Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Робі ти себе здав. Кожен сприймає те що йому говориться в міру своєї розпущеності. Шо ти сприйняв під тим шо я тобі написав то я не знаю. Але раз ти то сприйняв як паскудство, значить ти попсутий.

Канонічне право моє є канонічним правом Католицької Церкви. Отже ти себе здав вдруге шо ти просто злобний попсутий сектант, який безбожно прикривається Серцем Христовим
архівар пише:
Роббі, дрочи в дома жи би ніхто не видів, а не передусіма на форумі

архівар пише:
Шо ти сприйняв під тим шо я тобі написав то я не знаю.

Тобі вже Бог розум відібрав, не знаєш, що про пишеш.

архівар пише:
Канонічне право моє є канонічним правом Католицької Церкви

То там так пишуть, в твоїй "церкві"?

додано через 1 годину 47 хвилин 28 секунд:

Окей пише:
Я важаю, що звернення нашого шанованого владики Софрона, який пройшов разом із УГКЦ всі найважчі роки випробувань закарбуються кожному християнину

Звернення шановного владики-василиянина Софрона Мудрого безумовно заслуговує на увагу. Це авторитетна особа в Церкві.
Однак прошу про уточнення:
1. Які саме роки випробувань владика Мудрий проходив разом із УГКЦ?
2. Де саме він зазнав найважчих випробувань у ці роки?
Буду вдячний.
Мову, Робі дрочиш, мову і ком"ютер. І то на люди виставляєш.

Робі, ти вимахуєшся шо ти католик, Серцем Христовим прикриваєшся, а шо Католицька Церква має Канонічне право, і що це є закон для цілої Церкви поняття не маєш. Власне владика Софрон Мудрий злагодив переклав його на українську.

Чи чув про те шо Радіо Ватикан значив для греко-католиків за часів підпілля? Чи ти взагалі знаєш що для людей значив сам голос тоді ще о. Софрона Мудрого чи владики Мирослава Марусиниа в часах коли Церкву переслідували? Вони, як могли переслідувану Церкву пітримували. А шо роблять твої підгорецькі приблуди? Валять Церкву, роздирають живе Тіло Христове.

Робі, як має зреагувати батько, коли на його очах роздирають живе тіло його сина? Як ти думаєш, як зреагує Небесний Отець на те що Тіло Його Сина ви роздираєте?

Робі отямся поки не пізно. Бог милосердний, Він чекає, але... Страшно впасти в руки Бога живого!

РОбі, якшо ти такий мудрий, що навіть про владику Мудрого судиш, дай відповідь на питання єпископами якої церкви є твої підгорецькі гуру?

Та й, Робі, твої підгорецькі гуру страх як боряться проти окультизму, а ти самим своїм ніком глумишся з них.

Робін Ґуд, напівлегендарний персонаж англійського фольклору, згідно з англійських вірувань був тільки напів людиною. Батьком його був віслюкоголовий король ельфів - Гіперон. І після своїх подвигів Робі нарешті був зачислений до безсмертних ельфів, як їхній принц. Робінове зелене вбрання, доречі, натяк на його ельфійське походження.

Але в принципі... Ти сам себе здав шо батьком твоїм є диявол - фарисей над фарисеями

Тим шо ше сумніваються про істину природу підгорецького "дива" пропоную подивитися, як підгорецький бабком імені ЦК КПСС пробував в Підгорецькому монастирі Службу Божу зірвати: http://www.sokaleparchy.org.ua/ukr/news/2008/pidhitsi_spasa_video

До такого навіть єговісти не додумалися.
архівар пише:
Мову, Робі дрочиш, мову і ком"ютер.

А ти нє?
архівар пише:
Робі, ти вимахуєшся шо ти католик, Серцем Христовим прикриваєшся

Хіба? Я його вшановую, на відміну від тебе. Ти ж свої підступні наміри прикриваєш плащиком псевдохристиянства.
архівар пише:
що це є закон для цілої Церкви поняття не маєш

А що ти знаєш про мої поняття?
архівар пише:
Як ти думаєш, як зреагує Небесний Отець на те що Тіло Його Сина ви роздираєте?

Думаю пришле новий робітників, аби очистили авгієві конюшні, які ви набудували у Христовій Церкві.
архівар пише:
РОбі, якшо ти такий мудрий, що навіть про владику Мудрого судиш

Ти справді безголовий. Я писав:
Звернення шановного владики-василиянина Софрона Мудрого безумовно заслуговує на увагу. Це авторитетна особа в Церкві.
архівар пише:
Та й, Робі, твої підгорецькі гуру страх як боряться проти окультизму, а ти самим своїм ніком глумишся з них.

Серед людей нема у мене гуру, мій зверхник - Розіпятий на Голгофі. Йому єдиному вклоняюсь, Його прекрасній Матері, яку зневажив твій підступний гуру, і Сонмові святих, що свідчили своїм життям про правду Божу.
архівар пише:
Робін Ґуд, напівлегендарний персонаж англійського фольклору, згідно з англійських вірувань був тільки напів людиною. Батьком його був віслюкоголовий король ельфів - Гіперон. І після своїх подвигів Робі нарешті був зачислений до безсмертних ельфів, як їхній принц. Робінове зелене вбрання, доречі, натяк на його ельфійське походження

Дурня цілковита. Без коментарів.

додано через 10 хвилин 8 секунд:

архівар пише:
пропоную подивитися, як підгорецький бабком імені ЦК КПСС пробував в Підгорецькому монастирі Службу Божу зірвати

Я там і молодь бачив, яка молилася. Зніми модерні окуляри із очей, поглянь у вічі правді Божій. Однаково від неї не подінешся нікуди. Годинник тікає, твоє життя спливає, доходить до кордону вічності.
архівар пише:
Ти сам себе здав шо батьком твоїм є диявол - фарисей над фарисеями

Хіба сини диявола шанують Боже Серце і Серце Пресвятої Богородиці. Сумніваюсь. Вони такі, як ти - благопристойні зовні, з темрявою в душі. Часом ця темрява вибризкується назовні такими словотворами, якими користуєшся.
Шановні так називаємі християни, я від Вас в шоці.
Від Вас побожністю так і тхне.
Упаси мене Боже від зустрічі з такими "християнами" на моєму життєвому шляху.
Дурак ти Робі і шкода на такого дибіла час тратити
Такі циніки як Робі і засіли в тих злощасних Підгірцях. Як трутні. Як лайвиві пси, все гавкають та гавкають, а караван то ІДЕ. Поступу нашої церкви до єдности з українськими православними церквами не змінити. І Патріярхату УГКЦ , і Помісній Українській церкві Володмирового хрещення - БУТИ !!!
архівар пише:
Дурак ти Робі і шкода на такого дибіла час тратити

Не трать. Хіба я прошу?
Томас пише:
І Патріярхату УГКЦ , і Помісній Українській церкві Володмирового хрещення - БУТИ !!!

Повторюю ще раз: прапор - в руки, сурму - в писок. Маршируйте далі, ще дальше, і взагалі далеко. Україна буде вдячна, якщо ви взагалі підете.

додано через 39 хвилин 9 секунд:

Ви, христопродавці, разом зі своїм гуру штовхаєте мою країну у вир секуляризму. Як послушні дітки духа тьми запопадливо працюєте над знищенням всього католицького, Христового. Можу навіть проілюструвати, до чого провадите мій народ.
Читайте:

Посещая мессу, можно заработать 5 евро
В одном из храмов Германии. Число прихожан утроилось, благодаря такой рекламе.
Настоятель католической церкви в немецком городке Коллингхорст Буркхард Вестфаль начал раздавать посетителям воскресных богослужений конверты с купюрами в пять евро. "Цель этого – спровоцировать и поднять интерес к Церкви. Я хотел привлечь к разговору о Библии как можно большее количество людей ",– говорит он.
На первой же мессе число прихожан утроилось – после того, как по округе разнесся слух о финансовом субсидировании воскресной молитвы, в церковь пришло 189 человек вместо обычных 60-ти.

