Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Одкровення

Автор Повідомлення
Одкровення
Чи вірити Ви що то що писала пророчиця Михальда збувається в наші часи?
http://odkrovennja.narod.ru/index.html
Ні, я їй не вірю, так як з нею не знайомий
А на рахунок отих штрих кодів, то ті лінії на початку, всередини і в кінці - це є допоміжні елементи для правильного зчитування інформації з того самого BAR-коду, тобто вони відрізняються від інших ліній для того, щоб при скануванні було легше виправити скривлення які виникають при недбалому скануванні, буває, що сканують не все перпендикулярно до скануючого лазера, от і приходиться видумувати подібні заморочки
Є так звана бінарна система числення, в якій замість цифер 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 є тільки дві 0,1 так от наведу їхнє співвідношення
0 - 0000
1 - 0001
2 - 0010
3 - 0011
4 - 0100
5 - 0101
6 - 0110
7 - 0111
8 - 1000
9 - 1001
Судячи з штрих коду (1 - чорна полоска, 0 - біла полоска), там не 6 (0110), а 5 (0101) і виходить не 666, а 555

п. с. люблять же люди хліб маслом мастити, іто жирно мастити
п. п. с. кому шось не зрозуміло, або цікаво можу пояснити/розказати більш детально
Доброго дня Вам
дуже цікава інформація...
Прошу можете глянути я зібрав 51-е пророцтво все тут http://wingmakers.narod.ru/History.html
(можето вільно розпловсюджувати і читати, адже я їх шукав для суспільства)

У мене є прохання у кого є пророчі книги Михальди (невеличка тонка синя книга укр.) чи Сабелії (велика червона книга укр.), прошу дайте ссилку чи ксерокопію, я їх вже цілий рік шукаю і ніде не можу знайти..., буду дуже вдячаним за допомогу...
Може не "Сабелія", а Сибілла?

*Сибілла*

Оранжеве сідало сонце
Й між скелями, як крізь віконце,
Мигтіло в очі, мов жар-птиця
Михальді - молодій цариці.

За царським скакуном красуні,
Долаючи піщані дюни,
Плівся поволі караван
Й мав за маяк її тюрбан.

Стомилися мандрівні люди,
Причахли коні і верблюди.
У світло-синій висоті
Піднявся місяць в самоті.

В час першої зорі на небі,
Пройшовши дюни гострий гребінь,
Внизу побачили одразу
Чудову пальмову оазу.

Нікого спереду не чуть,
Й вони продовжили свій путь
До бистрого ріки потоку,
Що милував цариці око.

Вечірний молодик вгорі
Всміхавсь лукаво до зорі,
В стрімкій виблискував ріці,
Мов сипав перли-камінці.

Пашіло в спину, наче з пічки,
Темнів оази рідколіс
І звав до себе струмінь річки,
Немов велику тайну ніс.

А далі поперек струмка
Дубова кладка нелегка
Обидва береги єднала,
Та щось царицю не пускало.

Враз перед кладкою-містком
Раптово щось коня спинило,
Михальді дух перехопило,
Й видіння у очах проплило:

Немов далеко на узгір’ї
Місток отой як хрест стояв,
І Син Людський в вінці терновім
За людський рід на нім страждав.

Аж спам’яталась, як лежала
Вже довго перед тим містком,
Хрестом упавши вниз лицем
І ревно плакала - ридала.

З пустелі жаровій дихнув,
Немов у душу зазирнув.
І нагадав про путь-дорогу
До храму істинного Бога.

Михальда міст поцілувала,
Коня гнідого осідлала.
Свій жестом караван підняла,
Минула кладку й вбрід пішла

В Єрусалим до Соломона,
Дари цареві дарувати.
І мудрі Соломона речі
Почуть й про кладку розказати.
Дякую. як я можу віддячити?
а звідки саме вірші Михальди?

У Сибілла було:

"Будьте тверді у вірі і вона вас спасе..."
"Росія нападе на Китай, і проситтиме допомоги в України, яка відмовить і Росія нападе на Україну..."
"Україну затопить водою по Дністро"
"Україну очолить біла жінка, яка царюватиме недовго бо її вбють, слідуючий цар народився 10 серпня"
(не дословно, оскільки це мені розказали...)

