Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Торговий Центр "Надія"

Автор Повідомлення
Торговий Центр "Надія"
Чесно кажучи трохи розчарований цим магазином. В середині і зовні все виглядає классно, але який смисл було його будувати, якщо там мало хто шось купляє, а вот аренда за приміщення космічна. С того що я чув(добре не заглядав), речі там не набагато кращі чим в інших магазинах Золочева, тільки ціна вища. Тим більше скільки раз туди не заходив, половина бутіків закрита. А більшість людей туди приходить як на прогулку, а не на купівлю речей.
Не було би краще зробити один великий супермаркет а-ля Арсен?
Тепер вже пізно, та й не наші це проблеми
Не кажи в суботу там не пройдеш. Народу валом.
Як для Золочівського паньства він "задобрий" той цент, а на рахуток оренди тас ціни космічні то правда .
На деякі товари ціни такі самі, як і в інших місцях.
Магазин нормальний, перший раз як зайшла в приміщення Надії, то чогось зразу подивилась на мешти, чи чисті... смішно.. але факт.. ціни дійсно від потолка.. ну хто не хоче чи не може най не йде
Добре, а де ж тоді купити нормальні ну наприклад джинси? Є якісь поради?
в циганів
правельна думка на рахунок чистих туфель. в нас на базарі не був років 2(якось не хочеться ходити грязним, і розпихати ту бикоту, яка понаїжала), а там чисто. приємна музика, пара кафешок. не завжди магагазин для того, шоб там шось купити, можна і так погуляти. правда бракує хорошого відділу спортивного одягу. треба у львові щукати
да Славчик, спортивного одягу бракує.
та якийсь є, але хорошого фірмового немає
Ех! Бракує там на третьому поверсі Макдональдса з Піццахатом, а на четвертому - зо п'ять кінотеатрів до кольору-до вибору! А ту баюру а-ля Old Zolochiffka мармуровими берегами обкласти і леблядів позапускати, живи бомжі іклами скреготали.
AVB пише:
Ех! Бракує там на третьому поверсі Макдональдса з Піццахатом, а на четвертому - зо п'ять кінотеатрів до кольору-до вибору! А ту баюру а-ля Old Zolochiffka мармуровими берегами обкласти і леблядів позапускати, живи бомжі іклами скреготали.

Ідеї на рахунок Макдональса чи Швидко підтримую. Але доцільніше це зробити на першому поверсі, щоб не топтали брудними черевиками на третій поверх. Щодо а-ля Old Zolochiffka двома руками - ЗА!!!.
На рахунок Надії скажу, що старалися, пробували і зробили щось схоже на Південний у Львові. А взагалом непогано, тільки нема жодного пристойного магазину з аудіо-відео технікою професійного рівня
Ну, чисто професійну техніку, на мою думку, можна купувати і на замовлення, або їздити десь до Києва. Якшо брати, скажімо, відеокамеру. Так лишень напівпрофесійні кружляють в районі $6000-9000. Нема ніякого сенсу продавцеві виставляти на вітрину камеру вартістю $20 000 у нашому Золочеві. Хіба шоб круто дивувати туристів!
А от Макдональдс це вседоступна забігайлівка (правда у нас покишо не зовсім). І було би шкода якби Золочів позбавили хай навіть такого примітивного і подекуди здоров'юшкідливого блага.
хіба у нас відеокамери такі дорогі??? чи я щось не правильно зрозуміла? ось я свою купила всього за 850евро, на диски і з цифровим фотіком...
AVB пише:
А от Макдональдс це вседоступна забігайлівка (правда у нас покишо не зовсім). І було би шкода якби Золочів позбавили хай навіть такого примітивного і подекуди здоров'юшкідливого блага.

Особисто мені більше до вподоби українські Макдональдси - Швидко. Принаймі їжа привичніша. Хоча з точки зору екзотики доцільніше все ж ставити Макдональдс - принаймі попит буде більший як в дітей так і дорослих.
lenhen пише:
хіба у нас відеокамери такі дорогі??? чи я щось не правильно зрозуміла?...