Комментарий:
Обычно, прихожане должны давать деньги на церковь, когда посещают Мессу. Здесь же всё перевёрнуто с ног на голову. Кому же поклоняются такие прихожане? Богу или золотому тельцу?

Епископ Ливерпуля – Христос "имел физические отношения с представителями своего пола"
Епископ Ливерпуля Джеймс Джонс в результате чтения Нового Завета пришел к выводу, что Христос "имел физические отношения с представителями своего пола"
Столь кощунственный вывод он сделал после прочтения рассказа об отношении Христа и любимого ученика Иоанна. О реакции руководства Церкви на столь странное заявление пока ничего не известно. Епископ Ливерпуля Джеймс Джонс переживает процесс настоящей духовной революции. Многолетнее изучение Библии натолкнуло его преподобие на мысль, что Сын Божий имел физические отношения с представителями своего пола. В своем новом теологическом изыскании, озаглавленном "Церковь, подверженная сомнениям", епископ пишет о том, что Библия наполнена свидетельствами о "близких отношениях" между Иисусом и Иоанном Апостолом.
Епископ выступает со следующим призывом к духовенству: "Настало время признать существование авторитетных библейских примеров любви между людьми одного и того же пола, а именно между Иисусом и Иоанном". Епископ на страницах книги рассуждает о том, как "Иоанн склонился над животом, грудью и плечами Иисуса".
Рассуждения заводят епископа в гущу еще более тревожных и животрепещущих вопросов: "Являлись ли их дружеские отношения сексуальными? Были ли они гомосексуалистами? Был ли хотя бы один из них гомосексуалистом? Были ли они гетеросексуалами? Может быть, они были бисексуальны?"

Комментарий:
Совершенно естественный результат англиканской политики: вначале раскол и гонения на Католическую Церковь и католиков, затем рукоположения гомосексуалистов, теперь "епископ" старается представить в виде гомосексуалиста самого Бога – Христа! Нужны ли ещё доказательства еретичности и антихристианской сущности англиканства и всего протестантизма?

Англиканская церковь будет рукополагать атеистов?
В ряде церквей Англиканского содружества со следующего года будут значительно упрощены правила рукоположения духовенства,– сообщает Христианский Мегапортал invictory.org со ссылкой на Интерфакс.
"Реалии современной жизни требуют от нас пересмотреть ряд канонов и правил. Мы разрешили женское священство и рукоположение открытых гомосексуалистов, однако нам не следует останавливаться на достигнутом",– заявил в интервью газете "Monday Telegraph" епископ Херефорда Энтони Приддис.
Три года назад он получил известность, выступив в поддержку женщины-священника, которая в свое время сделала операцию по смене пола.
По словам Э. Приддиса, со следующего года англиканскими священнослужителями смогут стать не только христиане.
"При приеме на работу, причем особенно на работу в государственной религиозной организации Великобритании, нельзя дискриминировать человека на основании его вероисповедания. Англиканская церковь своим примером должна бороться с атавизмами ксенофобии в нашем мультикультурном, толерантном обществе и предоставлять равные возможности всем людям, вне зависимости от того, верят ли они в Бога, богов или какую-либо другую силу",– подчеркнул епископ.
При этом Э. Приддис не исключил, что в будущем в Англиканской церкви войдет в практику и рукоположение атеистов, сообщает издание.

Комментарий:
Едва ли здесь нужны комментарии. Англиканство окончательно превращается в простое министерство и теряет последние связи с религией.

Cвященник обвиняется в "разжигании ненависти" цитатами из Библии
В Канаде расследуется дело священника, обвиняемого в "разжигании ненависти" цитатами из Библии. Никто из обвиняемых по этой статье канадских законов не был оправдан, отмечает сайт World Net Daily.
Пит Вир, специалист по каноническому праву и сотрудник католических изданий, сообщил о преследовании отца Альфонса де Валька, известного канадского борца с абортами, Канадской комиссией по правам человека – "квазизаконным органом, за которым стоит правительство Канады". Священника обвиняют в нарушении так называемого "Акта о ненависти", поскольку он отстаивал цитатами из Библии, Катехизиса Католической Церкви и текстов Папы Иоанна Павла II католическое учение о браке в ходе споров о гомосексуальных "браках". За это его обвиняют в "разжигании ненависти и презрения" к гомосексуалистам. Дело длится уже полгода.
Вир пишет: "Похоже, традиционная мораль как таковая объявлена "разжиганием ненависти". Выходит, что любой – иудей, мусульманин, протестант, католик,– кто на основании своих искренних убеждений и верований не приемлет однополых браков, повинен в преступлении. Любой, будь то иудей, мусульманин, протестант, католик, кто придерживается предписанных ему религией взглядов на брак, нарушает канадский закон. Любая религиозная община становится преступной, если она не приемлет нового определения одного из древнейших человеческих институтов – определения, которое отвергла даже секуляристская Франция".
В 2005 году католическую благотворительную организацию "Рыцари Колумба" оштрафовали больше чем на тысячу долларов за то, что она отказалась предоставить одно из своих помещений под "свадьбу" лесбиянок. Еще раньше издатель Скотт Броки был оштрафован на пять тысяч за выпуск канцелярских принадлежностей с агитацией против однополых "браков". В Саскатечеване Хью Оуэнс заплатил крупный штраф за напечатанную в газете подборку библейских цитат, а в штате Онтарио мэр городка с громким названием Лондон Диана Хаскетт была оштрафована на 10 тысяч за отказ содействовать проведению гомосексуального "Дня гордости".
Епископ Фред Генри назвал сложившуюся ситуацию "новой формой цензуры и контроля над умами". Так же назвали христианские активисты предложенный Конгрессу законопроект о "разжигании ненависти", направленный против критики извращенцев.
Вир также сообщил, что Трибуналом Британской Колумбии по правам человека возбуждено дело против писателя и публициста Марка Стейна и журнала, опубликовавшего выдержки из его книги "Одна только Америка". Адвокат истцов, Фейзал Джозеф, сказал: "Стейн описывает мусульман как людей, склонных к насилию, а ислам – как религию насилия. Мы знаем, что Верховный суд Канады и трибуналы считают, что у свободы слова есть разумные ограничения".
"Таким образом," – пишет Вир,– "Канадский трибунал по правам человека возбудил дело против гражданина США, живущего в США, за текст, ранее опубликованный на американском католическом сайте. То, что спокойно обсуждают католики в США, в Канаде приводит на скамью подсудимых".
Впрочем, в США положение дел также не безоблачно, напоминает Вир: в Нью-Мехико фотографу пришлось уплатить штраф в 6 тысяч долларов за то, что он отказался снимать лесбийскую "свадьбу". В Калифорнии в школах о сексуальных извращенцах дозволяется только "положительная" информация. Когда в Иллинойсе на улице возникла перепалка между открытым содомитом и верующим студентом, то педераста отпустили, а 18-летнему христианину предъявили обвинение в "разжигании ненависти".

Комментарий:
Это нельзя назвать никак иначе, кроме как гонения против христианства.

