Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Консомольське приймає гості

Як ви вважаєте: (і треба було того ворання)?
хай росте водоросля))) тоже жити хоче. 0%   0
біше бліснити! так траву повиривают! 33%   1
та то фес поворали. Же м город би так - то ніколи не поворут!!! 66%   2
Всього голосів: 3
Автор Повідомлення
Консомольське приймає гості

насправді перше враження є чудовим, коли охопивши поглядом бачу, що рівень води значно прибавився. Це ж прекрасно, адже у моїх очах ця водойма тепер набуває статусу озера. Також любі гості - двоє біленьких пташенят, що завітали до нас з весною і хороший настій гарантовано.
Приємно, коли господарська колегія рідного міста дбає про парки, озера. От поглянувши у глибу - бачу, що видніє приємна стримана синева віддзеркаленого чистого неба; хм... поглянувши у глибу - намагаюся пробитися поглядом крізь відлуння небесних барв та проникнути ним аж до самого дна;
Здавалося, що це було неможливим, поте я бачу! так я бачу дно. Неправду. Неправду говорили, раки, вони ж я бачу, лізуть задом наперед, он де з ліва та ще й праворуч в двічі більше їх... А ось в самому гирлі шістдесяти четвірки як виблискують же ці двадцять п’ятки та п’ять десятки, немов рукою дістаю до них. Та ще не обмину цих теплих пляжів, що гріють так гарно трьома камазиками пісочку, ой тобто чи не трьома а тринадцятьма, чи двадцятьма трьома. Ах точно та вони ж гріють всіма тридцятьма, а я то думаю звідки ж таке тепло береться?
На це страшно дивитися, але ти ПОЛЬОВИК не бійся, напиши прямо, хто винен, а то таке твоє художество не кожен розуміє, ми люди прості, кому треба "ганьба "кричати скажи і ми будемо кричати , а про пташки потім, коли чиновники озеро запустять будеш писати !
Уявив собі, як прийшло з десять-п'ятнадцять чиновників, поскидали піджаки, позакочували рукави сорочок, залізли по коліна в ту багнюку І ДАВАААЙ ОЗЕРО ЗАПУСКАААТИИИ!!!!
То ж минулорічні фотки??!!!!
та то ясно що не сьогоднішні
Просто впізнаю ескаватори
то радехівські. Ото якхо хто хоче піти трактористом, то найкраще радеховцем)
Ну я б так не сказала, але троха вигідна робота 1год - 100 чи 200грн оплати.
а ти відки знаєш?
Я за годину екскаватора на ритті фундаменту 200 платив. Так що, цифри відповідні.