Золочів Плюс
Форум міста Золочів

STOP :наркотік:

Автор Повідомлення
STOP :наркотік:
Прівєт!
вживав хтось з вас наркотик?
траміки, хімка, ЛСД, голка, кока, гєрич...?
тему створив шоб попередити і навчити якшо можна так сказати вас не вживати в любому випадку НІЯКИХ стимуляторів!!!!!!!
які підвищують/понижують настрій, знеболюючі, то всьо одна велика ЧОРНА ЖИРНА КРАПКА аля смерть!!!
бачу тут якась дєвка писала:тіпа я вже студентка, люди ура!!!
я за тебе радий, але пояснюю як то стається з студентами:
-давай йдем в МІЛЛЄНІУМ позависаєм! потанцуєм, кароч кльово буде!
-давай
...
...
я вже там хожу, туда-сюда, пританцьовуючи, мої новоспечені "ДРУЗЯКИ" вирішують показати мені як танцюється по настоящому. випиваєм по 100 грам горілки запиваєм соком, ех клас, горло змочив плюс градус.
Через деякий час починає ПЛЮЩИТИ, музика суперово відчувається, кольора, світло, кароч ніштяк!!!
-я питаю, шо за водку тут наливають?
-то не водка!!! тебе рубає!!! ми тобі в сік екстезі ше з якоюсь фігньою сипанули.
з початку реакція в мене нормальна, ви шо казли чи шо якого фіга ви мені всучили, хімію грьобану, починаю там дибуширити. Але потім виводить мене один з чуваків і каже?
-чо ти ламаєш кайф? ти ж зарас стоїш зімною говориш і танцюєш, тобі то ж сподобалось, давай в середину потанцюєм, покричимо, і ми побігли!!! в прямому смислі побігли!!!
саме головне, шо всьо памятаєш, соображаєш, але тебе розпирає, від всього.
рубає цілу добу, короче от в такому стані ше на другий день лазиш вшоці.
Короче студенти не захоплюйтесь приємними посмішками, і вибирайте "реалну" компанію!!!
а не тусовщиків з Львова, Києва.
Зарас на папіросах пише шо безпечних папірос не буває, о так само і то, звички як такої(як до папірос)немає. Але є той фактор шо ти памятаєш підсвідомо згадуєш шо то таке, і як воно відкриває очі на всьо шо є кругом, тобто ти бачиш то шо інші не бачуть. Або бачуть то тут і зарас, а ти то бачиш і там і тут і потім. Вчені ше досі не знають шо робиться з людиною в таких станах і шо то таке!!!
Так як казала моя Баба, то є біда, біда ЧОРНА.
Ніфіга то не круто, то не фільм!!!
кожен мож сказати я не такий!!!
я не можу так, точно, шо ти мелиш, я ніколи не прийму ніякої зарази. Ага я тож так казав.
Говорячи про себе, і про людей які займаються порошковими іньєкціями ЛЮДИНА міняється одразу і не по чуть-чуть, як від горілки, а ОДРАЗУ.
!!! НАРКОТІК ТО СМЕРТЬ(може навіть духовна, а не фізична) І НАМ ТВЕРЕЗИМ ЛЮДЯМ ТРЕБА КРИЧАТИ В ГОЛОС ШО ТО ТАКЕ!!!

я не нарік! просто мав такий галімий досвід.

!!! ТВЕРЕЗІСТЬ КАЙФ!!!
Молодець, але до
СМУР пише:
траміки, хімка, ЛСД, голка, кока, гєрич...

потрібно ще додати алкоголь, нікотин, ну і як ти міг забути про найзлобніший наркотик нашої молоді... ІНТЕРНЕТ!!! Інтернет - це зло, страшне і неймовірне... Одумайтесь люди, не користуйтесь інтернетом!!!

