Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Томас пише:
що сайт Вашого міста переріс у всеукраїнський вимір та масштаб, фвктично це загальноукраїнський сайт, а по проблемі розколу УГКЦ це на всі 100. Ніхто більше в державі так кваліфіковано не висвітлює про РОЗКОЛ УГКЦ, навіть на відміну від офіційних сайтів УГКЦ

Так! Пірдупріждаю! Заберіт того варьята звідси, ато буде кров по стінах зуби по асфальту Нє, ну подивіцця шановне панство шо той ідьйото виписує:
Томас пише:
Ти може звуважив, що сайт Вашого міста

і далі:
Томас пише:
я з центру,

Ну чи не клоун, га? З якого ти центру, бідасю?
Я тут бо Золочів моє рідне місто. Родіна, йопт! Навіть якщо і розглядати ту вселенські проблеми, то хотілось би через призму Золочева. Ато виглядає на те шо позбирались невдахи і недоучки , яких можливо пігнали з спеціалізованих форумів за скудоуміє, і думають жи ту можна розмазавши гімінце по небесах заробити собі славу Нє вийдєт , панове! Ми(Золочів) горад хуч і нєбальшой но люди в нас не дураки і дуже добре вміють розрізнити хто єсть ху
Хочете серьозної дискусії на релігійні теми-повно є форумів, де збираюцця проффі у цій справі.
Ше раз прошу-кінчайте поливатись помиями і мірятись піськами.
Юний пане! Із Золочева до с. Підгірці, де міститься штаб розколу УГКЦ, новий Синод УГКЦ, а можливо і новий глава УГКЦ всього навсього 18 км. ТОму і Золочів - найперше - (патріотичний, національно свідомий) в особі таких як Альонка, Олег та інш. забив тривогу. Яку розвинули всі небайдужі в Україні.
Це Тобі Васілію - ДІАЛЕКТИКА. В школі треба було добре вчитись, кудись поступати, можливо і в УКУ, тоді б допетрав, при чому тут Золочів.
ВЧИСЯ ВАСИЛЮ, діалектики, " нармальним пацаном" тоді будеш, і на нікого НЕ ДОНОСИТИМЕШ, як "6". ПАНЯВ ???
Да, Васілій, запрошую тебе в Шервудський ліс. Ти не в брову, а прямо в око вцілив. Томас з такого центру, як я з Канарських островів.

До Томаса-Окея:
І хоч ти - двоіпостасний Томасе-Окею - видозмінюєшся, як хамелеон, та нас, недовчених, не проведеш. А те, що ти мене вже євнухом назвав – прогрес відчутний. Такого слова раніше не було в твоєму словниковому запасі усілякої бридоти. Тож прапор тобі в руки, еволюціонуй.

А в чому, Васілій, я з тобою погоджусь, що ми з церковної теми зійшли на особистості. А це насправді дорога в нікуди. А з Окея-Томаса я просто «лаха дер», цікаво було подивитись, як хлопець «кип’ятиться», усе бере за чисту монету. Не розуміє чоловік ні серйозного слова, ні дотепів. Тому на нього і не варто реагувати. Принаймні я не буду.

Щодо темки. Була одна хороша, хотів обговорити, коли нас запросили на сайт св. Миколая Чернецького. Думав, нехай народ трохи подивиться той сайт, а тоді поговоримо, а він узяв та й зник.

На першому плані зниклого сайту прославляли капеланів враз із капеланшами. Ось про них і хотів вести бесіду. Не склалося.

Запропонуй, Васілій, якусь тему, тільки не підгорецько-гузарівську, вже доста. Мо’ щось і вийде в нас путнє.

Тим часом роздобув книжку «Ісповідник віри між Сходом і Заходом». Річ доволі грунтовна, відчутна спроба всебічно осмислити постать Йосифа Сліпого. Можливо згодом і запропоную якесь питання продискутувати.

Удачі тобі, і не процвітає Золочів та плодоносять навколишні поля.
Robin пише:
Запропонуй, Васілій, якусь тему,

Та я там шось про тиатер хтів в народу спитати-так хіба один хтось і відповів. Тай то про Грішкавца.
Так шо ілюзій на цей счот не маю

додано через 3 хвилини 10 секунд:

Окей пише:
ДІАЛЕКТИКА.

Ти хоць би в гугля спитав шо то таке, перед тим як писати таке слово. Клоун
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Був на нічних чуваннях на честь Пресвятого Серця Ісусового(Перша п"ятниця місяця) в Підгірцях.
Спільнота молиться Єдиним Серцем в Дусі Святому. Це потрібно переживати.
А дискутувати можна лише з наверненою до Ісуса людиною, бо якщо за опонентом стоїть дух смерті, який маскується під світлого чи релігійного- то марна справа.
Оповідь львівського християнина( колишнього прихильника східних єдиноборств разом з їх "духовністю"-навернувся після реколекцій у підгорецьких):
" Мій знайомий є студент УКУ. Зайшла розмова про магію, морновірства, що є порушенням Першої заповіді , тяжким гріхом . Я кажу йому:
-Гузар займається магією за допомогою маятника.
Знайомий з дитинною довірою:
-Так , але ж маятник СРІБНИЙ !"

Можно було б посміятися , якщо не йшлося б про сметрельну загрозу для безсмертної душі. І це "науки патріотів"під егідою гузарів.
Пане Окей , перестаньте зводити малих. І над ними чуває Господь.
Покайтеся!
Проте я спокійний , бо Церква Є і Церква Нездоланна . Я її бачив на чуваннях і бачу. Як розвиватимуться події-не знаю. Знаю що Господь вже переміг і ці єресі апостатів і тільки чекає їх покаяння і направи.
А запорука цього- Його Обітниці і молитви вірних Єдиним Серцем в Дусі Святому( як вчора в Підгірцях з восьмої вечора до пів п"ятої ранку)!
МИР ВАМ , ВІРНІ ХРИСТОВІ!

додано через 5 хвилин 42 секунди:

Слава Ісусу Христу!
Дорогий Владико,
учаснику Синоду в днях 2-9.9.2008р. в Брюховичах на Україні.
Ситуація в нашій УГКЦ є загострена, а напруження викликають неадекватні, скандальні акції (напр., Стрий і ложні інформації владики Т. Сеньківа про те, що на нього фізично напали три єпископи. Це поширили через мас-медіа до світу).
Причиною, чому був встановлений тимчасовий Синод є те, що Л. Гузар відкрито проповідує єресі! Цей новий Синод оприлюднив його автоматичне виключення з Церкви за апостазію згідно Гал. 1,8-9. Єпископів в Україні (17) закликали відділитись від єресей, однак, всі вирішили залишитись в єдності з єретиком, тому новий Синод оприлюднив, що вони відкрито зреклися Господа нашого Ісуса Христа і Його Євангелія, а вибрали єретика і апостата. Цим вони самі виключили себе з Містичного Тіла Христового – Церкви. Те, що вони залишаються у видимій структурі, нічого не міняє на факті – духовній реальності, що цілий Синод (17 єпископів) попав до апостазії, під анатему!
Повідомляємо Вам:
що в днях 1-3.9.2008р. відбувся новий правовірний Синод.
Пропонуємо Синоду, до якого входять 49 єпископів, з яких 18 апостатів:
1. Відкликати Л. Гузара на емеритуру
2. 17-ти єпископам з України прилюдно відкликати єдність з єресями Л. Гузара
3. З відповідальністю вирішити проблематику двох Синодів і загальну кризу віри в Церкві
4. Ситуація не вирішиться, якщо Ви не дасте можливості Папі вирішити цю ситуацію особисто. Ми готові вести діалог.
5. В п’ятницю 5.9.2008р. о 17-18 год. прийдуть наші представники-єпископи, щоб вести з Вами діалог.
Молимося за Вас і також просимо Ваших молитов.

+ Теодозій
заступник Глави УГКЦ

+ Маркіан
секретар Синоду
Підгірці, 4.9.2008р.
Слава Ісусу Христу, Ihtisе!

Дякую за інформування про те, що відбувається у Підгір’ях. Якщо ви насправді вшановуєте Пресвяте Серце Ісуса, значить – ви на правильному шляху. Тоді мої симпатії все більше схиляються на вашу користь.

Щоб було зрозуміліше іншим учасникам форуму, поясню, що культ Пресвятого Серця Христового – це такий духовний аналізатор, як у хімії лакмусовий папірець, яким достовірно можна визначити, який насправді розчин знаходиться у тій чи іншій колбі. Цей культ запровадив сам Ісус шляхом спілкування з християнами-містиками, тобто подав саму ідею, а вже люди навколо цієї ідеї створили, так би мовити, молитовне обрамлення. І саме тому вшанування Пресвятого Серця Христового є тестом на християнську щирість і правдивість.

Водночас треба наголосити, що Свята Літургія була, є і завжди буде на першому місці. Участь християн в культі прославлення любові Серця Христового не обов’язкова, але бажана, зокрема для тих, хто хоче в особливий спосіб виявити свою любов до нашого Спасителя.

Стосовно Гузара, що він ворожить маятником. Думаю, все ж таки, це чиїсь вигадки. Гузар не настільки примітивний, аби займатися подібними дурницями. Він робить речі значно нищівніші для УГКЦ, на тлі яких чарування з маятником виглядають як дитяча забавка. Це моя думка.

Дякую за публікацію листа-звернення до Синоду УГКЦ.
Це те, про що я говорив від початку, в який спосіб вирішити цю кризу. Ще раз повторюся:

1. Спровадити Гузара на пенсію (так звану емеритуру). Чоловік вже тяжко напрацювався, кукілю насіяв доста, нехай спочиває і готується до звіту перед Господом.

2. Звернутися до Святішого Отця, аби Римський Архиєрей на певний період делегував своїх представників в УГКЦ, поки не відбудеться ґрунтовна перевірка, аналіз і висновки щодо всього лже-вчення Гузара і його поплічників.

3. Для перевірки створити спеціальну комісію, до складу якої ввести представників обох Синодів УГКЦ.

4. Після завершення перевірки скликати об’єднавчий Синод УГКЦ, обрати нового Главу УГКЦ і опублікувати висновки перевірки.

5. Провести у Церкві внутрішню люстрацію духовенства, особливо єпископату, на предмет їх співпраці з антикатолицькими закордонними рухами і російськими спецслужбами.

6. Чітко задекларувати світоглядну доктрину Церкви і методику душпастирства, тобто той інструментарій, за допомогою якого УГКЦ має намір виконувати функцію, яку їй доручив наш Спаситель.

P.S. Обов’язково докладно вивчити і дати оцінку (з католицьких позицій) так званій східній доктрині Гузара, завдання якої – нівелювати богословську і обрядову автентичність УГКЦ та провести антикатолицьку ревізію спадщини Йосифа Сліпого, Андрея Шептицького і попередніх очільників УГКЦ.

P.P.S. Ihtisе, а ти, скажемо прямо, таки герой нашого часу – відбути церкві з 20.00 до 4.30!!!
Я такого не потрафлю при всій моїй щирій любові до Господа Бога.

додано через 1 годину 28 хвилин 55 секунд:

Знаєш Ihtisе, ще раз перечитав лист-звернення, який ти виклав, і вже навіть не знаю, що думати. Спочатку підгорецькі події я трактував як звичайнісіньку чергову церковну авантюру. А «підписався» я на боці Підгірець лише тому, що Сеньків вчудив річ, неприпустиму за будь-яких розкладів і обставин – у вирішення церковного конфлікту долучив працівників МВД. Після такого вчинку його місце – поза Церквою. І це навіть обговоренню не підлягає.

Тепер, ще раз прочитавши лист, почав здогадуватися, де саме і за яких обставин могли відбутися єпископські свячення підгорецького духовенства. Якщо вони відбулися так, як думаю, тоді їхні свячення нема підстав називати самосвяченнями. Не знаю, як саме Апостольська Столиця «розрулить» ці свячення, але вони, схоже на те, таки мають єпископську спадкоємність. А це значить, що до твоїх духовних наставників можна звертатися: «Владико». І крамоли в цьому не буде.

Іще одне.
Одна побожна наша парафіянка якось подарувала мені «Богородичний катехизм». Ще довоєнний. Вона хотіла, щоб Церква його видала і навіть ходила по якихось видавництвах. Та її «відфутболили» разом з катехизмом. Тоді вона дала катехизм мені, щоб я допоміг у виданні. Книжечка невеличка.

Наскільки я знаю, без благословення єпископа релігійних книг видавати не можна, тож я вирішив не займатися «саміздатом». Звернувся до канцелярії нашого єпископа, звідки отримав відповідь, що цей катехизм є застарілим, тобто Церкві непотрібним.

Ця жіночка вже померла, а її катехизм так і лежить у мене.

Я напевно його відсканую, може трошки підправлю деякі застарі слова, явні галицизми, і викладу вам на ФТП. Нехай ваші владики подивляться. Якщо річ варта уваги – опрацюйте її в богословському і мовному контексті, і використовуйте, якщо ні – викиньте у смітник.
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Дякую Robine.
Robin пише:
P.P.S. Ihtisе, а ти, скажемо прямо, таки герой нашого часу – відбути церкві з 20.00 до 4.30!!!

Я такого не потрафлю при всій моїй щирій любові до Господа Бога.

ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ ТІЛЬКИ І ЛИШЕ ІСУС! ЗАВЖДИ! АЛИЛУЯ!
Я не хотів писати , та це мене переповнює. Вчора повертався з об"єкту у Львові і прибув до Підгорець десь по дев"ятій вечора. Врахуйте що останнім часом хронічно не досипаю(обоє дітей поступили у ВУЗи,"інсталяційні жнива"...). Буває по дорозі зупиняюся передрімати хвилин на 15, бо асвальт тікає з-під коліс. Тобто , наголошую, я в такому стані не витримаю ночі "на ногах". Для непрактикуючих християн дам підтвердження Robinового: на першому місці і найголовніше це Божественна літургія , яку рівноцінно не можна замінити любими набожествами. Зміст прослави Серця Христового в нічних чуваннях( бдении) , основою яких є Служба Божа в обрамлені набожеств і молитовних практик. Обов"язкове-це таємниця Сповіді і Причастя Тіла і Крові Господа Ісуса.
Хотів посповідатися , прославити Бога Службою, прийняти Причастя і десь в годині другій їхати до Бродів(бо і завтра щоденна "стара пісня"-потрібно відпочити).
Кожне із набожеств Владика Самуїл обрамляє і вплітає пісенні практики як традиційні грекокатолицькі пісні, так і інші християнські.