додано через 9 хвилин 17 секунд:

28 вересня 1993 року. Ісус сказав: ".. СТАРАЙТЕСЯ ПАМ'ЯТАТИ, ЩО СВЯТА КАТОЛИЦЬКА ВІРА БУЛА ЗАДУМАНА ПРЕСВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ, І ЛЮДИ НЕ СМІЮТЬ ЗМІНЮВАТИ ЇЇ ЗА СВОЄЮ ВОЛЕЮ. ДУХОВЕНСТВО ТА ІЄРАРХІЯ МУСЯТЬ ПРО ЦЕ ПАМ'ЯТАТИ, І ШУКАТИ ДОПОМОГИ ВІД СВЯТОГО ДУХА, ЩОБ НАЛЕЖНО ТРИМАТИСЯ СВЯТИХ ПРАВД ВІРИ.
-нажаль моя конфесія як і всі інші земні конфесії рухнуть. Першим впаде Іслам (одразу як катаклізмами буде зруйнована Мекка і Медина та від війни із католиками, також буде знищена Японія і всі її релігі, знищені будуть центри протестанства у США), другим впадуть Католики (одразу після нововведень папи Петра Римського якого присмерті призначить Бенедикт 16), третім буддизм і китайські релігії (його буде зруйновано атеїстичним Китаєм, однак всеж Тибет матиме незалежність), 4-тим православя (із коронацією антихриста у Єрусалимі православними іерархами)... мені важко це говорити але це правда...

додано через 14 хвилин 51 секунду:

Що ж буде після цього. Світ матиме всього 3-ри легії:
негатив:
-одна давня це язичництво Індії
-друга релігія сатани і воставший кровавий культ кукулькана

Позитив:
На території СНД та країнах словянських народів, буде утворена нова релігія, яку назвуть "християнство", все ж воно буде трохи не таке яким ми привикли його бачити, окрім вчень Христа і Моісея воно вбере в себе частину духовних вчень із буддизму та сикхів. Це буде єдина земна релігія світла яка протистоятиме злу і буде лише на території цих країн, всі інші країни будуть ісповідувати релігію сатани. Між цим 2-релігійним світом будуть часті війни і сутички на релігійних основах протистояння добра і зла.
Проте після смерті антихриста зло зникне із землі назавжди! Руська релігія світла стане глобальною, із саме із цією релігією люди зустрінуть пришестя христа.
astrolik
дурило ти картонове, думаєш умнік, прикладну теорію цифрових автоматів не тільки ти один вивчав. а якщо по теме читай - Боголюбов: Тайные общества ХХ века (http://konoplev.net/index.php?newsid=203) (не у все варто вірити, але інформації для аналізу предостатньо). Так, що читай і думай, якщо маєш чим...
1) я не умнік, і не вважаю себе таким;
2) прикладної теорії цифрових автоматів я не вивчав;
3) читати оте що ти радиш мені не потрібно, не тому що я недоріс чи мені не цікаво, просто непотрібно забивати голову всім шо попало (див. пояснення нижче)

слова з біблії
Євр. 13:9 Не захоплюйтеся всілякими та чужими науками. Бо річ добра зміцняти серця благодаттю, а не стравами, що користи від них не одержали ті, хто за ними ходив.

єдине що я би радив читати, так це біблію, тому що це є слово Боже, і воно відкрите всім і не несе всіляких заморочок чи таємниць
Рим. 10:8 Але що каже ще? Близько тебе слово, в устах твоїх і в серці твоїм, цебто слово віри, що його проповідуємо.

п. с. я не релігійний фанат
п. п. с. обрАзами раджу не зловживати
astrolik
Бога кожен розуміє по свому. Біблію писали люди (і чомусь лише з 4 Євангілій взяті за основу, а решту пАПА забракував).
Хто вірить в Бога, хто вірить в Люцифера, кожному своє. Для людини варто знати на якій вона стороні і за яким пастором іде (а ще важливіше куди цей пастор його заведе, і кому насправді він покдоняється). Те що ти так відмовляєшся читати - наука про пастерів (якщо можна так сказати), і звідки ростуть корні, тай про Біблію там достатньо намисано (доброго!!!). І якщо з тобою Бог, чого тобі боятись тих наук, а про шкоду чи користь можна говорити проаназувавши ті аргументи які наводяться, а без цього це "пустий базар"... ІЛЮМІНАТОРИ грають весь світ . Для себе варто знати як.
Ого який у вас тут діалог:
дядя Вася:
- не зловживай погрозами...
- Ілюмінаті дійсно керують світом, і не тільки ним, а і свідомістю людей за допомогою СМІ, телебачення, навіть через наукову парадигму. Тобто суспільство для них як дитяча іграшка із пультом керування. Можеш називати ілюмінаті правильно, щоб astrolik зрозумів, що тим хочеш йому сказати, ілюмінаті - це "12-ти главий дракон" із откровення Іоана.
А ше є апокрифи який у біблії нема: http://www.vehi.net/apokrify/

astrolik:
-"Не захоплюйтеся всілякими та чужими науками" - що означає чужі науки?
- непотрібно чекати чуда із небес, треб вже думати трохи самим. Людина завжди на єдині із своїми проблемами, і ніхто не розвже замість її ці проблеми.
Ruessit: Ви не повинні бояться Бога, людину чи природи і не наносити біль Богу, людині чи природі.
Sitla: Ві не повинні бути лицеміром самі або до ближніх.
Страх — це дуже чильний тормоз.
Відкиньте всі страхи, тому, якщо у вас небуде страху, вам нічого боятись і ніщо не нашкодить Вам - ви відчуватимете тільки радість.
Страх приводить нас до дії лише тоді, коли без нього ми вели себе пасивно.
Страх — це повний негатив, явище, яке рушить наші тонкі органи сприйняття. Не має значення, чого ми боимось, люба форма страху приносить шкоду.