А взагалі-то написано досить правильно, хоча мало-хто буде до цього прислухатись, скажуть "ти собі говори, а я знаю своє..."
Я звичайно теж проти наркоти. Але ЧОМУ саме в тебе, СМУР, склалось таке негативне до цього ставлення, якшо ти описав в свому прикладі тільки позитивні моменти і відчуття? Повинно ж було щось викликати в тобі таку наступну відразу...
а шо тут позитивне? не всьо то золото шо близтить!!!
я не буду вам описувати негативне бо його не опишеш, це (НЕ)треба побачити!!! Як його хош прочитати так і прочитуться. ВДУМАЙТЕСЬ В СЛОВА!!!

Шо викликало?
а во шо:
пообіцяла собі (не мені) а собі, моя улюблена знайома шо ніколи вже не буде приймати нічого сильнішого за маріхуану чи ГАШ, і от день перед тим шо написано вгорі, пише мені, шо була на всяких НОВИХ діскотєках, короче фести такі є, кіслотні, і каже шо була там під чимось дуже інтересним і сильним, ось так
наркотік взяв своє, шкода. Після такого прочитаного я вирішив робити повну АНТИРЕКЛАМУ, бо пропадають ЛЮДИ які дорожчі мені ніж я сам
Не знаю, СМУР , як ти, але якби мені заявила таке моя найдорожча людина, то, чесне слово, відшмагав би по ср@ці.
Фтопку наркоту!
Інтересно, де в Золочеві можна купити "травку" і чи знає про ті "точки" міліція? на мою думку там все вригульовано
а шо то тобі так сильно інтересно.... не знаю, де можна, но знаю, шо кожних вихідних тьма-тьмуща обкурених ходить по Золочеві....
Я запитав де є точки?
Альонка пише:
а шо то тобі так сильно інтересно.... не знаю, де можна, но знаю, шо кожних вихідних тьма-тьмуща обкурених ходить по Золочеві....

я тут спитав на форумі, а не в Золочеві.
Олег пише:
Інтересно, де в Золочеві можна купити "травку"

Олег пише:
я тут спитав на форумі, а не в Золочеві.

А шо, тобі так сильно закортіло?

Полэзна ссилка:
http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=26804#26804
Шо тут камэнтыровать?
AVB пише:
відшмагав би по ср@ці.

кожен день би шмагав, НЄ?
до євросоюзу руки не доходять
а туда їхати не маю бажання!!!
мені тіпа не можна де багато людей, шей не понашому понаписано!!!
жарти-жартами але я тут, ВОНА там,
і тільки ваш
vaymut пише:
ІНТЕРНЕТ

ворог дає змогу поспілкуватись

Олег пише:
міліція

яка нах міліція, ти хоть знаєш хто такі мєнти нє?
а козли вони є!!!
рекет в пагонах

Альонка пише:
обкурених ходить по Золочеві....

ліпше ходити обкуреним і ржати собі для себе і з чуваками які з тобою,
аніж напитися в доску, і до__уватись до кожного:
-є сігарета?
-нема!
-а чо нема?
-

!!! ТРАВА ЕТО НЄ НАРКОТІК!!!
я б сказав вона як водка, на рекламі з водки написано "НАДМІРНЕ ВЖИВАННЯ ШКОДИТЬ ВАШОМУ ЗДОРОВЮ"
те саме і трава, надмірне шкодить, не надмірне помагає, і помагає кожному по свому, або не помагає.
Захоплюватись нею не варто бо мозок буде думати:а давай завтра зробим!!!
СМУР пише:
ліпше ходити обкуреним і ржати собі для себе і з чуваками які з тобою,
аніж напитися в доску, і до__уватись до кожного:
-є сігарета?
-нема!
-а чо нема?

а як на мене, то можна і не обкурюватися і не напиватися......
Альонка вірно підмітила. Можна і чисто зі своєї дурі до людей чипатися

Пардон за офтоп. СМУР, а твоя "улюблена знайома" шо, взагалі без "дорослого" нагляду в світи подалась? Тоді навіть не знаю, шо можна істотного вдіяти