Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи корисне статеве життя до шлюбу?

Так. корисне 39%   11
Не можна жити сексуальним життям до шлюбу, релігія забороняє 14%   4
Шкідливо це 7%   2
Мені байдуже 14%   4
Якщо дівчина не проти - я за 25%   7
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Чи корисне статеве життя до шлюбу??? Думаю це буде цікавим всім. Давайте ділитися досвідом хто жив статевим життям до або лише після шлюбу. Як краще на Вашу думку, зокрема для здоров'я/ Чи можна і скільки ходити з дівчиною, і не займатися сексом. Скільки так можна витримати щоби не займатися?
Релігія не забороняє, а застерігає Це вже кожного особиста справа чим в життю займатися

І потім, яка різниця до одруження, чи після, якщо сучасна культура стосунків не ставить шлюб вище за звичайне свято типу дня народження чи великої гулянки?

І ще. Звідки молода пара набереться положень розвитку своїх сексуальних взаємовідносин? Дуже шкода, що такий предмет, як "етика сімейного життя" залишилась міфом. Натомість цю нішу в свідомості підлітків бурно заповнює наша вулиця і телебачення.

А утримання в будь-якому випадку шкідливе на здоровля. До шлюбу, чи після.
+1 Також думаю що утримання шкідливе. Але шлюб я вважаю - це святе, і не став би його порівнювати з днем народження чи гулянкою.
Дуже цікава вікторина
в принципі жодної відповіді тут не дотримаюсь. З розбором польотів.
1. Так. корисне - це залежить дуже. Корисне для для фізіології не завжди корисне для психіки. Багато відіграють обставини.
2. Не можна жити сексуальним життям до шлюбу, релігія забороняє - то такий брєдок дєццкій ніде не бачив заборон.
AVB пише:
Релігія не забороняє, а застерігає
Погоджусь.
3. Шкідливо це - ну, філософськи це залежить. Якщо зазирнути в бездушну статистику, можна знайти цьому вагоме обгрунтування. Проте, кажуть, досвід навчає (якщо ще є кого).
5. Мені байдуже - взагалі безпринципна відповідь, яку могла б дати, скажімо, колода
6. Якщо дівчина не проти - я за - Маньяку, якщо дівчина проти, то статтю за згвалтування в КК України ще ніхто наразі не скасовував

Томас пише:
Як краще на Вашу думку, зокрема для здоров'я/ Чи можна і скільки ходити з дівчиною, і не займатися сексом. Скільки так можна витримати щоби не займатися?

а ти попробуй а потім напиши результат
tymofiy пише:
Корисне для для фізіології не завжди корисне для психіки

Та зараз в всіх така психіка шо нічого гірше вже не зробиш

А жаль....
Pangea, кгваріцца, Я ТРОНУТ
Pangea пише:
Та зараз в всіх така психіка шо нічого гірше вже не зробиш

Є речі, в порівнянні з якими цей твій песимістично-відчайдушний висновок - дєццкій лєпєт. Тут справді різні нюанси бувають...

Pangea пише:
А жаль....

Шо ж ти тут, малиш, поробиш... Кожен є такий як є
tymofiy пише:
Тут справді різні нюанси бувають...

Нюанси всюда бувають....
Але коли дівчатка (правда не дуже підходяща назва) в 7-8 класах стриптиз танцюють, знімають то на камеру (При чому З ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ!!!!), коли те відео ходить по всьому місту, а ті "дівчатка" ше тому і радуються... Коли спішать повипендрюватися, поприставати до старших (на порядну кількість років, а часом і жонатих) чоловіків... поперепробувати всьо шо тільки можна і то в більшості випадків, то які там нюанси??? Таке вражння шо в них мозку зовсім нема, а вроді з нормальних сімей, і батьки порядні, і діти можуть соображати, і ніхто їх не силує ні до чого....
tymofiy пише:
Проте, кажуть, досвід навчає (якщо ще є кого).

От. Не хочуть вчитись на чужому, то будем надіятися шо на власному повчаться...

AVB пише:
Натомість цю нішу в свідомості підлітків бурно заповнює наша вулиця і телебачення.

я б сказала спустошує...
tymofiy, а які можуть бути нюанси? Є якась центральна вісь, усталений напрямок формування свідомості від дитини до дорослого. Згоден, можуть бути винятки. Але вони будуть лише підтверджувати основне.