Десь о першій владика запропонував:"А тепер заспіваймо нову пісню(не в розумінні незнайому , а нову пісню з одного Слова "Єгошуа" і з участю і в присутності Духа Святого). Це пісня коли ти кличеш Бога на мелодію, котру вкаже Дух Святий(розумію, це важко пояснити , а ще важче описати). Уявіть десь 250 чоловік в храмі співають пісню з одного слова, кличуть Бога Ісуса, мала би бути як мінімум неспівзвучність, бо мелодія в кожного своя. Та ні, наростає хвиля Єдиного різномаїття. Дух Святий наповнює кожного(мої відчуття почалися з легенького поколювання в голові , коли фізичне відчуття Божої Присутності огортає тебе). Людина плаче від розуміння , що ЦЮ Ласку і Велич я безконечно ображав гріхами. Але цей нестримний радісний плач піднімає тебе. Зростає непереборне бажання більше не грішити і служити Панові Ісусу. Готовність жертвуватися і терпіти за Нього. Ти піднімаєшся . І так вся церква в різномаїтті , але в гармонії СПІВАЄ НОВУ ПІСНЮ ПРОСЛАВИ БОГА. Проходить хвилин 15 і ти наповнений Духом Святим Не можеш не співати і Славити Бога.
Саме тому я не спав . Хоча десь о 4-й сильно вже втомився . Та ще посповідався і Причастився.

А владики не дрімали ні до мого приїзду, ні після. Владика Патрік вів Божественну літургію. І це , як все інше, потрібно прожити, бо описом спотворюється.
Стосовно гадання Гузара маятником, то все б нічого, бо що мале , що старе- одинаково. Та за цим стоять духовні дії відпаду від Ісуса, і це страшно , коли керівник такий( тому і друкував я в минулому пості реакцію "навченого" семінариста).
Думаємо для доброї справи (передрук Богонатхненного молитовника) знайдемося. І повірте -до владик підгорецьких -це за адресою.
МИР ВАМ!
Ihtis пише:
Хоча десь о 4-й сильно вже втомився.

Я думаю, цілий день за кермом, в кабіні спека, і ще б о 4-й ранку не втомитися.
Питання в іншому:

"А тепер заспіваймо нову пісню (не в розумінні незнайому, а нову пісню з одного Слова "Єгошуа" і з участю і в присутності Духа Святого).

Що це за "Єгошуа"? По-іншому ніяк співати не вдається? І оте наповнення Святим Духом теж трохи бентежить, такі історії вже знані. Як і масовий гіпноз, що їх супроводжував.

Отож, Ihtisе, ти часто буваєш у Підгір’ях, напиши, будь-ласка, розпорядок Богослужінь. Якось при нагоді заїду, подивлюся сам, що це за Літургія. А особливо - що за контингент бере в ній участь. Тим паче, що гіпноз на мене цілком не діє.
Мене цікавить денний розпорядок, вночі не поїду. Я лінивий.

Іще. Не забувавй інформувати, чим завершилася зустріч підгорецьких єпископів з єпископатом Синоду. Цікаво знати, і мабуть не мені одному.
І тобі миру й злагоди і вдалих вихідних!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Ісус - це зменшена форма імені Єгошуа, що означає в перекладі з єврейської „Ягве є спасіння”, „Бог-спаситель”.
Розклад Богослужінь в храмі бл. свмч. Миколая Чарнецького і 24-х мучеників с. Підгірці:
-щоденно, окрім неділі і свят-9-00-Божественна літургія
20-00- "Свята година"
-понеділок 20-00- Божественна літургія
-неділі і в дні святочні 11-15-Божественна літургія.
Реколекції(християнські науки)- за розкладом два-три дні в тиждень.
Розмови про наболіле, проблеми- з владиками завжди за винятком часу Богослужінь .
За гіпноз -"ха-ха "-3 рази. Пізнаєш і сміятимешся не менше.
Приїжджі є християнами різних парафій(вважаю їх кращою частиною Церкви воюючої. Вірні, не байдужі і не пасивні. Також місцеві. Є невелика частинка цікавих(хто ці владики? І за що стільки мови? Їм можуть не подобатися "американізми" в прославі Бога, те як викладаються науки. На що я відповів родичці жінки: "Ти шукаєш Ісуса? Він тут! Шукаєш традиції-їдь на етнофестиваль!")
Дасть Бог сьогодні заїду в Підгірці, скажу про молитовник і попрошу новин про Синод.
Богородичний катехизм нам потрібен обов"язково. Маємо посвячених Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії, братство Параманної Матінки Божої, Марійські дружини, братство Матінки Божої Неустанної помочі. І це тільки в нас на парафії.
Хай ГОСПОДЬ благословить Тебе,Robine, і всіх , хто шукає ІСУСА і МАРІЮ!

додано через 3 хвилини 55 секунд:

Приклад "американізму":
"Ісус, Марія і я
Це все моя сім"я
Співаю знову і знов-
ІСУС моя любов",-повторюється за бажанням .
Ihtis пише:
-Гузар займається магією за допомогою маятника.

іхтісе! та будьте розсудливі! нашо то йому здалося? він що мала дитина без забавки? він же розумна людина то тільки ваші "владики" роблять його дурним а ви вірите!
Robin пише:
у вирішення церковного конфлікту долучив працівників МВД

це коли до вас приперлись люди без запршення і поперндшьої звістки про свій прихід і які не планують забиратись геть то що ж ви робитимете?
скажете раз _ другий забратися геть а як вони не слухають то шо тоді?
іти навкулачки?
Robin пише:
Після такого вчинку його місце – поза Церквою. І це навіть обговоренню не підлягає.

перепрошую це яка заповідь? або якшо іти по Біблії то яка цитата?
Ihtis пише:
. Уявіть десь 250 чоловік в храмі співають пісню з одного слова, кличуть Бога Ісуса, мала би бути як мінімум неспівзвучність, бо мелодія в кожного своя. Та ні, наростає хвиля Єдиного різномаїття. Дух Святий наповнює кожного

о АЛІЛУЯ! я була на практиках католиків харизматів (2 Робін:то не там де гіпноз) в них чуть по іншому що мене ВЕЛЬМИ радує
Ihtis пише:
І повірте -до владик підгорецьких -це за адресою.
незнаю чи "Богородичний катехизм" про який говорив Робін то щось добре але ця фраза круто звучить)
Robin пише:
тобто Церкві непотрібним.
всьо шо таке є то несіть до Підгірців. там місце для "всякого" знайдеться)
ну і накінець. Валентине Окею Томасе: респект.
Навіть для неодсвідчених видно, ЩО ЦЕ СЕКТА, де практикується гіпноз , масовий психоз та обалванення фанатично налаштованих людей. ЧОГО ЛЮДИ ТАКІ НЕРОЗВАЖЛИВІ. Шукають дармового. Їх небагато. 250, як кажу Іхтіс - це циеічна брехня, як все. що він них виходить. Місцеві кажуть, що в цих нічних акціях приймають участь до 50-и людей. Постійних крикунів, яким хоч плюй в очі - казатимуть, щол дощ падає. Цн змучені, зазомбовані люди, із затуманеною психікою. Їм заборонено дивитись телевізор, читати інші, окрім одного напрямку, книжки, вони мусять носити хустки (як паранджі), в руці мають постійно мати чотки ( вербичку), навіть коли в туалеті роблять природні справи, мусять молитися із закритими очима, піднятими руками догори, викликувати ДУХІВ, наглядач дає покути у виді сотень поклонів, в розмові із ними червоною лінією проходить тема кінця світу, що спасуться одиниці, що в керівництві церкви засів диявол, а їхні" єпископи" - ПРОРОКИ ОСТАННІХ ДНІВ, крилаті їх фрази " Прости їх Господи, бо не знають , що роблять", " О Ісусе", " червоний дракон", їх наказано раз на тиждень сповідатися і кожден день причащатися, з 20 до 21 годю на колінах молитися і бити поклони іще є ряд, ЯК КАЖУТЬ МІСЦЕВІ МЕШКАНЦІ С. ПІДГІРЦІ ритуалів. Їм вдовблюють, що нічого не треба боятися, добре вмерти за підгорецьких, тоді матимуть царство Боже вічно, а відхід від підгірців рівнозначний смерті, що не треба лікуватися в лікарів, а можна зцілитися лише одним промовлянням тисячі разів слова "Ісус", вилікуватися, коли будуть пити освячену " єпископами" воду, мазати хворі місця освяченими ними оліями, вимагається БОРОТИСЯ ІЗ "СВІТОМ", тобто із всіми, хто не з ними, а ще не можна їм нічого їсти окрім хліба та води - в суботу, середу та пятницю, першу ніч кожної пятниці що місяця мають бути разом на масовому психозів -нічних чуванням іще багато-багато ритуалів, які не мають нічого спільного із УГКЦ. А особливе значення вони надають наукам, де треба прилюдно відрікатися від диявола, правлячих єписклопів і глави УГКЦ і коритися новим ПРОРОКАМ, які дозволили кожному з них БЛАГОСЛОВЛЯТИ ЛЮДЕЙ. " Я Вас благослдовляю ь" - теж крилата фраза цих фанатиків, яка дає змогу і їм побути трішки в якості ПРОРОКІВ. Одним словом це ТОТАЛІТАРНА СЕКТА агресивного штибу, яка добре кимось фінансується, підтримується, що працює на розвал і розкол УГКЦ і католицького світу взагалі.

додано через 3 хвилини 17 секунд:

вибачте за помилки з тексті " вервичка", а не "вербичка", " Я Вас благословляю " і т. п.

додано через 4 хвилини:

це вимучені голодом, годинами щоденних молитов та заклинань, психозом люди, а пророки - повні сил, бадьорості, свіжості, "приїдьте і погляньте - кажуть мешканці цього славного села, більше ви ніколи на ті зібрання не підете"

додано через 1 годину 15 хвилин 58 секунд:

А тим, часом лже-єпископам дали" по пиці", вони цне самі визнали сьогодні
"Синоду єпископів
Під проводом кард. Л. Гузара
В Брюховичах (2-9.9.2008р.)

Преосвященні Владики,
згідно повідомлення, яке ми попередньо Вам передали, ми (Владика Теодозій Івашків, Владика Маркіян В. Гітюк, ЧСВВ) прибули 5.9.2008 в 17.30 год. на зустріч з Вами в Брюховичах. Як тільки ми вийшли з автомобіля, відразу ж нас фотографували та знімали на камеру. Біля брами була охорона в уніформі та цивільному одязі. Сестра монахиня нам повідомила, що жоден з 49 владик не має часу з нами розмовляти. Коли ми хотіли хоча би передати листа секретареві Синоду, владиці Б. Дзюраху, сестра нам відповіла, що він не має часу взяти листа, а навіть і вона не може листа прийняти. Тому посилаємо Вам цього листа поштою і через інтернет.
Надіємося, що вже ніхто з Вас не буде стверджувати, що ми скриваємося, уникаємо діалогу, і що не хочемо конструктивно вирішувати дану ситуацію в УГКЦ.
Однак, головною причиною, чому не можна вирішити ситуацію є особа кард. Л. Гузара.
Тому першочерговим завданням цього Вашого Синоду мусить бути відкликання кард. Л. Гузара з функції Глави УГКЦ.
Якщо цей крок зробите, то тоді наступним кроком для вирішення ситуації буде те, щоб звернутися до Святішого Отця, бо тільки він є компетентним вирішити питання обидвох Синодів для добра і єдності нашої Церкви. Дозвольте Святішому Отцю вислухати обидві сторони.
Мусимо Вам пригадати, що 9.9.2008р. закінчується Ваш Синод, і якщо до цього часу явно не дистанціюєтесь від єресей кард. Л. Гузара і єдності з ним, тоді перед Богом і Церквою ВИ ТАКОЖ Є В АПОСТАЗІЇ ЗГІДНО Гал. 1,8-9.
В такому випадку ми будемо зобов’язані про цю Вашу апостазію інформувати цілу Церкву.
Члени постійного Синоду + Ілля, + Методій, + Самуїл

Копії: Бенедикт ХVІ, папа; кардиналам, єпископам і вірним Католицької Церкви

Нас чекають вже нові прокляття та анафеми вже на всіх 49 -єпископів - учасників синоду УГКЦ, Підгорецький дурдом продовжується... слідкуймо і будьмо на нашому Форумі !

додано через 3 хвилини 20 секунд:

Заклик єпископам УГКЦ, учасникам синоду під проводом
кард. Л. Гузара в Брюховичах (2-9.9.2008р.)
Преосвященні Владики,
«там де є правовірний єпископ, там є Церква», ТОМУ НАЙОСНОВНІШИМ ПИТАННЯМ В ЖИТТІ ЦЕРКВИ І СПАСІННІ ВІРНИХ Є ТЕ, ЧИ ЄПИСКОП Є ПРАВОВІРНИМ, ЧИ ВІН – ЄРЕТИК. З історії і традиції Церкви знаємо, що Святі Отці пильно чували над правовірністю, тому що від неї залежить спасіння людини.
Прикладом цього є боротьба з аріанізмом (ставлення під сумнів Божества Христового). Більшість східних єпископів тоді відпала від католицької та апостольської віри. ЧЕРЕЗ ФАЛЬШИВИЙ ПОСЛУХ СТЯГНУЛИ ЗА СОБОЮ І БОЖИЙ ЛЮД ДО АПОСТАЗІЇ. Ця духовна апостазія, так само як і сьогодні, ховалася за неточними теологічними формулюваннями. Проти цього духа і проти більшості апостатичних єпископів протиставилася лише маленька групка правовірних єпископів (св. Атаназій, св. Василій Великий). Апостатичний синод зловживав державним апаратом для боротьби проти правовірних, а часто застосовувалося і фізичне насилля. Апостати називали правовірних єпископів бунтарями, розкольниками, непослушними і самозванцями. Боротьба за правовірність була дуже болюча і довга.
А) Єпископам з діаспори:
Найважливіше завдання, що стосується кожного з вас особисто – це відкликання з функції Глави УГКЦ апостата кард. Л. Гузара за його явне єретичне вчення і нерозкаяність.
Це є найголовніше для спасіння вірних. Можливо в порівнянні з римо-католицькими єпископами єресі кард. Л. Гузара Вам виглядають не такими вже великими.
Це однак свідчить про те, якою є криза віри в цілій Католицький Церкві. Саме тут хочемо Вам пояснити, що те, що робимо не є ані непослухом, ані бунтом, ані розколом, ані сектою, але любов’ю до Христа і Церкви. Боронити правовірність в даній ситуації на інший спосіб було б безрезультатним! Ви добре знаєте, що мовчання Папи на такі радикальні кроки, які ми робимо, є його тихою згодою.
Просимо Вас іменем розп’ятого Христа та іменем кривавлячої Церкви – простих вірних, які хочуть бути спасенними, щоб Ви нам помогли у відродженні нашої Церкви. Це матиме позитивний вплив і на цілу Католицьку Церкву.
Якщо однак будете прикривати єресі кард. Л. Гузара і його самого, то тоді і на Вас прийде Боже прокляття і вилучення з Містичного Тіла Христового згідно Гал. 1,8-9.
Б) Єпископам Києво-Галицької Митрополії:
Дорогі брати, з великим болем над станом в якому знаходитесь (втрата спасіння через єдність з єресями кард. Л. Гузара) щиро Вас закликаємо відділитися від єресей і відкликати кард. Л. Гузара з функції Глави УГКЦ. Ваші дуже нечесні кроки, які сьогодні робите проти нас (очорнювання в мас-медіа, ложні проголошення, зловживання державної влади – міліції, СБУ, ненависть і злобу) Вам прощаємо! Ми готові про все забути і співпрацювати з Вами для відродження Церкви. Однак при одній умові: мусите навернутися до Христа і прийняти Його Духа та Його Євангеліє.
Мусимо нагадати Вам те, що коли будете воювати проти нас, які захищаємо основи Христового вчення і якщо будете надалі залишатися в єдності з кард. Л. Гузаром і його єресями, то цим воюєте проти Христа, проти свого спасіння і проти Церкви!
У Христі
+ Теодозій
заступник Глави УГКЦ
+ Маркіян, ЧСВВ
секретар Синоду УГКЦ

Члени постійного Синоду УГКЦ
+ Методій, ЧСВВ
+ Самуїл
+ Ілля, ЧСВВ
Копії:
- Папа Бенедикт XVI
- Кардиналам, єпископам і вірним Католицької Церкви Підгірці, 5.09.2008р.

Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660 www.community.org.ua"
ОСЬ ТАК - НЕ БАГАТО І НЕ МАЛО !

додано через 6 хвилин 10 секунд:

А ЯК ВАМ ВИСЛІВ - МОВЧАННЯ ПАПИ Є ЙОГО ТИХА ЗГОДА НА ТЕ, ЩО МИ РОБИМО В ПІДГІРЦЯХ."
Чекаю на нашому Форумі заяви ПАПСЬКОГО НУНЦІЯ В УКРАЇНІ З ЦЬОГО ПРИВОДУ
або такі перли ( як ВАМ ? )"Якщо однак будете прикривати єресі кард. Л. Гузара і його самого, то тоді і на Вас прийде Боже прокляття і вилучення з Містичного Тіла Христового згідно Гал. 1,8-9" , тобто ПІРГОРЕЦЬКІ ВСІХ ВАС ...
Прошу надати на форум і офіційну думку УГКЦ, Не спіть єпископи в Брюховичах, а читайте " Золочів-Плюс".
ЧЕКАЄМО І ВАС НА НАШОМУ ФОРУМІ !

додано через 5 хвилин 8 секунд:

І просьба до НУНЦІЯ - Чи не можете повідомити про таку нечувану АНТИПАПСЬКУ АХІНЕЮ та ПОВЕДІНКУ ПІДГОРЕЦЬКИХ розкольників свого патрона. А то може дійсно мовчазна згода? ГА ?
Може і ви хочете ще одну кістку в Україні кинути, як і ДРУГІ стинні вороженьки НЕ МОВЧІТЬ, скажіть, ми чекаємо з нетерпінням
Окей, ви особисто було в костелі в Підгірцях на службах чи чуваннях, чи ваші висновки базуються на відомостях агенства ОБС ?
Окей пише:
Чекаю на нашому Форумі заяви ПАПСЬКОГО НУНЦІЯ В УКРАЇНІ

Тіхо шіфєром шурша
Єдіт криша нєспєша
Слава Ісусу Христу, Ihtisе!

Ihtis пише:
Ісус - це зменшена форма імені Єгошуа, що означає в перекладі з єврейської „Ягве є спасіння”, „Бог-спаситель”.

Та це я розумію. Питання в іншому: чому б не співати «Ісусе», як прийнято?

Тим не менше, дякую за надану інформацію. Якось заїду, подивлюся, що там у вас – гіпноз чи психоз.

Чому так говорю, бо є у мене добрий знайомий, п’ятидесятник. Кілька разів на його запрошення ходив на їхні збори. Там також бачив, як вони закликали Святого Духа, і бачив, як самі себе вводили в істеричний транс, ридали. Я так і не збагнув, у чому суть їхніх зібрань.
Ну, зійшлися, почитали Святе Письмо, проповідник щось там їм порозповідав (міг би й цікавіше це зробити), закликали Святого Духа, поплакали, розійшлися.
А мій знайомий по життю цілком нормальний чоловік, що він там робить? Не доганяю. Каже, що подобається туди ходити. Вільному – воля.

Про американізми.

Ihtis пише:
"Ісус, Марія і я
Це все моя сім"я
Співаю знову і знов-
ІСУС моя любов",-повторюється за бажанням

А до чого тут «американізми»? Нормальні слова прослави Ісуса і Марії. Пропоную ще один різновид «американізму»:

Ісус, Марія, ти і я – усі разом – одна сім’я.

Співайте собі на здоров’я, і Богові – на славу.

Та я про інше хотів сказати. Такі й подібні «американізми» походять з давніх-давен, коли ще Америку не відкрили. Це – короткі або стрілисті молитви, які застосовували давні ченці, коли доводилося довго подорожувати пішки. Щоб час не гаяти надарма, вони дорогою молилися, узгоджуючи своє дихання зі словами молитви в одному ритмі. Звідти й походять короткі молитовні формули.

Найкоротша з них – Господи помилуй!

Цю молитву я називаю двотактною (ще є 4-, 6- і 8-ми тактні), бо її можна відмовляти на два кроки:

Господи, помилуй!
1-й крок – Господи
2-й крок – помилуй!

І далі знову:
1-й крок – Господи
2-й крок – помилуй!

Приклад чотиритактної молитви:

Господи, Ісусе Христе, Сину божий, помилуй нас!
1-й крок – Господи,
2-й крок – Ісусе Христе,
3-й крок – Сину Божий,
4-й крок – помилуй нас!

Шеститактну молитовну формулу щось не можу пригадати, потрібно в книжках попорпатися.
Мені ж найбільше подобаються 4-тактна і 8-тактна формули:

Серце Христове, безмежжя Любові, провини людства прости!
1-й крок – Серце
2-й крок – Христове
3-й крок – безмежжя
4-й крок – Любові
5-й крок – провини
6-й крок – людства
7-й крок – прости.
8-й крок – глибокий вдих
І знову від початку.

Катехизм пересканував, але книжка стара, місцями затерта і засмальцьована від рук, тому в багатьох фрагментах (майже третина) замість речень – суцільна абракадабра, неможливо прочитати. Перебираю вручну. Як тільки завершу – викладу. Сьогодні ввечері, або завтра ввечері.

Іще. Оскільки ви плекаєте культ Серця Ісусового, покажу вам доволі таки цікаву молитву «Отче наш» до Серця Христового. Перебирав вчора свою так би мовити релігійну бібліотечку (всякі книжечки, що біля церкви продають) і випадково її знайшов. Але цю молитву, як на мій погляд, потрібно проказувати на два голоси, або один ведучий, а решта людей відповідають. Врешті, побачите молитву, самі зрозумієте.

додано через 8 хвилин 26 секунд:

Ха-ха-ха, Васілій, Васілій, тебе, брате, можна до рани прикладати. Чесне слово. Будеш ти в Раю однозначно, хоч ти і атеїст. Поки що. Ісус про тебе подбає. Йому з тобою буде дуже весело, і нам також.
А що Йому робити цілу вічність із рафінованими церковними занудами?

додано через 26 хвилин 32 секунди:

Мало не забув, Ihtisе. Викладаю кілька Інтернет-адрес, де йде мова про Євхаристійне чудо в Ланціано, про плащаницю та інше. При нагоді переглянь. Модерністи такого не запропонують, факт.
Ну, ви тут розважайтеся, а я пішов тежко працювати.

www.katolik.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=5190

http://bell-student.livejournal.com/14802.html

www.therealpresence.org/eucharst/mir/russian_pdf/italie_ruA4_1_lanciano_part_1.pdf -

www.therealpresence.org/eucharst/mir/russian_pdf/Autres_ru-A4_3_santarem_portugal_part_1.pdf -

bell-student.livejournal.com/14802.html

www.palomniksofia.ru/s-plaschanica

www.krinica.org/forum/showpost.php?p=7426&postcount=32

додано через 29 хвилин 46 секунд:

Ну ж клявся сам собі не втягуватися у дискусії, а сил нема терпіти. Прочитаймо ще раз цю, м’яко кажучи, заяву:

Окей пише:
І просьба до НУНЦІЯ - Чи не можете повідомити про таку нечувану АНТИПАПСЬКУ АХІНЕЮ та ПОВЕДІНКУ ПІДГОРЕЦЬКИХ розкольників свого патрона. А то може дійсно мовчазна згода? ГА ?
Може і ви хочете ще одну кістку в Україні кинути, як і ДРУГІ стинні вороженьки НЕ МОВЧІТЬ, скажіть, ми чекаємо з нетерпінням

Нунцій, га? Ви що по Україні кості розкидаєте? Га? Шо то за ігрища в молчаніє? Га? Ану на форум, і то вже. А не то, ми мікрахвон доставимо в століцу. Тут не паймьом нічо, едрьона вош, із ахінеямі – де папська, де не папська. Ждьом з пріветом, как соловей лета.

Навіть не знаю, чи для діагнозу є місце. Одним словом, КУКУ, воно і є КУКУ. І весь тут сказ.
Іду таки до праці.
Robine, коли в Твоїй присутності хтось співав пів години "Ісусе, Ісусе..."? І чому не Єгошуа, коли це Ім"я Боже, прикликати яке вже співпраця з Духом Святим? В Імені цьому спасіння і життя вічне.
Пишу слово "американізми" відносно пісні " Ісус, Марія і я...", бо , повторюся , це реакція жінчиної родички на цю пісню. Ти ж пишеш , що це нормальна пісня прослави(згідний). Бачиш, пісня нормальна , а висновок жінчиної родички-"американізми".
Так і Ти почувши від мене про службу і час прослави(Перша п"ятниця місяця) вирішив
Robin пише:
Якось заїду, подивлюся, що там у вас – гіпноз чи психоз.
Що такий Твій висновок винуватий я, бо мова моя "щербата" і виклад думки мабуть недолугий. Вибач.

додано через 12 хвилин 15 секунд:

Дякую , Окей , за два листи від владик на синод. Владика Маркіян розказав мені про них, Ви- всім на форумі.
Robine, владика Маркіян відносно Марійського катехизму сказав, що перегляне передрук, бо в них немає інтернету і потрібно їхати в місто.
За християнську інформацію на вказаних інтернет-адресах дякую.
Ihtise, як обіцяв, лінк внизу:

Download knygy.rar

або

http://rapidshare.com/files/143144200/Knygy.rar.html

Використовуйте, як вважаєте за потрібне.
Robine, я не знаю англійської.
Емануїл, я був на екскурсії в Підгорецькому замку, а цей костел поряд, , наша група туди заходила, була купка людей, може 1з 25. Камяні обличчя, загальний екстаз, плач і ридання ( на мою думку не на показ, а через фанатичну налаштованість і добру закулісну режисуру за кадром ), по черзі прикликують Св. Духа....
Боже, як шкода цих людей.
Як треба ненавидіти нашу єдність НАШУ УКРАЇНУ щоби поглиблювати розколи, " І ЩОБ БРАТ НА БРАТА ".
НА НИХ НЕМАЄ ХРИСТА, вони маніпулюють людьми
яких " околдовали"
Думаю ТУТ має вмішатися влада, надати цим людям психологічну, а де-кому можливо і матеріальну допомогу, щоби вони повернулись до нормального життя.
ЗАРАДИ ЄДНОСТИ УКРАЇНСЬКИХ ХРИСТИЯН, визволення цимх любдей з-під секти ми і дмскутуємо, може вдало, може ні, АЛЕ ТАКІ МИ І НЕМА НА ТО РАДИ

додано через 5 хвилин 31 секунду:

Думаю має своє слово на нашому сайті про таке маніпулювання та зомбування людей сказати і львівська, і бродівська районна влада влада, ЧОМУ МОВЧИТЬ ЛЬВІВСЬКА ІНТЕЛЕГЕНЦІЯ, чому всім байдуже як нищаться люди, які можуть стати будівничими нашої держави, а не рабами проплачених фарисеїв
Окей, людей є групка, а цукерків -купка. Якщо Ви бачили потребуючих людей в храмі бл. свмч. Чарнецького , вірю , Ви допомогли їм матеріально(на екскурсію знайшлося ж).
Давай, Ітхісе, будемо вчитися. У житті придасться.

Отже, наводиш курсор на цю адресу:

http://rapidshare.com/files/143144200/Knygy.rar.html

Натискай

Відкривається сторінка ФТП. На ній зображено два спідометри.
Під лівим спідометром є напис: «Free user»

Наводиш курсор на нього і натискаєш. Відкривається нове вікно. Там намальоване коло зі стрілкою вниз. Наводиш курсор на коло і натискаєш.

З’являється нове віконечко, де є три написи: «Открыть» «Сохранить» «Отмена»
Натискаєш «Сохранить». З’являється ще одне віконечко, де зліва є піктограми (картинки).

Натискаєш на картинку «Рабочий стол», а внизу - на команду «Сохранить».

Після цього на екрані комп’ютера з’явиться кольорова стопка книг.
Клацаєш по ній два рази і з’являється нове вікно, в якому поміщено дві папки. Навпроти нижньої папки написано «Knygy».

Клацаєш по папці «Knygy» двічі. Папка відкриється, і там буде сім документів у фордівському форматі. Це - все те, що я вам приготував.

Подібно можна відкрити і верхню адресу, але в нижній, зі спідометрами, тобі буде простіше.

Поки що займайся, а тим часом довідаюся, може є ще простіший спосіб викласти книги.