Здавна люди придумували безсмисленні технології, щоб вбивати один одного за для влади і гордині та заздрості, нажаль так склалося, що більшість людей живуть в дуже матеріальному світі не задумуючись, а що ж знаходиться навколо них і що знаходиться саме в них, думаючи лише про задоволення власних потреб не маючи межі їх повного задоволення, культ поклоніння грошам. Світ поділився на середовища Анклав (місць для багатих) та Ґетто (для бідних), а також середній клас – який зникає якщо застосувати політику марксизму.
Відбувся поділ на експлуататорів і експлуатеємих. Навіть у Біблії про це згадується: народ-натовп як стая овець яку веде пастух, і доля овець залежить від пастуха. (особливістю овець є те, що коли їх ріжуть вони навіть цього неусвідомлюють - і це факт). Тому стоїть задуматись і жити по правилах "завжди перевіряй сам".

Біблію - писали люди! Деколи переклад був не точний або зміст був змінений, наприклад під час нарад в Nicein в 325 році нової ери, Constantinople 381 році, Ephese 431 рік, Chalcedoine 451 рік. Були і інші но меншого значення. Біблія не є книгою Творця, як багато людей на землі у це вірять, це просто документ давньої історії, який був модифікованим і повний преукрашень добавленими авторами які відрізняються від оригіналу навіть на 50%. Елементарний приклад: море Рід як море Ред, і результат ми маємо Червоне море замість Камишового моря.

У 18 главі віршів Буття мається відношення: “І явився до нього Господь між дубами Мамре, а Авраам сидів при вході в намет під час денної спеки, І він звів очі свої тай побачив: ось три мужі стоять біля нього. І побачив і вибіг із входу намету назустріч їх – і вклонився до землі. Та промовив “Господь, коли ти тіки знайшов я милість у очах Твоїх, не проходь повз Свого раба...", де бог ніколи не говорив зверхньо, версія єврейської Біблії ІЙГВ - який говорив із людьми появляється у людській подобі і творить чудеса, але ніколи як “бог”. Нині священники всіх релігій змінили це на трьох ангелів, бо це суперечило єдинобожжя Творця який є духом і немає лиця.

У 19 главі Буття І прибули два Анголи до Содому надвечір, а лот сидів у брамі содомській. І побачив Лот, і встав їм назустріч, і вклонився обличчям до землі.... А він сильно на їх налягав і вони до нього з дороги зійшли і ввійшли до дому його. І вчинив він для них прийняття, і напік прісного – і їли вони. Ще не полягали вони, а люди того міста – від малого аж до старого, увесь народ звідусіль оточили тей дім. І закричали до лота, і сказали йому. Де ті мужі, що ночі цієї до Тебе прийшли, виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати. І Лот вийшов до входу до них, а двері замкнув за собою. І сказав” Браття мої – не чиніть лихого!” Ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали. Нехай я їх виведу, а ви їм робіть, що вам до вподоби.. Тіки мужам оцім не робіть нічого, бо на то вони прийшли під тінь даху мого. Тоді вистромили свою рук ті мужі і впровадили Лота до себе до дому, а двері замкнули. А людей, що при вході до дому зібрались вдарили сліпотою. І сказали ті мужі до Лота “Це хто в тебе тут? Вийди з цього міста, бо ми знищимо це місце, бо збільшився їх крик перед Господом і Господь послав нас, що знищити його.”
У цьому писанні говориться про Майстра і його слуг, але ніяк про ангелів, а як “бог” спускається на землю у людській формі, який супроводжується не ангелами, а чоловіками.

От тепер задумайся: Спочатку спускається Господь, а потім він ангели, а потім вже три мужі - Помилка перекладу? У єврейському для слова Господь є "Еле" (Еле Еле ліма савахтані), також є гора Бет-Еле (що у перекладі "гора божа"), но це навіть близько НЕ має близького значення до ІЙГВ - так як це зовсім різні слова за значеннями! - нажаль брехня розповзлась по світу...

