Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Страшнючі історії. Хто про що

Ви любите такі сторі?
Так 50%   2
Ні 50%   2
Всього голосів: 4
Автор Повідомлення
Страшнючі історії. Хто про що
Раз то мені розказували таку історію:
"Їхав чоловік вночі з роботи. Бачить - йде бабка, просить, щоб він її на Личаківський цвинтар підвіз. Він її підвіз і поїхав далі. Бачить - бабка забула в машині кульок. Повертається він на цвинтар, шукати бабку. Шукає-шукає... Бачить: бабка копає могилу. Він до неї підходить і каже:Бабцю, ви кульок в машині забули", а бабця відповідає: БУ!!!!!!!!!!!!".
Як я тоді налякалася!

А ось ше одна історія:
"В одному селі помер дідок. Приїжджають родичі зі всії куточків області (бо ж він знатний був), плачуть, ридають... Вирішили залишитися на вечерю. Серед тих людей було багацько дітей. Сіли вони за стіл. Їдять-їдять... Один хлопчик помітив, що в його тата помалу виростають ріжки, хвіст, рильце, копита (словом він перетворювався на чорта). Син підійшов до нього і каже: "Тату, ти на чорта перетворюєшся!", А тато відповідає: "БУ!!!!!!!!"

Дорогі форумчани та гості форуму! Ви можете розказати ці історії своїм близьким, але використовуйте ефекти страху! СПОКІЙНИХ СНІВ!
А я вам розкажу реальну історію яка сталася в Рівному на місцевому цвинтарі. Двоє готів(гот та готеска)відпочивали на місцевому цвинтарі біля нової могили в яку поховали покійника пару днів тому. Гот мав з собою пляшку АБСЕНТУ якою хотів поділитися з готівкою. А вона не мала бажання пити взагалі. Ну він її вламував приблизно 15хв, а вона як завжди ламалась, ну не хотіла пити, шо тут поробиш(не всі готи любителі етого дэла). І коли він пропонував їй незнати котрий раз, із вінків висувається чиясь рука тай каже:"Дай мені, я вип*ю". В бідненької готески з переляку стався розрив серця, а гот так драпав , що випадково повісився животом на воротах цвинтара. Як вияснилось пізніше, там спала бомжиха якій дуже кортіло випити.
Ось така не вигадана історія. Мені її розказав мій друг який був тоді в Рівному на готік-паті.
Goth пише:
В бідненької готески з переляку стався розрив серця, а гот так драпав , що випадково повісився животом на воротах цвинтара.

УЖАССССССССС!!!
Вимкнула світло в спальні. Дивлюсь телік. Раз - світло включилось! Шо за х-ня? Вимкнула знову. Те саме! Думаю - якась нечиста! Взяла пульт до того світла, покликала чоловіка, стоїмо обидвоє в трусах, і без ліфчиків (зарубай собі на носі - хоч один повинен бути в ліфчику!) стоїмо, включаємо і виключаємо світло. Включили - нічого! Виключили - нічого! Знову включили - нічого!
Раптом помічаємо, шо в сусідній хаті світло також загорілося! І зайшов сусід і дивиться на нас! Очі по три рублі! А ми обидвоє в трусах, і без ліфчиків!!