А щодо психіки, то зараз, здається люди стали більш врівноваженішими, спокійнішими. Порівняти хочаби з бандитсько-голодранськими 90-ми.
AVB пише:
Є якась центральна вісь, усталений напрямок формування свідомості від дитини до дорослого. Згоден, можуть бути винятки. Але вони будуть лише підтверджувати основне.

AVB, колего, ти шутіш? Згідно абстрагування від наболілої конкретики збоченої дійсності узагальнюємо результат того, що...
Як казав Остап Сулейманович Берта Марія Бендер: "... рад приветствовать в вашем лице ибо... ибо..."

додано через 7 хвилин 39 секунд:

Pangea пише:
Коли спішать повипендрюватися, поприставати до старших (на порядну кількість років, а часом і жонатих) чоловіків... поперепробувати всьо шо тільки можна і то в більшості випадків, то які там нюанси??? Таке вражння шо в них мозку зовсім нема, а вроді з нормальних сімей, і батьки порядні, і діти можуть соображати, і ніхто їх не силує ні до чого....

Сувора реальність: Зауважив лише кілька випадків, коли з таких от цікавих індивідумів потім стались нормальні дружани й матері, решта як були Б...censoredЪ, так Б...censoredЪ і залишились
Проте, чому ти торкнулась тут лише дівчаток
Багато роздумів, багато філософії, цікаві всі відповіді.
Але чому ніхто не розглянув сексуальні стосунки перед шлюбом двох типів, перший " с кем попало, лиш бы успеть побольше " (відноситься як до жінок і до чоловіків), або другий, пара з до 18 років ніколи не знали сексуальних стосунків, з 19 розуміючи що подружнє життя ще зарано, пробують свою сумісність як у ліжку так і в буденному житті. Наприклад вітаю такі пари, які живуть деякий час перед шлюбом в окремій квартирі і "притираються один до одного". А що ж краще, взяти святий непорушний шлюб у церкві, а потім через півроку сказати - вона або він мене вже не збуджує, не розуміє, і взагалі, хто це
Моя думка: як можна говорити про вірність, як можна думати про серйозні стосунки, про подальше спільне життя, коли дівчина ні про що серйозніше ніж про "прогулянки, поцілунки та тримання за рученьки" не може думати. Агов, дівчята! Зараз 21-ше століття! Вашу цнотливість до шлюбу оцінять тільки ваші дідусі та бабусі, а не ваші кохані з якими вам жити все життя, від яких вам родити дітей, які повинні бути для вас "всім" і ви для них також. Запамятайте: Статеве життя - це один із основних чинників щасливого сімейного життя. Якщо воно не складеться - починаеться "зрада",....
jora_elektruk пише:
Моя думка: як можна говорити про вірність, як можна думати про серйозні стосунки, про подальше спільне життя, коли дівчина ні про що серйозніше ніж про "прогулянки, поцілунки та тримання за рученьки" не може думати

та я давно кажу жи сєкас нє повад для знайомства
Я маю наувазі: якщо ваші статеві стосунки не склалися до шлубу і ви не змогли знайти спільної мови у ліжку, то, якого милого, вам вести розмову про вірність та штамп у паспорті, якщо і так зрозуміло, що фізичне незадоволення партнером рано-чи-пізно приведе до зради, сварок та розлучення...

додано через 13 хвилин 1 секунду:

Запамятайте, люди! Щоб не сталось, як би сильно ви не посварились, як би один одного ви не образили - Зажди лягайте спати разом і всі проблеми відпадуть самі-собою! Порада безкоштовна і гріх нею не скористатись.......
Дуже проста відповідь статеве життя до 21 року дуже хреново відіграється на жіночому організмі адже епітелій матки дозріває тільки в 32 рік а потім всі патології вагітних та жіночі проблеми з цього починаються. Але це тільки медична точка зору кому вона нафіг нада, всі і так буть робити то шо мають і тема до дупи бо нічого не виправить.
Особисто я співчуваю жінкам, які із-за своїх переконань не відчули оргазм, втому числі і вагінальний, не тільки до 32 років, але й дівчятам до 20. Оргазм - це прекрасне відчуття, і всі люди, що кохаються, прагнуть до цього. Звісно, коли ми говоримо про безпеку, є різні способи запобігти неприємностям, взалежності від поставленого питання. Моя думка незмінна: здорові статеві стосунки - невідємна запорука міцних взаємовідносин між хлопцем і дівчиною!
католицька церква та оргазм жінки - несумісне. І що без оргазму католички-жінки погані дружини чи мат ері. Ці теми педалюють вороги християнства, нації нашої, католицизму. Оргазм жіночий ( а насправді диявольська розпуста) це шлях в пекло, як і одностатеві стосунки, геї, лєзбі, секс-шопи, порнуха, секс до шлюбу, сексуальна зрада в шлюбі ( забуття Божої заповіді -не чужолож), аборти, гандони ( презервативи), тощо. В пекло і для тих -хто це робить, і для тих- хто пропагує. Тож кожен може вибрати - пекло та прокляття ( жіночий оргазм) чи вічне життя ( виважені сексуальні стосунки подружніх пар)
Олег, ... Ой, сорі! ... Бобер! Видихай!!!

