Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що вам подобаєть в хлопцях?

Автор Повідомлення
Що вам подобаєть в хлопцях?
Яких ви би хотіли бачити лопця біля себе?
думаю шо зараз дівчата на "лопців"не ведуться
Олег, можна я за Золочівських дівчат відповім?
1. Присутність машини, бажано дорогої іномарки.
2. Присутність бабок, бажано валюти і бажано побільше.
3. Квартира чи власна хата.
Звичайно є і порядні дівчата(романтики), но з кожним роком їх все менше і менше. Зато с кожним роком все більше і більше дівчат-прагматиків
Річард, для чого так зразу? Тобі просто напевно такі дівчата попадались... і повір багато таких, яким все тобою перераховане не цікаво.
yulia пише:
Річард, для чого так зразу? Тобі просто напевно такі дівчата попадались... і повір багато таких, яким все тобою перераховане не цікаво.

А що правда очі колить?
Такі дівчата попадались мені. Моїм друзям. Друзям моїх друзів. І багато кому іншому.
Звичайно не всі такі, є і порядні котрим все це по-барабану. Але с кожним роком дівчата стають більш прагматичні, особливо нове покоління.
Richard пише:
Такі дівчата попадались мені. Моїм друзям. Друзям моїх друзів. І багато кому іншому.
Звичайно не всі такі, є і порядні котрим все це по-барабану. Але с кожним роком дівчата стають більш прагматичні, особливо нове покоління.

Я не згоден. Знаєш Richard - що шукаєш те й знайдеш. Зараз навпаки я би сказав, що більшість дівчат прагнуть самостійно досягти чогось в житті це свого роду мода така. А ти напевно говориш про тих розпещених дівуль що сидять по кабаках за мамині гроші і шукають спонсора на майбутнє життя, то вони нікому з нормальних пацанів нах... не потрібні.
maximus пише:
Richard пише:

Я не згоден. Знаєш Richard - що шукаєш те й знайдеш. Зараз навпаки я би сказав, що більшість дівчат прагнуть самостійно досягти чогось в житті це свого роду мода така. А ти напевно говориш про тих розпещених дівуль що сидять по кабаках за мамині гроші і шукають спонсора на майбутнє життя, то вони нікому з нормальних пацанів нах... не потрібні.

Чесно кажучи я нічого не шукаю, може в цьому моя проблема. І про самостійність, я не зовсім згіден с тобою. Для більшості дівчат матеріальна основа дуже багато важить. Тому що в Золочеві, за останні 2-3 роки, все дуже сильно почало опиратися на гроші...
як би не було, але розрахунок завжди має місце в стосунках, хтось на гроші, хтось на красу, а хтось на характер ставить в взаємовідношеннях між собою... от так.. це ПРОЗА ЖИТТЯ... і нічого вже з цим не поробиш
2ІНКОГНІТО: ха, ще скажи "інстинкт"
ІНКОГНІТО пише:
як би не було, але розрахунок завжди має місце в стосунках...

не факт! Якщо людину дійсно кохаєш про ніякі розрахунки просто не задумуєшся. Перевірено на практиці!
Точно, любов зла, полюбиш і козла
І тут виникає питання: а як зрозуміти, чи то дійсно кохання, чи завтра його може й не бути? А якщо таки кохання і до козла, то чи давати йому право існувати? Чи може краще пару тижнів побіситися і забути?
MUBa пише:
А якщо таки кохання і до козла, то чи давати йому право існувати

Кохання можна ліквідувати тільки вирвавши з грудей серце. Іншого способу нема...
Mops 5 балів!!!
мдяяяяяяяяя.... чи то я тут така...... чи ви не такі........... яке кохання? на скільки його вистачає? рік? два? десять? а потім? чесно кажучи..... смішно
Віриш, навіть один день цього відчуття вартий того щоб жити
Я З ТОБОЮ ЗГІДНА!!!!!! Є ЩО ЗГАДАТИ, З ЧОГО ЧАСОМ ПОСМІЯТИСЬ, І ЗА ЧИМ ПОСУМУВАТИ... лиш би не бавити
в хлопцях подобається насамперед відвертість і розуміння.
ага.. сказала б я , що їм подобається.. та не можу.. не гарно получиться
Звідки ти знаєш що подобається хлопцям, ти дивишся на це з точки зору дівчини... може то дівчатам подобається і хочеться
цікава тема - куча флуду.... Дівчатка, що ж вам подобається в пациках, щоб ми прочиитали, записали і звірили зі своїми орієнтирами...
да і так вже ми всьо "про вас знаємо"... але лишній раз послухати "о сєбє любімих" - не завадить...
Знаєте, можливо це і банально, однак мені у хлопцях подобається романтика! Хлопці, ну хіба це так важко інколи хоч трішки побути джентельменом? Ви ж знаєте, що нам, дівчатам, це надзвичайно приємно, коли ви красиво залицяєтесь, знаєте, що , коли і як сказати, знаєте як нас зацікавити, розсмішити...
А мені подобається розум, коли хлопець - розумничка, то з ним цікаво і приємно Навіть тут, на сайті є гарні хлопці
1. особистiсть.2. почуття гумору.3. розум.4. гарна зовнiшнiсть.
За якими критеріями визначається особистість хлопця?
Зовсім ні, романтика - це не банальність. Романтика вже сама собою виключає банальність. А вміння розсмішити, красиве залицяння чи відкривання дверей перед дівчиною - це тільки гарні манери, і навряд чи якимось чином це стосується романтики.
Дуже веселий форум. Сидять у ньому максимум 5 чоловік. Хлопці обговорюють тему які вам хлопці подобаються. мені взагалі з Золочівськими дівчатами говорити дуже тяжко. Запитав в однієї як вона ставиться до сексу а вона тупо морозиться, обізвала збоченцем. Я їй взагалі секс не пропонував так як одружений і мені цього навіть дуже вистачає. Запитав так ради цікавості. отакі дівчата, дикарі якісь. Все СРСР нема, а в них сексу також нема. А в тих в кого є в вашому форумі видно не сидять, зайняті біль цікавими і приємними речами.
massimo: я нічого не буду говорити, лиш дам одну пораду, не міряй всіх по одній мірці!
Esperanza пише:
massimo: я нічого не буду говорити, лиш дам одну пораду, не міряй всіх по одній мірці!