________

Викладаю ще одну адресу на російський фтп:

http://depositfiles.com/files/7762563

Після відкриття сторінки клацнути на кнопку "Скачать файл".

З’являється нове віконечко, де є три написи: «Открыть» «Сохранить» «Отмена»
Натискаєш «Сохранить». З’являється ще одне віконечко, де зліва є піктограми (картинки).

Натискаєш на картинку «Рабочий стол», а внизу - на команду «Сохранить».

P.S. Якщо хочеш, можу вислати архів на твій мейл, він займає всього 160 кб.
У Львові є одна пані, яка дала на цікавий форум такий текст, АЛЕ НАПИСАНИЙ ВІН РУКОЮ ТИХ, ХТО ПЛАНУЄ КАТОЛИЦЬКИЙ РОЗБРАТ В УКРАЇНІ, хоче знищити УКГЦ, в угоду Москві та агресивним кругам Ватикану, хто бореться проти ПАТРІАРХАТУ та ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ ВОЛОДИМИРОВОГО ХРЕЩЕННЯ, яка передбачає єдність УГКЦ та УПЦ-КП, УАПЦ і по можливості ( але ще майже неможливо через агресивність МОСКВИ - УПЦ-МП)

:"Не змирюся із зрадниками ніколи, продовжую місію Святих Праотців Святої Христової Церкви, збудованої на Петрі!

Звертаюся до Вас як парафіянка, але по світському як мати, бо Ви ще є надто молоді.
Знаєте, Господь Бог за найперше дуже бажає, і для того зійшов до нас із Неба, щоб ми збудували Храм для Нього у своєму серці. Саме до того Святого Храму – нашого Серця Він і приходить у Святому Причастю.
І якщо, дорогий сину, ми не збудуємо його у своєму серцю, хіба збудуємо Святий Храм із каменю…?
Звичайно ні. Ніколи. Бо тільки присутність Божа, Дух Святий керує нами Своїм Божим Провидінням.
Дорогий сину і священнику, ні одна лава учбового закладу, а особливо духовної семінарії не наділить тебе Тим, що дає Ласка Божа.
Так, так саме із Ласки Божої жили всі наші праотці, які працювали на Славу Божу, на спасіння людства, терпіли у кайданах і ланцюгах лукавого змія сатани.
Так, так людське сердечко, хоч і у габіті але людське, бо земне. Так було, віддавали вони (наші праотці) своє життя за Віру Святу, повторюю, Святу, а не обрядну. Ні, Бог обряду не хоче. Він хоче серце сповненне Любові Божої, Святої Прослави Бога і Матері Божої.
Так, так саме за оту Серцевину Святої Віри – Пресвяте Серце Ісуса і Непорочне Серце Маріїїх мучили, катували, везли у Сибіри, вбивали…
Саме так було і останні роки. 1946 рік – невизнанний синод у Львові. Ось ваш упадок останній, східна церкво! А перший на Трулянському синоді, коли ти, східна церкво, одягнула обручку із світом, а Обручку із Ісусом скинула і не отримала до нині Благословення Святішого Отця. Ось твій перший упадок, східний обряде. Ось так є…
Боролись за те вірні мужі Святої Церкви – Святий Йосафат Кунцевич, Йосиф Руцький, Потій, Йосиф Коциловський… боролись за те, щоб ти, східна церкво, таки покорилась у послуху Богові та одягнула Обручку з Ісусом. Саме за те поклали свої голови великі мученики Святої Христової Церкви, яку Бог збудував на Петрі – Апостолі. І той Камінь треба слухати, бо Ним керує Дух Божий.
А вам, тим, що так хочуть бути у габітах, фелонах… треба за найперше прийняти три Євангельські Ради:
1. добровільна убогість
2. довічна чистота
3. досконалий (Святий) Послух Б О Г О В І ! ! !
І ОСЬ РЕЗУЛЬТАТ послуху східної церкви:
ЗАГУБИЛИ ВСЕ.
С Т И Д І С Р А М ! ! !
ТО ХТО БАТЬКО ПРАВДИ, а хто батько брехні… га, дорогий священнику?
Той хто слухає досконало Того через Кого Господь звертається до Святої Церкви?
Чи хто встановили свої немудрі (немилі Богові) обряди, відкидаючи Дороги Правди Святої.
Чи може, дорогий духівнику, Господь Бог поручив Апостолам для кожної країни свою дорогу Віри…? Ні. Для всіх Одну, Ту по якій йшов Сам і йшла Його Свята Мати, і йдуть ті, які віддали Йому своє серце на поталу.
Врахуйте, мій дорогий брате, і те, що віками Бог посилає Своїх Вірних дітей – Пророків, Візіонерів, Місіонерів, Святих Богословів, щоб не загубилась Віра Свята, Слово Боже у цьому вихрі людських гріхів на цій туземній долині сліз. Ті діти були простого роду, не навчені, без вищих освіт і духовних семінарій, але у Слові Божім, у Прославі Пресвятої Трійці і Матері Божої і з ними не міг позмагатись ніхто. Вони йшли до Святішого Отця і він приймав Слово Боже, на основі якого видавав світові Догми Святі.
От так було, так є, і так буде. І так, саме, і ми молимося Святою Молитвою наших Святих Праотців у Молитві „Вірую”
….
І в Духа Святого
Господа Животворного
Що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином
Однаково поклоняємий і однаково славимий,
Проповідуваний П Р О Р О К А М И…

А ти, східна церкво, назвою греко-католицька прикрилась і тримаєш її на устах, а серце твоє вже давно у полоні лукавої сили, яка так доцільно керує тобою через тобою встановлені людські обряди. І ти блудиш, блудиш, відійшовши від Святого Апостольського Престолу.
Твій обряд не святий і Богові не милий.
Наш Обряд, брате, у Святій Христовій Церкві то є наше серце.
А серце святого священника, то скарб дорогий, диявол його переслідує, залишаючи серце навіть парафіян. Бо знищивши храм серця святого священника гине то стадо, яке просив Христос зав’язати на землі, щоб зав’язалось у Небі.
Так, так, дорогі духівники. Нині диявол не скидає куполи, не нищить хрести, він руйнує храм серця. Ось велика біда. Ось сталось те, що нам Бог обіцяв в Апокаліпсисі (від Івана Богослова). А якщо ви віддали своє серце Богові, ви завжди Боже Слово впізнаєте. Навіть на перекір тому, що вас у монастирях на нині навчили нести не святий послух. Дуже багато керуючих посад, але дуже мало – обмаль простих, достойних – святих священників.
Тому, мій дорогий, те, що ви викреслили о. Петра Пилипіва із ваших папірців, він не є викреслений із Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії, Яким посвятив себе ще давно, у глибокій юності, перед Святим Вівтарем у Храмі свого людського серця.
Хіба Бог не прийняв…? Він вірно не відходячи від Святого Вівтаря і нині служить у добровільній убогості, довічній чистоті і у Святому Послуху БОГОВІ.
А ваш „православний” обряд не милий ні Богові, ні нам, вірним Святої Католицької Церкви, парафіянам. Ми слухаєм Папу. Ми виконуєм все, що каже Свята Христова Церква, а не та, яка повністю у своєму обряді перейшла на нинішнє „православіє”, відкинувши вказівки Святішого Отця і Святі Догми. Викидає із Храмів Кивоти Святі, здирає і викидає Святі Образи із Пресвятими Серцями, піднімає вірних із колін перед Найсвятішими Тайнами, що віками було у великій почесті, допускає легковажність у Святому Храмі, обещещує тетраподи, скидає габіти із духовних дітей і пропонує світський одяг, забороняє Богородичні Вервиці, і взагалі Вервиці (мотивуючи те, що не того обряду а східного, а хіба східний обряд не любить Матінку Божу і Її прохання до всіх молитися Вервицю…?), відкидає дев’ятниці, Адорацію до Євхаристійного Ісуса (чи молитесь, брате, цю молитву тепер у монастирях, чи вже не вашого обряду...?), викреслила Обітниці Перших П’ятниць Місяця до Пресвятого Серця Ісуса, не прийняла Обітниці Перших Субот Місяця до Непорочного Серця Марії, не прийняла Свято у першу неділю по Христовому Воскресінні Божого Милосердя (яке просив Ісус Христос через Фаустину Ковальську), переносить без послуху свята в установлені Богом дні на неділю (зневажає почесть Пресвятої Євхаристії, яку Бог встановив в Четвер: Свято Божого Тіла), відкинула Свято Пресвятого Серця Ісусового і переіменувала на Чоловіколюбця, воює і не приходить до згоди з Святою Церквою латинського обряду і зі всім, що канонізовано Апостольським Престолом, а разом руйнує серця вірних а прикривається назвою греко-католицька, і нині створюючи свою „православну” конгрегацію відділяється від Римського Престолу, вибираючи собі свого „папу” – патріарха України.
С Т И Д І С Р А М ! ! !
Який єднає всіх протестантів до купи, зраджуючи свою Віру.
Що варта Служба Богові без Святого Жертовника. Хор співає на сцені Службу Божу без Святого Вівтаря, без Чаш Святих на Ньому, без священників, без Жертвоприношення вірними Богові Святого Тіла і Святої Крові.
ДЕ ВОНА ЗАРАХОВУЄТЬСЯ...? На Небі...? За те терпів Христос...?
Любитися у протестантській вірі? Ні. Ви мали закликати всіх до Послуху Папі у Святій Христовій – Католицькій Церкві, якою керує Христос. Ось Дорога Правди.
А єднатися, відкинувши Святу Віру...? Ні. Ніколи. За це праотці вмирали.
А якщо ви не згідні з Правдою Божою, то нам нічого не заподієте, бо з нами Бог, ось там, у Храмі серця. А якщо нас знищите, то Бога із серця не виймете. Ми підемо до Нього.
Ось яка моя Віра...
А ваша...?
То не судіть, а просіть Бога Пізнання із Божої Мудрості, щоб ви не розривали Тіло Христове бо і нині Воно терпить... разом із Матінкою Божою Марією...
Свою церкву ви називаєте просто церква, а я свою називаю тільки Свята Церква, тому вашої церкви прийняти не можу і не хочу."
Це є аргументи людей, які не хочуть єдности України

До речі, Валентине, їх на Заході, трохи є.
Ось тобі і католицький фанатизм, без прикрас.
Ось до чого може приводити ФАНАТИЗМ БУДЬ-ЯКИЙ !!!
Окей пише:
Емануїл, я був на екскурсії в Підгорецькому замку, а цей костел поряд, , наша група туди заходила, була купка людей, може 1з 25. Камяні обличчя, загальний екстаз, плач і ридання ( на мою думку не на показ, а через фанатичну налаштованість і добру закулісну режисуру за кадром ), по черзі прикликують Св. Духа....

Боже, як шкода цих людей.

Шкода Окею, дуже шкода... Зрештою я був свідком такого ж висновку як і ваш. Один чоловік зайшовши на ХВИЛЮ до костелу одразу вийшов з нього і говорить до товариша - "Це точно секта ! Сектанти ! Дивись, вони якісь пісні співають, такого в нормальній католицькій церкві в служінні немає..."

ПРО ЩО ТОДІ МОЖНА ГОВОРИТИ ЧИ ДИСКУТУВАТИ ???

Так, я згоден що можливо певні люди сприймають все занадто фанатично (хоча тут теж можна обговорювати), чи то сприймають все в односторонньому світлі, але тут на форумі я ще не бачив людини яка б дійсно КОНСТРУКТИВНО аналізуючи дискутувала на тему Підгірців та отців. Погляньте, здебільшого або "мені не сподобалась атмосфера", "мені говорили шо вони", "ось сайт на якому кажуть шо вони побили міліціянтів.." і т. д.

Цікаво, чи хоча б ОДИН З ДОПИСУВАЧІВ говорив особисто з одним з отців, не говорячи вже про реколекції....

А про гіпноз та зомбі... Я взагалі в шоці ! )))
Особисто в мене теж є нюанси які мені не подобаються в діяльності отців, шукаю відповіді на ці проблеми, цікавлюсь, поступово аналізую та зважую... Також я порівнюю своє життя до та після того як попав в Підгірці, кардинальні зміни таки мале місце ...

Сьогодні я навів такий приклад-питання свому знайомому, хотів би почути і вашу відповідь - наприклад, ви купили білет на потяг який їде у напрямку кінцева станція якого є вашою. Ви знаєте своє місце, знаєте як себе вести в потязі під час поїздки, знайомитесь з іншими пасажирами, спілкуєтесь. Але з часом, ви помічаєте що провідники ведуть себе дивно, вони ведуть себе неадекватно та так що не відповідає їх обов"язкам ... На жодні зауваження з боку пасажирів (які не дуже то і зауважують - аби доїхати якось) не реагують. Ви йдете до головного машиніста щоб поскаржитись і тут бачите що машиніст теж дивно себе поводить, нажимає різні кнопки-ричаги, не зважає на ваші зауваження, можливо навіть і п"яний ! Заступається за провідників. Ви усвідомлюєте що це все загрожує вашому і вашої сім"ї життю та іншим пасажирам...
Що ви будете робити в такому випадку ???
emmanuil пише:
Що ви будете робити в такому випадку ???

Юначе, перш чим наводити якісь аналогії, тре думати!!!!!
По-перше можна вийти з поїзда і поїхати на автобусі.
а по-друге-ти думаєш шо міняти машиніста на повному ходу поїзда добра ідея? Та й на кого міняти?
Ну і пасажири тоже різні бувають
Я розумію вас Василю, (до речі ми з вами ровесники), можна багато чого придумати чи переробити але ж сенс не міняється ..
Цитата:
Томас: У Львові є одна пані, яка дала на цікавий форум такий текст

Цитата:
Окей: ЧОМУ МОВЧИТЬ ЛЬВІВСЬКА ІНТЕЛЕГЕНЦІЯ

Томасе, я бачу, що у Львові багато чого є. Доречі, мій товариш греко-католик з Харкова декілька років тому поступив в греко-католицьку семінарію в Ужгороді ім. Теодора Ромжі. На моє запитання чому він поступає саме туди, а не до Львова він відповів, що в Львові греко-католики не правильні. Тому, Окею і мовчить львівська інтелігенція.

