Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Високовольтні лінії на дорозі - порушення безпеки громадян

Автор Повідомлення
Високовольтні лінії на дорозі - порушення безпеки громадян
Заява
Цитата:
Ми, жителі мікрорайону Заріччя, в який входять вулиці: Заріччя, Паркова, Тургенєва, О. Пчілки, Барвінського, Ю. Гагаріна, Вітрова, Сагайдачного.

З нашого району до центральної частини міста Золочева через сінокос проходить дорога відстань 1 (один) кілометр. На цій дорозі розташовані два мости через річку Золочівка, старе русло і нове. Ця дорога позначена на карті міста Золочева як основна дорога, по якій їде легковий транспорт, а також пішохідний перехід.

Ми, жителі цього мікрорайону, занепокоєні тим, що Львівське Управління ЗАТ “Електро” (м. Львів, вул. Ковельська, 109а) на узбіччі цієї дороги поставили два стовпи високовольтних ліній з великим поршенням технічних умов. Якщо йти по дорозі, то над головою проходить високовольтна лінія, що загрожує безпеці життя людей. Також, коли ця організація проводила монтажні роботи, то по цій дорозі пройшла важка техніка, яка підіймала стовпи вагою 26 тонн. І цій дорозі було завдано значної шкоди. Ми, жителі, постійно підремонтовуємо цю дорогу в належному стані за свої кошти. Також були непоодинокі випадки, коли на цій лінії були пошкодження, чи то внаслідок неякісної роботи монтажників чи то з інших невідомих нам причин. Було чути сильний гуркіт і тріскіт, що навіть люди з протилежних вулиць Набережної і Миру стояли на дорозі і пильнували, щоб діти не йшли по цій дорозі. І також люди з протилежних вулиць Заріччя та інших. Люди, яким потрібно було пройти до міста, чи з міста до своїх осель, змушені були долати дуже далекий обхідний шлях.

Коли жителі телефонували цілий день в різні служби, ніхто не приїхав. Лиш на наступний день в неділю, приїхала аварійна служба і провела ремонтні роботи. І навіть після цього, в даний момент, коли міняється клімат, то періодично чути тріск на цій лінії.

Ми вимагаємо, щоб ця організація, яка провела цю високовольтну лінію, перенесла ці два стовпи. Згідно тех. умов, високовольтна лінія повинна проходити 100 (сто) метрів від дороги і 500 метрів від житлових приміщень.

Ми, жителі цього мікрорайону щиро просимо Вашої допомоги у вирішення цього питання.
До заяви додаємо фотографії.На карті - дорога з двома мостами між вул. Набережна-Заріччя. Обхід - таки далеко...

Ця заява розміщена на прохання представників громади, подано в оригінальному варіанті. Звичайно, його можна було сформулювати трошки чіткіше, але суть не міняється.
В даному випадку видно порушення Наказу №239 Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань" (Розділ 2. Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електричного поля, що створюються пристроями електропередач змінного струму промислової частоти).
Конкретніше: п.2.5 цього розділу (Вимоги до розміщення ПЛ)

Подібні звернення пішли до всіх урядових інстанцій, в РЕМ, до більшості місцевих осередків політичних партій, а також в прокуратуру і т. п. Але реакції - нуль.
Зате є факт - порушення технічних умов з загрозою для здоровя і життя людей. Ставить Львів, місцеві не при ділах...