От приклад розшифровки Біблії із боку науки:
10-ть казней Египетских:
"И вода превратится в кровь, а рыба в реке погибнет..."
- милионы рыб умирает у Красном море, из за микроскопических водоростей Багрянка, ты видишь только воду окрашеную в кровь, а не сами микроскопические организмы которые появляються по всей земле и почти всегда связаны из соленой водой (Пример епидемия багарянки 1995 от р. х. в одной из рек Северной Каролины и милиарды риб погибли). "а рыба в реке погибнет..." - водный организм фистерия, организмы которые убивают милиарды рыб.
"И увидите как покроет всю землю Египетскую жабами, войдут в жилища и в постель, и в печи"
- природным ограничителем популяции жаб являються рыбы, и если они погибнут, жабы вийдут на сушу, милионы одновременно, они были везде, а потом они погибли, и они собрали их в кучи и восмердела вся земля
"полчища несекомых спустились на египет и первимы били вшы, они кусали и зверя и человека, мошки были на фараоне и в доме его, на рибах его, вся персть земная"
- у те времена вошь. означала лобое малекнькое кровососущее насекомое - ето ила мошка Куликоидес, их были милионы, и они своими роями сводили египтян с ума
"налетели множества песьих мух в дом фараона, и в дома рабов его, и на землю египетскую, и погибала земля от песьих мух. А мертвые жабы вдвойне содействуют возникновению роя мух. За рыбами и жабами, умирал и домашний скот - причина не у единой болезни, а у едином перенощике болезней "голубой язык", "африканская лошадиная болезнь", антракс на людях - перенощии которых мухи из хлева
погубившый урожай град открыл путь хищной саранче "и пуст нападет саранча на землю египетскую и поест всю траву и все плоды древесные", начался голод
"темнота" - пищаный шторм.
"в полночь я пройду посреди египта и умрет всякий первенец в земле египесткой, от первенца фараона до первинца рабыни" - бубонная чума, которая распостраняется блохами переносимыми крисами.
Что-то гебреев защищало и у египте: отказ от приема в пищу свининьи - которые переносят червей таения, что вызивают недиеспособность и смерть.
Каждую весну гебреи должни чистить запасы зерна, етот закон на столько был строгим, что жывшые неевреи среди них повиновались. У египтая не было такого ритуала, и египтяни умирали от токсичной плесени от зерна немоченого градом и хранимое в темноте. Зато у египтян был иной обичай, первенец должен иметь пищу в двое больше, ето заместь того чтобы нести спасение - убивало!
phantom пише:
Страх — це дуже чильний тормоз.

думаю страх це не тормоз, а певний інструмент розвитку, не було би стаху, не було би сміливості.

phantom пише:
як стая овець яку веде пастух, і доля овець залежить від пастуха

у всьому ділі має бути порядок, і в організації соціума також

phantom пише:
особливістю овець є те, що коли їх ріжуть вони навіть цього неусвідомлюють

особливістю овець є те, що їх не ріжуть, а стрижуть зазвичай

phantom пише:
Біблія не є книгою Творця, як багато людей на землі у це вірять, це просто документ давньої історії, який був модифікованим і повний преукрашень добавленими авторами

незнаю чому так вважаєш, можливо через те що всі так кажуть чи що... а доказати даний "факт" зможеш, чи це лише "копірка" думки

phantom пише:
Спочатку спускається Господь, а потім він ангели, а потім вже три мужі - Помилка перекладу?

скажем певна людина представляє деяку фірму, то вона не буде говорити весь час "я ... представник ..." а буде також вживати "ми" (в значенні фірма в якій працює).
Всей Старий Завіт починається із Пятикнижжя Моісея, Моісей писав історію та міфи предків і всі події які із ним стались, яке взято за основу Біблії/Талмуда/Корана. Потім ідуть всі інші рукописи-книги про подальші події, написані молитви і пророцтва та повчання і т. д.

додано через 1 годину 8 хвилин 59 секунд:

Біблія - Стрий Завіт:
Всі писання можна розділити на такі:
першим іде Тора - 5-ти книжжя Моісея:
-Буття (Генезіс, Берешіт) явлІЙГВ
-Вихід (Весле Шемот) явлІЙГВ
-Левит (Вайїкра)
-Числа (Бе-Мідбар)
-Второзаконня (Елле-Гадебарін, Священний кодекс)

