Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Війна в Грузії. PR чи реальна загроза?

Автор Повідомлення
Війна в Грузії. PR чи реальна загроза?
В ЗМІ висловлюється багато точок зору, як проросійських, так і прозахідних, щодо цієї геополітичної партії між Москвою та Вашингтоном.
Чітко продумана ЦРУ провокація Грузією не менш продуманої надагресивної реакції Росії дасть свої плоди в недалекому майбутньому. Саакашвіллі це клоун і маріонетка, який керує Грузією покруче ніж Наш приЩатий (читав про ного грузинську пресу). Коментарів та прогнозів експертів з цього конфлікту достатньо. Але можу сказати одне, що будучи палким прихильником нейтралітету відносно НАТО, дещо змінив свою точку зору в сторону Альянсу. Україна як буферна зона між Росією та Європою, а Крим бомба уповільненої дії . п.5-6 Статуту НАТО голосить, що напад на державу члена НАТО, - це напад на весь Альянс (а москалям то реально не по зубам).
Єдине вражає, що ООН - це повне "г..."!!! США воювали в Сербії, Афганістані, Іраку; Росія в Чечні, тепер в Грузії, а що ООН - Общество Отпетых Негодяев, одні декорації, ілюзія, муляж.
Україні потрібен ядерний статус (відразу боятись почнуть і умоляти щоб ми цього не робили), який варто провести на всенародному референдумі разом із питанням про вступ в НАТО. Одне з двох має пройти.
дядя Вася пише:
п.5-6 Статуту НАТО голосить, що напад на державу члена НАТО, - це напад на весь Альянс (а москалям то реально не по зубам)
Ага, пришлють тобі мандарини, вазелін і прівєти по радіо..

Ти відносно НАТО не дуже то розпинайся - Штатів інтересують всі хто не підпорядкований під них, в першу чергу держави зі спільним кордоном з Росією. Тому тільки вступим в якийсь альянс - будем мішенями для подібних ігр на своїй території. Прикладу Грузії мало?
Політика Росії більш-менш зрозуміла. Якшо будуть попускати подібне біля своїх кордонів - в них почнуться проблеми з самими кордонами, під аплодисменти заходу. От я не поняв - тільки якомусь відмороженому Дудаєву або іншим націоналістам вдруг захотілося вийти зі складу РФ - то шо, Росія повинна просто так взяти і розділити?? Може нам так же Крим відпустити плавати в Турцію за коврами і назад, а? Є поняття цілісності кордонів - і всьо, без обговорень!

Але полюбому - якшо наші не вивчать географію, не приведуть до нормального стану армію і роботу спецслужб - можем бути наступними в таких іграх. Бо спровоцирувати конфлікт в Криму - проще простого, і було б вигідно і Росії і США. А наше керівництво - в основному економісти і піарщики - не готове до такого, вони навіть не поймуть шо ето було. І Ющ ше напевно должен Штатам за свої вибори..

На злобу дня:
Цитата:
В комнате главы западных государств. Все сконфуженно молчат и смотрят на дверь. Из-за двери доносятся глухие удары и невнятные крики.
- Да-а... Нехорошо как-то получилось... - говорит кто-то.
Все разворачиваются к Бушу.
- Чего вылупились? Я один, что ли, все это придумал?! Все же орали – "давай над Михаилом приколемся!". А теперь я крайний! Пошутили, называется...
Главы правительств отвернулись.
В углу липко потея дрожит Ющенко.
Буш (раздраженно):
- Ну, а тебя, муд.. б, кто за язык тянул?!
- Трохи денег хотелось...
Открывается дверь и в комнату вползает плачущий Саакашвили, весь в крови и со спущенными штанами.
Все бросаются к нему.
- Ну как?! Живой?!
- Терпи, казак!
- Не сцы! За одного битого – двух не битых дают! – крикнул Саркози и покосился на Ющенко.
Буш:
- Жив, и слава Богу! Не реви. Утри сопли. Ты же джигит! Или уже нет?!...
Саакашвили, растирая кровь по роже кепкой:
- Звэри! Вах! Путин даже слющать нэ стал! Сразу в бубин с наги... А Медведев, тот ваще... Загнали меня в угол и... и.. (отводя глаза) И отпустили...
Меркель (ехидно):
- В угол – это еще ничего! Могли бы и в Кремль загнать. Там бы они тебя еще не так бы… гм... отпустили.
Саакашвили, всхлипывая и подтягивая штаны:
- Вах! Я же крычал условный сигнал: «Памагитэ!» А ви нэ памаглы...
Буш (возмущенно):
- Почему не помогли?! На весь демократический мир кричали про то, что эти подонки с тобой сделали. Грозились всячески. Вон, посмотри, Виктор за тебя уже было полез в драку! И мы на шухере стояли. Но ты же знаешь этих варваров.
- Тэпэрь знаю...
Ющенко зажмурился и втянул голову в плечи. Саакашвили, молитвенно протягивает руки.
- Памагитэ хатя бы матэриально!
Буш кладет ему в руки банку с вазелином.
- Чем можем – всегда поможем!
Вдруг над дверью загорается лампочка и в комнату заглядывает Путин c черенком от лопаты в руке.
Все встают.
- Всем ПРЕВЕД! Ну, кто там следующий?
Буш - Ющенко:
- Твоя очередь...
Меркель (ехидно):
- Щас они тебе фарватер в Севастопольскую бухту прочистят!
Саакашвили, протягивая вазелин Ющенко:
- Дэржи, кум... Тэбе нужнее...
Ющенко пошатываясь уходит к двери.
Меркель в полголоса напевает: "Мишка, Мишка где твоя улыбка, полная задора и огня..."
Саакашвили всхлипывает.
Саркози (задумчиво смотрит в сторону двери):
- Интересно, а кто следующий?...
И все посмотрели на Буша..
дядя Вася пише:
а Крим бомба уповільненої дії

