Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ну і як Вам випускні вечори 2008 року?

Автор Повідомлення
Ну і як Вам випускні вечори 2008 року?
А мені сподобалось, особливо дівчата. Кожна красуня. І де батьки скільки грошей на таку дорогу імпрезу взяли? А що робити бідним дітям? От питаннячко???
бідним дітям можна купити простіше плаття і заплатити не 500-700 а 100-150 гривень... і виглядати ті діти не будуть гірше ніж всі (або дешевший костюм).... не знаю... в нас в класі всі мали гарні плаття
Таке запитання, скільки приблизно зараз обходиться такий випускний?
багато... на самі забавляння (ресторан, камера, музика, ну там плюс екзамени) - 600-700 гривень... далі... якшо то дівчина, то 400-700 грн за плаття, 80-100 - зачіска... макіяж, манікюр - ше десь 60 і більше грн... взуття, біжутерія, букет - 200грн і вище.....
Шо називається влетіти по повній программі....
Особисто мені було приємно от так покрасуватись, але стільки грошей просто нагло викинути на вітер то просто ужас. А ше дехто досить добре відмучився через те... Ну там, незручне взуття, корсети, довгі плаття через які можна перечепитись, безсонна ніч на бігудях...

А мені було найкраще.... бо абсолютно без каблуків і не в платті а в брючному костюмі. Прєлєсть...)))

Альонка пише:
багато... на самі забавляння (ресторан, камера, музика, ну там плюс екзамени) - 600-700 гривень... далі... якшо то дівчина, то 400-700 грн за плаття, 80-100 - зачіска... макіяж, манікюр - ше десь 60 і більше грн... взуття, біжутерія, букет - 200грн і вище.....

Мда... не мало...
а потім ше ж ліс.....
шо там говорити-фоткі давайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Альонка пише:
букет - 200грн і вище.....

ви що прікалуєтесь? я за свій минулого року дала 35грн. Це що в нас аж такі темпи інфляції?
та то вона про біжутерію і букет разом....
і ше про взуття... а на ліс ми взагалі не збирали грошей... хіба купили води, шоб було чим запивати... а решта - все шо з випускного лишилося... а лишилося його шось дуже багато, ми в лісі того навіть не доїли.
А, ну тоді зрозуміло.
Мені взагалі не сподобались - мене ніхто не запросив. Ну і х.. з вашим випускним. Зато мене запросили на дипломатичний тур Вашінгтона!
ViVi пише:
Зато мене запросили на дипломатичний тур Вашінгтона!

Ха... А я то думаю чия манера виражатися мені нагадала твою... То ж в наш час всі дипломати так говорять... ну Жириновські там всякі....

Хм... чого ж то тебе не запросили? Може ти не випускниця, чи не мати випускниці, чи не вчителька? Бо якши так то тебе, в принципі, запрошувати і не повинні були....
Принципово не вчителька. Бо ученьє свєт а нєучєньє тьма. А в темноті зірки ліпше видно!
ViVi пише:
А в темноті зірки ліпше видно!

зате не видно шо під ногами