далі ідуть інші:
Книга Єгошуа (ісуса Навина) - про баталії битв
Книга 12-ти суддів - про кроваві розправи
Книга Рути - автобіографія
2-ві книги царів (варіант Самуїла) - плочаток розвитку і занепаду, Ілля та Єлисей, явлІЙГВ
2-ві книги царств
2-ві книги хронік (Параліпоменон, Давре-га-Йямім, події днів)
Молитва Манасії Юдейського
3-ри книги Ездри та 1-на Неємії явлІЙГВ, геноцид неєврейського потомства євреїв
книга Товит (Товії) - історія ангела Рафаїла, поганий переклад складений із єврейських кумрам та грецько-синайського кодексу із ватиканськими та александрійськими доповненнями
книга Юдити месниці
книга Естери месниці (Пурім - свято помсти)
3-тя книга Юди Макавея - національно-визвольна боротьба
книга Іов (Йов)
книга псалмів/пісень пророка-царя Давида (Сифер Тегіллім - книга хвали) явлІЙГВ та про Елеохім
Приповідки Соломона (авторство 4-х людей)
Проповідник (Еклизеяста, Когелет, повчання царя-церковника)
Пісня Пісень Соломона (Гебраїзм) - явлІЙГВ
книга мудрості Соломона (дзеркало князів)
книга мудрості Ісуса сина Сираха - 2/3 втрачена, 1/3 у Каїрі, пророк Арон дар роґе Хозе
книга пророка Ісаї (Еммануїл)
книга пророка Єремії
5-ть пісень плачу Єремії за Єресалимом
Лист Єремії
книга пророка Варух
книга пророка Єзекеїл - явлІЙГВ
книга пророка Даниїла - Гавриїл

книги 12-ти малих пророків:
Осія вінгмейкер
Йоіл
Амоса Вифлиємського
Авдія
Міхей Морештський
Наум Елкошський
Аввкум
Софонія
Ангей
Захарія
Малахія про месію

2-ві книги Юди Маккавейського

Біблія - Новий Завіт:

ділі ідуть Євангелія:
-Матей
-Марко
-Лука
-Іоан
-Діяння апостолів
-Соборні послання Іакова
-2-ва соборні послання Петра
-3-ри соборні послання Іоана
-соборне послання Іуди

далі ідуть послання апостола Петра:
-до римлян
-2-ва до коринтян
-до галатів
-до ефесян
-до филипян
-до колосян
-2-ва до солунян
-2-ва до тимотея
-до филимона
-до євреїв

Апокалипсис святого Іоана Теолога

апокрифічні книги:

далі ідуть апокрифи:
євангліє від Фоми
євангліє від Філіппа
євангліє Істини
євангліє від Марії Магдалини
євангліє дитинства Ісуса Христа
євангліє Ессеїв
противоєвангліє Іакова
Дідахе
послання Варнави
псалтир Герми
історія про смерть Іохананна
откровення Іоана Богослова
откровення пресвятої Богородиці
откровення Павла
апокриф Іоана
розмова спасителя
книга Фоми
діяння Петра і 12-ти апостолів
діяння Петра
послання Іакова до Керінфа
послання Петра до Філіппа
послання до Регіну (слово про воскресіння)
послання Евгноста
премудрість Ісуса Христа
откровення Павла
2-ва откровення Іакова
откровення Петра
откровення про Адама
книга духа (Євангліє Єгиптян)
Зостріан
Аллоген
Марсан
Три стели Сифа
Мелхиседек
пара фраз Сифа
2-ге слово великого Сифа
думка великої сили
думка Нореї
Гіпсіфрона
молитва апостола Павла
повчання Силуяна
откровення Секста
трьох частинний трактат
походження світу
іпостась архонтів
достовірне учення
доказ істини
тлумачені знання
перша думка про трійцю
книга величі Отця

все інше:

неоапокрифи:
Євангліє Сергії
Євангліє Христа
ангели хранителі
послання Елеохім
послання архангела Михаїла
послання архангела Уриіла
послання архангела Гавриїла
послання архангела Метатрона
послання логоса
Євангліє Матері Божої
Євангліє Христа
послання Христа
послання свідомості
нова земля
книга Тао
книга Вальдара
книга Лінері
книга Сатура
книга Рампи
відкрий свій Вріл

книги невизнаних і забутих пророків:
пророцтва старця Лаврентія Чернігівського
пророцтва святого Малахія
пророцтва Фатімські
пророцтва Михальди
пророцтва Сибілли
пророцтва монаха Авеля
пророцтва Распутіна
пророцтва лаври Савви
пророцтва Альберта Великого
пророцтва Федеріко Мартеллі
пророцтва Парацельса
пророцтва М. Нострадамуса
пророцтва Марії Ленорман
Пророцтва Е. Кейсі
Кейсі про давніх
карта світу за Кейсі
дар Мессінга
пророцтва Ванги
пророцтва Е. Реріх
пророцтва Д. Бренклі
пророцтва А. Кларка

окультні книги про дух:
3-ри книги про безтілесні подорожі Монро
книга "Ти вічний" Рампа
аури Кейсі
книги Оріса
Ноосфера Оріс
книги Даріна Джоша Мерфі
phantom
Привіт! Дуже цікава тема!
Як можна прочитати і де про Сибіллу? Хто це? Буду дуже вдячна за відповідь

додано через 2 хвилини 42 секунди:

Дуже дякую за таку тему

додано через 29 хвилин 10 секунд:

Прошу дуже якнайскоріше дайте інформацію де можна прочитати про Сибіллу. Дякую
Дякую, але у мене немає ні Сибілли ні Михальди, нажаль... Я сам їх шукаю...
НЕЗАБУДьТЕ ПрО МЕНЕ!
дядя Вася,

не ілюмінатори а ілюмінати (чи ілюмінаті). Досить багато цікавої інформації стосовно їхньої діяльності та взагалі пояснення з чим їх їдять є в неті на анг. мові нажаль.