"скільки би рушниця не висіла, вона всерівно встрілить", то саме Крим.
Зараз я бачу Українутак, то держава в якій залишилось мало людей свідомих, все поотравляли і повикрадали, решта розїхались, а земля, яка потрібна Росії залишилась, народ України "вбитий" морально політичними скандалами, армія якої намає, бери не хочу називається то що потрібно було добитися тим людям, які би її хотіли. Такщо зараз можна всього чекати!!!
Панімаєш, ака лажа получається... Двоє-четверо сядуть, роздірібанять, порішають, нікого не слухаючи. А коли сортірно запахне, - починають плакати і причитати :
ой,
Цитата:
залишилось мало людей свідомих

І йдуть когось воювати.
Старе, як світ, ще з князів-гетьманів.
Alexis
Щось ти довго думаєш. Попередня версія приймалась, ця редагована - бред.
Грузія не в НАТО, а Прибалти так, які москалів, в себе, попускають як хочуть і куда хочуть, а кацап тільки піниться і нічого зробити не може. Проте Україна об'єкт переселення євреїв на найближче майбутнє, тому в Україні був, є і буде мир у ХХІ столітті. Швейцарію не рухають, бо там світовий капітал тримає гроші, та спонсорує, як Росію, та і США, бо без кредитів не було б розвитку економіки. Україна - "Нова Земля Обітована" для всесвітнього масонства (в Умані пророк лежить) і тут має бути МИР.
Шановні, а як ви поставитесь до питання Косово?
ЯДЕРНИЙ СТАТУС!!!!
форум Золочів Плюс -> Релігія -> Війна в Грузії. PR чи реальна загроза? дядя Вася, ти якось модерам намікни, шоб тему перенесли в інший розділ. Чи може то таки чиясь релігія - тоді я ізвіняюсь
дядя Вася пише:
Проте Україна об'єкт переселення євреїв на найближче майбутнє,

Я то думаю чого вони так свої тут цвинтарі, синароги відновлювати почали? Зас.. Америку тепер на черзі Україна.
дядя Вася
Хід подій так розвивається - тому колорит і доповнив каментом.

З сусідніми державами не потрібно розкачувати агресію - це невигідно обом. Але і розслаблятися не тре - так як спільні інтереси, як і кордони, можуть пересікатись. А ти гавкаєш то на москалів то на євреїв то взагалі непонятно на кого..

додано через 1 хвилину 45 секунд:

І Олезьо тоже не пропустить темки шоб поплакатись. Олег, ти домашнє завдання зробив?
Alexis пише:
І Олезьо тоже не пропустить темки шоб поплакатись. Олег, ти домашнє завдання зробив?

приходь поможеш, разом скорше буде, може коли в тебе яке буде "домашне завдання" то я вже не відкажу. А Ющенко зробив все правильно обезброїв державу, запустив придурків до влади.
Alexis
Пес гавкає, а я націоналіст і не люблю ворогів України, а ти бачу, дівчинка, під москалів чи євреїв лягти хочеш, то вали до них, а не на Україні бордель розводь.

додано через 27 хвилин 33 секунди:

Цитата:

Как остановить российскую оккупацию Грузии? Над этим ломают головы в разных странах. Евросоюз собирается пригрозить Москве оставить ее без финала Евровидения. США собираются защитить своих граждан в Грузии, для чего по примеру России массово раздают грузинам американские паспорта. Украина отключила электричество Черноморскому флоту России и отправила в Грузию своего главнокомандующего Ющенко. Китай предложил направить в зону конфликта 5 млн своих миротворцев (по одному на каждого жителя Грузии), чтобы устранить заморочку, которая отвлекает мир от пекинской Олимпиады.
дядя Вася
Кстаті, то не твої колєги в сусідній темі про Підгірці рибу жарять? На 18 сторінок нагавкали а толку? Отак і ти тут..

Прочитав пресу, просвітився
Питання по цій темі для себе закрив.

додано через 12 хвилин 50 секунд:

.. ага і Олегу: шановний, там в другому пункті можна і без няньки розібратись. (ну шо за безпомічність )
Хоть то питання рішиш?
в ЗМІ подали, шо це тіпа Росія почала війну, потім говорили, що Грузія першою нанесла удар.... як би там не було істиних причин не знав ніхто... але от зараз, коли пристрасті вщухли, то видно, що це була західна провокація по швидшому втягуванню України в фашистський блок НАТО і збільшенню напруженості в регіоні.... і попросив би нацика дядю Васю тут не роздувати міжнаціональну ворожнечу між дружніми українським і російським народами...
А тут дяді Васі і не треба щоб висвітлювати істину про фашистський уряд імперської росії, якому глибоко наср@ти на дружній нам народ. Хто був в росії (не в москві!), той бачив справжню ситуацію на власні очі, а не шукає правди в ЗМІ.