Не знаю, як там у Львові чи в Підгірцях, але якщо хтось в Католицькій Церкві порушуючи канонічний порядок, самовільно, без дозволу і благословення Святого Апостольського Престолу діє і служить як єпископ, створює церковні структури, то така особа є поза Церквою. Чому я повинен такого "єпископа" визнавати і слухати?
По аналогії з Підгірцями зараз існують рухи поза Католицькою Церквою, які мають такі самі набоженства і обрядово-літургійні практики, як у Католицькій Церкві, а подекуди виконують їх ревніше. Це насамперед, лефевристи і седевакантисти. Через те, що вони ревно виконують всі обрядово-літургійні практики, почитають Пресвяті Серце Христове і Серце Марії, годинами моляться всі набоженства і гарно проповідують, я повинен їх слухати?
Я нагадаю, що лефевристи – послідовники відлученого у 1988 році архиєпископа Марселя Лефевра, які організовані в Братство св. Пія Х. Вони, хоча і люблять Традицію, виступають проти модернізму, лібералізму, визнають канонічний порядок і владу Папи Римського, однак не хочуть допомагати Церкві в її боротьбі з цією кризою світу! Лефевристи тепер зайняли прямо протилежну позицію: "чим гірше в Церкві, тим краще". І вони дуже погано відносяться до тих традиційних католиків, хто йде, як вони кажуть, на "сепаратний мир" з Римським Престолом, приймає пропозиції, які лефевристи відкидають. Такі люди для них відразу стають зрадниками, відступниками і так далі. Взагалі сучасний лефевризм – це синдром обложеної фортеці. Седевакантисти (назва походить від латинських слів sede - престол і vacante - не зайнятий) з'явилися після Другого Ватиканського Собору. Прихильники даного напряму не визнають Пап, що були в час і після собору - Івана XXIII, Павла VI, Івана Павла I, Івана Павла II і Бенедикта XVI, - вважаючи, що вони втратили престол ipso facto через прогресивізм, заміну Тридентської літургії на Novus Orde Missae. Серед седевакантистів популярні різні теорії змови. Частина їх стверджує, що після смерті Папи Пія XII в 1958 році Папою був нібито вибраний кардинал Джузеппе Сірі, який прийняв було обрання (з Сикстинської капели того дня дійсно йшов білий дим ще до остаточного голосування), але був вимушений тут же відректися. Учасники конклаву нібито проголосували повторно і вибрали кардинала Ронкаллі (Папу Івана XXIII), якого седевакантисти не вважають законним Папою. Серед седевакантистів ходить фантастична версія про те, що Папа Павло VI був підмінений і під його ім'ям виступала інша людина. Частина седевакантистських груп обрала своїх власних "римських понтифіків".
І лефевристи і седевакантисти ревно виконують всі обрядово-літургійні практики, почитають Пресвяті Серце Христове і Серце Марії, годинами моляться всі набоженства і гарно проповідують, однак одні не визнають Вселенського ІІ Ватиканського Собору, інші – законних Пап, ще інші не виконують канонічного порядку і так далі.....
Про яку повноту католицької істини Підгорецьких можна тоді говорити? Тому тут справа не в обрядово-літургійних практиках, почитанні Пресвятих Серця Христового і Серця Марії, набоженствах, а в нехтуванні і порушенні єдиного канонічного порядку в Церкві. Якщо так будуть інші робити, то можна далеко зайти.
Задля справедливості треба сказати, що вже дехто і в УГКЦ не визнає Вселенським ІІ Ватиканський Собор. А це значно гірше, ніж придумані Підгорецькими міфічні "єрисі".
Наприклад, доповідь митр. прот. Михайла Димида "Патріарх Заходу", виголошена в Інституті церковного права УКУ (23 березня 2006 року): http://www.ugcc.org.ua/ukr/library/sermon3/west/
Я про це писав і говорив ще в 2006 році. А львівська інтелігенція ще й досі мовчить.
Цитати із доповіді митр. прот. Михайла Димида:
"Вселенського Трульського Cобору"
Трульський Cобор не є Вселенським. Його рішень не схвалив Папа Римський. Протоієрей, який носить митру повинен знати, що після закінчення Трульського Собору у 692 році візантійський імператор відсилає його діяння на затвердження в Рим до Папи Сергія I (сирійця, колишнього пресвітера Єрусалимської церкви, тобто людини східної). Папа відмовився їх затвердити. Тоді імператор викликав в Константинопіль представників Папи Римського і зажадав підписати трульські правила, але вони також відмовилися. Тоді до Риму був відправлений протоспафарій Захарій з місією захопити Папу і насильно привезти в Константинопіль. Але римляни, коли дізналися про такий задум, то в Римі мало не повісили цього Захарія і лише заступництво Папи врятувало йому життя. Всі наступники Папи Сергія I - Іван VI, Іван VII, Сисиній і Костянтин (всі вихідці з Східної Церкви) також не визнали правил Трульського Собору. Чотири рази візантійський імператор відсилав правила Трульського Собору на затвердження Римським єпископам і завжди діставав відмову. І то не від якихось "гордих римлян", які "звисока дивилися на східних "конкурентів" і нічого не розуміли в східних справах", а від своїх же греків і сирійців, які все чудово знали і розуміли.
Митр. прот. Михайло Димид: "Лише тоді[після керулярієвої схизми] Церква Заходу перестала бути сопричастю Церков і дійшлося до однотипності та централізму."
Думка про те, що в першу тисячу років в Церкві все було дуже гарно, а потім латинські хлопці взяли і все сильно перекосили, зіпсували первинну гарність, вбивши справжню і єдину духовність, загалом не нова. Цією ідеєю живився керулярієвий розкол, а потім і брати-протестанти під час Реформації гарно скористалися міфом про латинські спотворення. Буде прикро, якщо шановний митрофорний протоієрей наступив на підсунені йому граблі. (ІЗ ПОСТАНОВИ ЛЬВІВСЬКОГО ПСЕВДОСОБОРУ ПРО ЛІКВІДАЦІЮ БЕРЕСТЕЙСЬКОЇ УНІЇ 3 1596 Р., ПРО РОЗРИВ 3 ВАТИКАНОМ ТА ПРО ВОЗЗ'ЄДНАННЯ 3 РУСЬКОЮ ПРАВОСЛАВНОЮ ЦЕРКВОЮ: "Рим штучно виломився в XI столітті з первісної братерської православно-соборної Церкви, щоб таким чином накинути свою диктатуру всій Церкві").
Митр. прот. Михайло Димид: "І-ий ані ІІ-ий всецерковні Ватиканські Собори"
Як обидва Ватиканські Собори – всецерковні? Такий погляд на обидва Ватиканські Собори, не тільки незвичайний для католика - він просто некатолицький. На якій підставі відмовляти Вселенській Церкві в іменуванні Її соборів Вселенськими? Тільки на тій підставі, що Церква не є Вселенською.
Абсолютно неможливо заперечувати вселенскість всіх (21) Вселенських Соборів Католицької Церкви, бо нормативність їх була проголошена Апостолом Петром, що говорив вустами Єпископів Риму, - і всією Церквою, включаючи і східних католиків.
Митр. прот. Михайло Димид: "на скликання VIII Вселенського Собору."
Митр. прот. Михайло Димид надіється на скликання VIII Вселенського Собору. Хіба не знає митрофорний протоієрей, що VIII Вселенський Собор відбувся у Константинополі у 869 р. Інше питання, що до керулярієвої схизми візантійці визнавали цей Собор Вселенським, а після схизми вже ні. Чому не надіятись на ІV Вселенський Собор? Вірменська апостольська церква, Коптська церква, Ефіопська (Абісінська) церква, Сиро-яковітська церква визнають лише перші три Вселенські Собори.

Тому вірні католики відмовляються від сопричастя (цей термін тепер дуже популярний в УГКЦ) не тільки з тими, що порушують канонічний порядок в Церкві, але й з тими, що не визнають всі 21 Вселенські Собори.

Думаю, що причиною такого фанатизму, про який писав Томас є те, що в УГКЦ з'явилися деякі фанатичні діячі, які не можуть справитися із спокусою влиття в проектовану "державну церкву" ціною схизми із Вселенською Церквою.
Які страждання прийняла УГКЦ задля збереження своєї ідентичності і вірності повноті католицької істини! Дивні люди, які тепер, коли їх ніхто не переслідує, готові пожертвувати істиною, ради якої страждали і вмирали їх батьки по вірі, - ради ідеї примарної єдності. Неможлива справжня єдність інакше, аніж в повноті істини.
Очевидці розповідали ситуацію, яка існує в одній з впливових протестантських церков заходу. Там віра парафії залежить від віри пастора. Ісповідує пастор реальну присутність Христа в Євхаристії і парафіяни так само роблять. Дотримується уявлення про символічну присутність і вони так само.
Тому, якщо відбувається церковне з'єднання без визнання всіх вічних істин християнської віри, які безпомилково вчить Католицька Церква, - то це буде з'єднання в розколі, а не в Церкві, не у пахощах благодаті, але в клубах диму князя темряви. Бо ніякий народ не може бути дорожче для християнина, ніж Церква і Христос.
Взагалі в тому фанатизмі обох сторін є щось від "истовости" російських старообрядців, що йшли "в пал за единый азъ", що викликає гіркий жаль через те, що такий могутній духовний потенціал витрачається на суїцидальні тенденції, забарвлені в суб'єктивно зрозумілі релігійні тони.
emmanuil пише:
можна багато чого придумати чи переробити але ж сенс не міняється ..

Отож бо й не тре нічого придумувати.
а якщо сенс не міняється, то може і не жити ?
Не варто приміняти банальну логіку до серьйозних речей, аналогії не проходять. Різниця в ньюансах
Слава Ісус Христу, Emmanuile!

Схоже на те, що Васілій правий. Не в компетенції пасажира міняти машиніста.
Якщо бачиш, що в тому потязі тобі некомфортно, пересядь в інший. Господь дав тобі розум і вільну волю. Тобто, якщо твій єпископ чи парох не готують належну духовну поживу і не окормлюють тебе, пошукай іншого духовного наставника.
А те, що деякі кликуші вигукують тут, на форумі, що цей має право куховарити біля плити, а той не має права – це суто суб’єктивні речі.

Далі ти пишеш:

emmanuil пише:
але тут на форумі я ще не бачив людини яка б дійсно КОНСТРУКТИВНО аналізуючи дискутувала на тему Підгірців та отців

Ну й замахнувся! Конструктевізм тобі подай. А чи здогадуєшся, що цей конфлікт у Підгір’ях закладено не вчора. Щоб його збагнути, потрібно «зануритися» в історію Церкви, у часи Шептицького. Підгорецьке дерево своїм корінням сягає саме туди.
І як вважаєш, ми зможемо на цьому форумі «потягнути» таку тему, без залучення науковців? Маю на увазі справді фахових. Сумніваюсь. Мимоволі зійдемо на примітивні аналогії. Тоді Васілій нас вкінець заклює.
Тож було б корисно, якби спочатку ти сам розповів, як вперше приїхав у Підгірці, що побачив, що відчув, про що потім думалося. Можливо з твоєї розповіді й виникне якщо не конструктивна (через відсутність поміркованих опонентів), то хоча б толкова розмова.
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Валентин пише:
Задля справедливості треба сказати, що вже дехто і в УГКЦ не визнає Вселенським ІІ Ватиканський Собор. А це значно гірше, ніж придумані Підгорецькими міфічні "єрисі".

То чому, Валентине, Ви" праведним" гнівом палаєте до підгорецьких? (Цікаво-Церкву руйнують "дехто", а за цапа відбувайла Ви вибрали підгорецьких). Хоча оголошені владиками єресі в керівництві церкви не надумані. Вони руйнують нашу церкву. Господь же через владик підгорецьких-БУДУЄ.
Зважаючи на особливу місію УГКЦ в Вселенській церкві Папа Пій десятий дав митрополиту Андрею Шептицькому право висвячувати єпископів без участі уряду Католицької церкви( правда, це право стосувалося тільки Шептицького без можливості передачі наступним керівникам УГКЦ-із книги"Папа Пій десятий:святий і чудотворець"від Robina).А сьогодні не є особливий час для Церкви??? Чи Ви не звернули увагу на обгрунтовано висунуті звинувачення Гузару в єресях, до яких долучилися і єпископи? Такі "пастирі" розганяють Стадо Христове. Та не всі пастирі відступили від Ісуса. Приїжджають священики і питають владики Самуїла і інших владик , що нам робити ? На нас тиснуть, погрожують забрати парафії, "відрізати руки-ноги", погрожують рідним. І владика Самуїл в неділю на казані повів:"Не бійтеся, коли вони вам помахають пальчиком. Це вони бояться , бо роблять діла темряви. Не бійтеся , а майте лише Страх Божий!" Бо ви Слуги Божі і навіть волося ваше пораховане( не даремно в Біблії вислів "не бійся " Господь каже 365 разів).

Інтронізаційна енцикліка Папи Пія десятого "Все об"єднати в Христі"(програмний документ його папства). І це є програмою всього життя і служіння підгорецьких владик і отців.
Найновіший приклад , який свідчу.
Вчора був з сім"єю на Службі Божій в Підгірцях. Приїхали за пів години до Богослужіння і спізнилися . Бо вже владика Самуїл в рясі клячав перед Престолом і заповнена церква вірних також.
Влд. Самуїл- Стаємо в Божу присутність (кожен серцем усвідомлює , що клячить перед ЖИВИМ БОГОМ. Я і Господь. І Він бачить і знає про мене все). І запрошуємо Ісуса -будь моїм Спасителем.
Вірні:ІСУСЕ БУДЬ МОЇМ СПАСИТЕЛЕМ! (дві- три хвилини моляться цей стрілистичний акт).
С.-А тепер Ісусе , увійди в моє життя!
В.-ІСУСЕ , УВІЙДИ В МОЄ ЖИТТЯ (2-3 хв.).
С.-Просимо Ісуса дати нам Своє думання!
В.-ІСУСЕ, ДАЙ НАМ СВОЄ ДУМАННЯ (2-3 хв.).
С.-Просимо Ісуса бути Господом наших сил!
В.-ІСУСЕ, БУДЬ ГОСПОДОМ НАШИХ СИЛ (2-3 хв.).
С.-Тепер ми перед Господом, Він наш Спаситель, Дух Святий нас просвітлює і в Божому світлі ми бачимо наші гріхи. Кожен про себе робить іспит совісті(пригадує чим найбільше зневажив Бога). Усвідомивши свої гріхи віддаємо їх Ісусові, вкладаючи в рани Христові.
В.-ГОСПОДИ ІСУСЕ ХРИСТЕ, СИНУ БОЖИЙ , ПОМИЛУЙ МЕНЕ ГРІШНОГО! (Відбивали по три поклони до кожної Рани Христової,15).
Після того ми співали "КІРІЄ ЕЛЕЙСОН...", "Бог є так близько нас", готуючись до СЛУЖБИ БОЖОЇ, віддавши все і вся Ісусові і поставивши ЙОГО в центрі нашого життя.
І за що , Валентине , Ви розпнете владику Самуїла?
МИР ВАМ!

