Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Диплом - пишем чи купляєм

Ну, признавайтесь рєдіски ;)
Буду писати / писав(ла) 69%   9
Куплю / купляв(ла) 30%   4
Всього голосів: 13
Автор Повідомлення
Диплом - пишем чи купляєм
Сабж. Є смисл писати самому чи лучче заплатити? Голосування зверху, каменти знизу
Єслі паклєїш державну комісію, або тягач мажорний...
В час мого захисту лєвий диплом просікався професурою з ходу (приймали в нас в основному злі політехівці), як правило пара питань по даній галузі чи інженерній розробці - і якшо сам не робив - клієнт гатофф! Хоча не виключався варіант "знаю, але лєнь самому робити", тоді то можна було суто для економії часу.
В принципі безсонного тижня вистачає на все
Є смисл перекласти і акредитувати
тікишо пив з тіпом яким мав йти на попередній захист, правда він після 2 пив обмежився кавою))) тут все залежить від комісії і факультету ))) ну і універ ше який тоже має значення
Диплом обійшовся в 90 грн. (коньяк керівнику)
єдине шо я памятаю з тих часів, то тему дипломної "Стратегія розвитку підприємства на зовнішніх ринках"
Пишіть самі: Бог же дав свій розум...
Alexis пише:
Є смисл писати самому чи лучче заплатити?

На стаціонарі писав сам, захистив на відмінно. Коли заочно здобував другу вищу, то керівник подивившись мій диплом сказав "Зарозумно ти написав, ліпше в мене купи тоді до захисту допущу"
Nitro пише:
Диплом обійшовся в 90 грн. (коньяк керівнику)

Скажи де такі дешеві дипломи я такого хочу? За іформацію накину в 2 рази, ще заробиш.
А мені крім свого власного довелось написати ще 3. Один в політехніку і два в ПТУ. Хороший бізнес і свій рівень кваліфікації підвищується
треба спробувати написати...
я сама писала, не так то вже і складно))
я сама писала