А коли люди, врешті-решт, зрозуміли, що без Христової Церкви, зведеної на св. Петрі, можна зайти в глухий кут, а навіть і в пекло,
тоді:

Англиканский епископ хочет объединиться с Ватиканом
Англиканский епископ выразил желание примкнуть в Католической Церкви. Вместе с ним католиками возможно станут сотни его прихожан.
Решение Синода Церкви Англии о рукоположении женщин в епископы подтолкнуло ряд англиканских клириков к переходу в католицизм.
В статье, появившейся в английском еженедельнике Catholic Herald, англиканский епископ Эббсфлита Эндрю Бёрнхэм выразил благодарность "католическим друзьям" за возможость консервативным англиканам стать членами Католической Церкви.
Редакция Catholic Herald подтвердила тот факт, что Бёрнхэм уже провел переговоры с Ватиканом относительно своего перехода в РКЦ и перехода в Католическую Церковь своих прихожан, число которых не уточняется.
Со стороны Ватикана переговоры о переходе в католицизм представителей англиканского епископата вели кардинал Уильям Левада, глава Конгрегации доктрины веры, а также кардинал Вальтер Каспер, председатель Папского совета по содействию христианскому единству.
Кроме Бёрнхэма в переговорах с англиканской стороны принял участие еще один авторитетный епископ Церкви Англии, Кейт Ньютон.
Англиканская сторона заявила, что она была бы рада решению Ватикана открыть двери для большого числа англикан, а также для англиканских приходов, которые единогласно хотят стать католическими. Бёрнхэм подчеркнул также, что многие англиканские клирики рассчитывают восстановить евхаристическое общение с Римом. По мнению епископа, отстается вопрос лишь в том, как лучше совершить переход в подчинение РКЦ.
Бёрнхэм, который является женатым епискпом, надеется, что англиканские клирики, которые собираются перейти католицизм, сохранят сан – во всяком случае подобные прецеденты уже случались.
В своей статье англиканский епископ обращается непосредственно к Папе Бенедику XVI, которого просит проявить великодушие и не отвергнуть стремления консервативных англикан примкнуть к РКЦ.
Объясняя свое решение перейти в католицизм, Бёрнхэм заявил, что он не может принять те либеральные изменения, что произошли в Церкви Англии за последнее время – рукоположение открытых гомосексуалистов, епископские хиротонии женщин и др. "Сакраментальная жизнь Церкви должна стоять на камне, в Англиканской Церкви она стоит на песке", – пишет он в своей статье.
Однако, как заявляет Бёрнхэм, англиканские диссиденты смотрят на Католическую Церковь не просто как на убежище. "Я становлюсь католиком потому, что я принимаю, что Католическая Церковь есть то, что она о себе говорит, и католическая вера есть то, что она о себе говорит", – пишет он, заявляя об истинности Римской Церкви и ее вероучения.
Саме ви, христопродавці, і пропонуєте моєму народу пройти шлях Англіканської Церкви. Людям цього не потрібно, вони виникуть вас на смітник історії, де ваше місце, перед віками визначене Божим Провидінням.
Слава во вишніх Богові, а на землі мир тим, хто Його благоволять
.
і як твій писок який повен ненависті до ближнього по фарисейськи вимовляє слова - Непорочно зачата - Серце Ісуса -
ПІДЛОТА ВИ КЛЯТА , рвете тіло нашої Святої ЦЕРКВИ, ось чому так боїтеся правди про себе сказаної владикою Софроном Мудрим.
За тими базіканнями. розважаннями, показними поклонами та піднятям рук, вервицями є НЕ ВІРА, А ОБЛУДА ВАША, ВАШІ МАТЕРІАЛЬНІ ЗИСКИ, ВАША ПИХА ненаситна. Підгорецькі " гуру- шакали" вас добре нетрадиційними методами опутали, ви одні одних зомбуєте, а самі по пояс в багні гріха та розпусти, вседозволеності, і є ще не путящі люди, які вам вірять, ваше " ПОКАЙТЕСЯ" має перше бути для ВАС - фарисеї і новітні полонителі Христа та його церкви...

додано через 11 хвилин 55 секунд:

Дурний ти підгорецький " гуру", яке відношення англіканська церква має до України, ви так завжди - примітивно, не по темі, горохом об стіну, улиляючись від головного.
А ГОЛВНЕ В ТОМУ, ЩО ВИ СУЧІ ВИРОДКИ ПРОТИ ЄДНОСТИ ХРИСТИЯН В УКРАЇНІ, ВАШ БАТЬКО - РОЗКОЛ, ВАША МАМА - ЗРАДА, ВАМ ПЛЮВАТИ НА ХРИСТОВЕ - ВСЕ РОЗДВОЄНЕ НЕ ВСТОЇТЬ
. ВИ ХОЧЕТЕ ПОДІЛІВ, ВИ НЕ ХОЧЕТЕ ЄДИНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ , ЧОГО ПРАГНЕ УГКЦ, УПЦ-КП. ПРОПЛАЧЕНІ прихвостні чужоземних розвідок, хитрі вовки , що залізли до таких безборонних ( чим ви скористали) овечок.
Не мудрий ти " гуру"- хоча і показуєш з себе святошу. Такими святошами буде вимощена дорога до пекла...
РОБІНУ:

Твої смердюхи з Підгорець Церква відкинува від себе, як послід. А за ними і ти подався. Ніякий ти не католик і люди тобі це показали. Не прикривайся Католицькою церквою. Перестань своїм смородом інтернет-простір загаджувати.

Ви, підгорецькі, тільки те й знаєте що всіх довкола себе помиями поливати. Знаю кількох підгорецьких кадрів - послідюща сволота, а не люди - всіх би і навіть один одного в ложці води втопили, і тільки те і знають що покланятися своїм облудливим отцям як богам. А усьмішки приємні, а слова солоденькі. ФЕ! Добре вас люди розкусили що ви - суєслови, лицеміри, Господом прокляті, як писав про таких як ви Шевченко.

Не те ще христопродавці, а виплодки пекла! Навіть не фарисеї, а сатаністи. Досить подивитись на відео, що ви влаштували в Пілгірцях в церкві, щоб вас розкусити. Виплодки Єхидни!

Мочіть іх в сортирє надобно! Місце такому посліду, навіть не як гноєві на полях, а в каналізації!

Шкода що не палять таких вже більше. А то б спалили, попіл по вітру розвіяли і кінець. Правда кажуть така нечисть поганська навіть горіти не хоче так як требе. Нічого цілу вічність в пеклі матимуть - навчаться горіти і епіськопи їхні і вони самі.
Robin пише:
Не трать. Хіба я прошу?

Одже Робі то визнаєш шо ти дурень і дибіл?

Браво, Робі!
Святотатці підгорецькі десь зникли. Мабуть поїхали на сеанс до своїх гуру. Цікаво, що вони нового з-відтам привезуть. Чим знов гадити будуть?

Найперше я хотів би подякувати Окею. Це так незвично, навіть не знаю, як писати.
Отже, Окею, за те тобі подякувати, що помістив статтю владики Мудрого. Вірніше не статтю, а відповіді підгорецких єпископів на його статтю.
Це вже другий випадок, коли твою злобу Господь використовує на Божу справу.
Окей пише:
1) Десь шість років тому по Івано-Франківському телебаченні (Галичина) приблизно в 21 год. була передача про обряд у катедральному храмі, де багато глядачів зауважили в оточенні масонів владику Софрона. Три відомі особистості в чорних плащах з капюшонами тут посвячувались мечем в рицарі та приймали орден Станіслава. Це внесло замішання серед вірних. Коли подали питання стосовно участі владики Софрона, то їм заперечували цей факт і ціла справа була швидко закрита.

Я чув, в нас люди говорили, що Мудрий мав щось із масонами. Тоді уваги цьому не надав, думав просто бздури. Мало що й на кого можуть говорити. Як ти на мене, чи я на тебе, до прикладу.
Але тепер ти сам підтвердив, що справа тут не чиста. Ось тут тобі, Окею, вірю.
Хто б міг подумати, що дійде до такого – Мудрий і масони. А такий милий завжди у розмові, а проповіді які правильні, як по ящику, а на провірку – гниль.
А скільки помагалося йому у розбудові Церкви. Не так грошей тих шкода, як те, що на тацу клали новітньому іскаріоту.

Крайній з Краю пише:
Мочіть іх в сортирє надобно! Місце такому посліду, навіть не як гноєві на полях, а в каналізації!

Путін заданіє поставіл, нє?

архівар пише:
Одже Робі то визнаєш шо ти дурень і дибіл?

Я думаю, все з точністю до навпаки. Якщо людину про щось не просять, а вона робить, тоді це або дурень, або дибіл, або архідибіл-пришелепкуватий.
Третє – це передостання стадія повного кретинізму.

Крайній з Краю пише:
Святотатці підгорецькі десь зникли. Мабуть поїхали на сеанс до своїх гуру. Цікаво, що вони нового з-відтам привезуть. Чим знов гадити будуть?