Власне мова зайшла за техніку ПРОФЕСІЙНОГО рівня.
Але, хто зна, куди дідько хвостом мельне?........ Можливо, саме Золочів з часом стане світовим Холлівудом нового покоління!
під словом техніка ПРОФЕСІЙНОГО рівня а не мав на увазі студійне обладнання, яке коштує і більше ніж 20000 зелених, а наприклад, частину асортименту товарів Львівської Трембіти...
Я вважаю, що у нашому маленькому і Богом забутомумісті все ж замало магазинів. Якщо б їх було більше, або взагалі був супермаркет, то у виграші були б в пршу чергу наші жителі. Усі торгові точки розпочалиб між собою жорстку конкуренцію. А ми ж знаємо, що в основі конкуренції - цінова політика. Тому ціни стали б понижатись.
І багато збанкрутувало...
bam пише:
Тому ціни стали б понижатись

Та не можуть ціни понижатись. Зарплати мають зростати. Як же нас в СОТ зачислять?
AVB пише:
Та не можуть ціни понижатись. Зарплати мають зростати. Як же нас в СОТ зачислять?

Чому це не можуть ціни падати?
kvartyrant пише:
Чому це не

Взагаліто можуть. Але для того тре, шоб Україна була такою собі "Білорусю" чи "Киргизтаном" для Росії.
Надія - сучасний торговий центр! Такого в Бродах нема і в Буську теж нема. Це значить шо Злолчів розбудовується!
Надія? хм... Досить часто буваю там. Деколи там можна знай ти досить не погані речі. Але й таке що гірше базару. На мою думку, такий заклад який досить не погано себе зарекомендував мав би тримати марку і не торгувати китайським, а торгувати "ліпшим китайським" або турецьким і т. д.
якшо гора не йде до баранів - ...

Коротко і ясно: "Вхід на ринок - через торговий центр Надія"
От вроді всьо цивільно, але можна прочитати це і так:
    Замість того шоб ремонтувати, ми поставили цей банер, бо нам, зацікавленим особам, тре підтянути свої діла. Пройдіть по ссилочці і купіть шось.
А може так і задумано? І ремонт можна сміло затянути на максимальний термін, поки народ не привчиться ходити "через Надію"?
А то шо перекрили кислород десяткам ларьків - пофіг.. Це називається - "могу копать, могу не копать" залежно шо вигідніше...
Це шо, такий маркетинг по-золочівськи?
пс: Заміна плити на мості займає максимум день. час був. було б бажання..
Можна взнати, на кого покладено технічне вирішення проблеми?
Чи це взагалі ше не обговорювалось в міськраді? Олег, пробий, будь-ласка
Alexis пише:
"Вхід на ринок - через торговий центр Надія"

Тепер напевно і молоко бабульки будуть перед Надією продавати
та вже довший час як...
AVB, це ж стандартна проблема яка потребує такого ж стандартного ремонту, імхо. Для її вирішення не потрібно збирати сезонну сесію

До речі, "ремонт" триває ще й досі.
Я десь писав про "бидло", так повторюсь: держслужбовці, яких хтось з неосвіченості називає "владою", безпредєльнічають все більше і більше. Чого ж їм боятись, коли всі мовчать? А може так і має бути?
Alexis пише:
До речі, "ремонт" триває ще й досі.

Ну і шо? в любому більш-менш крупному маркеті шоб купити хліба і молока тре пройти через весь магазин. Шо страшного шоп пройти через Надію? Не бачу проблеми. аБИЧНИЙ маркєтінх-шмаркєтінг
Шо ну і шо? Ти про ремонт чи про магазин? Де вхід на ринок а де Надія - орієнтуєшся? Чи не мєсний? Ремонт на пару годин триває місяць??? І з цієї причини мене позбавляють можливості самому вибирати якою дорогою пройти на ринок? Це ж навязування для привикання. Навіть не навязування - відсутність альтернативи.

Це ще не все. Наступний хід: деякий час потримавши ситуацію в такому стані, можна за безцінь скупляти самі жирні місця на початку ринку, які пустують із-за "ремонту". Вони зараз виснажені від простою і легко піддадуться. Де ти бачиш тут маркетинг? Ставиться матова ситуація, де в людей нема іншого вибору. Тут рулить не конкуренція, а влада. І той, хто був першим на вході в ринок - стає останнім, але не тому шо він гірший, а тому шо в хід пішли адміністративні ресурси, проти яких він безсилий.

