Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Шевченко - міф чи реальність?

Автор Повідомлення
Шевченко - міф чи реальність?
На мою думку образ Шевченка зараз є перебільшений в нашому суспільстві, тобто не все добре було в житті того чоловіка і він не був ідеальним в своєму житті, але для народу потрібні "вожді", зараз мені то трошки нагадує Леніна і Сталіна, які були за СССР. Хотів би почитати Вашу думку?
а я не бачу в Шевченкові нічого поганого.... класний був дядько, і писав дуже гарні вірші, малював гарні картини... то ж талантіще!!!!
Тарас Шевченко кльовий чувак свого часу і Українець, таких людей тре поважати
Олег пише:
тобто не все добре було в житті того чоловіка і він не був ідеальним в своєму житті

Ану ка нука. розкажи нам шо було темного в Шевченка.
Олько об"в... тьху! перечитався Бузини?
Тільки явний ворог України, її недруг і кривдник може щось закинути Шевченку. Це все проплачується нашими недругами. А великий Т. Шевченко пише як наш сучасник, його вірші ніби-то про нас, він викриває нашу меншевартісність, нашу підлість та боягузтво, наше плазування перед ворогами нації. " ЯКБИ ВИ ВЧИЛИСЬ ТАК ЯК ТРЕБА, ТО Й МУДРІСТЬ БИ БУЛА СВОЯ " Не хочемо вчитися, співаємо з чужого голосу, не брудніть своїми грязними руками цей світлий образ, не брудніть ВСІХ НАС "
Тоді як ти вважаєш, чи історія повторюється? Знаєш десь тому 20 років, коли я би щось таке сказав на Леніна, мене вже би тут не було. Я немаю наувазі що Шевченко поганий поєт, а те що коли забагато починають підносити одне і теж саме притання вона починає ставатися під сумнів в суспільстві.
Олег пише:
коли я би щось таке сказав на Леніна, мене вже би тут не було

Маєш факти шо за критику Шевченка когось притісняють? Нуто давай ! показуй ФАКТИ! Ато получаєцця опять ла-ла-ла
Не можу сказати шо Шевчеко з українських поетів мій улюблений.... Надаю перевагу іншим, а особливо поетам минулого століття
Але проти нього нічого не маю. Правда хороші вірші, варті поваги вчинки і терпіння... Про те якою він людиною був не скажу, бо не знаю...

додано через 3 хвилини 7 секунд:

Олеже, трохи тебе занесло.... Вперше бачу щоб хтось Шевченка з Леніном і Сталіном порівнював... Дуже не гарно.... нехай в нього були свої грішки але не настільки ж...
Він не вождь, він символ, приклад... називай як хочеш....
Pangea пише:
Олеже, трохи тебе занесло.... Вперше бачу щоб хтось Шевченка з Леніном і Сталіном порівнював... Дуже не гарно.... нехай в нього були свої грішки але не настільки ж...

тут я мав наувазі що кажному народові потібні "вожді" чи "символи", Леніна і Сталіна я мав наувазі, як постаті в історії, народ має мати своїх кумирів чи негативних чи позитивних, історія вона така річ що повторюється, Шевченко є позитивним "кумиром".
Олько, ну шо за каша в тебе в голові. Вроді написав купу слів, а шо хотів сказати-Х, З. Ну , тіпа, як в бочку пер..... в, перепрошую шановне паньство Олько, вже десь тобі писав-читай більше, і думай шо пишеш
Олег пише:
народ має мати своїх кумирів чи негативних чи позитивних, історія вона така річ що повторюється, Шевченко є позитивним "кумиром".

От поясни, якшоневпадлу, мені , тупому, що ти хтів сказати цією фразою і як це з"язати з цим:
Олег пише:
не все добре було в житті того чоловіка

Прошу не прігнорувати , пане!
Цитата:
не все добре було в житті того чоловіка

думаю, Олег дивився недавно програму по телевізору, або нарив то в неті... там люди паплюжили Шевченка, кажучи, що він любив випити і дуже любив дівчат (жінок)...

думаю в тих речах не має нічого гріховного... так як, хто нас красівих не любить)))))) та й випивають тоже майже всі, по святах.
Альонка пише:
думаю в тих речах не має нічого гріховного... так як, хто нас красівих не любить)))))) та й випивають тоже майже всі, по святах.

Во-во.... от якби жінок не любив, то би була вже проблема... А так він їх, вони його....
Ну шо ж то за кумир як він майже як не людина... а так всьо ясно, він такий, і ми такі, і значить ми можем так само як і він... от і файний кумир.

А щодо того що випивав то не знаю.... втім і наші козаки, якими ми так любим похвастати тож то любили.... і випити і погуляти і добрі наївні бабулі могли проклясти так, шо дай Боже....

Не треба живу людину перетворювати на ангелочка. Терпіти такого не можу....
Тому навіть не звертайте на такі речі увагу
Шевченка Тараса Григоровича треба любити, шанувати. ставити йому памятники, бо він геній українського народу. Хто може ліпше сказати за " Реве та стогне Дніпр-широкий". або " і буде син, і буде мати, і будуть люди на землі" НІХТО. Тож руки геть від Шевченка " раби-підпанки, грязь Москви. варшавське сміття ваші пани..." Чуєте... Треба морду всім бити хто проти Шевченка - і по зубах давати, в асфальт закатувати
Олег.... в тебе дуже швидко міняється думка... порівняти перше повідомлення в темі і останнє - і здається, шо різні люди писали
Миф звичайно! Таке будь хто міг написати - чи Пушкін, чи навіть Шейкспір!
Взагалі то афтор рідко приємно дивував своїм інтелектом, але отак?...

Ніхто і ніде не писав про афігєнний добробут Шевченка, так же як і не робив з нього вождя! Справжні таланти завжди розвиваються в несприятливих умовах, і їх частіше оцінюють потомки ніж сучасники. І взагалі, нормальні люди оцінюють по творчості, і нема чого розгрібати чужу білизну вікової давності людей які давно померли. Зараз просто такий безпрєдєльний період, шо всяка шваль в погоні за рейтингом починає свої "дослідження і умовиводи" не думаючи про наслідки. І вот результати - якийсь Олег десь почув дзвін і починає розпространяти всяку херню далі, і вже підписуючи тіпа "на мою думку"(! а ти впевнений шо думка дійсно твоя?!)...

І ше. Нерозумно смітити там де живеш. В прямому і переносному смислі.
Або ти свідомий громадянин своєї держави (в даному випадку України) і ціниш її історичні надбання, або ти просто ХОХОЛ.
Олег, а хто і як конкретно робить з Шевченка вождя? Я шось ніразу по телевізору не бачив реклами накшталт "... до дня народження найвидатнішого діяча культури всіх епох і народів (бла-бла-бла) вельмишановного, найповажнішого і найлюбимішого нами всіма Його Величності Тараса Григоровича Шевченка залишилось 237 днів..." чи шось в тому роді.
Шевченко був нормальним РЕАЛЬНИМ чолов'ягою з бажанням і талантом творити шось для культури своєї землі.
А ставити це під сумнів, викривляти, непомічати, зневажати будуть тільки ті, хто замість "Шекспір" пише "шейк-спірт".