Та вас уже тут ціла куківська бригада поселилась. Во як заметушилися, набігли в Золочів, аж любо глянути.
Ну що вам, пройдисвітам від релігії, повісти? Для вас, христопродавці, гидотою це буде, навіть не сумніваюсь, а для нас – це радісна новина.
Капітан міняє курс. Це я про Папу, про якого відзиваєтесь з погордою, а якщо щиро – в корінь ненавидите.
Так що незабаром на Божу ниву прийдуть нові робітники і будуть прополювати модерністський кукіль, який ви сіяли.
Ось так.

Папа использовал миссал Павла VI на итальянском языке, но был обращён к кресту, а не к народу
13 января Папа окрестил 13 детей в Сикстинской капелле. По этому поводу он отслужил Мессу на старинном алтаре, под фреской Микеланджело “Страшный суд”. Он использовал миссал Павла VI на итальянском языке но был обращён к кресту, а не к народу.
В пояснительной записке Служба Папских литургических церемоний обосновала как эстетическую, так и литургическую причину этого поступка, предупредив, что в этом году современный деревянный алтарь, обычно вносимый вовнутрь, использоваться не будет, и что Папа вместо этого станет использовать старый алтарь, "чтобы не нарушать красоту и гармонию этого архитектурного шедевра, сохранить праздничные аспекты его структуры и использовать возможности, предусмотренные литургическими нормами". И дальше следует пояснение: "По этой причине в определённые моменты во время Мессы Папа находился спиной к верующим и был обращён к Кресту, ориентируя отношение и расположение всех присутствующих в этом же направлении".
Тем не менее, Бенедикт XVI был облачён в литургические одежды, принадлежавшие Иоанну Павлу II и использовал современные бронзовые купели.
В своей книге "Дух Литургии", опубликованной в 2001 году, Кардинал Ратцингер уже выражал желание "помочь вновь открыть достойное празднование литургии". "Положение священника, повёрнутого к народу, превратила собрание молящихся замкнутой на самой себе", - писал тогда Префект Конгрегации доктрины веры, сожалея, что Бог оказывается "всё более и более устранённым из действия", а Месса превратилась в "шоу одного человека". Он не хотел "полностью отказаться от реформ, совершённых в XX веке", - но предлагал нам "смотреть не на священника", а "обратить все наши взоры к Господу".
14 января Эрве Янну (Herve Yannou) совершенно точно отметил в "Le Figaro": "Бенедикт XVI реабилитировал один из наиболее символических аспектов Мессы, существовавшей до II Ватиканского Собора. Это является наиболее ясным выражением его стремления, уже продемонстрированного за последние месяцы, увидеть новую Мессу реформированной и усовершенствованной включением некоторых аспектов из старой литургии. Смешав стили, Бенедикт XVI хочет усилить "сакральность" послесоборной Мессы. Он написал об этом в прошлом июле в письме, адресованном всем епископам, во время опубликования декрета, освобождающего использование Тридентской Мессы: обряды, предшествовавшие и последовавшие после Второго Ватиканского Собора (1962–1965 годы) могут взаимно обогатить друг друга и между ними не должно быть никакого разрыва". (Источники: Apic/Le Figaro)

Бенедикт XVI: Святая Месса – это не шоу
Папа Бенедикт XVI намерен положить конец литургическим злоупотреблениям в Церкви, написала в понедельник 25.02 итальянская "La Stampa" , информируя о том, что Понтифик обращается к священникам с призывом "служить литургию с достоинством".
Газета подчеркивает, что Ватикан намеревается положить конец, так называемым, "экстравагантностям" во время Святых Месс, как это истолковывают в Ватикане. "Святая Месса – это не шоу" – считает Бенедикт XVI.
"La Stampa" приводит высказывание секретаря Конгрегации Культа Божьего архиепископа Альберта Малкольма Ранжита (Albert Malcolm Ranjith), который напоминает, что "Месса это не спектакль, но жертва, дар и тайна", и обещает введение большего порядка в вопросах, касающихся её отправления.
В соответствии с этими обещаниями введено будет безусловное требование становления на колени перед Причастием, проповеди не будут продолжаться более, чем 10 минут и должны быть связаны с чтениями из Евангелия на конкретный день. Облатку невозможно будет принимать на руку, лишь только в уста становящемуся на колени, а не стоящему прихожанину. Запрещены будут все элементы обряда, не соответствующие учению Церкви.
"La Stampa" подчеркивает, что волнение Ватикана вызывает недостаточное уважение к Евхаристии."Некоторые священники своей необъяснимой экстравагантностью злоупотребляют при отправлении литургии так, как будто она является их личной собственностью, а не Церкви",– сказал секретарь Конгрегации Культа Божьего. Архиепископ Ranjith добавил: "Конец злоупотреблениям и личным интерпретациям".

Бенедикт XVI продолжил реформу богослужебных облачений в направлении возврата к старым традициям
Бенедикт XVI продолжил реформу богослужебных облачений в направлении возврата к старым традициям Католической Церкви.
Во время мессы с вручением паллиев новым митрополитам (в том числе и главе российских католиков архиепископу Паоло Пецци) 29 июня, в день свв. апостолов Петра и Павла, сам Бенедикт XVI впервые использовал паллий нового типа.
Он шире, чем нынешний, в форме круга, с двумя концами, спускающимися посередине спереди и сзади. Как объяснил монс. Марини, главный церемониймейстер Ватикана, изменения вернут некоторые элементы паллия, использовавшиеся до понтификата Иоанна Павла II, однако кресты на нем будут не черные, как тогда, а красные.
Вид паллиев менялся на протяжении веков, паллии в форме круга появились в X или XI веке.
По словам еп. Марини, форма паллия, принятая Бенедиктом XVI после своего избрания (с концом, спускающимся с левого плеча) и восходящая к VI веку, вызвала некоторые проблемы и неудобства, в связи с чем было решено вернуться к округлой форме.
Это не первое изменение, сделанное Папой в литургических облачениях. Несколько месяцев назад (как помним, на Страстной Неделе) Папа решил использовать золотой посох в виде греческого креста, использовавшийся Пием IX, вместо серебряного с изображением Распятого, введенного Павлом VI.

Группа кардиналов предложила Папе официально признать Деву Марию "Соискупительницей"
Пять кардиналов намерены просить Бенедикта XVI провозгласить пятый марианский догмат, который, по их мнению, "выразит полноту христианской истины о Марии". Кардиналы обратились к прелатам всего мира с призывом поддержать подготовленную ими петицию на имя Папы.
Свои подписи под обращением к прелатам поставили пять из шести кардиналов-попечителей состоявшегося в 2005 году в Фатиме Международного симпозиума по марианскому соискуплению:
кардинал Телесфоре Топпо, архиепископ Ранчи (Индия);
кардинал Луис Апонте Мартинес, бывший архиепископ Сан-Хуана (Пуэрто-Рика);
кардинал Варкей Витаятил, архиепископ Эрнакулам-Ангамалу (Индия);
кардинал Рикардо Видал, архиепископ Себу (Филиппины);
кардинал Эрнесто Корриппио-и-Ахумада, бывший архиепископ Мехико.
Шестым кардиналом-попечителем конференции 2005 года был Эдуар Ганьон, президент Папского совета по вопросам семьи с 1974 по 1990 год, скончавшийся в августе 2007 год.

В Мексике отмечают столетие непрестанной молитвы
Столетие неустанной молитвы перед Пресвятыми Дарами отмечают сестры Общества Креста Святейшего Сердца Иисуса.
Адорация проводится 24 часа в сутки и никогда не прекращается. Когда христиане Мексики, где появился такой орден, подвергались гонениям, сестры скрывались в частных домах и там проводили адорации Пресвятых Даров.
В настоящее время у этого Общества насчитывается 23 дома по всему миру. Оно было основано в 1897 году мексиканкой Concepciуn Cabrere de Armida. Она родилась в 1862, а умерла в 1937 году. Была замужней женщиной и матерью двенадцати детей. Никогда не была монахиней, хотя всегда хотела ею стать. Евхаристия являлась центром ее жизни. Однажды, во время молитвы, она услышала такие слова: "Хочу Общество, в которым сестры, постоянно меняясь, будут час за часом, день и ночь созерцать Мое Сердце. Да, именно день и ночь".
Большинство домов Общества находятся в Мексике, но есть такие монастыри и в Центральной Америке, в Гватемале, Костарике, Сальвадоре, США, Испании и Италии.
По словам одной из сестер, цель всех монахинь в этом ордене, неустанно молиться за грехи мира, а особенно за людей посвященной жизни и таким образом испросить благодати для всех, а в особенности для Церкви и священников. "Посвященная жизнь означает отдавать особое место молитве, не для того, чтобы говорить людям о Боге, но для того, чтобы говорить Богу о людях", считает сестра Елизавета.
По ее словам, "плоды адорации скрыты для нас. Вера дает нам уверенность в божественном действии и это самое важное. Одним из осязаемых доказательств являются звонки людей, которые день и ночь просят о молитве в страданиях, болезнях, в желании встречи с Богом. Они знают, что их интенции будут принесены к Пресвятым Дарам".