Ехх.. Видно шо ти простий менеджер, відмінно робиш свою роботу (ше й по форумах підьїбнути встигаєш), і не пересікався з машиною держапарата, яка в любий момент просто роздусить тебе як непотріб на законних підставах. Це біда приватників, не офісників. Про що з тобою говорити, я сам таким був. Думав приватник - ета крута, сам на сібя. Ага. Ну замутив ти тіпа шось напівсвоє і шо? Ти не боїшся конкуренції, з накладними все в порядку, но.. із за таких шахмат ти починаєш розуміти, шо завтра такою пєшкою можеш опинитися і ти.

і ше. якшо ти не шуткі шутиш то не став пліз ті дурацкі зелені рожі в постах. неприємно, виглядає як підьйоб..
Ой дітьо дітьом. Тобі в голову не приходила думка шо і в Надії і в базару один власник? І він може вирішувати на власний розсуд де в нього будуть жирні місця
Alexis пише:
Ти не боїшся конкуренції, з накладними все в порядку, но.. із за таких шахмат ти починаєш розуміти, шо завтра такою пєшкою можеш опинитися і ти.

Так частіше за все і буває, бо коли ти в шоколаді-то срав ти на всіх, а як прижмуть то Памагітє. Була тут недавно темка про профспілки-можна відкрити і почитати. Пора вже зрозуміти-час торгашів-одиночок пройшов. І тре або розвиватись, або закриватись нах і йти працювати. Диких грошей, які можна було заробити в 90-х вже не буде. Як на мене-яб на місці влади взагалі б заборонив таку торгівлю, як в нас на базарі. М"ясо-молоко в павільйоні, ше один павільон під овочі фрукти. А всіх решта-до роботи. А може банально нема кому ту яму засипати? Підеш?
Alexis пише:
Це біда приватників, не офісників.

Я не приватник і не офісник. Я не побоюсь цього слова класний інженер. Вчитись треба і працювати, а не на базарі цукор перепродавати Спочатку з непривички може буде й важкувато. Але як почуєш смак настоящої РОБОТИ, яка приносить не тільки піньонзи, а й моральне задоволення...... А влада, шо влада-в неї свої цілі, в мене свої і я стараюсь пересікатись з нею якнайменше
Ну....

Тут я дуже підтримую Васілія. Перепродувати продтовари в такій роздрібній кількості - мешканцям користі мало, якшо взагалі вона там є. Я би то давно повимітав звідтам. А от молоко-сир з землі - ганьба адміністраціям! Знести нафіг ті ятки з печенням і замутити ше один павільйон.

... і на завершення про ремонт Якшо там дійсно на пару годин роботи, то чо самі ж торгаші не скинуться на матеріяли, організували б один день - суботнік, перегородили живим ланцюгом прохід шоб "влада" не пхалась, і готово! Хіба вони не більші збитки зараз терплять???
AVB
То так, якби ти мав магазин, а я тобі заїхав кразом якимсь в кут, повалив кавалок, сказав, що може колись зремонтую, а пока огородив би його і написав "люди, не ходіть тут!". А якшо так тобі зле, то відбудуй собі, тобі ж вигідно...
tymofiy пише:
То так, якби ти мав магазин

То зовсім не так. бо якби сталось так як ти пишеш-то вже була б заява в прокуратурі. Не тре лякати себе в першу чергу-ше такого страшного бєспердєлу поки шо нема
Ну, я тут "зутрірував" троха соррі, але суті спрви то не міняє, скажем, обкопали твій магазинчик ровом і кладки не дозволили поставити... приблизно так.
tymofiy пише:
приблизно так.

Та не так. Є там кладка. Але трохи в іншому місці Ти в програші, але хтось і виграв. Всі в виграші не можуть бути
Суворий закон адміністрування: хтось в виграші, хтось виграний.
А можна більш детальний знімочок (або навіть маленьку сесію) представити, шоб можна було якісь кошториси, план робіт прикинути...