Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що вам подобаєть в хлопцях?

Автор Повідомлення
Хлопці які вміюсь грати на гітарі е до.. я але не всі вміють грати все що хочиться, наприклад є такі хто вміютьт грати "Мурку" але і знати не знають про "Потеряний рай", або склали якусь свою пісню нвачились грати її і все дальше нікуда таких музик я б на мило потер це не вміння а так фігня якась, я от невмію але і неспішусь вміти (не до того руки в мене виросли), а от з мечем стати тай з кимось потовктись непроти цього можу навчити тай сам навчусь чогось нового в того хто вміє (шо не так і просто). А от хто з дівчат лицарів любить а ??? (але не з романів а реальних) ???
А от я так подумала, що реальних рицарів люблять всі дівчата.

додано через 54 секунди:

А от я так подумала, що реальних лицарів люблять всі дівчата.
Та які там реальні лицарі? Лицарями колись називали звичайних вояків. І лише, як правильно підмічено, вже в романчиках вони сталися безстрашними супер-кавалерами. Звичайно, що це чудово! І кожен чоловік повинен завжди намагатися бути тим героєм з романів.
Так, так... смердючi (бо сцяли,i гадили не знiмаючи лати) бандюгани ще, й синi напастой, верняк

Posted from a Nokia mobile phone
Яким має бути мужикЪ?
Лицарі.(З романів і не тільки).

0000 - коренастий, виносливий, байдуже що пітливий та волохатий, бере жінку грубо за волосся та тягне до хижі.

1000 - наглий, самовпевнений хам, меч вирішує всі проблеми, бере жінку та тягне до замку.

1500 - винахідливий, радше словом аніж шпагою побиває супротивника, заманює жінку до покою, бере.

2000 - під кайфом, деградований погляд, слабенький аргумент "Зайдем до мене, мені треба рибок покормити", ще випивка, сон.

Всіх віків та народів - справедливий, веселий, незворушний, з поглядом у майбутнє, та готовий до всього, що може викинути прекрасне життя.
2001-2007 - пє вміру, знає шо таке хауберк, кхукрі, стьога, одноруч, полутор, дворуч, вміє цим всім користуватися може навчити інших, непримітний, ввічливий, уміє співати, воювати і ше багато іншого, немає свого замку хоть і має квартиру, уж точно не тягне дівчину за волосся в свій замок, хижу чи ше кудась деб її міг .... любить природу і вмїє її цінити, один зможе вижити в лісі і ше багато чого їншого я навть і неперерахую
Tirael пише:
хауберк, кхукрі, стьога, одноруч, полутор, дворуч

нічого такого не знаю, значить не лицар))))))
st.fergi, а тобі і не пасує лицарем бути....... А мені про такого лицара тільки мріяти лишається, бо я навіть таких хлопців і не знаю
Альонка
не пасує вєрняк хлопці подобаються з зовнішністю як Андрій Воронін, Він Дізєль, ну щоб був подібний на мужчину а не на Віталіка Козловського
Нуууу ви ще лицарів не бачили а вже говорите, це не тільки кремезні хлопи ай досить не замітні люди які працюють на звичайній роботі і практично нічим не виділяються серед інших. А на рахунок дівчат лицарів, то є і такі шо хлопця (розміром в Вірастюка) можуть скрутити! причому шо не видно в них тої сили (маленькі, худенькі) я таку одну дівчину знаю.
люблю коли мужчина виглядає мужньо, не люблю всяких там Коляденків, Танів, Козловських(говорила) і всяких подобних. Як на мене тип чоловіка-воїна пре більше(тоже говорила), хоч і не бачила ніколи лицаря-Колю, який працює слюсаром 2 розряду на заводі
Нууу, я таких ше тоже не бачив але бачив лицарів - менеджерів, викладачів, психологів, лікарів, навіть одного священника ну а вигляд зовнішній ше не формує в людині відваги, чи тим більше не робить його не мужнім навіть деколи навпаки великі кремезні "мужики" пасують перед маленьким і хиленьким "хлопчиком"
хлопаки ніхто ніколи не скаже з дівчат бо вони самі цього не знають
Я терпіти не можу Хлопців-Романтиків!!!!!!!!!!!!!! А також маминих синочків!!!!!!!!!!!!!!!!!1
BEAUTY пише:
Я терпіти не можу Хлопців-Романтиків!!!!!!!!!!!!!!

А це мені якраз "до душі"
lenhen побалювалася lenhen і на романтику потягнуло
massimo пише:
lenhen побалювалася lenhen і на романтику потягнуло

Ех ти... Просто подобаються "романтики" і не такі як "всі"! А ти зразу "балювання"...
lenhen
та як подобаються то добре, я просто подумав, що накотило
massimo пише:
я просто подумав, що накотило

"Дуже смішно"
Просто дуже поважаю "неординарні особистості" і все...
То lenhen :
За це тобі великий RESPECT!!!
ось дівчатка ваш ідеал Місер Україна 2007
А де ж в нього друге око???
Шось він мені не дуже.
а втакому ракурсі
Нєа, такі типи не в моєму смаці.

