Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що таке ОРГАЗМ насправді знаємо чи ні ?

Види оргазмів (звичайно жіночих ;) )
Кліторний 15%   2
Вагінальний 15%   2
І перший і другий 69%   9
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Pangea пише:
наче ромашка, ну а далі плавно перетворюєшся на чоловіка... чи я не права?
мені просто цікаво...

В нас сімейні меседжі, жінка дала ідею створення теми

Pangea пише:
ну... які в тебе так і в мене проблем нема, тому і питань не виникає)

Питання, до чого тут питання, ми тут обговорюємо проблеми, які є в людей, які отримують нестандартний, або взагалі рідко оргазми. Ділимся технікою доведення до задоволення, що першим зробив форумчанин roma, але він чоловік

Приємно бачити першу жінку, яка написала пару слів, і зразу скажу радий, що у Вас все ОК з партнером. Але так як нема жінок які написали проблеми, тому у Вас небуло на що відписувати.
Можливо є цікаві методи, якими можна поділитися.
Де кнопка "повідомити модератора"? Шо за нафіг:
Казак пише:
» 29.09.2008 17:05 [цитата]
Друзі мої! Звичайно не сексом єдиним живе людина, але якщо ми вийшли на тему
оргазму, то обурюватись, що хтось говорить про секс, це нонсенс. Комусь не подобається ця тема, може перейти на іншу. Хоча б про етнофестиваль!
Щодо модерації, то в нас дійсно демократія, і автори сайти в цьому відношенні
молодці! Так і далі тримати ! Ось хоча б взяти "Українську правду", то там
така модерація, що просто жах! Найменше критичне слово в адрес влади , і тебе позбавляють слова : назавжди, щось коментувати(вичисляють по IP-адресі).
І це видання , яке засноване Георгієм Гонгадзе!!!
Звісно певна внутрішня модерація повинна бути в кожної людини, але в межах
необхідного мінімуму. Інакше в нас зникне демократія!
Жаль лише, що жінки і дівчата слабо підключаються до теми. А romashcaa, якщо вона жінка, то просто молодець! І не треба стидатися і комплексувати! Треба пам"ятати, що "любов(кохання)-не гріх". А немає кохання без сексу, а повноцінного сексу без оргазму. Так що кохаймося, друзі мої!
І нехай навіть зимою у ваше життя приходить Весна!
Pangea пише:
Невже ти ніколи не відчував цього сам?

та не в тім річ, сам чи не сам. Олег просто дуже хоче відчути саме ЖІНОЧИЙ оргазм!
AVB пише:
та не в тім річ, сам чи не сам. Олег просто дуже хоче відчути саме ЖІНОЧИЙ оргазм!

Доречі він теж інший Бувають випадки, що при одному сексуальному акті, жінка кінчає разів 2-5 (рідко 7 але є дані і про таке).
Чоловік же, як відомо один раз, але класно, перерва і далі.
Не знаю. Я від цього захвату ніякого не відчуваю. Як на мене, краще якість, ніж кількість. Може Олег дійсно правий, шо хоче відчути, шо ж то жінки відчувають при оргазмі
Я думаю що чим більше думати під час сексу про цей самий оргазм, тим більша вірогідність його не отримати. Коли просто налаштований на приємне проведення часу з коханою людиною тим кращий результат. Знаю на власному досвіді
Мaшкaсимпaтяшкa пише:
Знаю на власному досвіді

Скільки ти маєш того досвіду? Тебе би на поле картоплю мотичити, там з мотикою такий оргазм би отримала.
Дуже смішно я виросла в селі і повір добре знаю що таке картопля і мотика а на рахунок досвіду є такі які більше набагато часу займаються сексом і не знають що таке оргазм тут досвід ні при чому
ця тема дуже хвилює золочівян
Ну і не тільки їх просто не всі хочуть це обговорювати. В цьому і постає проблема.
Мaшкaсимпaтяшкa пише:
просто не всі хочуть це обговорювати

Тут взагалі ті для кого створена тема, нічого і не обговорюють. А в принципі потреба думаю є. Багацько шлюбів, по статистиці, розпадаються якраз на сексуальному плані.