Архиепископ Гданьска приказал, чтобы во всех приходах его епархии было зачитано пастырское послание по поводу Священнического братства Св. Пия X.
В воскресенье, 13 января, Архиепископ Гданьска Тадеуш Гоцловский (Tadeusz Goclowski) приказал, чтобы во всех приходах его епархии было зачитано пастырское послание по поводу Священнического братства Св. Пия X (FSSPX). Оно гласит: "Братство является схизматической группой, не признающей ни Папу, ни собор. Эта группа открыла часовню и приглашает верующих присоединиться к себе под предлогом дособорной литургии. (...) Эта схизматическая группа пытается распространиться в Польше. (...) Те, кто к ним присоединиться будут экскоммуницированы".
По этому поводу польский прелат напомнил, что Бенедект XVI своим Motu Proprio, обнародованным прошедшим летом, освободил условия для служения Тридентского обряда, которому привержено традиционалистское движение, однако "причины разрыва, произошедшего по этой причине, следует искать глубже". Первостепенной причиной разрыва был не отказ от Тридентской Мессы, а определённые тексты II Ватиканского Собора, которые, согласно Епископу Бернару Фелле, Генеральному настоятелю FSSPX, "невозможно примирить с Традицией". Тремя спорными вопросами являются экуменизм, религиозная свобода и принцип коллегиальности.
15 января в самой массовой газете страны была опубликована статья. В этой статье приводится текст Епископа и добавлены комментарии профессора семинарии, который проводит различие между теми, кто совершенно сознательно посещают наши службы и являются экскоммуницированными и теми, кто посещает их без осознания схизматического характера и которые, тем не менее, должны покаяться в этом на исповеди!
16 января в этой же газете было опубликовано несколько статей. Среди этих статей – интервью с о. Карлом Штелиным, которое он дал в связи с презентацией приората для СМИ ещё в декабре. Все статьи были написаны с симпатией к нам.
18 января местный телеканал пригласила одного из наших прихожан принять участие вместе с модернистским священником в круглом столе по данному вопросу.
19 января о. Штелин дал пресс-конференцию, на которой, к его огромному удивлению, присутствовали 4 телеканала, два радиоканала и две ведущие газеты. В тот же вечер эта тема стала главной новостью в теленовостях и была повторена четыре раза за вечер.
Во время пресс-конференции о. Штелин по пунктам ответил на письмо Архиепископа. Кроме того, он написал редактору ежедневника с просьбой о компенсации за несправедливость и грубую клевету, которую он опубликовал.
Таким образом, история распространилась по всей Польше, и о ней в своих новостях сообщила даже сеть Polsat TV, вещающая также в США.
Примечательно, что в то же самое время, когда Архиепископ Гоцловский заявляет о том, что верующие являются экскоммуницированными, Кардинал Кастрильон утверждает обратное. Действительно, 13 января в интервью для Zenit.org, он пояснил, что экскоммуницированными являются лишь епископы, а священников и верующих экскоммуникация не касается. Это ещё одно противоречие, которое требуется прояснить....
Накільки мусить бути людина лицемірна, щоб прикриваючись „Добром Церкви”, нищити цю ж саму Церкву. Невже неможна зрозуміти, що у пігорецьких нічого на умі немає, тільки влада.
- Вони засудили синод, але самі хочуть до цього синоду належати.
- Вони закликають Папу визнати їх, але якщо їх не визнає, то засудить сам себе. Тобто в Папи і вибору то нема.
- Вони пишуть и паплюжать перед усім світом цілуУГКЦ намагаючись доказати, що, дбають про добро Церкви, а коли їм вигідно, просто відмовляються від своїх листів і свого інтернетсайту:
Цитата з лисат від 27.08.2008
Просимо, щоб адвокат особисто перевірив доказовий матеріал, використаний проти нас єпархіальним судом на першому ступені. Нехай адвокат перевірить, чи документи (наші листи), про які говорить документ КС-01-08, №14/08; КС-02-08, №15/08; КС-03-08, №14/08; КС-04-08, №14/08; (судовий вирок першого ступеня), є оригінальними і чи на них є наші підписи, як це стверджує судовий вирок. Якщо не був дотриманий канон 1225 ККСЦ, то єпархіальним Трибуналом був здійснений юстичний злочин, і ми були засуджені без доказів. Нагадуємо, що веб-сторінка www.community.org.ua є приватною, а згідно з кан. 1225 ККСЦ, не є доказовим матеріалом суду. Окрім цього, жодний з нас не є власником цієї веб-сторінки!
Просто дивовижно, наскільки сліпим, тупим (правильне підкреслити) може бути народ.

додано через 4 хвилини 27 секунд:

Іще, підгорецькі розкольники, незабудьте, що Діаболос, у переклаі на укр. мову оздачає, той хто розділює, і він є вашим батьком.

додано через 2 хвилини 48 секунд:

Бо ви ділите наш нарід, шматуєте нашу Церкву.
І ще досить цікавий факт, що підгорецькі активізувались коли осідок нашої Церкви перейшов до Києва, тобто коли УГКЦ позбавилась стереотипу галицької Церкви, кому це вигідно, або кого це так запекло???
Mykola пише:
Іще, підгорецькі розкольники, незабудьте, що Діаболос, у переклаі на укр. мову оздачає, той хто розділює, і він є вашим батьком

Маєш від Бога мандат, щоб судити? Якщо ні, то не вистрибуй поперед потягу. Давай дочекаємося Божого суду. Він уже не за горами.
Можливо все відбудеться на наших очах.
Читай.

о. Микита Федорович, ЧСВВ

Безсмертна династія Риму
(Історія і Пророцтво)

За дозволом Єпископського ординаріяту в Перемишлі.
Перемишель, 11 XII 1937 р. Б.

Видавництво «Криниця»
при «Українському Бескиді» у Перемишлі

Перемишель – 1938 р. Б.

(Фрагмент)

Пророцтва про Римських єпископів
Святому Малахії – армаханському архиєпископові Ірландії († 1148 р.), приписують короткі, незвичайно цікаві пророцтва про більшість Римських єпископів, почавши з половини XII століття і аж (правдоподібно) до кінця світу. Тут подаємо пророцтва про тих римських Архиєреїв, які жили за нашої пам’яті.
Про Папу Лева XIII сказано, що він буде Lumen in coelo – Світло з небес. Хто знає життя і діла цього великого Папи-реформатора, той з подивом читатиме це коротке пророцтво святого Малахії, яке він зробив за 800 років!
Папа Пій X, згідно пророцтва св. Малахії, це Ignis ardens – жевріючий вогонь. І чи не так це було? Папа Пій X – це великий євхаристійний Папа, який розпалив вогонь любові до Євхаристійного Ісуса в усьому світі. Це був жевріючий вогонь любові Божої і в особистому житті.
Папа Бенедикт XV – це Religio depopulata – спустошена віра. У першому році панування цього Папи почалася жахлива Перша світова війна. І майже через цілий час понтфікату Бенедикта XV кривавилися народи Європи у братовбивчій війні. Які це мало наслідки для святої віри – знаємо всі.
Теперішній Папа Пій XI – це Fides intrepida – безстрашна віра. Не тільки католики, але й іновірці, дивлячись на цього Папу і на його діяльність називають його найбільшим оборонцем і сторожем святої віри у наших часах, опанованих безбожністю.
Відтак слідують ось такі пророцтва про подальших єпископів Риму (після Пія XI): Pastor angelicus – Ангельський пастир; Pastor et nauta – Пастир і моряк; Flos florum – Цвіт над цвіти; De medietate lunae – З половини місяця; De labore solis – Із соняшного труду; Gloria olivae – Слава оливкового дерева.
Це був би, згідно пророцтва св. Малахії, передостанній єпископ Риму. Про останнього Папу, який мав би називатися Петро II та про його часи ось що написано: “У часі останнього переслідування Церкви, засяде у столиці Петро-римлянин, що пастиме стадо серед великих несупокоїв, після яких Рим буде знищений і суворий Суддя судитиме увесь світ!”
До пророцтва св. Малахії можна ставитися як хто хоче. Вірити не мусить.
Lumen in coelo – Світло з небес – Лев XIII
Ignis ardens – жевріючий вогонь – Пій X
Religio depopulata – Спустошена віра – Бенедикт XV
Fides intrepida – Безстрашна віра – Пій XI
Pastor angelicus – Ангельський пастир – Пій XII
Pastor et nauta – Пастир і моряк – Іван XXIII
Flos florum – Цвіт над цвіти – Павло VI
De medietate lunae – З половини місяця – Іван-Павло I
De labore solis – Із соняшного труду – Іван-Павло II
Gloria olivae – Слава оливкового дерева – Бенедикт XVI
Петро Римлянин – ???
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

