Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Європа вже давно бореться з курінням а ми коли почнем?

Автор Повідомлення
Європа вже давно бореться з курінням а ми коли почнем?
Третя світова війна, схоже, уже почалася. От тільки воюють між собою не білі і червоні, не східні та західні, а курці і некурці. Битва йде за всіма правилами військового мистецтва - з маневрами, засідками, з підключенням усіх можливих сил і засобів.
Проблема паління витісняється на світовому рівні, курці борються з не курцями, відстоюючи свої права. Одні заявляють про своє бажання дихати чистим повітрям, інші наполягають на праві особистого вибору. Ці бої по-різному проходять у різних країнах світу
Головною зброєю проти паління в Євросоюзу є величезні штрафи. Але, крім традиційних, існують і оригінальні методи боротьби з палінням.
Наприклад, загальнонаціональна кампанія у Швеції, названа "Некуряще покоління", торкнулася усіх, хто народився після 1975 року. Якщо шведський студент хоче одержувати стипендію, він повинний кинути курити: так розпорядився фонд, що розподіляє стипендії. Загальноєвропейських антитютюнових нормативнихактів ще немає, але Єврокомісія над цим вже працює) Зрештою, розуміння того, що некурців треба захищати від пасивного куріння, вже увійшло у свідомість європейців.
Як же справи з забороною паління в громадських місцях йдуть у нас?
А чо, а ми вже почали. Вибери будь-який тютюновий відділ і прослідкуй, скільки продукції піде за день. Помнож на кількість таких точок продажу - от рівно стільки тютюну за сьогодні "унічтожено".
Тре шоб в людини антитютюнові доводи були в голові а не на плакатах.
... Якось зловив бронхіт і поїхав у Львів в пульмонологію на рентген і т. д. а там поруч - туберкульозний диспансер. І при дорозі сидить купа хворих з того диспансеру і... курять! Які тут ше коментарі потрібні?
Паління, алкоголізм, наркоманія... - це все соціяльні хвороби. Всі добре усвідомлюють їх шкоду здоровлю. Але причина полягає в байдужості. Бо дійсно, для чого берегти себе? Який кінцевий результат?
Доречі сигарети подорожчали (мої на цілих 50 копійок), причому сині а не червоні.

Якось не збагну, чи це виробники(а може держава) вважають, що ті що курять ще не червоні можуть легше кинути і підвищенням ціни в цьому їм помагають, чи просто хочуть підсадити на важчі????

Чомусь другий варіант правдоподібніший
tymofiy Велике спасибі за змістовну і цікаву відповідь.
Особисто я палю, але потроху залишаю ту звичку. бо то і по кишені стукає, і чую що здоровя від того в мене не прибавляється. відносно того чи палити чи ні на мою думку то вибір кожного. та одного разу в своєму місті стикнувся з такою ситуацією що є дуже мало барів-ресторанів в яких заборонено курити, чи є хоча б приміщення для не курців....
voshkaniridze
І не кажи Мої тоже на 50..
Значить Лайт переходить в ранг ЕЛІТніших сигарет (Social Proof: elit-point +50)
хоть одна причина не розстраюватись..
Нічо ніяких рангів не переходить. Ви подивіться яка інфляція в країні. І ше світові ціни на нафту.

Доречі про Европу. Тут вже давно ніхто не бореться
Але після тих зимових законів в людей (курців) вже виробилась досить міцна звичка палити окремо від інших людей. Один плюс зроблено.
Кстаті ще трохи про ціну. На кожній пачці знизу є примітка з датою і ціною реалізації. Іменно реалізації, так як по накладних магазини беруть дешевше. Відповідно, якщо пише 1,95ГРН (а не 2,50) - значить вам продають товар з старої партії. В деяких точках, в залежності від їхньої маркетингової політики, можна під цим приводом ще взяти по старій ціні. Мєлочь, а приємно
Для мене куріння просто кошмар - НЕ КУРЮ І НЕ БУДУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!