і привести до порядку город. Вишивати і в"язати, відремонтувати вдома електроприлади. І навіть хоча
б розпочати почати робити ремонт вдома.
roma пише:
Викопати ще недокопану картоплю із-за дощів, і привести до порядку город. Вишивати і в"язати, відремонтувати вдома електроприлади. І навіть хоча
б розпочати почати робити ремонт вдома.

Як би жив в селі то б викопав, а хіба якщо зроблен євро-ремрнт, то треба знов його робити

додано через 58 секунд:

roma пише:
Якщо ти байдужий(а) до сексу, то можна зайнятися дійсно цікавими і корисними
і чого це я байдужий? я просто написав на що перетворили форум
Дівчата чому Ви мовчите? Хтось з Вас дівчат відчував оргазм? Поділіться враженнями як воно є?
Олег
Привіт!
Олеже, ми, маю на увазі дописувачів, зробили висновок, що робимо для них інструції, а вони слідкуючи їм отримують оргазм.
Видно всі дівчата на форумі дійсно дівчата, ніхто ще не став жінкою, а тому тільки можуть мріяти про це відчуття
romashcaa
Ти Ромашка чи Ромашк? По цьому
romashcaa пише:
закрийте тему, не думала, що в Золочеві настільки закомплексована молодь.

наче ромашка, ну а далі плавно перетворюєшся на чоловіка... чи я не права?
мені просто цікаво...

romashcaa пише:
Але в моєму меседжі чітко вказані слова питання відносно проблем, які можуть виникнути.

ну... які в тебе так і в мене проблем нема, тому і питань не виникає)
Олег пише:
Поділіться враженнями як воно є?

Для чого Олег? Невже ти ніколи не відчував цього сам?