Так що незабаром на Божу ниву прийдуть нові робітники і будуть прополювати модерністський кукіль, який ви сіяли .(від Robina.)

Слава Всемогутньому у діях ЙОГО!

Дякую, Robine, як бальзам на душу. Хай благословить Тебе Господь!
Robin пише:
Маєш від Бога мандат, щоб судити? Якщо ні, то не вистрибуй поперед потягу. Давай дочекаємося Божого суду. Він уже не за горами.
Можливо все відбудеться на наших очах.

Чому відповідаєш вибірково?
Ні мандату не маю, а ти вже з яким богом поговорив, що знаєш коли це буде?

додано через 8 хвилин 58 секунд:

О дне же том, или часе, никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец. Мк 13:32
Напевне Христос мав на увазі котрогось з підгорецьких "отців"
Все ж Ісус каже , що по прикметах пізнаєте час Мого приходу.
Ihtis пише:
Все ж Ісус каже , що по прикметах пізнаєте час Мого приходу.

А може ти і правий, тільки не знаю з якими почуттями ви зустрінетесь з Христо, коли побачите правдиві мотиви ваших "пастирів"
... берегитесь, чтобы кто не прельстил вас, ибо многие придут под именем Моим и будут говорить, что это Я; и многих прельстят. Мк.13:5
Хотів ввечері поїхати до владик, та Крайній з Краю повідомив, що їх немає тепер в Підгірцях. Дякую. Мабуть сидів в кущах?

додано через 6 хвилин 3 секунди:

Mykola, повірте, що при науках гузарів частина християн віддалилася від Ісуса. Були б Ви на сьогоднішніх Богослужіннях в Підгірцях, відчули б Спасителя поруч .
Зрозумів, розмови не вийде. Ні на одне, задане мною запитання ви не відповіли. Замість того преше страшите мене судом, а потім прапонуєте мені їхати пів світу до якигось прихвостнів.
У Підгірці не поїду і всх знайомих відрадив. Маю свою Церкву близько, і не повірите, відчуваю Спасителя поруч.
Дость довго не вірив про зомбатор, тепер мушу признати, вони там вас по-справжньому грузять.
А я зрозумів, що Вам не цікаві відповіді, бо владик Ви вже засудили (з віддалі
Mykola пише:
пів світу
), що вони
Mykola пише:
якигось прихвостнів.
.
А з одним згідний,
Mykola пише:
вони там вас по-справжньому грузять.
, бо і зцілений сьогодні від довго мучившої мене хвороби Ісусом , але на Богослужінні у владик.
Ви не знаєте стану (направду щиро шкода), коли Ісус поряд, Дух Святий наповнює тебе і не хочеться повертатися до світу. Служба Божа закінчилася, а вірні не хочуть йти з храму.
Ці підуть за Ісуса на смерть.
Ihtis пише:
А я зрозумів, що Вам не цікаві відповіді,

Коли ви перестанете свої висновки подавати як мої думки.
Кажу ще раз мені відповіді цікаві, коли вони дані.
А що до
Ihtis пише:
... Ісус поряд, Дух Святий наповнює тебе і не хочеться повертатися до світу. Служба Божа закінчилася, а вірні не хочуть йти з храму.

то такі ж відчуття у мене у моєму рідному храмі, так що щось нового ви мені не сказали.

додано через 1 хвилину 26 секунд:

І ще,
Ihtis пише:
Ці підуть за Ісуса на смерть.

померти за Ісуса важко, а жити для Ісуса ще важче.
Последное Послание из Меджугорье, 25 Сентябрь, 2008

"Дорогие дети! Пусть ваша жизнь вновь станет решением в пользу мира. Будьте радостными вестниками мира и не забывайте, что вы живете в благодатное время, когда Бог через Мое присутствие дарует вам великие милости. Детки, не закрывайтесь, но используйте это время и ищите дар мира и любви в своей жизни, дабы стать свидетелями для ближних. Я благословляю вас Своим Материнским благословением. Спасибо, что ответили на Мой призыв! "
А прихвостнями вони для мене залишаться допоти, допоки не докажуть щось інше, і не тільки непідписаними листами, від яких вони так легко відмовились, але насправді конструктивною, релігійно-духовною позицією. А що до Вас з Робіном, то Ви мене досить розчарували і коли і вашщих "отців" усі такі парафіяни, то майбутнє у Вас коротке і це не моя думка.
"Если, - говорил он, - это дело от человеков, то оно разрушится; а если от Бога, то вы не можете разрушить его; берегитесь, чтобы вам не оказаться и богопротивниками" (Деяния V, 34-39).
То чому, Mykola, ми не разом в Ісусі?
Ihtis пише:
То чому, Mukola, ми не разом в Ісусі?

Тому що Ви приватизували собі Ісуса, Ви іменем його не благословляєте, а виклинаєте, Ви розриваєте мою Церкву, за яку я роками молився у підпіллі,
Ви уникаєте конструктивної критичної дискусії, Ви подаєте свої думки і погляди, як думки і погляи інших, тому що... іще багато, але думаю і цього вистачить.
Час показує , що їхня справа є Ісусова. Вони є Ісусовим наріжним каменем об який ще не один спіткнеться.
Відносно листів, то в руках законників , які маніпулюють всім і вся, це злочин(що , не знаю).
Ваше розчарування в мені -радує. Господь -Учитель і Джерело Істини, а не я. Я ж Вас кличу до пізнання Його в місці де не я один пізнав(проте Бог повсюди).

додано через 1 хвилину 57 секунд:

В чому уникаю дискусії? Тільки , будь-ласка без ярликів.

додано через 3 хвилини 40 секунд:

Благословляти-це Воля ІСУСА для нас(всіх благословляйте)
Проклинати-не маю права. За окаянні- прошу вибачення , та по плодах бачу дерево, а Господь миттєво засушує дерево без плоду прокляттям(морва). Знаючи це -напімнив їм.
І знову загальні фрази. Св. Отці описували пізнання Бога у своїх творах (Пр. Добротолюбіє), і робили це тільки після довгорічних вправ у пустелі чи келії. Ви ж поїздили до підгірців кілька разів, і вже вважаєте, що маєте право судити і повчати інших. Знаєте, нажаль мушу повторитись, розмови не вийшло. І на остаток формулу
Ihtis пише:
Господь -Учитель і Джерело Істини, а не я.

раджу примінити до ваших пігорецьких "отців", може зрозумієте, що "не все так просто".
З Богом.
Mykola пише:
Ви ж поїздили до підгірців кілька разів,

5 років і знаю їх як дітей своїх.
Хай Благословить Вас Господь Ісус , а Пречиста Діва Марія вкриє Вас з рідними і близькими Покровом!
МИР ВАМ!