додано через 3 хвилини 32 секунди:

Волосся жирне, не помите, писок перекошений, руки в кишенях, тваринку бідну замучив Нє, не в моєму смаці.
st.fergi пише:
подобаються з зовнішністю як Андрій Воронін

Ой шось ти massimo певно їх по-під мостами шукав. Якісь вони не дуже.........
Альонка, як то
Альонка пише:
під мостами шукав

, все з всесвітньої павутини

додано через 2 хвилини 5 секунд:

http://ua.korrespondent.net/main/70573/
А... А мені подобаються хлопці з таким типом обличчя, як у Орландо Блума, Джонні Деппа... Файні хлопці..
А ше дуже подобається такі во:
ту massimo *глибокий реверанс і цьомчик*, велике дякую))))Альонка, Воронін супер, його не обіжати))))Муся, тобі , виходить , більш з ніжними обличчями подобаються хлопці)))
мені подобаються хлопці типу Андрія Жданова
VIA
то тіпа той що в Пушкарьовій був? Григорій Антипенко?
st.fergi, Вороніна не обіжу ніколи в житті. Файний хлопака. Але оті такі з непомитою головою, як писав massimo "Місер Україна..." - то таки шось не дуже.......
Альонка, та то я незнаю, хто того хлопчика невідомої орієнтації вибрав на містера 2007, я офігєваю з тих жінок, які його вибирали(якщо вибирали жінки)массімо нам показав, які прєдпочтєнія у більшості жінок України, виявляється саме так
М-дя, я від "містера" теж у "легкому шоці". Тут або фото невдале, або він і справді такий...
VIA пише:
мені подобаються хлопці типу Андрія Жданова

Ну а мені більше імпонують щось типу Кіану Рівз. А ще Бред Піт, правда тільки в "Трої". Пам'ятаю, ще колись дуже подобався головний герой в фільмі "Твін Пікс"-Кайл Маклахлен.
А мені тож Бред Піт подобається, але у фільмі "Містер і Місіс Сміт"
st.fergi Так! Виходить з ніжними рисами.... А що? Це красиво!
Мечты-мечты где ваша сладость!
Та чого....... помріяти завжди можна, і бажання свої та вподобання висловити. Так шо, давайте, розказуємо, кому яка чоловіча зовнішність подобається (ледве дописала речення, так напутала, шо не могла зрозуміти, шо надрукувала.)
st.fergi, ага, але тільки в кіно, бо потім він давав інтерв'ю, то не сподобались його манери. А ше мені подобався з "Санта Барбари" Круз Кастільйо та і Мейсон такий нічо був
Ну, а це ще мій дитячий ідеал, з фільму-казки "Три орешка для Золушки". Думаю, він багатьом подобався
lenhen, та той принц мрія всього мого дитячого життя VIA, я вже до сьогоднішнього дня і забула що був такий Круз Аль Пачіно подобається як мужчина для свого віку і Роберт Де Ніро(для старших чоловіків), і Бред Пітт-звичааааайно, особливо, він прикольне волосся мав довге у "легендах осені"

додано через 14 хвилин 32 секунди:

кіану рівз класно якби ще не був бісексуалом
Нєєєєє, тільки не Бред Піт, а от Марк Дакаскос, ну просто супер ("Ворон месник", в "Найсильніших" був тренером капуейри, "Саботаж").
VIA знаю такого в "найсильніших" такий нічого, але в загальному він мені не дуже так як вираз обличчя м"який
VIA пише:
Марк Дакаскос, ну просто супер

Справді супер!
Муся
а чого ж такий смайлик дивакуватий? то тіпа ти розмірковуєш чи він
Муся пише:
Справді супер!
?
Тіпа так, але тут і дкмати нема над чим

додано через 10 днів 4 години 21 хвилину 42 секунди:

Риси не дуже ніжні... але крАсАвец!)))))

додано через 3 хвилини 46 секунд:

... І ще...
Муся ван хелсінг прикольний пацан-нема питань, а якби ти мені ще нагадала хто такий другий(бо ніяк не пойму), рубаху має як для мужчини просто чудову)))
Подобаються хлопці з почуттям гумору. Коли дарують невеличкі подарунки, уважні до співрозмовниці (має просто очей не зводити). Головне, щоб приділяв багато уваги і не ігнорував запитань
Річард, я з тобою не згідна! Не усі дівчата такі, як ти вважаш. Я уже мовчу, які у нас хлопці!!!!!!!!!!!!!!!