Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Первым делом самолёты, ну а девушки... потом

Автор Повідомлення
Первым делом самолёты, ну а девушки... потом
До Дня Перемоги згадалась улюблена пісня мого батька "" Первым делом самолёты, ну а девушки , а девушки потом" Дійсно. багато хто спочатку думає не про освіту, не про те, як стати на ноги, бути забезпеченим , а про дівчат, гульки, танцульки, сексульки і т. п. А потім такі юні молодята не знають в житті нічого, в них ні кола та двора, а лиш босонога дитина, яка верещить, бо їсти хоче, в кишенях вітер свище, а життя показує їм велику ДУЛЮ . А вони на комп'ютері старому грають "войнушки із псіхушки" і жують соплі. Так що спочатку " самольоти" чи " дєвушкі"?
Спочатку треба навчитися заробляти гроші, а потім " дєвушкі".
Безсумнівно, спочатку гроші.
А от про
Олег пише:
" дєвушкі"
не підтримую.
Другим моментом в цьому питанні є навчитися розпоряджатися грошима, бо інакше всеодно вийде
Томас пише:
лиш босонога дитина, яка верещить, бо їсти хоче...
Особисто я за те щоб вміти поєднювати ті речі... бо як спочатку одне, апотім ще до того інше, а потім ще інше то діла не буде
На 100% погоджуюсь з думкою Pangea
От би були в нас стійкі по характеру хлопці, якими б не крутили слизькі дівки-аферистки боло б діло, думали б спочатку стати на ноги, а потім женячки-пердячки
Де ж в нас візьмуться
Олег пише:
стійкі по характеру хлопці

, якщо кругом одні
Олег пише:
слизькі дівки-аферистки

AVB пише:
, якщо кругом одні
Олег пише:
слизькі дівки-аферистки

Це означає одне з двох: або ти жонатий на "дєвці-аферистці", або на чоловікові
(vi - римська цифра 6...)

Шостий шостий, прийом! Для тих, хто в танку:
Олег жонатий на порядній гарній дівчині, (на скільки я її знаю).
І взагалі, видихай і не відхиляйся від теми. Тебе так ображає статус другорядності після "самальотів"?
Знову ти в матриксі, АВБ. Відповідь на твій відпис. Ти ж в нас тут классифікатор і знавець аферистів.

Але є одне цікавеньке таке питаннячко: чи ще хтось крім мене помітив це дуууууже цікаве зауваження? Хм....
AVB пише:
Олег жонатий на порядній гарній дівчині, (на скільки я її знаю)
ViVi, тут же толерантні люди спілкуються