додано через 5 хвилин 19 секунд:

І ще , щоб пізнати Ісуса не обов"язково в пустинь. Господь дається спізнати повсюди, завжди і всім. В іншому випадку неспасенні би на суді оскаржили неможливість спасіння і пізнання Господа.
Robin пише:
Я чув, в нас люди говорили, що Мудрий мав щось із масонами. Тоді уваги цьому не надав, думав просто бздури. Мало що й на кого можуть говорити. Як ти на мене, чи я на тебе, до прикладу.
Але тепер ти сам підтвердив, що справа тут не чиста. Ось тут тобі, Окею, вірю.
Хто б міг подумати, що дійде до такого – Мудрий і масони. А такий милий завжди у розмові, а проповіді які правильні, як по ящику, а на провірку – гниль.
А скільки помагалося йому у розбудові Церкви. Не так грошей тих шкода, як те, що на тацу клали новітньому іскаріоту.

РОбі твої слова проти тебе свідчать хто в своїй суті. Бідна хвора на голову людина, яка всюди, під кождим корчем дітька видит.

Звернись до психіатра.

Чуєш, перекінчику, ти за совєтів до РПЦ бігав? ЧИ був вірним лєнінцем?

Вся твоя і іхтісова писанина здає вас. "Навернулиші" ви то в Підгірцях.
Ihtis пише:
5 років і знаю їх як дітей своїх.

Тобто ви вважаєте, що 5 років забігів у Підгірці, зробили Вас винятково духовною людиною?
Ну і ще одне запитання, яке відношення до мого спасіння має пізнання ваших провідників, як своїх дітей?
Ihtis пише:
Хай Благословить Вас Господь Ісус , а Пречиста Діва Марія вкриє Вас з рідними і близькими Покровом!
МИР ВАМ!

За це спасибі.
Ihtis пише:
В іншому випадку неспасенні би на суді оскаржили неможливість спасіння і пізнання Господа.

Ви справді вірите, що зможете оскаржувати чи оправдуватись на Страшному Суді?

додано через 7 хвилин 6 секунд:

Ihtis пише:
Відносно листів, то в руках законників , які маніпулюють всім і вся, це злочин(що , не знаю).

Поясніть будь ласка, неможу второпати, ваші провідники горланять, що вони готові"страждати" за Церкву, але публічно відмовляються від написаного. І де ви бачили тут маніпуляцію, ідеться про те, що вони відмовились від своїх плюгавих листів, в якому із слів є маніпуляція?????
архівар пише:
Чуєш, перекінчику, ти за совєтів до РПЦ бігав? ЧИ був вірним лєнінцем?

Добре питання, та нажаль відповіді ми не почуємо, підгорецькі правди бояться, як таракани світла. Тому вони і підгорецькі - під горою світла мало, там тінь, напів-правда.
Ihtis пише:
], бо і зцілений сьогодні від довго мучившої мене хвороби Ісусом , але на Богослужінні у владик.

В мене є сусуід свідок єгови, файний чоловік поки не зачне говорити про релігію. Так ось, коли він зачинає говорити, то преше говорить про Страшний Суд. Там в них запланований вже наступний N -ий Прихід, і він мені постійно про це говорить. Що цікаво, щоби мене притягнути на їхні зібрання, він майже щоразу розповідає про нові чуда, які стались під час їхніх зібрань.
Може це співпадіння, але різницюміж ним і Вами шукайте самі.
Микола, я маю Вас в чомусь переконати?
Вся історія підгорецьких, то історія кризи УГКЦ. А вони -скальпель в руках Божих.
І ще . Чому ви (спільнота опонентів) такі недобрі?
Я відповідь знаю.

додано через 4 хвилини 43 секунди:

Mykola пише:
Тобто ви вважаєте, що 5 років забігів у Підгірці, зробили Вас винятково духовною людиною?

Жінка поправила- шість.
Ihtis пише:
А вони -скальпель в руках Божих

Бог ніколи не є автором розколів, а тільки Диявол. Отже вони інструмент в руках диявола.

додано через 3 хвилини 29 секунд:

Ihtis пише:
Вся історія підгорецьких, то історія кризи УГКЦ

Якшо історія підгорецьких історія - кризив УГКЦ, то значить доки ці приблуди до нас не прибули ніякої кризи не було. з цього випливає, що або підгорецькі спровокували кризу, або криза - в їхніх головах. В першому видатку одже Церква цілком справедливо поступили вмдалиши цей послід з свого тіла. А в другому випадку - ні. Треба було підгорецьких відправити там де лікують кризи в голові - на Кульпарки.
Валентин пише:
Ось який вірш мені недавно принесли православні із МП (мовою оригіналу).

Cтихи о католиках.

Будь ты дважды хорош, будь ты трижды умен,

Милосерден как Тереза и тверд как Катон,

Молчалив точно схимник и чист словно майская роза,

Будь ты врач или пахарь, академик, герой,

Все равно ты чума, все равно геморрой,

Ты зловредный микроб, гвоздь в ботинке и в попе заноза.

Ненавижу твой взгляд, презираю твой смех,

До икоты, до дрожи, до колик.

Ты на этой земле хуже всех -

Ты же, падла, католик.

Я не сяду с тобой на соседний толчок,

А тем более с пивом за столик.

И руки не подам нипочем -

Ты же, падла, католик.

Ты ходил на нас, курва, в крестовый поход,

Заразил нас холерой либеральных свобод,

Ты растлил нашу молодежь собственным гнусным примером.

У тебя филиокве и экуменизм,

Нам не нужен твой интернационализм,

Ты почем продаешь православную русскую веру?

Был бы ты идиот, эпилептик, дебил,

Наркоман или там алкоголик,

Я бы понял тебя и простил -

Но ты, падла, католик!

Был бы ты кришнаит, мусульманин, буддист,

Иудей, сатанист иль стригольник,

Я сумел бы тебя пожалеть -

Но ты, падла, католик!

И твой Папа католик!

И твой мама католик!

И Святой Петр твой католик!

Цей вірш з відношенням деяких православних до католиків нагадує ваше відношення до владик Господніх. Не сприймаєте на дух. І слова майже ті ж.

додано через 3 хвилини 17 секунд:

Крайній... , це їх Господь покликав, лікувати УГКЦ. Не пересмикуйте.
І Вилікує! Будьте певні.

додано через 9 хвилин 50 секунд:

Відносно розколів не знаю, а Господь Ісус каже , що він прийшов :
-принести не мир , а меч;
-щоб відділити зерно від полови;
-щоб розділити овечок від козлів;
-щоб спасти грішника, окрім сина загибелі.

додано через 3 хвилини 3 секунди:

І наступне.
Крайній ..., не смійте називати сатану з великої букви!
Ihtis пише:
владик Господніх

???
То що за нова церква? Біблія нас вчить що Христос свою Церкву заснував на Петрі, я особисто вірю, що це Католицька Церква. В офіційних списках католицьких єпископів вони не числяться. Єпископами якої Церкви вони є?

додано через 3 хвилини 43 секунди:

Ihtis пише:
Крайній... , це їх Господь покликав, лікувати УГКЦ. Не пересмикуйте.
І Вилікує! Будьте певні.

По-перше, ви самі написали, що вони - хірурги. А хірург ріже, відрізає, розтинає, розколює. Тож ви самі вказали на них, як на розкольників. По-друге в Католицькій Церкві успішно розвернути свою діяльність міг, може чи буде могти тільки той хто має офіційний мамдат Церкви. А Божий мандат - діло сумнівне. І єговіти твердять, що вони мають Божий мандат.
Майте терпіння, списки оновляться в свій час і впевнений багатьох відомих посадовців там не буде, а нові імена можуть Вас здивувати.
А владики є єпископами Української Греко-католицької Церкви, як частини Вселенської, МІСТИЧНОГО ТІЛА ХРИСТА!
Ihtis пише:
Відносно розколів не знаю,

Як не занаєте про розколи і що таке розкол, то чому приймаєте сторону розкольників?

