Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Котики і песики :)

Автор Повідомлення
Котики і песики :)
Переглядав сусідній топік (ФОТО), замітив багато котів. Було би непогано позбирати їх разом..

для вступу хочу поділитись однією позитивною байкою:
    Старий кіт прогулювався по вулиці і зустрів молоде кошеня. Кошеня вертілось по кругу, намагаючись спіймати хвіст.
    Старий кіт стояв і дивився, а молоде кошеня все крутилося, падало, вставало і продовжувало ганятись за хвостом.
    — Чому ти бігаєш за своїм хвостом? — запитав старий кіт.
    — Мені сказали — відповіло кошеня — що мій хвіст - це моє щастя, от я і пробую його спіймати.
    Старий кіт посміхнувся посмішкою, мудрою посмішкою, якою вміють посміхатися тільки старі коти, і сказав:
    — Коли я був молодим, мені теж сказали, шо в моєму хвості моє щастя. Я багато днів бігав за своїм хвостом, старався зловити його. Я не їв, не пив, а тільки бігав за своїм хвостом. Падав без сил, піднімався і знову старався зловити свій хвіст. Через деякий час я впав у відчай і пішов. Просто пішов своєю дорогою. І знаєш шо я тоді помітив?
    — Що? — здивовано запитало кошеня.
    — Я помітив, шо куди б я не йшов, мій хвіст завжди іде за мною..

Отже, фоти своїх (і не своїх) чотирилапих і хвостатих улюбленців - сюди
Пости без фоток не приймаються
Перше, шо знайшов, це фотка котяри, якого народила наша Бранка. На окрас він зовсім, як сіамський. Ми ще мацьопким кошеням віддали його знайомим, і вони просто в захваті! Вже два рази він падав з балкону третього поверху і один раз - з четвертого. Живий, здоровий і, головне, далі не боїться висоти!

Шкода, зроблено мобілкою . Не кота! Фотку!!!

додано через 5 годин 23 хвилини 15 секунд:

Ще одне чудо мохнате, швагрове. Мале і перелякане.

А то в Тараса по подвір'ю поважно виходжує: