Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Звернення від ЗРГО Наша справа

Автор Повідомлення
Звернення від ЗРГО Наша справа
10 липня 2006 р. ініціативною групою молодих золочівян в Інтернеті був відкритий неофіційний сайт міста «Золочів плюс». На ньому є такі рубрики: безкоштовні оголошення, форум. Тут кожен може висловити думку про ту чи іншу проблему, яка обговорюється форумчанами, а також має право поставити своє запитання, в межах правил форуму. Сайт працює за принципами свободи слова і думки, які закріплені законодавством України. Голова РДА п. Фенчак В. І. погодився надати підтримку і співпрацювати з нами у вирішенні наболілих питань піднятих на даному сайті. Зараз на форумі відкривається новий розділ - «Офіційні документи». Тут можуть бути опубліковані документи, надані юридичною чи фізичною особою для ознайомлення з ними громадськості та ЗМІ. Вони повинні бути завірені відповідними підписами та реквізитами, що свідчитиме про їх достовірність. Насамперед з ними ознайомлюватимуться юристи сайту для надання їм відповідної правової оцінки, після чого вони будуть винесені на обговорення форумчанами та ЗМІ. Документи треба подавати у двох екземплярах. Про наявність таких документів просимо повідомляти за адресою, nsprava@ukr.net, або за телефоном 8096401289, з 9-18 год. Окрім суботи та неділі.
Адміністрація гарантує розміщення інформації відповідно до закону України "Про свободу слова та інформації".

ЗРГО «Наша справа»
Олег пише:
8096401289
здається що тут однієї цифри бракує
Олег пише:
10 липня 2006 р. ініціативною групою молодих золочівян в Інтернеті був відкритий неофіційний сайт міста «Золочів плюс».

Ольку, ну зорганізував бись якусь акцию в честь двухрічниці Плюсів-ну там пиво-чіпси нахаляву в Цезарі
Ira_NEO
Це шоб не турбували. Тіпа нечаянно пропустив
Олег
Свобода слова ще передбачає відповідальність за сказане. Покашо мало хто так експлуатує цю свободу слова як ти.
Прошу надати інформацію про результати діяльності ЗРГО «Наша справа» з моменту створення до поточного періоду. І не скромнічати
Спільно з газетою "міліцейський кур"єр" і ЗРГО "наша справа" було проведено журналістське розслідування, що до виготовлення синтепону в місті Золочеві.
Журналістське розслідування
Нашумів синтепон у Золочеві… Й було чого
Коли у тому чи іншому населеному пункті розпочинає діяльність підприємство, яке виготовлятиме продукцію не з натуральних, а штучних складників, до прикладу синтетики, що, звісно, не обходиться без хімічној обробки чи переробки матеріалів, це, як правило, викликає певну стурбованість населення, адже не виключено, що виробництво може мати негативний вплив на екологію навколишнього середовища. Звісно, згідно діючого законодавства, якщо шкідливі викиди у повітря, шум та вібрація перевищують відповідні норми (об’єм), фабрика чи завод слід розташовувати на визначеній стандартами відстані від житлових приміщень або й навіть населених пунктів. На законодавчому рівні врегульовано й такі пункти, як допустимість шуму, вібраціј, використання фільтрів, оснащеність та ізоляція приміщень у залежності від специфіки роботи підприємств та умови праці.
Жодна фірма не має права розпочати виробництво без дозволу державној технічној комісіј у складі представників держнагляду охорони праці, санепідемстанціј, пожежників та інших структур. Проте так буває не завжди. Нерідко якесь підприємство розпочинає працювати, не отримавши відповідних висновків відповідних органів про допустимі норми шкідливості для його працівників та населення, а уся документація оформляється заднім числом. Редакція газети не береться стверджувати, що саме так було й у випадку, пов’язаному з відкриттям ТзОВ «Альтеко-Захід» у місті Золочеві Львівськој області, хоча мешканці райцентру голова громадськој організаціј «Наша справа» Олег Цюба, лікарі Віра Черних та Оксана Дуда, котрі звернулися до нашого часопису, поставиили під сумнів законність діяльності підприємства та не шкідливість виробництва. Аби об’єктивно вивчити ситуацію, кореспондент «МК» побував у райцентрі й уважно вислухав позиціј сторін, дотичних до конфлікту.
Завітавши до Золочева, я спершу зустрівся із заявниками. Ось, що роповіла лікар-хірург Золочівськој центральној лікарні Вір Черних, котра мешкає у будинку, розташованому поруч із парканом радіозаводу на вул. Кармелюка. Саме на його територіј нині розміщено цех із виробництва синтепону (нетканих полотен), який належить ТзОВ «Альтеко-Захід».
– Ще у серпні увагу мешканців будинків на вул. Кармелюка та Пушкіна, розташованих поруч із заводом привернув увагу шум, який долинав з його територіј, –
Мені вдалося дізнатися, що гул та вібрація, долинає з цеху, в якому виготовляє синтепон фірма «Альтеко-Захід». Спочатку шум компресорів було чути удень, а згодом ці звуки дедалі частіше стали з’являтися уночі. Від вібраціј, яку навіть могли чути за 150 метрів від паркану підприємства жителі вул. Львівськој, у мојй квартирі тряслося дзеркало, було важко заснути. Я часто прокидалася уночі, почастішав головний біль. Нерідко гудіння не припинялося упродовж 40 - 72 годин.
– Я особисто кілька разів зверталася до директора фірми Володимира Гамана з проханням припинити шум, – продовжує моя співрозмовниця. – Спочатку він сказав, що вирішить це питання, а потім порадив не пхати носа не в своє діло. Однак, шум не припинявся. Лише після численних звернень у різні інстанціј: міську раду, райдержадміністрацію, санепідемстанцію та до інших державних структур, гудіння, яке долинало звідти майже кожен день упродовж кількох місяців, дещо стихло. Але мова не лише про шум. Впроваджене виробництво синтепону – шкідливе для здоров’я громадян. Упродовж останнього року у нас поширилися захворювання дихальних шляхів, зокрема, легеневі. Ми навіть не знаємо чи це синтепон, чи вплив антен мобільного зв’язку, які на нашу думку, встановили у Золочеві з порушенням норм висоти та відстані від житлових приміщень.
– Нас дуже хвилює, чи виробництво синтепону, яке здійснюється на територіј радіозаводу, шкодить здоров’ю. – приєднується до розмова дільничний терапевт Оксана Дуда. – Ми не маємо інформаціј, що таке синтепон. Ми нічого проти виробництва не маємо, якщо воно не впливає негативно на навколишнє середовище.
Віра Черних письмово звернулася до головного державного санітарного лікаря Золочівськој районној санепідемстанціј Ігоря Біласа та у державну екологічну інспекцію у Львівській області з вимогою перевірити законність та шкідливість, виробництва, яке проводить «Альтеко-Захід» та розповіла про вплив шуму та вібраціј на місцевих мешканців.
У листі державтоінспектора ЗОНПС пані Ж. Царик повідомляється, що за наслідком перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Украјни на територіј ВАТ «золочівський радіозавод» виявлено «порушення «Закону Украјни» Про екологічну експертизу» ст.34, 39, 68 підприємством «Альтеко-Захід» через відсутність проектно-технічној документаціј на реконструкцію виробничих приміщень заводу. За порушення природоохоронного законодавства Украјни на директора «Альтеко-Захід» Гамана В. М. складено протокол про адміністративне порушення та видано припис на виготовлення документаціј.»
