Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Не пивом єдиним...

Автор Повідомлення
Не пивом єдиним...
по ходу останнім часом мінімізував вживання еквіваленту с2н5он, але поціновую смакові властивості
Отож, шо паньство попиває до холодних та гарячих закусів?
Цікавлять аматорські смакові поєднання, не обовязково алкоголь. По сему ділимось рецептиками
В мене все просто. Саме дешевше, шо тут можна придбати з нормального якісного запивону - Smirnoff #21.
А на рахунок рецептиків...
Деколи люблю змішати грам так з 40 тої ж самої смірновки, 50 гр якогось дубовенького коньячку попростіше і решта 10 грам анісового лікеру. Таку суміш можна і не охолоджувати, коньяк же ж зрештою П'ється досить м'якенько і зразу.
зараз - невеличка соціяльна реклама...

ЛЮДИ! НЕ ЗЛОВЖИВАЙТЕ АЛКОГОЛЕМ!!!

Продовжимо.
Мій добрий знайомий навчив один коктейль класний. Робиться, як оригінальна бразильська кайпірінья, але оскільки замість текіли (чи шо там вони таке смердюче добавляють) робиться основа з тої ж самої нашої смірновки №21 (bottled in Italy ), то й назву напій дістав адаптовану до нашої солов'їної - кайпірошка (Всі права застережено винно-коньячний двір Гуцулія).
Отже рецепт і спосіб приготування кайпірошки.
В два стакани (якими бармен віртуозно вихитує, замішуючи коктейлі) нарізаємо кубиками по лайму, засипаємо майже до верху кришеним льодом, посипаємо 1 - 1.5 ст. л. тростинового цукру (коричнева така пудра) і заливаємо по вінця нашою старою знайомою смірновкою. Тепер частина, яку не рекомендовано повторювати недосвідченим аматорам з двома лівими руками, як я, наприклад . Майстерно суміщаємо два наповнені стакани вінцями до купи і віртуозно, наче захвацький бармен під звуки лямбади, вимішуємо між собою їх вміст. Як я пообливався, коли перший раз то робив Всі руки в солодкому пахучому сиропі, і, що головне, дорогоцінні алкограми на підлозі. Тому наполеглива пересторога: працюйте у фартуху і над мийкою . Далі так само мистецьки розділяємо стакани, ставимо їх на підніс, запихаємо в кожний по дві грубезних соломинки і малюсіньку таку парасольку.
В жаркий день на океанському пляжі для розслаблення - перша кляса! Для чого дві трубочки, та ше й грубі? Томущо як присосешся до льодяного аромату лайму, то "рука так і тягнеться ще", а тим більше, алкоголю зовсім не чути. Щоправда його дія відчувається різко, посилена розчинними властивостями тростинового цукру. Тож будьте пильними, відпочивати - то відпочивати, ане за кермо чи до роботи.

Шануймося!
Міцний гарячий чай+мід+спирт(або горілка)---пьйоцца в поході, вечерком, біля костріка.... Нямням
Тепле вино+кориця...
Васілій пише:
-пьйоцца в поході, вечерком, біля костріка.... Нямням

тільки з корицею ніззя перебільшувати, а то буде дуже терпке

От, власне, і всі аматорські смакові поєднання.....
От ми і вичислили винуватця всіх проблем алкоголічних! Не можна зловживати КОРИЦЕЮ!!!

А хтось пиво зі сметаною пробував? Я - нє.
Що, АVB, пивко зі сметаною не йде?
Я ж написав, що ніколи не куштував.
Але так собі мислю, жи це якесь дермоядерне поєднання.

А ти, Беатріса, як алкохімічиш?
AVB пише:
А хтось пиво зі сметаною

+ салатик з зеленини, але то тре при своїй жінці куштувати
А шо? Помагає?
AVB пише:
А шо? Помагає? Rolling Eyes Laughing

Інтірісуєсся? Помагає корінь жень-шеня-береш корінь потовще і прив"язуєш міцніше
Дєльний совєт... тіко корінь жень-шеня має 4 розгалуження...
Ну, це вже фень-шуй якийсь. А для нас, українців, краще наша петрушка (корінь) підійде! А якшо її ше й в конячку замучити, то це вже буде напій "Тянь-шань в стакані"
Домашнє вино рулить
сам знаю. другий тиждень дудлю
А я такий десертік люблю:
Морозиво, купа всяких різних фруктів (ягід), стакан коньяку ну і ше сік вляти можна но то вже за бажанням.
Тільки такі дві порції зїж (просто коняку я нежалію) і пояснюй після того менту шо ти не пив, а десерт їв)) так що за кермо раджу несідати.
p.s. рууулееззз!!
Ira_NEO пише:
стакан коньяку

Зачот.
Васілій пише:
Ira_NEO пише:стакан коньяку

Зачот.

Ужас... Вбивча річ
прикольно пити коняк и закусувати морозивом)) особливо літом)
А всеж таки деколи найкраще смакує ПРОСТО ПИВО!