Виважені стосунки без оргазму, то шось вже зовсім не то.
До якого Панаса тут релігія, адже ми говоримо про людські, земні почуття. Стосунки між людьми розвиваються не із-за волі Господа Бога, а із-за їх спільного бажання та потягу між собою. Доречі я спілкувався із жінкою з Дрогобичя (Львівщина), про неї говорили тільки хороше: віруючя людина, чуйна мати, ніжна жінка,... Але коли я задав питання відносно чоловіка, з її відповіді було зрозуміло, що чоловік в неї на першому місці і вона його не цінить, як свою другу половинку. Звідси висновок: Релігія не допомагає людині кохати, а в багатьох випадках навіть забороняє. Хіба це чудово? Хіба це прекрасно? Невже заборона людині робити приємне собі та іншим людям - це зло? В Біблії (релігії), як і в усьому, що створили люди є багато недоліків, помилок, дурниць, і слідувати тому, що написано, тим паче з помилками - дурість, яка називається "залежність", а не "життя". Люди робіть те, що ви бажаєте, а не те, що бажають бачити люди від вас, інакше настане час і ви озирнетесь та скажете: Я прожив життя даремно! Життя без задоволення! Життя без почуттів! Життя в якому думка людей для мене була важливіша за власну! І тоді ви себе відчуєте рабами суспільства, а не вільними людьми, які спроможні самі вибирати собі шлях,... Гаразд, ця тема вічна. Якщо в когось буде бажання поспілкуватись: пишіть - відпишу!

додано через 5 хвилин 10 секунд:

А! Да! Доречі, про віру: я і справді не маю віри в єдиного Бога, чи Богів. Я вірю в те, що людина сама вибирає свій шлях, і ніяка вищя сила невзмозі змінити її думку, без її згоди.
Якщо людині менше 20 років, то шкідливе, бо мозгів ще нема. А для старших - тут неоднозначно.
Тут дозволь не погодитись! Все залежить від освітченності людини в даних питаннях. Звісно ти маєш рацію у випадку, коли дитина вирвалась на волу здому, та в очікуванні нових прекрасних почуттів починає робити необдумані вчинки, в тому числі, давати себе в користування без "вищої" цілі. Я ж бажаю довести, що статевий акт, не залежно від віку кожного із закоханих, є підняття своїх відносин на новий рівень. Відомий факт: завчасне виявлення бажання краще завязати "вузи" - приводить до розлуки, а запізнє - не має ефекту. Одне-іншого гірше! Але відвертих, щирих відносин між людьми, які планують бути разом, і не закріплених ліжком - в майбутнє їхнє я не вірю,...
раджу прочитати книжку Кноца "Секс, якого не знаємо", там знайдете безліч відповідів на свої питання. Але, щоб людині не говорив її є дуже важко переконати, тож читаючи її, спробуйте задуматися, розглянути і поглянут на свої погляди новими очима. Дякую
Скільки людей стільки поглядів на статеве життя до шлюбу. У мене був секс до шлюбу. Партнер не став моїм чоловіком. Було дуже боляче, зараз дякую долі, що ця людина не стала моїм чоловіком. Із-за відсутності життевого досвіду тоді він видавався найкращим.

Цековні канони, які відомо, засуджують секс до шлюбу. Але вони не кажуть, як бути щодо сексу, коли того самого шлюбу не стається. Як же тоді реалізувати жінці свою нйважливішу місію- стати мамою.
а чому цей шлюб не стається?
Бути людиною пише:
а чому цей шлюб не стається?

