Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Старий кар'єр піску на Вороняках - загроза життю?

Чи згідні ви з думкою автора?
так 75%   3
ні 25%   1
Всього голосів: 4
Автор Повідомлення
Старий кар'єр піску на Вороняках - загроза життю?
Шановні чиновники, дорогі мешканці та гості нашого міста. На славнозвісній горі Вороняки ожив старий радянський карєр піску. Нещодавно, коли мені ще виповнилося чотирнадцять років, маленький розум школяра спрямовував на втечу з уроків та пошуки пригод. Одною з таких була подорож на карєр поблизу цукрового заводу. Чудово проведений час запамятався на довгі роки і при зустрічі з випускниками ці події ще неодноразово стають актуальною темою про минулі дні.
Під час мандрівки ми підіймалися та спускалися по карєру, оскільки його технічний стан був задовільним. Кути уклонів були витримані в межах допусків, чого неможу стверджувати про теперішній стан. Після втручення екскаваторів, на мою думку, є загроза обвалу, оскільки на поверхні по землі виникають не малі тріщини. Їх ж не цікавив той факт порушення стійкості укосів, лише хотіли побільше піску накрасти!
Необхідно влаштувати роботи по приведенню його в безпечний стан, здійснивши штучний обвал. Шановні чиновники! Не відкладайте цього питання на завтра, бо страшна трагедія може трапитися вже сьогодні і забрати найдорожче з того що в нас є! Можливо серед тих дітей можуть бути й ваші.

застерігайте себе від подій які можуть перетворити ваше життя з кольорового на чорно-біле.

чудове мальовниче місце з хорошоми краєвидами, не повинне нести загрозу!

додано через 2 дня 18 годин 54 хвилини 50 секунд:

ну ясно тут нема однодумців, тих хто бориться за безпеку...
Класні фотки
там поки не станеться ніякого випадку влада про то не "задумається".
ага, точно -
поки грім не вдарить - хлоп не перехреститься)
Та не можна владі задумуватися, робити шось треба

Польовик, повирізай фанерки, понаписуй на них "Обережно, зсуви!" та повтикай довкола кар'єру. Я розумію, шо їх вмоменті дітлахи розтащать, але це вже буде хоч якась робота зроблена. Хоча кому як подобається, можна з подібними табличками довкола білого дому ходити...
я не влада! теперішня вона - то є москалі!
логічно мислиш турист!
ПЕВНО Я ВЖЕ МОСКАЛЬ І БІЖУ ТУДА. ВСІ ТАБЛИЧКИ ПІД ПАХОВ ! ! !