Перевіркою Золочівськој райсанепідемстанціј від 1.10.2007р. встановлено, що згадане ТзОВ розпочало роботу без дозвільних документів санепідемслужби. У відповіді в. о. головного державного санітарного лікаря Золочівського району Л. Грицьківа зазначено: «За виявлені порушення санітарного законодавства до адмінвіповідальності притягнуто директора ТзОВ «альтеко-Захід» п. Гаман В. М. та винесено постанову про тимчасову при зупинку діяльності даного підприємства.»
Під час зустрічі з головним державним санітарним лікарем Ігорем Біласом, я дізнався, що власника було оштрафовано за те, що підприємство запустило виробництво, не пройшовши експертизу проектно-технічној документаціј й не створило належних умов праці.
– До нас доходила інформація, що на заводі щось робиться, – розповідає Ігор Білас. – Підтвердженням цього й стали заяви від мешканців вул. Кармелюка та Пушкіна, які повідомили про шум і вібрацію. Під час перевірки, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Альтеко-захід» представив свідоцтво про державну реєстрацію юридичној особи, витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, договір купівлі-продажу. А 31 жовтня поточного року надіслав на моє ім’я відповідь, в якій повідомив, що реконструкцію виробничих приміщень під виробництво нетканих полотен (синтепону) та реконструкцію адміністративного корпусу буде проведено до кінця цього місяця. Зараз за нашою інформацією тривають роботи по благоустрою територіј товариства та монтаж обладнання для випуску згаданој продукціј. Обладнання згідно висновку обласној санепідемстанціј відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Шум і вібрація у процесі експлуатаціј не виділяє шкідливих речовин, які б здійснювали шкідливий вплив на навколишнє середовище.
За словами Ігоря Біласа, доки власник не надасть усю вичерпну документацію про технічний стан приміщення, санітарно-побутові умови та умови праці, дотримання відповідних норм шуму та вібраціј, систему водовідведення та опалення, доти про запуск виробництва не може й бути мови. Коли це буде зроблено, на підприємство прибуде державна технічна комісія у складі представників райдержадміністраціј, санепідемстанціј, обласних управлінь надзвичайних ситуацій та нагляду за охороною праці, екологічною служби, архітектури. Комісія вивчить документи та обстежить приміщення, а відтак дійде висновку, чи готове підприємство до експлуатаціј. Підставою для запуску виробництва буде відповідний акт комісіј.
У коментарі «МК» директор ТзОВ «Альтеко-Захід» Володимир Миколайович Гаман повідомив, що
до проведення ремонтних робіт у колишньому гальванічному цеху фірма приступила ще у червні 2006 року. За його словами, згідно висновку фірми «Львівдіпрокомбуд», згадане приміщення та територія заводу придатне для виробництво синтепону.
– За рекомендацію проектного інституту, ми привезли з Києва дві лініј, які почали налагоджувати, – каже Володимир Гаман. – Це виробництво нове у Золочівськомі районі. Саме тому ми скерували наших працівників освоювати досвід у Кијв. Виробництво впроваджено згідно інвестиційној програми по впровадженню випуску нетканих полотен, прийнятој Львівською облдержадміністрацією. Синтепон – це продукт, який виготовляється зі штучного волокна шляхом прочосу. Цей матеріал використовують для виготовлення ковдр, м’яких частин меблів та у швейній промисловості, зокрема, підкладок для верхнього одягу. Його у формі спресованих шариків привозять сюди у тюках із Києва. Тут јх розпушують для того, щоб використовувати для подальшого промислового призначення.
За словами Володимира Гамана, наразі виробництво не проводилося. Відбувалося лише практичне навчання майбутніх працівників та пусконалагоджувальні роботи.
– Внаслідок цих заходів та ремонту й виникав шум, – стверджує Володимир Гаман. – Ефект створював один із вентиляторів. Ми дійшли висновку, що він стояв там, де не слід. Тож, його було демонтовано й переміщено у підвал під цехом.
Як підтвердили мешканці вул. Пушкіна та Кармелюка, уже кілька тижнів гулу, який видавав вентилятор, не чутно, в чому я й сам переконався. Щоправда, дуже прикро, що власники поспіхом проводячи підготовку до запуску виробництва, встановили потужний вентилятор не там, де належить й вмикаючи його упродовж дня, й зокрема, уночі, упродовж кількох місяців порушували спокій жителів, сусідніх будинків, а на јхні скарги не реагували, доки ними не зацікавилася санепідемстанція. Дивує, й те, чому посадовці не помічали цього упродовж кількох місяців. Відповіді на це запитання я не почув від
головного державного санітарного лікаря Ігоря Біласа. Все обійшлося незначним штрафом для власника. Моральні збитки та шкоду, завдані здоров’ю, якој не було й очевидно не буде компенсовано, мешканці можуть домогтися хіба, що через суд.
Інше питання, чи є виробництво синтепону шкідливим. Відповіддю на це питання є висновок державној санітарно-епідеміологічној експертизи Державној санітарно-епідеміологічној служби Міністерства охорони здоров’я Украјни від 19.06.2006р. наданий Товариству з обмеженою відповідальністю «Сінпол», яке виготовляє неткані полотно (власником ПП є громадянин Польщі Казімір Есгарський, якому належить «Альтеко-Захід»). Згідно цього документу «Полотно неткане об’ємне «Синтепон», за наданим заявником зразком відповідає вимогам діючого законодавства Украјни і за умовами дотримання вимог цього висновку може бути використаний у заявленій сфері застосування.»
Юрій СКОБАЛО
Честь і хвала організації НС, яка за 2 роки добилась тільки перенесення вітряка в підвал
І то не без посторонньої допомоги.
Ну і до чого тут то? PR? Олег, ти кого тут за дурака валяєш? Твому посту місце в темі про синтепон, може там хтось протре глазкі і порівняє то шо пише там і то шо пише тут (для тих хто не вкурив - читаєм останній абзац "розслідування")
Мля, ну скіки можна тупИти??

