Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи корисне статеве життя до шлюбу?

Чи корисне статеве життя до шлюбу?
Так. корисне 39%   11
Не можна жити сексуальним життям до шлюбу, релігія забороняє 14%   4
Шкідливо це 7%   2
Мені байдуже 14%   4
Якщо дівчина не проти - я за 25%   7
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Бути людиною пише:
Так не має

Типічне маніпулювання релігією в церковних інтересах.
Безапеляційно і безаргументовано. І ше з такииим па-фосним ніком!))
Зомбі
А хіба для священиків чи для тих, хто хочуть стати ним, Бог встановив, що секс має бути в шлюбі?
Бути людиною пише:
От, скажіть, для чого статеве життя?

Бути людиною, ваша думка також цікава, але ви її не висловили.

Для чого? Богом дане сексульне життя для насолоди і продовження роду людського. Воно неохідна складова нашого життя, скоріше основа його: чи в шлюбі чи без нього. Інша річ, як в світлі сексуального життя дотримуються моральні закони, закони любові і поваги до ближнього.
Поза шлюбом повірте, це лише використання іншої людини!
Бути людиною пише:
Поза шлюбом повірте, це лише використання іншої людини!

Непоняв, а може то взаємовикористання?
Бути людиною пише:
це лише використання іншої людини!

Трохи категоричне твердження. Світ - це не тільки чорне і біле, це і півтони. Плавний перехід від одного кольору через ріномаїття відтінків до іншого.
Навіть, якщо хлопець з дівчиною. які є зарученими вступають у статевий зв*язок, то це вже негативно вплине на подалше їхнє життя, не усвідомлюючи цього. Якщо заручена пара вступає в статевий акт, то вони свідомо йдуть на порушення і цим самим розбивають довіру між собою. І тоді. коли вони одружуються, то вони можуть зраджу один одному, говорячи. що вони не лише тепер грішать і йдут проти закону, а колись із своїм чоловіком чи жінкою також пішли проти закону!
Бути людиною пише:
коли вони одружуються, то вони можуть зраджу один одному

Такої дурні я ще не чув. Я одружений, і в мене з моєю дружиною був секс ще задовго до заручин, не те що шлюбу. Так були часом думки типу "блін класна дівчина, і клеїть мене і шанс є, де є", але ... я кохаю свою дружину, довіряю їй і знаю що вона довіряє мені. Тому і не зраджую. А вся ця твоя мутка це ...(х. з. навіть слів підібрати не можу), лічись одним словом.
Статеве життя - це окреме пояснення для кожного виду стосунків, не морочте собі голову. Краще подумайте про самі відносини.

додано через 3 хвилини 52 секунди:

До речі голосування бачу, для хлопців тільки) Тобто мужик завжди - за. А як ні то не мужик. А взагалі - то шаблон якому ніхто не буде противитись бо природа і мораль зробила чоловіків активними партнерами.
Це питання є вічне і не залежно від нас воно було, є та буде все актуальним.