Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нічне життя міста

Автор Повідомлення
Нічне життя міста
Яке життя міста в вночі , або куди діти енергію молоді?
самий хароший варіант проводити час вночі-секс. і приємно і користь для організму. головне в міру, а то зранку встати дуже тяжко
Нічного життя в Золочеві як такого немає. На вихідні є два варіанти або в Монако, або в Лаванду, все решта закрито після 12-ї, а ідти більше немає куда. Можна звичайно нарізати пару километрів на нашій стометровці, але коли холодно або дощ і того навіть не зробиш.
Я думаю дівчата є різні і ті що сдять по кабаках і є також різні, але знайти собі гарну подружку яка би тебе розуміла в барі є малий процент.
Але серед хлопців теж є свої "нюанси".
Richard пише:
Нічного життя в Золочеві як такого немає. На вихідні є два варіанти або в Монако, або в Лаванду, все решта закрито після 12-ї, а ідти більше немає куда. Можна звичайно нарізати пару километрів на нашій стометровці, але коли холодно або дощ і того навіть не зробиш.

Це в Золочеві немає нічного життя - ну і сказанув! Те, що воно з приходом осені трохи завмерло не значить , що його немає . Літом в Золочеві таке насичене подіями нічне життя, що куди там Бродам чи навіть Львову .
kvartyrant пише:
Richard пише:

Це в Золочеві немає нічного життя - ну і сказанув! Те, що воно з приходом осені трохи завмерло не значить , що його немає . Літом в Золочеві таке насичене подіями нічне життя, що куди там Бродам чи навіть Львову .

Якщо можна то конкретніше. Може я щось пропустив чи чогось не побачив. Чи то с тої самої опери "трамваї і тролейбуси в нашому місті"?
Мені теж цікаво
Квартиранте, можна точніше вказати де і в якому районі міста життя в ночі проходить найіцікавіше?
Re: Нічне життя міста
Вночі нормальні люди сплять, і не мішають це робити іншим. Я не знаю чим таким можна займатися вдень, щоб вночі виникало питання "куди діти енергію молоді?". Коли вдень працюєш то питання зникає саме собою. А на вихідні саме краще виїхати з друзями десь на природу можна з ночовкою. Кращої розрядки мабуть не буває.
Не згоден з maximusом : на рахунок коли вдень працюєш - то вночі треба спати. Так можна все життя проспати. Людина спить за життя до 35 років...... ужас. В Золочеві найкращий нічний відпочинок -це "Монако", але і то тільки на вікенд і тільки тоді коли там нема весіль. А якщо вникнути глибше - то можна зрозуміти , що в Золочеві після 23-00 нема де подітися взагалі.
To kvartyrant: прочитавши твій пост складається враження , що ти в Золочеві ніколи не був. Вийдіть хто-небудь в центр після 22-30 з понеділка по четвер і порахуйте людей яких ви побачите. Пальців однієї руки повинно вистарчити
...
нічне життя..... люблю його в золочеві.... можливо у когось його нема , мене з цим все ок..... ну база - це Монако , а от куди далі все залежить від Тебе....
гості, озера , заправки , лаванда..... дачі , хати......
Природа ніштяк!
До речі..... мені Юнікс також подобається , шкода, що його скоро закривають....
Саніто пише:
ну база - це Монако

Хлопці, а шо там за база? Може там підпільно спіртяк гонять?
Ну як що природа це нiчне життя Золочева, тада да в мене тоже все ОК. (коли я в Золочевi) от коли ти би за нiч обiхав 3-5 барiв клубiв, дискотек... (навiть не уявляю де мажори беруть СТIЛЬКИ денег???) навiть би не писав постiв про природу

Posted from a Nokia mobile phone
..... в Золочеві вихідними - природа це тільки літо...... і для урізноманітнення..... машинками підїхали... постояли... завтикали....
.... В принципі, більшість часу я у Львові.... і коли ми відпочиваєм , то не менше 5 точок..... обїжджаєм....... Мажори? ну хз..... я в маки з татом ні копійки грошей не беру...... не кожен може таким похвалитися в 21 рік..... погодься.... хочеш гарно відпочивати - навчись гарно працювати....
Салют!
Бачиш, шариш
хiба можна зрiвняти Львiвськi ночi,i золочiвськi?
А на рахунок мажорiв... дай Бог тобi в мiсяць заробляти скiльки вони в тиждень прожигають т. т. Чесно заробити на торч в Киiвських клубах НЕреально.
I тобi салют

Posted from a Nokia mobile phone
..... реально .... це раз.....
вот Вовчік зі Львова тарчить... по ходу.... також не з самих багатих..... знаю... кєнтуємся....
Шариш - тепер і ти....))))я шарив тут завжди)))))
Lion пише:
Хлопці, а шо там за база? Може там підпільно спіртяк гонять?

І не тільки! І не тільки там!
Ну в принципі я теж згоден з Саніто на рахунок відпочинку в "Монако" там можна посидіти і потанцювати.
Скажу вам чесно: ніколи в житті не була в "Монако". Ну хіба що тоді, коли воно ще "Святковим" називалося і я випускний там святкувала. І, знаєте, шось зовсім не почуваю себе обділеною!
))))...... а де буваєш?
Колись, курсі так на 2-му, любила в "Ляльку" ходити. Компанія збиралася велика і ми разом йшли на якийсь концерт чи просто пива попити. Зараз мені там мало шо подобається, досить рідко там буваю. Велика компанія потрохи розпалася на кілька маленьких... А самій ходити на рок-концерти - нецікаво. Останній раз була на концерті, коли мої знайомі виступали. От... А клубна музика мене просто не пре, тому дискотеки мене не обходять, я не знаходжу в них для себе кайфу.
... мене Лялька десь на першому курсі... перла... я ше даже... ми самі навіть пробували іграти..... якшо знаєш Юру Лавріна(соліст Зради...).... то він в нас на гітарі грав...... але лялька мене ніколи не перла, які рок-концерти... не знаходив я в них кайфу..... в більшості випадків всі якіта брудні..... скакають... пяні..... і дівчат симпатичних на рок-концертах чуток менше, аніж в клубах... на РнБ-шці чи на тому самому Елєктро...
((((
П. С. а ти до речі, де вчишся....? )
Саніто пише:
якшо знаєш Юру Лавріна

Його тяжко не знати.
Muba не знаю коли в тебе був випускний але коли в мене був випускний то не "Святковим" а "Монако"
в золочеві нема нічного життя....
Хто шукає - той знайде
Дитинко спати треба... А! Я ше на танцюльках годинку побуду!
В самому центрі міста певно шо мало людей ходить. А зараз потеплішає... хто по клюбах, хто на природу. Є одні знайомі, так ті на дахах вночі паті влаштовують! А що, головне ніхто не страждає від того, і якийсь екстрім в тому є.
Був час, то вдома з'являвся в другій, третій годині. А тепер довго не виходить, робота і все таке...
Jovanni пише:
URL

а шо знайде???
гуляти так до рання, все випити до дна, за ніч не оминути ні єдного бару - ото правильно. Але має хтось подбати і про безпечний секс в Золочеві. Чому не встановлюють у нас КОНДОМАТИ, немає фігових класних шоу - тіпа з роздачею безплатних гандонів, як в Києві, той англієц робив, що з мужиком спить. Ну той лорд чи барон англійВсе таки скучно нам, правда ???