Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Переїдання - це шкідлива звичка чи любов до їжі?

Автор Повідомлення
Переїдання - це шкідлива звичка чи любов до їжі?
У світі пправильно харчується лише 2-3% відсотка людей, чи можите ви себе віднести до цієї категорії людей? Якщо так то поділіться секретами як вам це вдається.
Ice пише:
Якщо так то поділіться секретами як вам це вдається.

Всьо просто-не їсти г..... на, шо в Золочеві в принципі не проблема
Васілій пише:
не їсти г..... на

І що ж на вашу думку можна віднести до цих продуктів?
Ой , ну я Вас умаляю!
Ice пише:
що ж на вашу думку можна віднести до цих продуктів?

Напівфабрикати, чіпси всілякі, ну і т. д. Всі ж в курсі Карочі весь "популярний" у молоді корм
Васілій пише:
весь "популярний" у молоді корм

КОМБІкорм
комбікорм не їм... преїдати тоже не люблю... то дуже некорисно... потім може шлунок боліти... і взагалі, хрумкайте моркву і капусту)
їм для того, щоб жити, а не живу щоб їсти
маладєц, а то саме можна пристосувати до всіх занять
Переїдання - це любов до свого внутрішнього "я" і зневага до свого організму.
цікаво, яке-таке в тебе чи в мене "внутрішнє я", що внутрішніше від самого організму
Ну як жеж А анегдот про зуби забув-їз?

Часом як в тому анегдоті, піднімаєшся по сходах, а попереду тебе "вспливає 150кг-ова туша на ковбасах". То мимоволі гірко задумуєшся: "Людино-людино, та якої ж ти милої холєри так гнобиш своє тіло і знущаєшся з дарованого тобі Богом здоровля? та невже не можна хоч трішки напрягти звивинами сала і заставити себе хоч мінімально для початку контролювати своє жрання!!!

От таке і получається "внутрішнє я", якому в першу чергу глибоко наср@ty на свій організм, а може ше гірше, коли така наруга над своїм тілом відбувається з великої ненависті до нього.

додано через 3 хвилини 53 секунди:

Думаю, шо переїдання це ніяк не може бути любов до їжі. Я, наприклад, дууужеее люблю файно попоїсти . Але ж це не впливає на мої 182см/76кг.
Хм... навіть не знаю шо написати... переїдання то річ дуже така....
Сама була свідком того як дівчина, худюща як тріска, при чому невисока, за один раз з"їла стільки, скільки я б їла дня два. От така в неї норма. А є люди, які вроді і їдять не багато і вроді правильно, але поправляються капітально. І ота
AVB пише:
150кг-ова туша

то може бути серйозна проблема з здоров"ям а не просто переїдання

Ну але не про то йдеться власне....
В мене переїдання асоціюється з святами і салатиками олів"є, шоб йому було добре..... ото гроб для організму був колись))))
Був колись тому, що коли я була меншою я собі рішила після чергового Нового року, що більше в житті ні в кого на святах, яких би то не було, не буду наїдатись. З того часу і можу приходити після якогось дня народження з легким відчуттям голоду))))

Сухариків і прочої хімії я майже не їм. Хіба чіпси часом. І ше 2 рази в рік проскакує бажання втруїтись і тоді я йду і спеціально купляю собі пачечку тих сухариків. Водичок всяких не люблю і не п"ю.
Але зато в мене є свій спосіб потруїтися.... він більш простий і хімію я тут свою використовую.... натур продукт Я їм тільки то, шо мені хочеться. От буває стріляє дика думка в голову, що мені просто страшенно хочеться..... маринованої цибулі ... І поки я її не з"їм, душенька моя не успокоюся))) З такими забаганками я ніц зробити не можу і власне не збираюсь. Бо почуваюсь я чудово , а от коли в мене нема змоги з"їсти то шо я хочу то мені різко стає погано і настрій портиться
епопея ціла...
я, наприклад, не вибагливий ні щодо їжі ні щодо кількості, кгаваріцца:
съел сникерс - сыт и доволен, попил пивка - ссыт и тоже доволен
AVB пише:
Часом як в тому анегдоті, піднімаєшся по сходах, а попереду тебе "вспливає 150кг-ова туша на ковбасах". То мимоволі гірко задумуєшся: "Людино-людино, та якої ж ти милої холєри так гнобиш своє тіло і знущаєшся з дарованого тобі Богом здоровля? та невже не можна хоч трішки напрягти звивинами сала і заставити себе хоч мінімально для початку контролювати своє жрання!!!

Я на 100% з вами згодна!!!

А як вважаєте чи можуть такі продукти як кола, кава, цукор чи щоколад шкодити вашому здоров'ю, аабо або фігурі?
як без цукру - нікада! біжу вживати