Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Великий адронний коллайдер

Автор Повідомлення
Великий адронний коллайдер
Початкова інфа:
http://www.titus.kz/?type=nauka&previd=5451
Процес, як то кажуть, пішов. Цікаво чим то всьо закінчиться...
УРАААААААА Ми вижили. Чорна дирка не зявилася ги-ги
Так його, як синтезатор антиречовини ше ніхто не використовував, тіко попробували, чи розгон получаєцця... Чув я шо десь у жовтні сам експеримент планують.
Шось я не чув, шоб колайдер планували використати для синтезу антиречовини. Хоча це цілком логічно. Хоча і хвантастично! Адже ше ніхто в світі так і не спромігся стабілізувати процес ядерного синтезу.
А чорні дірки і повинні з'явитись. Це ж найперша ознака дієвості цього нового квантового монстра. Тільки чого їх лякатись так? Бо їх ше ніхто "вручну" раніше не добував? Це ж мікроскопічні квантові утворення, період існування яких навряд чи перевершить обернену величину декількох довжин коливань.
так ти знаєш, атомною бомбою винахідники тоже вроді не планували японців підривати. Проста так палучіласс...
Фсьо! Тепер японцям точно капець! Шютка юмора.

Проте стосовно потенційної небезпеки недосліджених властивостей поведінки квантоплазми в такому великому прискорювачі в мене є інакші припущення. Справа в тім, що ще в середині минулого століття Ейнштейн обрахував модель системи впливу на часово-просторовий континіум. Результати обчислення сил і потужностей дії цієї моделі виявили обернену залежність від гравітаційної складової. Так. Ейнштейн в цьому був неперевершеним . Саме через гравітаційну залежність модель було названо квантово-гравітаційним якорем (Quantum-Qravitation Anchor). Чому якір? Бо при зрівноваженій системі модель повинна створювати навколо себе гравітаційну силу, просторовий вектор якої дорівнював нулю, а потужність прямопропорційна прикладеній квантовій енергії. Вивести таку систему з рівноваги можна зменшивши, або збільшивши зустрічну швидкість розігнаної квантоплазми, результатом чого стане виникнення певного позитивного або негативного вектору гравітаційної складової. Тобто по простому, якшо розганяти чи сповільнювати "модель", то система буде "взлітати" або "опускатись".
Звичайно в ті далекі часи Ейнштейн нажаль (а може і на щастя ) не зміг переконаться на приктиці в правоті свого відкриття через брак розвитку технологій. Після нього цей проект було закинуто, деякі послідовники використали лише часткові знання в споріднених галузях досліджень, таких як цей сучасний колайдер. Проте мало хто звернув увагу на, так би мовити, "ліричний відступ", зроблений автором. Справа в тім, що науковець неміг з'ясувати реальний вплив роботи готової системи на оточуючий світ. Оскільки всім нам відомо ше зі школи, шо все в цьому світі відносно (пам'єтаємо такий закон ), неможливо припустити: яка часово-просторова система залишиться "на місці", а яка "взлетить" Тобто, грубо кажучи, уявіть собі, що по дорозі їде з величезною швидкістю автомобіль, гайка в колесі котрого є наш "якір". Система стабільна. Авто переміщується відносно дороги. Колесо крутиться відносно авта і відносно дороги. Гайка-якір обертається відносно центру колеса, рухається відносно авта і, відповідно, переміщається відносно дороги. Тепер припустімо, що гайка-якір раптово завмерла відносно дороги! Шо станеться з машиною і тими, хто в ній? Правильно. Металево-пасажирський фарш.
Щож, будемо сподіватись, що в жовтні планета Земля не перетвориться на супутник, що буде обертатись довкола якіра-колайдера в Швейцарії. Проте це би було легшим завершенням історії цивілізації, раз - і фарш! . Бо в гіршому випадку ніхто може зразу і не помітити, що Земля почала рухатись якось не так, дні і ночі стали не такими, клімат і світло сонця теж змінилися. В результаті з'ясується, шо Земля лишень на мікроскопічні долі відхилилась від своєї стабільної траекторії і тепер рухається в темні і холодні глибини мертвого космосу, забираючи з собою людство з його необачним прагненням побавитись в Творця.

додано через 29 хвилин 37 секунд:

Схема QGA

AVB, сам хоть поняв, шо сказав???
AVB, браво
Дослідження про LHC покруче ніж сам LHC
То вам блін не мультікі з трансформерами коментірувати.
Людський фактор + мирний атом..
vaymut і Alexis, ви мені не вірите? Це ж не я придумав Почитайте праці Ейнштейна. Ну, хіба шо трішечки гумору додав
Не зря Альберт на фотках язика показував. Знав, зараза, шо розгрібати нащадкам прийдеться
http://www.evrazia.org/article/643
нате народ просвітляйтесь
http://video.i.ua/user/341294/9774/57998/
National Geographic Channel "Maga Structures/Atom Smasher" 47:30 min
Як на мене, інформація майже вичерпна і майже з перших рук. Що саме цікаво, там вчені в лоб на камеру кажуть, шо то є і для чого воно, так шо подивитись варто.