додано через 29 хвилин 4 секунди:

Последное Послание из Меджугорье, 25 Август, 2008

"Дорогие дети! И сегодня призываю вас к личному обращению. Вы будте теми, которые обращаются и жизнью свидетельствуют, любят, прощают и вносят радость Воскресшего в этот мир в котором мой Сын умер и где люди не ощущают необходимости искать Его и открывать в своей жизни. Вы поклоняйтесь Ему и пусть ваша надежда послужит надеждой тем серцам, которые не имеют Иисуса. Спасибо, что ответили на Мой призыв! "

Последное Послание из Меджугорье, 2 Август, 2008 - Послание Богородицы визионерке Мирьяне

"Дорогие дети! В Моем приходе к вам Бог показывает Свое величие и, таким образом, открывается путь к вечному счастью с Богом. Не чувствуйте себя слабыми, одинокими и покинутыми. Поднимайтесь на гору спасения с верой, молитвой и любовью. Святая месса, которая является самым величайшим актом вашей молитвы, пусть будет центром вашей духовной жизни. Верьте и любите, дети мои. В этом вам помогут те, кого Мой Сын избрал и пригласил. Вам и им даю Мое особое Материнское благословение. Спасибо вам! "
Цитата:
Ihtis: І за що , Валентине , Ви розпнете владику Самуїла?

А ВИ ЗВІДКИ ЦЕ ВЗЯЛИ? Я ТАКОГО НІКОЛИ НЕ ПИСАВ І НЕ ГОВОРИВ!
ЧОМУ, ВИ, НЕ МАЮЧИ ІНШИХ АРГУМЕНТІВ, ПОЧИНАЄТЕ НА МЕНЕ ВИДУМУВАТИ НЕВІДОМО ЩО? Я ЩО КОМУСЬ ПОГРОЖУВАВ ФІЗИЧНОЮ РОЗПРАВОЮ? ЧИ ВИ ВЖЕ НАВЧИЛИСЯ У ПІДГОРЕЦЬКИХ "СУПЕРЄПИСКОПІВ" ВИДУМУВАТИ! ТАК ЯК ВОНИ ВИДУМАЛИ МІФІЧНІ "ЄРИСІ"! В ЦЬОМУ ПОЛЯГАЄ ВАША РОЗБУДОВА І ОНОВЛЕННЯ? ВЖЕ ВИДУМАЛИ, ЩО ВАШІ ОПОНЕНТИ БАЖАЮТЬ ВАШОЇ РОЗПРАВИ!
СЛУХАЙТЕ, НА МЕНЕ НАВІТЬ НА РОСІЙСЬКИХ ПРАВОСЛАВНИХ ФОРУМАХ СУПЕРОРТОДОКСАЛЬНІ ПРАВОСЛАВНІ ХРИСТИЯНИ ТАКОГО НЕ ВИДУМУВАЛИ, ХОЧА ДИСКУСІЇ В НАС ЧАСТО БУЛИ ДОСИТЬ ЖАРКИМИ!
Хочете бути разом з Підгорецькими поза Вселенською Церквою, то для чого ще й мені приписали бажання фізичної розправи?
Громадянин Гузар сказав: «Мати Божа є людиною – такою як і всі. Просто кажучи, вона була доброю жінкою, доброю сусідкою, доброю матір'ю; без сумніву, люди любили її. Вона була одною з них – оце й усе».

За цими начебто невинними словами прихований диявольський план нищення Церкви. Це нищення буде відбуватися поволі, непомітно, в кілька етапів.

1. Спочатку Божу Матір оголошують простою жінкою.
2. У простої жінки не міг народитися Месія, значить Ісус Христос – теж звичайний проповідник.
3. Якщо Ісус звичайний проповідник, значить Церква, яку він заснував, не є Божою установою.

А якщо це так, тоді хто ми?

А наш славний єпископат, у кількості 49 осіб, занімів. Жоден з них не вийшов до підгорецьких єпископів, аби вирішити, що робити далі з ініціатором нищення Церкви і самою загрозою.
Диво-дивне, не єпископи відстоюють Церкву, а звичайні миряни.

Аби простувати просторікування громадянина Гузара, наведу деякі фрагменти з книги отця Юрія Федорова, з Канади. Ця книжка, як мені здається, також не була публікована в Україні, бо для доморощених модерністів вона – непотріб.

о. д-р Ю. Федорів

ПОЯВИ БОЖОЇ МАТЕРІ В ЄГИПТІ У МІСЯЦЯХ КВІТНІ І ТРАВНІ 1968 і 1969 РОКІВ
Зібрано на основі публікацій у пресі

За дозволом Церковної влади
Ісидор, єпископ

Мати Божа йде на Північний Схід
У 1968 і 1969 роках з’явилися численні пресові повідомлення про те, що Божа Мати появлялася в Цейтауні, біля Каїра (Єгипет). Сотки тисяч людей різних станів і занять, молоді і старших віком, з усього світу спішили до Цейтауну, щоб наочно побачити Пресвяту Богородицю, як вони, казали «Нашу Ласкаву Паню». Приголомшені чудом, тільки церковні настоятелі мовчали. Преса, радіо й інші публікації, як от летючки й афіші, голосно кричали про цю чудесну появу.
Мати Божа являлася ночами. Її бачили тисячі, десятки або й сотки тисяч прочан, без огляду на віровизнання: християни, мусульмани й невіруючі.
В минулому Єгиптяни не мали багато знання про Божу Матір, хоч було відоме, що перед 900 роками християнська віра в Єгипті була дуже жива. Тоді діялися і надприродні події. Тепер Божа Мати явилася над куполом православної Коптської церкви, званою – «Божої Матері в Цейтауні». Єгиптяни вірять, що ця церква побудована на тому місці, де колись свята Родина скривалася перед переслідуванням Ірода. Тут Божу Матір завжди сердечно почитали. Особливо Копти й Абесинці почитають Пресвяту Богородицю більше, як інші християнські народи.
Цейтаун – це густо заселене передмістя Каїру. Церква в Цейтауні знаходиться при вулиці Туманбай, а напроти церкви є гараж міністерства транспорту. Дня 2-го квітня 1968 року робітники гаражу почули якийсь незвичайний на вулиці галас. Один робітник – Фарук Могаммет Атва, мусульманського віровизнання, ось так свідчить: «Я знаходився в гаражі, як почув на вулиці крик народу. Я вийшов надвір, щоби побачити, що сталося. Я побачив Паню в білій одежі над північною банею церкви. Вона була одягнена немов сестра-законниця, в довгій туніці, і здавалося, що звідтіля Вона може впасти на землю. Я крикнув: «Прошу уважати!» А хтось сильним голосом мені відповів: «Це ж Пресвята Діва Марія!» І в той сам час звідкись з’явилося багато ясніючих біленьких птиць, подібних до голубів, і кружляли довкола Постаті».
Постать бачило багато людей, що переходили вулицею. Вони, ошелешені чудом, ставали на вулиці та дивилися. Поверхня церковної бані була сплощена і гладка, і жодна звичайна людина не могла би там стояти чи ходити. Дехто з-поміж тих, що приглядалися, підбіг до церковних дверей та сильно застукав. Двері відкрив 18-літний хлопець Адель Ібрагім Юссеф, син просфорника (чоловіка, що пече просфори для Служби Божої). Як він побачив Постать, побіг і повідомив батька, а батько повідомив пароха Константина Моусау.
Офіційне повідомлення уряду
Директор Міністерства інформації запропонував своєму міністрові Гофезові Ханем документ, у якому засвідчив усе те, що чув від людей, які бачили першу появу і 27 появ Божої Матері, які вони самі бачили. Мати Божа являлася від 2-го квітня 1968 року в різних видах і в різний спосіб.
Кардинал Істафанос, патріарх греко-католицької Церкви Коптів і Архимандрит д-р Аірут, що обидва разом молилися, доповняли своїми зізнаннями перед єгипетським урядом. Вони стверджували чудесну появу Божої Матері над коптською православною церквою. Кардинал Істафанос заявив, що поява Божої Матері буде причиною численних прощ до Цейтауну з цілого світу.
Повідомлення патріарха Коптської Православної Церкви
«Від вівторка, звечора, 2-го квітня 1968 р., Пресвята Діва Марія, «Мати Світла», появилася над коптською православною церквою в Цейтауні. Ці появи, які ще й тепер повторюються, були в різних видах. Часом Божа Мати появлялася в повній постаті, часом тільки до половини, але завжди освітлена надприродним небесним сяйвом. Біля Неї появлялися світлові птахи, які скоро літали і зникали в небесних просторах. Появи Богоматері тривали довгий час. У вівторок 30 квітня появилася Божа Мати, велично осяяна сліпучим світлом, і Її можна було бачити між годинами 2:45 і 5:00 над ранком. Цю появу бачили тисячі людей різних релігійних груп. Були між ними чужинці, були священики, науковці та високі урядовці різних станів. Усі вони однодушно стверджують, що на власні очі бачили появу і описали окремо кожну візію і час, у якому поява відбулася.
На основі цих свідчень стверджуємо, що Пречиста Діва Марія, «Мати Світла», не потребує більше свідчень. Появи ці засвідчують про Всемогучого Бога і про існування позагробного життя в іншому світі. Появи Матері Божої є світанком для тих, які сумніваються або стратили віру в Бога. Багато з них уже відновили в собі віру, а багато змінили спосіб свого думання.
Патріярхат зібрав усі можливі інформації від спеціальної Комісії, призначеної для розслідження справи. Інформували Комісію священики і цивільні особи. Всі ці інформації ми потверджуємо і подаємо до загального відома.
У нашому повідомленні ми стверджуємо з глибокою вірою, душевною радістю і вдячністю супроти неба, що Пресвята Діва Марія, «Мати Світла» виразно, ясно і певно являлася упродовж багатьох ночей. Її появи тривали різно: часом кілька годин, часом переривалися. Вони почались у вівторок 2-го квітня 1968 року над коптською православною церквою Пречистої Діви Марії в Цейтауні, яка побудована на дорозі з Каїра до Матарії. Передання подає, що тією дорогою подорожувала Свята Родина на ослі з Дитятком Ісусом.
Нехай Предобрий Господь, усе те оберне як знак Неба для світового миру, для нашої Країни, і нехай благословить наших громадян.
Неділя, 4-го травня 1968 р.
Коптський Патріарх Каїру».
Повідомлення д-ра Ібрагіма Саїда,
голови Євангельської Церкви
Голова місцевої Євангельської Церкви і репрезентант усіх Євангельських Церков у Єгипті офіційно ствердив, що появи Пресвятої Діви Марії були правдиві, певні та віродостойні.
Повідомлення кардинала Стефана І,
католицького патріарха Коптів
«Подається до відома, без найменшого сумніву, про дійсну появу Божої Матері, яку бачили вірні Коптської Католицької Церкви. Всі вони перейняті глибоким переконанням про свої свідчення. Вони на власні очі бачили появу Богоматері і подають у своїх описах докладні подробиці тих появ, що відбувалися на церковному куполі в Цейтауні. Черниця Павла де-Мофало, Римо-Католицької Церкви, загально знана зі своєї правдомовності та коректності, запевняла мене про правдивість появ Божої Матері. Вона була так перейнята появами, що дрижала на цілому тілі. Вона стверджує, що не лише вона одинока, але тисячі людей були свідком тих появ. Це надзвичайне чудо, повне благодаті, є посланництвом неба, яке прочани розповідять по всьому світу».
Що розповів єпископ Атанасій?
Патріарх Кирило VI вислав єпископа Атанасія на місце появ, щоби він віродостойно ствердив усе те, що побачить. Єпископ перебув біля церкви цілу ніч з 29 на 30 квітня. З ним був також Антін Садек Боктор з дружиною Беатріче Ґабраві Боктор.
[…]
Незлічимий натовп народу чекав до години 3:45 над ранком. Як тільки зазоріло, люди, ще були на північно-східній вулиці від церкви, відійшли оподалік. Між ними зчинився крик: «Наша Ласкава Пані стоїть над середньою куполом!» Я також побачив, що хмаринки над церквою укладаються і замінюються в ясніючі небесні світила. Нагло в тих хмаринках з’явилася Божа Мати в повному маєстаті. Велике число народу так мене стиснуло, що тяжко було протиснутися. Я доклав усіх своїх сил і врешті таки станув недалеко Появи. Вона була 5 або 6 метрів над церковною куполом в повному людському рості і сяяла немов фосфорним сяйвом. Вона не стояла, але все була в русі. Легкий вітрець порушував і хвилював Її одежею. Мені було тяжко втримати своє місце близько церкви, бо величезні маси народу порушувалися туди й сюди. Їх число можна було нарахувати на яких сто тисяч. Упродовж одної години мене вісім чи дев’ять разів посували маси народу, і я, врешті, почув себе дуже втомленим. У тому часі, як я розсував своїми плечима народ, щоб уже відійти, почув знов оклики. Мати Божа появилася знову і я відчув, що мені ніби було вказано не відходити від церкви. Залізний паркан, яким було огороджене подвір’я церкви, натовпи людей повалили. Здалека від Появи я ще стояв близько години часу, від 4 до 5, перед ясно сяючою появою Божої Матері, яка врешті зникла. «Наша Ласкава Пані» звернулася на північ, звернулася з розпростертими руками в ту сторону, де я стояв, і благословила народи. Вона була спокійна, маєстатична. Її одежу порушував вітрець. Мушу зазначити, що це був надприродний, небесний і божеський вид.
[…]
Однієї ночі я взяв ключі, пішов до церкви, щільно замкнув вікна і двері та виліз високо на галерею біля церковного куполу, щоби звідтіля все добре бачити. Несподівано почув я, що щось надприродне мене оточує. По моєму тілі пішло тремтіння і я почав щиро молитися: «Свята Маріє! Якщо Ти справді тут, покажися мені! Я тільки хочу мати свідоцтво про Тебе!» З подвір’я почув я сильні оклики народу. Я скоро зліз і вибіг надвір, і там побачив Богоматір який метр над тим куполом, де я знаходився. Єпископ Атанасій поясняв, що ми не знаємо сили неба і не знаємо, як зрозуміти і як пояснювати цю появу. Певним є те, що поява Божої Матері скріпить віру в Бога. Християни, мусульмани і невіруючі свідчать, що вони пережили в Цейтауні потрясаючі ночі і багато з них навернулася до Бога. Сотки тисяч місіонерів не могли б доконати того, що зробили появи Богородиці. Люди зачинають бачити Христову віру в новому насвітленні. На них діє надприродна сила і робить відповідне враження. Вірні не Католицької Церкви вірять, що їх теж Божа Мати прийме в їхній релігії».