Вище я задав просте питання по темі, прочитай його ше раз. Невже так важко дати відповідь?

додано через 8 хвилин 59 секунд:

Ладно, проїхали..
А тепер по сабжу. Тем з проблемами на форумі багато. Пройдусь пока тупо по своїх темах:

Прошу звернути увагу на тему про високовольтні лінії на дорозі.
Там є все необхідне для старту: причина, заявка, фотофакти.
Потрібна оцінка ситуації компетентним спеціалістом. А потім повогоримо.

Але для початку рекомендірую потреніруватись по питанню будівництва біля парку
Причина - відсутність вивіски про призначення будівництва (деталі - в ході обговорення теми). Непорядок.
Бажаний результат - поява цієї вивіски у потрібному місці. Для такої серйозної організації - це ж пара пустяків, правда?

Хід процесу і результати прошу викладати в описаних темах, а не тут
Було доведено до відома Голові Золочівської районної державної адміністрації, Голови Золочівської міської ради та Голови Золочісвької районної ради про стоворення рубрики "Офіційні документи". Була отримана відповідь Голови Золочівської районної ради п Б. Золотника відповідно до ч. 16 Ст 46 "Закону україни про місцеве самоврядування", про те що Районна рада не заперечує щодо опублікування матеріалів в розділі "Офіційні документи"

Також організація "Наша справа" повідомляла прокуратуру Золочівського району, про надання допомоги та співпраці на умовах та порядку, передбачених законом України "Про обєднання громадян", "Про прокуратуру".
Інфрормація надана депутатом Міської ради В. В. Грановським
Безконтрольність теперішньої влади призводить до її повної деградації
та аморальності - так було завжди. Прикладом є все те, що відбувається
із самочинним будівництвом на території КП "Золочівський ринок" за
допомогою ПІДРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ! Мета одна - незаконне збагачення
використовуючи "владне крісло".
Рішення "А" - №282 від 22.07.2008 р. - було прийнято на засіданні
виконкому Золочівської міськради незаконно, бо дало дозвіл "невідомим
особам" визначеним добродієм Зубарем будувати цегляні споруди на міському
ринку повністтю ігноруючи вимоги Українського Законодавства.
Рішення "В" - №282 від 22.07.2008 р. - фальшивка! яку погодив наш
"беззубий мер" для прикриття пана Зеника, який насьогодні "китайськими
стінами" загородив собі пів Золочева, і тепер хоче захопити ще й
Тернопільський ринок!

У кого є які запитання?

Валерій ГРАНОВСЬКИЙ"
Олег пише:
Безконтрольність теперішньої влади призводить до її повної деградації
та аморальності - так було завжди

Олько! то сі називає перднути в мішок з мукою
Олег пише:
У кого є які запитання?
Валерій ГРАНОВСЬКИЙ точно був тверезим коли це писав??
Де вмєняємі докази про незаконність і підроблення?

Олег пише:
Офіційні документи Золочів плюс
Олег, ти ці факси називаєш оф. доками? Це ж повний брєд!

Олег пише:
Безконтрольність теперішньої влади призводить до її повної деградації та аморальності - так було завжди
а ТАКІ "контрольори" як ви з Грановським - це не опозиція, а ГАРАНТ діяльності ТАКОЇ влади.
пс: нічого особистого, мої судження строго по прочитаному..