Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Жара в Золочеві, а влада нічого не робить з цим :)

Хто винуватий , що Золочеві так жарко
Міська влада 14%   1
Відсутність кондиціонерів, яких влада не встановлює 0%   0
Новий начальник ЖЕКУ, що не видає безплатно пива та не кропить водою, не будує фонтани в м.Золочеві 71%   5
Небесна канцелярія, в яку не бажає подзвонити міська влада 0%   0
А мені не жарко, а навпаки, я змерзаю 14%   1
Всього голосів: 7
Автор Повідомлення
Жара в Золочеві, а влада нічого не робить з цим :)
Жарко і спекотно, а наша влада, яку ми обирали з жарою не бореться. Пива безплатно не роздає, фонтанів не будує, вулиць не миє, воджних атракціонів на Комсомольському озері нема, навіть мінералки струтинської задурно не дає, не кажучи вже що не встановлено в місті жодного кондиціонера. Як таке можна терпіти? Доки. Давайте не мовчати, а то всі згоримо від спеки, всі- крім нашої влади
В золочеві не поливають вулиці, немає фонтанів, хіба неможна відновити фонтани? містер ІКС, що ти пропонуєш щоб нас почула влада? пиво і воду вони не будуть роздавати задурно, хіба би здуріли!! Або як люди пообіцяють що люди виберуть їх ще раз.
Бляха, ну в вас і теми.... ше трошки і на тому форумі залишаться 2-3 людей які будуть обговорювати нашу любу владу і створювати такі ідіотські теми.

Тихо шифером шурша...

містер ІКС пише:
Жарко і спекотно, а наша влада, яку ми обирали з жарою не бореться

Неподобство! Да! Всіх нафіг! Шо за беспорядок?! Чому жара? Та як вони посміли?! Як таке допустили?! І снігу нам зимою не заобезпечили!!!
ПОЗОР! Шо ж то за влада така га?
Ай-ай-ай....

Ги, зимою сніг пішов на благочинність, для розвитку гірнолижного спорту в Африці . А на які цілі і по скіки пішов дощик цим літом - пока невідомо...

додано через 4 години 8 хвилин 37 секунд:

о. тіки вийшов пакурити - побачив легко зрошений дощиком асфальт.
Певно таки скинули СМСку куда тре (див. п.4 в голосуванні)
Дощик пішов на зрошування австралійських безмежних просторів.
Я чула там збираються почати садити рис. Так як в Китаї місця вже нема на то діло...
Ги Навіть не бачив тої теми. :Олег жжот: !

А якшо серйозно, то чим таке вже писати, краще дійсно мовчати, шоб не гнівити Небеса. Повінь на Західній Україні це якраз кара за таку писанину.