Щасливі мусульмани – побачили і повірили.

А УГКЦ спіткало велике горе, бо має сліпого керманича, який сам вважає Пречисту Діво звичайнісінькою жінкою і своїх вірних вводить в оману.
То що чекає на Церкву, якщо її провадить незрячий?
Не знаю як Вам, а мені ці звинувачення у "єрисях" нагадують істерику і звинувачення частини православних, коли в Москві відкривали пам'ятник Святим Кирилу і Мефодію. Як народ і деякі батюшки після відкриття пам'ятнику кричали, що, мовляв, хрест не православний, а латинський (значить єретичний) і одягнені святі як латиняни (значить як єретики)...
Тоді зарахуємо до істериків усіх Отців Церкви, разом з апостолом Павлом. Ісуса також можна зарахувати, бо і Він звинувачував синедріон...
Robin, я не проти критики, а завжди за. АЛЕ ЩО ТО ЗА ЦЕРКВА ТАКА, ЩО В НІЙ БУДЬ-ЯКА БАБЦЯ, НУ ДОБРЕ, БУДЬ-ЯКИЙ ЕПИСКОП ДАЄ САМОВІЛЬНО ВЕРДИКТИ ПРО ТЕ, ЩО ІНШІ АРХІЄПИСКОПИ, КАРДИНАЛИ ЧИ ЄПИСКОПИ Є ЄРЕТИКАМИ І ГОЛОСНО ПРОГОЛОШУЄ АНАФЕМИ НА ЕПИСКОПІВ? В середньовіччі для цього спецорган існував - Свята Інквізиція. А тепер як? Я про це питав ще на сторінці 18, але мені так і ніхто не відповів. А Ви кажете про конструктивний діалог.
А пам'ятник святим Кирилу і Мефодію в Москві дуже гарний. Завжди, коли буваю в Москві, то молюся біля цього пам'ятника.
Коли Ви, Валентине , їм відмовили в прощені (хоч вони перед Вами і не винні як і думаю перед Богом, та Ви за це не покаялися, привселюдно написали , а привселюдно не направили заподіяну кривду), то який наступний крок зробили єврейські буквоїди(фарисеї , садукеї і ін.)? Так . Хай за народ постраждає Один. І цей Один був ІСУС ХРИСТОС.
Ви поступаєте гірше Океїв , бо вони вороги Церкви з вірою в правоту свою.
Ви ж , як єврейські законники, шукаєте параграфу на звинувачення Владик, тим самим відводите увагу християн від кричущого Богохульства Гузара і сімнадцяти, топлячи звинувачення в багатослів"ї і в сумнівах правдивості служіння владик Ісусові.
Це я Вам пишу як братові во Христі, може різко, проте лікарство гірке-все ж лікує.
Прошу зробити наступне :
1. Привселюдно покаятися в зневазі Слуг Божих підгорецьких владик , отців , братів і сестер, а також християн, котрів вірували в Живого Ісуса почерез дію Духа Святого , Котрий працює через підгорецьких.
2. Зосередити свою кипучу енергію на боротьбу з дійсним злом , що атакує Церкву(як то повернення модернізму і новоаріанства і ін. єресей).
Але для того , думаю , Вам потрібно зректися духа релігійности. Що це , Вам краще ніж Вами звинувачені владики , не пояснять і не поможуть. Тому п"ять днів Вашого життя , потраченого на реколекції в Підгірцях, і особливо у владики Самуїла, дадуть Вам інший вектор бачення Правди. Ісусів і тільки . І тоді Ваш багаж знань і досвід послужить Правді , а не правдошуканню.
Молитимемося за Вас! Мир Вам!

додано через 20 хвилин 34 секунди:

І чому, Валентине , я пишу Вам про покаяння з цього, бо і сам маю гіркий досвід .
В 2004 році я посмів тільки вільно пожартувати із одним із отців в присутності матері брата Димитрія . І вже це послужило причиною їй зробити мені зауваження в неповазі до Слуги Божого.( В Старому Завіті сказано, що не рухайте священиків, бо це Святе Моє).
Я перепросив отця(може він і не зрозумів за що) і вже стримую язика свого , який накликає на голову вугілля розпечене.
Іншим не докоряю. Ви ж ХРИСТИЯНИН.

додано через 1 годину 22 хвилини 18 секунд:

Коротко повернуся до суті теми.
Підгірці -мальовниче село в Бродівському р-ні , на півдороги Броди -Золочів, на місці давнього городища Пліснесько. Внизу є монастир ЧСВВ. На горі -каплиця(церква) замкового ансамблю Потоцьких-Миколая Чарнецького і 25-ти мучеників(УГКЦ).
Монаша спільнота св Прокопа складає кістяк християнсикої греко-католицької спільноти , в якій є теперішні владики , отці , сестри і їх духовно підтримують християни багатьох парафій УГКЦ, котрі по праву вважають їх духовними отцями і помічниками в дорозі до Вічної Батьківщини.
Владики служать Господу Словом, Ділом і Всіма помислами своїми. Не є роздвоєні між Правдою ІСУСА і правдою світу. Єдині , як Єдиний Господь. Всі Богослужіння без змін- католицькі , візантійського обряду.Окрім одного , споминають на Службі владику Михаїла , а не Гузара.
Окрім того широко практикують християнські науки (реколекції), в основу яких покладено Євангельські читання і Церковне Передання в трактуванні Церкви і релігійно-молитовні практики, котрі виходять із Святого Письма.
Реколекції в чотири тури.
1-й: 3-5 днів. Віддаємо всі свої гріхи ІСУСОВІ.
Відновлюємо Хресні обіти.
Приймаємо ІСУСА за свого ГОСПОДА І СПАСИТЕЛЯ.
Приймаємо Матінку Божу Пречисту Діву Марію за свою Матір.
2-й:3-5 днів. Віддаємо все своє життя і все що маємо і посідаємо ІСУСОВІ .
Обіцяємо ІСУСОВІ свою вірність і любов.
ІСУС стає центром нашого життя (Тепер не я живу , а ІСУС в мені).
3-й:3-5 днів Вчимося молитовної боротьби(молитва , як спосіб спілкування з Богом).3-4 год безперестанної молитви до Бога і Марії
4-й:3-5 днів. Проводяться з молитовними спільнотами, котрі пройшли три курси наук і їх готують до безперестанної молитовної боротьби за Ісуса, за Церкву , за Вірних і навернення грішників(це безперестанні молитви, благання, прослава і подяка Господеві від 5-ти до 10-годин на колінах з піднятими руками).
Не знаю четвертого курсу , але після третього, як стверджувала одна християнка- Я не можу не свідчити про Ісуса, я маю на фізичному рівні відразу до гріха(ліпше смерть за Ісуса , ніж гріх).
І ЦЕ ЄДИНА ЗАЛЕЖНІСТЬ , ЯКА Є БЛАГОРОДНА-ЦЕ ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ІСУСА І МАРІЇ!
Тому і на Дух не сприймаються всякі блюзнірства.

Хочу нагадати, що я не прес-секретар владик , а це моє пережиття , служіння і суб"єктивне бачення, з точки зору посередньої особистості.
МИР ВАМ!
ДО ВСІХ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ!
БАГАТО ФІЛОСОФІВ І НАУКОВЦІВ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТАКЕ ПОНЯТТЯ ЯК "ФІЛОСОФІЯ ПІДОЗРИ". До цього різновиду філософії вони відносять такі різні системи, як марксизм, психоаналітичну філософію Зігмунда Фрейда і філософію Ніцше. ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИТАТИ: ЩО СПІЛЬНОГО МОЖЕ БУТИ У ТАКИХ РІЗНИХ НАПРЯМКАХ. СПІЛЬНИМ є те, що центр уваги в полеміці, дискусії, розмові зміщений від обговорюваних речей чи теми до КОНКРЕТНИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВЕДУТЬ З ОПОНЕНТОМ ДІАЛОГ ЧИ ОБГОВОРЕННЯ.
Якщо ми, учасники форуму діємо як представники цієї філософії "підозри", то не ставимо питання про істинність або помилковість того, що нам говорять, але ВКАЗУЄМО чому саме наш співбесідник чи опонент так говорить і що примушує його саме так думати.
Наприклад, якщо хтось маркист, то обов’язково тут же поцікавиться соціальним походженням опонента і вкаже на зв'язок між його класовим статусом і пропонованою ним системою поглядів.
Якщо хтось психоаналітик, то обов’язково покаже, що погляди співбесідника сформовані незадоволеним лібідо, навіяним йому в дитинстві комплексом СУПЕР-ЕГО і численними невилікованими неврозами.
Якщо хтось ніцшенець, то вкаже на ресентимент опонента і його приховану огиду до сильного і здорового життя.

ДИСКУСІЯ в цій темі має виразний ухил до такої філософії "підозри".
У результаті на цьому форумі вже з’ясовано, що я:
1) наче суддя небесний: кожного бачу наскрізь, на кожного бірку повісив (Robin);
2) в своїй хворій уяві створив з Ісуса Христа якогось деспота, який ширяє в небесах і тільки те робить, що вигадує собі, якби то мене дошкульніше катувати (Robin);
3) відмовляю в прощені (Ihtis);
4) шукаю параграфу на звинувачення Владик, тим самим відводжу увагу християн від кричущого Богохульства Гузара і сімнадцяти, топлячи звинувачення в багатослів"ї і в сумнівах правдивості служіння владик Ісусові (Ihtis);
5) поступаю гірше Океїв (Ihtis).
Це все чудово. АЛЕ ДЛЯ ЧОГО ВАМ ДИВИТИСЯ НА МЕНЕ ЧИ ІНШИХ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ? НА МОЇ ПИТАННЯ ЩЕ НІХТО ВІДПОВІДІ НЕ ДАВ, А ЗАМІСТЬ ЦЬОГО ПИЛЬНА УВАГА ЗВЕРНЕНА НА МЕНЕ ЯК ОПОНЕНТА! ОСЬ ТАКЕ ВОНО, ОНОВЛЕННЯ ЦЕРКВИ.
ТРЕБА РОЗІБРАТИСЯ В СУТІ СПРАВИ – НЕ ПРО ПРИРОДУ ПІДГІРЦІВ ЧИ РЕКОЛЕКЦІЇ, РІЗНІ НАБОЖЕНСТВА, А ЯКИМ ЧИНОМ ПІГОРЕЦЬКІ СТАЛИ ЄПИСКОПАМИ І СТВОРИЛИ СИНОД? ЯКА ЛОГІКА У НЕВІДОМО ЯКІЙ КОНСЕКРАЦІЇ, ДІЯННЯХ ЯК ЄПИСКОПИ, ПРИЇЗДІ ПІДГОРЕЦЬКИХ ДО СТРИЙСЬКОЇ КАНЦЕЛЯРІЇ І ПРОГОЛОШЕННІ АНАФЕМ?
Як відомо сама логічна річ на світі – бред шизофреніка. Тобто якщо така особа себе переконала в тому, що вона Наполеон, то все решту логічно: сусід по палаті – його любимий маршал Мюрат, судно під ліжком – його любимий кінь Арсенанд, медсестра – звичайно Жозефіна, а головний лікар – Кутузов. Все логічно, тому що такого роду свідомість не потребує контакту з реальністю, а живиться створеною самим собою реальністю, а далі все за логікою – доктор сказав морг, значить - морг. Будь-яка альтернативна інформація не враховується. Така свідомість не орієнтована на якусь дискусію, обговорення суті справи, для неї вже є відповіді на всі питання.
Валентине, а дозвіл Папи Пія десятого Шептицькому таємно висвячувати єпископів хіба Ви не прийняли як варіант відповіді?(як дії в особливих обставинах).
А стан воюючої УГКЦ і зборюваної її ж кліром(в переважній більшості)не приводить Вас до думки не те що про особливі, а надзвичайні обставини подій в Церкві? Якщо навчають Ісуса перестати визнавати як Бога, а СЛОВО ЙОГО-то міфи і легенди?
В який дзвін для Вас ще дзвонити?

додано через 10 хвилин 5 секунд:

Цікава Ваша логіка про логіку приїзду владик в Стрийську єпархію. Звучить приблизно так:
"А чому це жертва появилася на путі бандюги? Яка логіка спонукала її появитися в тому місці і в цей час?"
Браво , Валентине. Оце і є, власне правдошуканням , а не Правдою.

додано через 12 хвилин 33 секунди:

Господь каже, щоб стояли в Євангелії , даній Ним. А в Слові недвозначно сказано "Анатема " тим, хто проповідує інше євангеліє.
А хто висвятив - на сьогодні для мене другорядне. Ось КОГО висвятили -це ГОЛОВНЕ.(хоч Господь з часом і це таємне зробить явним).
Бо знаємо , хто висвятив Сеньківа. А , Вас, Валентине, не тривожать такі "знання"? І що, тепер неправдомовець і кривоприсяжник став єпископом ІСУСА?
Валентине, сосни- то дві , навіть не три.
Цитата:
дозвіл Папи Пія десятого Шептицькому таємно висвячувати єпископів хіба Ви не прийняли як варіант відповіді?(як дії в особливих обставинах).

Так, був такий дозвіл. Але лише митрополиту Галицькому Андрею Шептицькому, а не наприклад, митрополиту Варшавському чи Парижському. А що Підгорецькі отримали свячення від безпосередньо від митрополита Андрея Шептицького? ЦІКАВО ЯКИМ ЧИНОМ?
Цитата:
надзвичайні обставини подій в Церкві?

Які ТАКІ НАДЗВИЧАЙНІ ОБСТАВИНИ ВИ МАЄТЕ НА УВАЗІ?
Цитата:
навчають Ісуса перестати визнавати як Бога, а СЛОВО ЙОГО-то міфи і легенди?

ХТО ТАК У ВАС НАВЧАЄ?
Цитата:
В який дзвін для Вас ще дзвонити?