додано через 7 хвилин 51 секунду:

Ihtis пише:
А владики є єпископами Української Греко-католицької Церкви, як частини Вселенської, МІСТИЧНОГО ТІЛА ХРИСТА

Є покищо Синод УГКЦ, члени якого добрені Апостольським Престолом. І це є Синод на чолі з Блаженнішим Любомиром кардиналом Гузаром. І до поки Папа , блаженнішого Гузара не відкликав з цієї функції, він очолює УГКЦ. До цього Синоду ваші "владики" не належать. Тож вони не є єпископами УГКЦ.

В Католицькій Церкві законним, згідно з канонічним правом вважається тільки те що є офіційно написано. Підгорецьких "владик" там не має. Тож не тратьте сили доводячи, що підгорецькі "владики" належать до Католицької Церкви.

А буде воно чи не буде - ви що вважаєте себе пророком?

Поки не має, значить ні підгорецькі "владики" не є єпископами Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви.

Чому ви небачите такої простої, як двері правди, а займаєтесь якимісь викрутасами?
Я писав, що вони скальпель в Божих руках(інструмент). І прикро , що Вам Божий мандат під сумнівом. Ще раз нагадаю про Нікейський собор, де не вказали, що Дух святий і від Сина ісходить . Наклали анатему на будь які зміни і коли виявили, що таки сходить, то частина гордіїв в Церкві вкрала слово православний і каже -не сходить, а інші схизми в неї (МПЦ) добавляються , бо на них через Ісуса Дух Святий, як вони кажуть , не сходить.
Ось вам людська правда в Церкві.
Шукаймо Ісуса , а все інше-докладеться.
Ihtis пише:
Крайній ..., не смійте називати сатану з великої букви!

Доречі, Сатана, це - власне ім"я і тому пишеться з великої букви. А от стосовно мого написання слова "диявол" з великої букви, можна дискутувати. Але стосовно назви "Сатана" це правило української мови. Що особиста назва завжди пишеться з великої букви. Ви що не тільки канонічне право змінили, але і правила української мови?

додано через 1 хвилину 50 секунд:

Ihtis пише:
Наклали анатему на будь які зміни і коли виявили

Не пишіть дурниць, бо Нікейський Собор про ісходження Духа Святого взагалі нічого не писав.

додано через 1 хвилину 18 секунд:

Ihtis пише:
Шукаймо Ісуса , а все інше-докладеться

Добре пишете, але самі того не тримаєтесь. Як би ви шукали Ісуса, то і Його Церкву би знайшли.
А правда така , що в Двері Божі нічого нечистого не ввійде, як то масони, вбивці, "содомляни, богохульники і зневажники Пречистої Діви Марії. Гузар давно вже не в Церкві , а в її земних інституціях. А його" гвардія" лише на папері католики.
Проте Господь довготерпить і вони мають шанс ввійти до Божої світлиці. Покаявшись. Відносно посад-певно в емиритуру.
Та тут просто нема про що говорити!!!! -- таким примітивам, як Роббббі і Іхтіс (типові представники тупої маси, невдахи, невігласи або ж просто хворі люди) варто лише вбити в голову думку, що вони роблять щось великого, важливого. "Спасають Україну", наприклад, як вони чіпляються за ідею "як вош кожуха" і вже жодні розумні докази і аргументи просто ними не сприймаються. Підгорецькі якраз і розраховують на такі верстви населення, які можна купити, роздмухавши іскорку неповноцінності, яку вони відчувають на кожному кроці по відношенню до оточуючих, в полум"я пихатості і гордині, в жар вищості над іншими... Добре продуманий хід диявола, який діє через підгорецьких самосвятів. Тільки падкі на бажання зверхності над іншими, на бажання слави люди можуть за ними піти. Вони навіть не здатні подумати над тим, що коять... Одним словом, ЗОМБОВАНІ, або просто психічно неповносправні люди
Відносно диявола, то ми з Вами повідаємо в духовному плані. Хоча б в цьому випадку забудьте про каліграфію. Всерівно помиляємося в правописі.
Відносно Символу віри, то він таки прийнятий на Нікейському соборі(ніби в 325 р.).
Ihtis пише:
А правда така , що в Двері Божі нічого нечистого не ввійде, як то масони, вбивці, "содомляни, богохульники і зневажники Пречистої Діви Марії. Гузар давно вже не в Церкві , а в її земних інституціях. А його" гвардія" лише на папері католики.
Проте Господь довготерпить і вони мають шанс ввійти до Божої світлиці. Покаявшись. Відносно посад-певно в емиритуру.

Блаженніший, якщо згрішив, то най його судить Бог і Папа, які мають на це законну владу. А не люди, які навіть не знають, те що вчать діти на катехізації, маю на увазі те який собор становив догму про ісходження Святого Духа.

А тим більше до цього не мають права ті що до Католицької Церкви не належать, хоча і проголошуть себе єпископами Цієї Церкви.

додано через 1 хвилину 37 секунд:

Ihtis пише:
Відносно Символу віри, то він таки прийнятий на Нікейському соборі(ніби в 325 р.)

Про Духа Святого додав Собор у Царгороді. А Нікея про це мовчить.
Символом віри називається короткий і точний виклад усіх істин християнської віри. З-поміж кількох давніх ісповідань тепер загальноприйнятий текст Символу віри, схвалений на Нікейському (325) і Константинопільському (381) Вселенських Соборах, починається словом: «Вірую ...». Символ віри промовляється у прилюдних і приватних моліннях і співається або читається на літургії (з 5 в.). Виголошення Символу Віри з найвидатніших часів вимагається від охрещуваного; якщо ж христять немовлят (у католицьких і православних церквах), то Символ Віри читає за нього хрещений (хресний) батько. Як популярний молитовний текст «Вірую...» вмістив у «Азбуку» (1574) І. Федорович, а згодом у свій «Буквар». Т. Шевченко. Згадка у Символі віри про походження Святого Духа «від Отця» з додатком «і Сина» (Filioque, як це поширилось у західній церкві) знайшла найрізноманітнішу інтерпретацію у західних і східних християнських церквах і стала одним з пунктів їхнього розколу 1054. Українські полемічні твори 16 - 17 ст. присвячували цьому питанню особливу увагу. Православна Церква не признає додатку «і Сина». Українська католицька церква на Замойському Соборі 1720 узаконила цей додаток.

В православ’ї весь Символ віри складається з дванадцяти членів, і в кожному з них міститься особлива істина, або, як ще називають, догмати православної віри.

Символ віри читається так:

1-й член. Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого.

2-й. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося.

3-й. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком.

4-й. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований.

5-й. І воскрес на третій день, як було написано.

6-й. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця.

7-й. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.

8-й. І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків.

9-й. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву.

10-й. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів.

11-й. Чекаю воскресіння мертвих.

12-й. І життя будучого віку.

Амінь.

додано через 8 хвилин 41 секунду:

Так вони і Матінку Божу не визнають за Непорочно зачату і без чистилища обходяться.
Ну а Папа -це взагалі для них перешкода для християнської єдности. Так і Вам раджу стартувати не від букви, а від Духа.

додано через 7 хвилин 41 секунду:

Наступне.
Книжники питають Ісуса чи він син Давида, і Господь каже їм, як так , коли Давид , натхненний Духом Святим, каже:"сказав Господь Господеві моєму..." . А вони то вивчали Письмо до йоти, проте не мали Духа Святого необрізані серцем і твердошиї. Як і сьогодні.
Крайній з Краю пише:
Папа, які мають на це законну владу.

МAFIA - безсмертна!

ей "владики"!!!!
маю до ВАС питання по професії)))))))
молитву можна переспівувати? ну тіпа молитва є, і музика тож є?
Крайній з Краю, твій попередній тон краще підходив до ситуації. Невже ти не бачиш, шо то люди, які не сприймають аргументів.

Навіть, якиби сам Бог їм сказав шо вони секта, то вони свьоодно будут твердили шо вони католики.

ШО тине бачиш шо вони і Нікею і Царгород. Вони тебе і твоє канонічне право в ср. ці мали. Вони як наш Ґарант тримаються духа закону. Цікаво чи часами не нечистого духа.
А помойму цьму розділу уже давно пора у юмор