напевно засильно перебирає тими кавалерами? То він і не стається. А потім як на базарі "бери кого попало потім розберемся". От і все. Дівчата дуже хочуть багато щоб було 3 в одному і гроші мав і сексуальний і ще її любив. На всіх таких не вистарчить, Дівчатка вас все таки більше чим хлопців!!!! Такщо і поділитися деколи треба.
Бути людиною пише:
шлюб не стається?

Причини можуть бути найрізноманітніші. Можливо, так як Олег пише.
А не здається вам, що ці причини ми самі дуже часто придумуємо
Бути людиною, так, погоджуюсь з вашою думкою. Причина може бути надуманою, але вона є в нашій свідомості, потім переходить в підсвідомість, впливаючи на наш життєвий вибір. І якщо не задумуємось над цим, то ті надумані причини володарують над нами.
тому варта нам задуматися перед тим, як приймаємо якийсь вибір, які наслідки матиме ця ситуація. І вже тоді приймати рішення!
Ми постійно (що хвилини, що миті) робимо вибір: як щодо дрібниць, та і щодо рішень, які важливі для нашого життя, його якості. Вибір може бути автоматичним, неусвідомленим, а іноді немає достатнього життєвого досвіду, щою зробити правильний вибір. У зрілому віці процес вибору усвідомлений, тоді ж можна проаналізувати наслідки нашого рішення.
Ну вибір статевого життя до шлюбу не є дрібницею. а є серйозним рішенням, тому над цим питанням повинен кожен задуматися!
шо тут думати? а якщо я зустріну свою єдину в 30? а до тридцяти шо на вузлик завязати
Знаєте, розмишляти через слово "якщо", можна багато чого догадуватися, але ми маємо іншими критеріями користуватися. Адже секс до шлюбу не приносить добрих плодів майбутній парі!
Бути людиною пише:
Адже секс до шлюбу не приносить добрих плодів майбутній парі!

якраз діаметрально найібурот
Це ви говорите, тому що хочете себе в цьому переконати. а насправді воно не є так!
Бути людиною пише:
а насправді воно не є так!

І як? :lol

додано через 1 хвилину 12 секунд:

Колись анегдот такий був:
Дед с бабкой сидят, кашу трескают. Тут дед ни с того, ни с сего ложку облизал да как закатил бабке в лобешник. Та:
- За что, старый?
- Как вспомню что не целкой взял, так аппетит пропадает!

Завчасно треба тест-драйви проводити - а вдруг попливете несинхронно?
А потім пізно буде - і аппетит пропаде, і наліво потягне.. і розвод+1
якщо дівчина до шлюбу погоджується на секс, то ймовірність. що вона буде зраджувати після подружжя значно зростає!
Сильна статистика, ага.

І ото і вся аргументація?
псхт..... (то я типу так здавлено сміюся).... а якшо дівчина з хлопцем зустрічається кілька років, то їй шо утримуватися чи як?
Бути людиною пише:
якщо дівчина до шлюбу погоджується на секс, то ймовірність. що вона буде зраджувати після подружжя значно зростає!

Я давно так не ражав

Якщо людина захоче сексу, то яка різниця, мала вона його до якоїсь урочистої події чи не мала?

А по сабжу - здоровий секс завжди корисний, у статево-активному віці, звісно.
Бути людиною пише:
якщо дівчина до шлюбу погоджується на секс

Бути людиною пише:
розмишляти через слово "якщо", можна багато чого догадуватися
кожний відповість за свої вчинки!
Моралофаг детектед.
Ви з якої парафії?
причому тут парохії, ви не живете для парохії, а для Бога!
Не згадуй Бога всує, грішник))

додано через 56 секунд:

читай тут
???
там про таких як ти, які всі дирки б-гом затикають
Ніхто Ним дирки не затикає
З теми "з"їхали" зовсім.

Якщо шлюбу немає, тоді статевого життя також?! Як же тоді наше здоров"я, глибина життя?
Так не має. Статеве життя є призначене для шлюбу!
От, скажіть, для чого статеве життя?
А ви рахуєте, що люди. які не мають статевих контактів не є здоровими?
Що ви розумієте під глибиною життя?
Бути людиною пише:
Так не має. Статеве життя є призначене для шлюбу!

Ви священник чи станети ним?

Ваш погляд на цю тему цікавий, але час його докорінно змінить.