Раджу подивитись фільм "Дух часу" (Zeitgeist), багато чого нового для себе відкриєте. Хоча раджу першу частину фільму (їх три) взагалі пропускати, оскільки там йдеться про богохульство та спотворення релігії у вирі часу.
emmanuil пише:
Раджу подивитись фільм "Дух часу" (Zeitgeist)

а я не раджу його дивитися, бо то повний гон і туфта (всі три його частини)
emmanuil пише:
Хоча раджу першу частину фільму (їх три) взагалі пропускати, оскільки там йдеться про богохульство та спотворення релігії у вирі часу.

Чи може добре дерево приносити погані плоди ?
Якшо хоч частину з нього ви вважаєте поганим, то чому рекомендуєте весь фільм?
І ще, чи знаєте ви, що в мишачій отруті 99% їстівної їжі, і лишень 1% отрути?

п. с. тут є кращі мареріали і корисніші в 1000000000 раз
Добав ще "ТБН" і "Глас" і у тебе буде повний комплект...
astrolik пише:
бо то повний гон і туфта (всі три його частини)

Остання частина гон ??? Астролік, я зрештою розумію вас оскільки непідготовленій людині це може виявитись нісенітницею або ж дуже великим шоком. Ви напевно належите до першої категорії, тобто ви не знайомі з цим питанням взагалі. Та навіть сам факт того що про чіп-імплантант згадується в Одкровенні, мав би навести вас на певні роздуми ...
Зрештою є ще такі люди, які просто бояться такого майбутнього, а тим паче стати свідками останніх днів

Ваш лінк не відкривається (( Тому можете переглянути і цей сайт, точніше його бібліотеку - http://rus-sky.com/history/all.htm
emmanuil пише:
непідготовленій людині це може виявитись нісенітницею або ж дуже великим шоком

незнаю шо ви маєте на увазі під словом "підготовлений", але переглянувши цей фільм я зразу зрозумів шо там перемішано більшість правдивої інформації з брехнею, а це щось подібне до щурячої трутки
Нісенітницею я це не вважаю, це наоборот велика проблема отакі подібні фільми і шокового стану в мене не було.
Чіп не чіп, стверджувати цього неможна, оскільки це може виявитись банальним прикриттям, заманюванням в капкан.
І чіп імплантант не згадується в одкровенні !!! це вже напевне ваші "підготовлювання"
І повітре, це майбутнє швидше за все вам намалювали, аніж воно таким буде.
Для phantom:
Я полюю за Сабелією вже більше як 10 років, у тому справа, що всі люди, у кого вона була, давали її почитати, після чого вона "зникала"(8 випадків), або її крали(3 випадки), думаю коментарі зайві
2010 – Початок 3 – їй світової війни. Війна почнеться в листопаді 2010 року і закінчиться в жовтні 2014 року. Почнеться як звичайна, потім буде застосовано спочатку ядерне, а потім і хімічна зброя.

2011 – У результаті випадання радіоактивних осадів в Північній півкулі не залишиться ні тварин, ні рослинності. Потім мусульмани почнуть хімічну війну проти що залишилися в живих європейців.

2014 – Більшість людей буде страждати гнійниками, раком шкіри і ін шкірними хворобами (наслідок хімічної війни).

2016 – Європа майже безлюдна.

2018 – Новою світовою державою стає Китай. Що розвиваються, перетворюються з експлуатованих в експлуататорів.

2023 – Трохи зміниться орбіта Землі.

2025 – Європа все ще мало заселена.

2028 – Створення нового джерела енергії. Голод поступово долається. Стартує пілотований космічний корабель до Венери.

2033 – Полярні льоди тануть. Підвищується рівень Світового океану.

2043 – Світова економіка процвітає. У Європі правлять мусульмани.

2046 – Вирощуються будь-які органи. Заміна органів стає одним з кращих методів лікування.

2066 – Під час нападу на мусульманський Рим, США застосовують новий вид зброї – кліматичний. Різке похолодання.

2076 – Безкласове суспільство (комунізм).

2084 – Відновлення природи.

2088 – Нова хвороба – старіння за кілька секунд!

2097 – Швидке старіння переможене.

2100 – Штучне Сонце освітлює темну сторону Землі.

2111 – Люди стають кіборгами (живими роботами).

2123 – Війни між малими державами. Держави не втручаються.

2125 – В Угорщині одержать сигнали з космосу.

2130 – Колонії під водою (за допомогою рад інопланетян).