я всіх по одній мірці не суджу, але почитай пости на форумі, брєд сивої кобили
якщо "брєд" то чому ти тут???
зайшов подивитися
Максимку, ти на наших кобіт ненаїжжай Маєш жінку і ше маєш час про секс розмовляти Другий раз будіш прахадіть міма-прахаді міма Ту сидять собі діти, говорать про любов-морков, а тут ти зі своїм сєксам вганяєш їх в краску
Гей, вівці-хлопці! Чого розбазікались! Безсоромні! Вже сторонні люди увагу звертают! Ну хіба ж так можна: "любов-марков". От у наші часи, коли ше Золочівков паропляви ходили.................
Цікаво, тут що тільки Я сиджу за компом і читаю? Ну добре, не має значення. Просто хотілося і від себе щось додати, але на англійській, так легше виразитись! Lads are so unpredictable,unknown,cruel sometimes and stupid a little bit,but simultanously pretty sentimental.U can disagree,but its just my mind.
ти читаєш те що інші написали так що ти тут точно не одна, тим форум і відрізняється від чату
ДЯКУЮ ЗА ТЕ, ЩО ПРОСВІТИВ. В ЧАТІ УЧАСТІ НЕ ПРИЙМАЮ
Khrystik пише:
важко інколи хоч трішки побути джентельменом

Ні, не важко. Але зустрічались мені ситуації, коли надлишкове джентельментство та доброта дуже дружньо впливали на стосунки.
Не про мене йдеться, я такими речами користуюсь по своєму.
Khrystik пише:
нас зацікавити, розсмішити

А от це вже дійсно має вплив на прекрасних дівчат! Переважаючій більшості жіноцтва радше сподобається цікавий і сильний духом хуліган, ніж добрий та тихий джентельмен.
То має певні тривіальні пояснення, які не варто коментувати, хоча є тип жінок, яким відносини з такими чоловіками будуть небажані.
В мужчинах ціную інтеллект, почуття гумору, адреналін і тестостерон.
Поясню: голий Галкін пригає з парашютом
lenhen пише:
1. особистiсть.2. почуття гумору.3. розум

Ой... мала на увазі, що мені подобається в людях загалом
Хлопці, дівчата, тааааааааа ви ше поговоріть про коней якшо чесно то я мав багато дівчат і шо, та ніх.. я фігня це все любов вона мене вже задрала ну її а все інше то ше гірше віддихніть подумайте скільки може зробити той хто не думає тільки про свою дівчину (хлопця) а ну як вам таке ????, ви подумайте добре а потім напишіть (тільки подумайте добре а то я нелюблю тупих і не обдуманих відповідей )
подобається в мужчині: обличчя(якщо воно гарне)пальці(якщо вони багатообіцяючі), стиль одягу(якщо одягнутий зі смаком), язик(якщо має вміння користуватися ним)))))
подобається в мужчині: обличчя(якщо воно гарне)пальці(якщо вони багатообіцяючі), стиль одягу(якщо одягнутий зі смаком), язик(якщо має вміння користуватися ним)))))

Угу якшо воно не прищаве, не перекошене, і взагалі якшо він не Квазімодо ???
певне що так)))якщо мужчина недоглянутий то я йому можу тільки поспівчувати)))а взагалі-якщо мужчина має внутрішній ізюм(феромон так сказати)то зовнішність сходить з першої позиції)))
Мужик має бути мужиком, лахматий і не має шо вам дівчата переберати!
та нехай собі і буде лахматий, патлатий і все таке інше, але нехай буде доглянутй)))
Та ясно шомає бути доглянутий так як і дівчина ато хто її схоче!
Угу але ви маєте своє понняття "доглянутості" а в нас хлопців своє (Транси і гоми не вщот) це на окрему розмову треба виносити
Люблю хлопців, які вміють грати на гітарі.
Люблю хлопців, які не вміють грати на нервах
VIA пише:
Люблю хлопців, які вміють грати на гітарі.

100%!!! Підтримую!!!
І сама дуже би хотіла навчитись, тільки от руки ніяк до того не доходять...