Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Парк біля комсомольського озера

Автор Повідомлення
Парк біля комсомольського озера
Пропоную дешевий варіант вирішення проблеми впорядкування парку біля комсомольського озера:
1. Встановити вивіску "Золочівський автодром ім. міської ради" (можна ім. когось конкретного, Зубара наприклад, чи Миколишина...)
2. Поставити знаки "Пішоходам вхід заборонено"
А з чим пов'язаний такий спосіб вирішення? І які взагаліто там проблеми помічаються?
привіт! ми ЗОЗУЛІ!!!
не розумію вашого звернення. Парк не можливо впорядкувати. Можливо лише ліс в Зозулях взяти на місяць в оренду. Потім закопати з десяток електричних стовбів, провести світло і продавати хот-доги.
З людського зробити свинське короче!!! І хто впорядковує землі лісгоспу? тепер за бабло всього добитися можна, навіть не звертаючи увагу на охоронну зону кабелю - 2 метра!!!
велком! ін зе плейс)))
AVB пише:
А з чим пов'язаний такий спосіб вирішення? І які взагаліто там проблеми помічаються?

А коли ви там останній раз були?
Парк завжди начебто був для відпочинку людей. А зараз неможливо вийти з дітьми погуляти, можна під машину потрапити, не знаєш куди з візочком тікати...
Автівки швендяють туди-сюди, озеро перетворили на автомийку
чиста правда... автомобілів там купа... а ще сміття і бухариків...
та там всюди знаки є що вїзд заборонений. А шо зробити коли люди самі знехтують елементарну правову заборону і їдуть в парк тотими машинисками. А на рахунок мойки то я сам два рази вже виганяв їх ! і всеодно прилізуть а толку...?? хібашо нехай поставлять Тараса з жезлом чи свистком, тоді все буде добре (якшо взяток не бере).
Знаки?!
От подумала собі ожна дівчинка погуляти і пішла до парку.... біля церкви, там де в"їзд перекритий... час від часу... її чуть не розмазав якийсь %*(((:%%№;" шоб йому всьо повідсихало... побачив шо в"їзд закритий, подумав, а подумав мабуть не тим чим люди думають а своєю... хм ну не будем...
розвернувся і чуть нижче того в"їзду виїхав на горбок той і між дерева якось втиснувся падлюка
Повистрілювала б тих гадів. Там же діти малі бігають, а батьки за ними не все встигають...
От такий пупс вискочить на дорогу, а він же шпортається через кожні 2 кроки а тут машина.

І та площадка з качельками. Качелі практично всі розгромили, в піску купа презирвативів, пляшок, окурків, скла купа.... а дітьо в тому порпається... Я б казала ту пощадочку зробити нормально, а на ніч закривати і лишати там такого злобного злобного бульдога, шоб як хто сунеться той зразу відкушував всьо шо можна.
І це нажаль ще довго буде продовжуватись, адже у більшості молоді, і старшого покоління , до сих пір круто коли ти бухий, круто коли ти бухий і за кермом . Круто посилати … коли роблять зауваження що ти заїхав туди де це заборонено, круто після п’янки на природі залишати після себе гору сміття, і потім ганяти гнилі понти як ми вчора гарно посиділи і. т. д. а саме страшне у цьому, що на це все заплющують очі правоохоронні органи нашого міста, роби собі що хочеш, і тобі за це нічого не буде.
Pangea пише:
шоб йому всьо повідсихало...

Pangea пише:
відкушував всьо шо можна

Звідки стільки злості? ...
Nitro пише:
Звідки стільки злості?

Ніякої злості... Всьо шо я пишу чи кажу то всьо любя і з ласкою)))
Дошка "пошани" АвтоЛюбителів-НаНасНаплювателів
Дошка "пошани" АвтоЛюбителів-НаНасНаплювателів

Знімки роблено мобільним телефоном, тому невисокої якості, відповідно, не на всіх можна розібрати номери автомобілів.
Це тільки незначна частина за вчора... Більшість авто пролітають, що не встигаєш вихопити камеру...

(ВС 8484 ВС)

А шо, там є знак "в'їзд заборонено" ?
Нажаль немає ні знаку "в"їзд заборонено", ані знаку "пішохідна зона"
Як казав класик: "маємо те, шо маємо"
Ну то як гаваріца: "Поцани, шо за праблєми?"
tymofiy пише:
А шо, там є знак "в'їзд заборонено" ?

Нема. Таких знаків багато де нема, де би мало бути.
Давайте тоді гасати всюди, де їх нема. Можу запропонувати стадіон, наприклад, чи той же базар... То нічо, що там люди ходять, нехай тікають хто куди може, бо їде якесь пихате "Я", яке нічого довкола не хоче бачити і вважає, що весь світ йому зобов'язаний.
Такі знаки повинні бути насамперед у Вашій голові.

tymofiy пише:
Ну то як гаваріца: "Поцани, шо за праблєми?"

Проблема в тому, що коли Ви трохи підростете, наберетеся розуму (судячи з Ваших відповідей, до цього Вам ще далеко...) і у Вас з'являться діти, то дай Вам Бог, щоб Ви гуляли з ними не лише в чотирьох стінах свого помешкання, боячись вийти на двір, через таких-от нігілістів, як Ви зараз.
та то говори неговори, так просто того ніхто не пойме, шо їздити не можна там, це ще один прояв биковізму і рагулізму, колись може поймуть, а я чесно говоря не горю бажанням взагалі там тусити
А шо? Каменюк мало під ногами? Тут розмовами не поможеш.