2164 – Тварин перетворюють на напівлюдей.

2167 – Нова релігія.

2170 – Велика посуха.

2183 – Колонія на Марсі стає ядерною державою і вимагає незалежності від Землі.

2187 – Чи вдасться зупинити виверження 2 крупних вулканів.

2195 – Морські колонії повністю забезпечені і енергією і їжею.

2196 – Повне змішення азіатів і європейців.

2201 – На Сонці сповільнюються термоядерні процеси. Холоднішає.

2221 – У пошуках позаземного життя людство вступає в контакт з чимось жахливим.

2256 – Космічний корабель заніс на Землю нову страшну хворобу.

2262 – Поступово змінюються орбіти планет. Марсу загрожує комета.

2271 – Наново розраховані фізичні константи.

2273 – Змішування жовтої, білої і чорної рас. Нові раси.

2279 – Енергія з нічого.

2288 – Подорож у часі. Нові контакти з інопланетянами.

2291 – Сонце остигає. Робляться спроби запалити його знову.

2296 – Могутні спалахи на Сонці. Змінюється сила тяжіння. Починають падати старі космічні станції і супутники.

2299 – У Франції – партизанський рух проти ісламу.

2302 – Відкриті нові важливі закони і таємниці Всесвіту.

2304 – Відкрита таємниця Місяця.

2341 – Щось страшне наближається до Землі з космосу.

2354 – Аварія на одному з штучних Сонць приводить до посухи.

2371 – Великий голод.

2378 – Нова швидко зростаюча раса.

2480 – Зіткнуться 2 штучних Сонця. Земля у сутінках.

3005 – Війна на Марсі. Порушаться траєкторії планет.

3010 – Комета протаранить Місяць. Навколо Землі – пояс з каменів і пилу.

3797 – До цього часу на Землі загине все живе, але людство зможе закласти основи для нового життя в іншій зоряній системі.

3803 – Нова планета мало заселена. Мало контактів між людьми. Клімат нової планети впливає на організми людей – вони мутують.

3805 – Війна між людьми за ресурси. Вимирає більше половини людей.

3815 – Війна закінчена.

3854 – Розвиток цивілізації практично зупиняється. Люди живуть зграями, як звірі.

3871 – Новий пророк розповідає людям про моральні цінності, релігії.

3874 – Новий пророк отримує підтримку всіх верств населення. Організовується нова Церква.

3878 – Інопланетяни разом з новою Церквою заново навчають людей забутим наук.

4302 – Нові міста ростуть на планеті. Керівництво нової Церкви стимулює розвиток технологій та науки.

4302 – Розвиток науки. Вчені виявляють загальні механізми у впливі всіх хвороб на організм людини.

4304 – Знайдений спосіб перемагати будь-яку хворобу.

4308 – Внаслідок мутації люди нарешті починають використовувати свій мозок цілком. Повністю зникає поняття зла і ненависті.

4509 – Знайомство з Богом. Людина нарешті досягає такого рівня розвитку, що може спілкуватися з Богом.

4599 – Люди купують безсмертя.

4674 – Розвиток цивілізації досягає свого піку. Кількість людей, що живуть на різних планетах становить близько 340 мільярдів. Починається асиміляція з інопланетянами.

5076 – Знайдена межа всесвіту. Що за нею, ніхто не знає.

5078 – Прийнято рішення залишити межі всесвіту. Хоча близько 40 відсотків населення проти.

5079 – Кінець світу.
Звідки такі дані?
Саме більше сподобалось
Олег пише:
Прийнято рішення залишити межі всесвіту
Будущее началось
http://youtu.be/oIhcdi3leqE
Человек не может представить того, чего не может быть.
phantom пише:
пророчі книги Михальди (невеличка тонка синя книга укр.
Якщо мова йде про книгу Цариці Михальди і її бесіди з Соломоном то ця книга дійсно тонка але жовтуватого кольору була видана на українській мові в 1913 році в Коломиї. Оригінал ти днем з вогнем не знайдеш, а от цифрову копію і то я не впевнений що там все є десь була.

додано через 15 годин 30 хвилин 32 секунди:

МИХАЛЬДА
Книга перша
Королева з Савви, довідавшись про премудрості єврейського царя Соломона, вирішила познайомитися з ним і з цією метою вибралася зі свитою в небезпечну мандрівку. Задля безпеки взяла з собою велику кількість своїх підлеглих та охорону. Дорога була далека, складна та небезпечна. Крім того, вона везла з собою велику кількість цікавих та цінних подарунків. Дорога проходила через багато держав, річок, пустель: землі Муринська, Єгипетська, Червоне море, Аравія та її пустеля.
Караван був перевантажений, та з Божою допомогою королева щасливо дісталася до мурів Єрусалима. Що відбулося все це насправді, свідчать записи в старовинних книгах, а також у Біблії (Старий заповіт).
Наблизившись до Єрусалима, королева Михальда зупинилася, злізла з фіри, в якій їхала, зняла з себе взуття й пішла босоніж. Вона знала про закон Мойсея, який забороняв ходити взутим на Святій землі, закон закликав шанувати Святу землю. Наблизившись до потоку Кедрон, який вився під горою Елеонською, Михальда дісталася дерев’яної кладки, по якій звичайні люди переходили на протилежний бік. Побачивши дерево, яке служило людям за перехідну кладку і яке в майбутньому мало бути використане на розп’яття для Ісуса Христа, королева вклонилася, поцілувала дерево, й не бажаючи топтати його своїми грішними ногами, й перейшла річку вбрід, опинившись під горою Елеонською, лягла обличчям до землі й довгий час лежала. Потім піднялася, заплакала й поглянувши навкруги промовила: “Радуйся, свята земле, святою залишишся до кінця світу”. Потім з усією своєю дружиною вступила до святого міста Єрусалима, до палати царя Соломона.
Цар Соломон, почувши про свою гостю - королеву з Савви, відому своєю мудрістю, прийняв її у себе з великими почестями.
олег в мене таке до тебе питання. звідки ти взяв і понаписував такі "точні, астрономічні і боговизначені цифри"? я в свому житті вже чув про 3 кінця світу і так і жоден не стався. 1999, 2000, 2007 коли один батюшка в Росії закрився в печері і казав, що світу хенде хох.
ти не знаєш, що з тобою може статися завтра не говорячи про 3000 роки і так дальше. пам'ятай, що Одкровення в кожному столітті трактували події, що ставалися як ознаки кінця. я також можу сказати, що сталися ті чи інші які на мою думку співпадють з ознаками Апокаліпсису. но казати, що він за рік чи 2 буде брєд. коли так йди протверезися. якщо ні думай що ти пишеш і виставляєш. стосовно війни на близькому сході то вона там триває 3000 років. і там не буде кінця.
якщо тобі мало то в Біблії пише коли Христос каже: "що ніхто не знає коли наступлять останні дні, лише Отець мій небесний".
http://vestnik55.wordpress.com/2011/04/17/%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97-%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%96/
Це пророцтва Ванги. а нарахунок тих пророцт я чесно кажучи їм не вірю, в кожному з століть маніпуляції з Кінцем світу були, і на цьому мали певний інтерес. От на рахунов цекви в Україні ми маємо вже свою церкву яка 60 років була в підпіллі, але тоді питання чого знов їх так багато тих церков?
олег я тебе просто хочу спитати, що ти маєш на увазі під словом Церква. сектанти також себе важають "церквою". тому є різниця між Церквою і сектою яка баламутить.
Під словом Церква я маю на увазі ритуальну споруду. Але є ще друга церква, її можна назвати храмом душі, де закладено всі людські чесноти. Таку церкву треба будувати св"ященникам. І втому біда що церква починає отримувати значення ритуальної споруди, де можна знайти прощення своїм гріхам, і дальше їх йти та робити. Є такий персонаж в літературі, цей чоловік був досить пороядною, ввічливою людиною, до того часу коли він не пив. Під час запою він ставав неадикватним, пив, бився, гуляв з жінками, але приходив час і він йшов в церкву і отець прощав йому всі його гріхі, а так це постійно повторювалося. Через таких св"ященників довіра до церкви похитнулася. Так що робіть висновки.
http://www.youtube.com/watch?v=zVmqAZWVXuA&feature=player_embedded
Римские книги Сивилл, 3-е издание - в том виде, в каком они сохранились при христианстве: http://monotheism.narod.ru/parabiblical/sybillus.htm
История этих книг: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8_%D0%A1%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%BB
Сивилла Михальда, якобы королева:
http://www.cscenter.pl/en/offtopic/62542-prophecy_of_the_queen_of_sheba.html
Необходимо помнить, что все это взято из народной чешской книги XVII века на немецком и невесть как искажено:
http://books.google.ru/books?id=EtGQOnnTQzQC&pg=PA76&lpg=PA76&dq=Sybil+Michalda&source=bl&ots=0WqCx2UNBx&sig=ASxqp8jIi3ScP2bwM9Vlje1zI08&hl=ru
Кое-какие выдержки оттуда совершенно неизвестной достоверности:
http://www.raokriomrati.com/book.html?folder=book&id=20021205102700&p=73
http://talks.guns.ru/forum_light_message/151/385719-m9173805.html
Польский вариант рукописи явно заимствован из чешского оригинала, а тот был напечатан на немецком. Есть немецкое издание 1948 года (в аттаче), оно явно точнее всех польских и русских переводов по вторичным источникам.
Проблема Кінця світа було в кожному з століть, і зараз ця проблема є знову. Отже йде дешека спекуляція на страхах дюдей.