А Ви у дзвони дзвоните? Цікаво де - тільки у Підгірцях?
Цитата:
Цікава Ваша логіка про логіку приїзду владик в Стрийську єпархію. Звучить приблизно так:
"А чому це жертва появилася на путі бандюги? Яка логіка спонукала її появитися в тому місці і в цей час?"

А чому Підгорецькі поїхали саме у Стрийську єпархію, а не скажімо у Мукачівську? Чи Підгорецькі думають, що Стрийській єпархії набільше бандюг? ІСТИННА ПРАВДА: НЕПОРОЧНІ ДЕКІЛЬКА СУПЕРЄПИСКОПІВ (доречі я не знаю скільки їх приїхало в Стрий) ПРОТИ ТАКОЇ МАСИ БАНДЮГ.
Цитата:
Слові недвозначно сказано "Анатема " тим, хто проповідує інше євангеліє.

НУ ТО Я НЕ БАЧУ, ЩО ПІДГОРЕЦЬКІ КАЖУТЬ "Анатема" РІЗНИМ СЕКТАНТАМ І МОРМОНАМ.
Цитата:
А хто висвятив - на сьогодні для мемне другорядне.

А ДЛЯ МЕНЕ НІ. ЧОМУ? БО ТАЄМНО ВИСВЯЧУЮТЬСЯ ПЕРЕВАЖНО ЛИШЕ МАСОНИ. ПІДПІЛЬНО ЦЕРКВА ДІЄ ПІД ЧАС ПЕРЕСЛІДУВАННЯ. КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА В УКРАЇНІ ЗАРАЗ НЕ ПЕРЕСЛІДУЄТЬСЯ І НЕ ДІЄ ПІДПІЛЬНО. ТО ДЛЯ ЧОГО ТАЄМНО І НЕ ВІДОМО ЯК ВИСВЯЧУВАТИСЬ? ЗА ЛОГІКОЮ ПІДГОРЕЦЬКІ ПОВИННІ ТАК САМО ДІЯТИ ПІДПІЛЬНО.
Цитата:
Ось КОГО висвятили -це ГОЛОВНЕ

НУ НА ЦЕ ЗАПИТАННЯ Є ПОШИРЕНА ВЕРСІЯ: БУНТАРІ САМІ СЕБЕ ВИСВЯТИЛИ І УЯВИЛИ ЄПИСКОПАМИ.
Цитата:
хто висвятив Сеньківа. А , Вас, Валентине, не тривожать такі "знання"? І що тепер неправдомовець і кривоприсяжник став єпископом ІСУСА?

НУ ТЕМА НЕ ПРО ВИСВЯЧЕННЯ СЕНЬКІВА. ВІДКРИВАЙТЕ ОКРЕМУ ТЕМУ, ТОДІ ПОГОВОРИМО.
Цитата:
Валентине, сосни- то дві , навіть не три.

Я НЕ МАЮ ГАЛЮЦИНАЦІЙ І РОЗДВОЄНЬ ПЕРЕД ОЧИМА. ЗАРАЗ НАПРОТИ МЕНЕ МОНІТОР, А НЕ СОСНИ.

ТЕПЕР ВІДНОСНО ПРОХАНЬ:
Цитата:
Ihtis: Прошу зробити наступне :
1. Привселюдно покаятися в зневазі Слуг Божих підгорецьких владик , отців , братів і сестер, а також християн, котрів вірували в Живого Ісуса почерез дію Духа Святого , Котрий працює через підгорецьких.
2. Зосередити свою кипучу енергію на боротьбу з дійсним злом , що атакує Церкву(як то повернення модернізму і новоаріанства і ін. єресей).
Але для того, думаю, Вам потрібно зректися духа релігійности.

1. Прошу список кого зневажив, як Ви пишете "отців , братів і сестер, а також християн", обов'язково всіх, з прізвищем, ім'ям, по-батькові і контактними даними (прізвища і імена і контактні дані псевдоєпископів я знаю). Інакше яке таке каяття, якщо не знаєш кого зневажив? Обов'язково давайте список і контактні дані, щоб з такими "отцями, братами, сестрами, а також християнами" порозмовляти.
2. Щоб зосередити "кипучу енергію" на боротьбу, треба знати як і спільно з ким (тут знов таки список "отців , братів і сестер, а також християн" з контактними даними, будь-ласка, одному все не побориш). ГОЛОВНЕ ВКАЖІТЬ СВЯТИТЕЛІВ ПІДГОРЕЦЬКИХ НА ЄПИСКОПІВ!
3. А як "зректися духа релігійности"?
Цитата:
Тому п"ять днів Вашого життя, потраченого на реколекції в Підгірцях, і особливо у владики Самуїла, дадуть Вам інший вектор бачення Правди.

1. Лише п'ять днів?
2. А що реколекції лише у Підгірцях проводять, більше ніде?
3. Чому особливо у "владики" Самуїла? Чим таким його реколекції відрізняються від інших підгорецьких?
Тепер вже і Валентин лютий ворог Іхтіса та підгорецьких.
І за що, за те, що обстоює канонічні права католицької церкви.
Думаю прийшов час щоби всі небайдужі зверталися до Органів ВЛАДИ навести там порядок, видворити цих " пророків", ПРОВЕСТИ СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ.
А Ми маємо молитися, щоби під час цього не пролилась кров насюськаних фанатів, щоби СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ ПРОЙШОВ МИРНО, без втрат.
Терпіти такого знущання із обманутих людей просто не можна.
Почитайте писання ІХТІСА ПРО ТЕ, ЩО ВОНИ ТАМ ВИТВОРЯЮТЬ. ЦЕ секта, з примаком протестантських нашарувань.
Влада має залучити на допомогу тим бідним людям ( не провідникам -пророкам, а обманутим їм ) психологів, спеціалістів, богословів, священників.
КОСТЕЛ ТРЕБА ЗАКРИТИ НА ДЕЯКИЙ ЧАС, повернути його юридичним власникам - Львівській картинній галереї, а коли сформується РИМО-КАТОЛИЦЬКА ГРОМАДА - віддати його історичним власникам.
ХТО ПІДТРИМУЄ ЦЕ. НЕХАЙ ВАША ПІДТРИМКА СТАНЕ НАШИМ КОЛЕКТИВНИМ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАДИ ПРОВЕСТИ МИРНО СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ ПО НАВЕДЕННЮ ПОРЯДКУ, ВИДВОРЕННЮ зайд -"пророків "за межі України, заборони їх збіговиськ в НЕНАЛЕЖНОМУ ЇМ ХРАМІ, ПСИХІЧНОМУ ОЗДОРОВЛЕННЮ ЦИХ БІДНИХ, ОБМАНУТИХ ЛЮДЕЙ.
ІСУСЕ ХРИСТЕ допоможи нашій владі прийняти рішення та успішно провести силовий сценарій по наведенню порядку , за цим прийде мир та спокій у славне село Підгірці, Бродівщину, Львівщину, Галичину та Україну.
НЕ мовчи владо на наш запит, готуй, з БОжою допомогою та милістю СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ умиротворення підстуцпних ворогів церкви та єдности України.

додано через 1 годину 45 хвилин 32 секунди:

А тим часом анафеми та прокляття, відлучення від церкви підгорецькими продовжується.
Днями відлучили вони від церкви ще одного кардинала- префекта Конгрегації для Східних Церков
Рим
Проголошення великої екскомуніки

Й. Е. Леонардо Сандрі
Префект Конгрегації для Східних Церков
Рим

Ваша Еміненціє,
Ви є префектом КСЦ і тому маєте повну відповідальність за те, що єретик-апостат кард. Л. Гузар ще досі незаконно окупує уряд Глави УГКЦ. Ви також несете цілковиту відповідальність за єпископські свячення єретика Т. Сеньківа (ми тричі прилюдно попереджали Вас).
Кардинал Л. Гузар ставить під сумнів Христове Божество, дівицтво Богородиці, віщує маятником, дозволяє гомосексуальну активність, ставить під сумнів вічність пекла, практикує окультизм і схвалює реінкарнацію і. т. д.
Ваша Еміненціє, оскільки Ви прилюдно не засудили кард. Л. Гузара і його єресі, то це означає, що Ви з ним та його єресями творите єдність. Цим Ви стаєте апостатом (відступником від Христа) і стягнули на себе Божу анатему згідно Гал.1,8-9. Іменем Триєдиного Бога повідомляємо Вам, що Ви вже є під анатемою – Божим прокляттям. Якщо би Ви у такому стані померли, то будете засуджені навіки. Це прокляття Ви стягнули на себе самі. Ми на підставі апостольського і пророцького уряду проголошуємо тепер перед цілою Церквою цю Вашу зраду Господа і Спасителя Ісуса Христа. Молимося за Вас. Хочемо Вашого спасіння.

У Христі, єпископи УГКЦ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
+ Ілля, ЧСВВ

Підгірці, 4.9.2008
Копії:
- Бенедикт XVI, Папа
- Кардинал Й. В. Левада, префект Конгрегації Віровчення
- Кардиналам, єпископам і вірнм Католицької Церкви

Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна
www.community.org.ua
Доки це буде тривати, ХТО НАСТУПНИЙ ? Можливо сам Папа Римський ??? МОЖЛИВО , БО В НИХ ВСЕ МОЖЛИВО !
Окей пише:
СИЛОВИЙ СЦЕНАРІЙ ПРОЙШОВ МИРНО

АБАСЦАКА
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
"Молодець ", Окей. Захотілося Вам як в древньому Римі крові християнської і видовищ? Хочу нагадати , що за церковним Переданням, Зішестя Святого Духа в День П"ятидесятниці також ознаменовано Його судом над катами Ісуса, котрі захлинулися власною кров"ю.
Валентине, Ви бачите свою" спільноту"? Хто єднається з Вами.
Благословляю Іменем ІСУСА на покаяння всіх ворогів Церкви .

додано через 2 хвилини 31 секунду:

Окей, моїм ворогом є лише мої гріхи.

додано через 9 хвилин 22 секунди:

Подаю ще один лист владик. Зверни увагу, Валентине, що чинять деякі наші католицькі єпископи

Єпископ
Й. Е. Томас Дабре
Індія

Оприлюднення екскомуніки
Шановний Монсеньйоре,
згідно офіційних інформацій, опублікованих в мас-медіа, Ви дали згоду на видання «індуїстської Біблії».
Те, що Ви зробили – це злочин проти Христа і Церкви. Ви виступили як представник індійської Католицької Церкви та в авторитеті Христа видали проголошення, яке є цілковито проти основи Євангелія і відкриває душі духу антихриста! Цим Ви виявили, що Ви абсолютно духовно сліпий і не розумієте основ християнської віри.
Правовірні християни не можуть оборонятися, бо навіть якщо вони і назвуть правдиво «індуїстську Біблію» єрессю та зрадою Христа, то ліберали і відступники з духом синкретизму їм відповідять: «Ви виступаєте проти церковного авторитету, проти послуху – проти Христа». А цих малих у Христі назвуть бунтівниками і сектантами.
За цей Ваш кричущий злочин проти Христа і Його кривавлячого Тіла – Церкви, Ви самі себе виключили з Церкви (згідно Гал.1,8-9).
Цим листом ми, іменем Христовим, закликаємо всіх християн в Індії, щоб від Вас відділилися і вже Вас як апостата не слухали.
Якщо Ви охочі чинити покаяння, мусите зробити наступні кроки:
1) відкликати своє схвалення «індуїстської Біблії»,
2) з причини всесвітнього згіршення відступити з Вашого уряду

Молимося за Вас, щоб Пресвята Богородиця випросила для Вас світло для пізнання правди і силу для покаяння. Хочемо, щоб Ви були спасенні!
У Христі, єпископи УГКЦ

+ Теодозій
заступник Глави УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ
секретар Синоду єпископів УГКЦ

Члени постійного Синоду
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці, 3.9.2008

Копії:
- Бенедикт XVI, Папа

Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці 19, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660, Україна
www.community.org.ua
Давайте попросимо всемилостивого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа допомогти владі провести силовий сценарій по умиротворенню ворогів нашої єдности - підгорецького розколу без єдиної жертви, крові і з найменшим насильством. АЛЕ ВСІ МАЄМО ВИЗНАТИ - ВІН МАЄ БУТИ, БЕЗ ХІРУРГІЧНОГО ВТРУЧАННЯ ЦЮ НЕЧИСТЬ З УКРАЇНИ ТА ПІДГОРЕЦЬ НЕ ЗАБРАТИ, памятаєте як в Євангелії, свині ПОТОПИЛИСЬ разом з нечистою силою, і ТУТ ТРЕБА ТАКОГО - потопу нечестивців, БО НІЯКІ УМОВЛЯННЯ ФАНАТИ НЕ СПРИЙМУТЬ, ВОНИ СЛУХАЮТИЬ ТІЛЬКИ СЕБЕ, ТРЕБА ДО НИХ ПАЛКИ І МІЛІЦЕЙСЬКИХ КИЙКІВ.
Ще раз просимо - ВЛАДО НЕ МОВЧИ, МИ ТЕБЕ ВИБИРАЛИ , ЗАХИСТИ УКРАЇНУ, ЄДНІСТЬ ЦЕРКВИ, ПРОЖЕНИ ПОСІПАК та УМИРОТВОРИ підступних ворогів землі української. Молимо Бога про це!

додано через 5 хвилин 22 секунди:

Якщо потрібно вдала має використати і " МЕЧ", так каже Святе Євангеліє. То ж не треба соромитись просити владу про це. Треба називати речі своїми іменами - ТІ ІУДИ САМІ НЕ СТУПЛЯТЬСЯ, А СКІЛЬКИ ЩЕ ЗАГУБЛЯТЬ ЛЮДСЬКИХ ДУШ, скількох ще направлять до ПЕКЕЛЬНОГО ВОГНЮ.
ПРОШУ всіх не мовчати, а посилати свої звернення про УМИРОТВОРЕННЯ підгорецьких КАНІБАЛІВ до влади: Президента, уряду, губернаторів, тощо

додано через 39 секунд:

замість " вдала" - " читати треба " влада"
Окей пише:
Давайте попросимо всемилостивого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа допомогти владі

Акєй-піп Гапон
Інквізиція спалювала, а тут всього-навсього позапихати в машини-воронки, вивезти за межі держави , закрити костел і поставити кілька міліціонерів. щоби не дати змоги із місяць збиратися фанатам. І все минеться. як в страшному сні. ХТО ПІДТРИМУЄ ?

додано через 2 хвилини 34 секунди:

І до всії єпископів УГКЦ - ВИ СВОЄЮ МОВЧАНКОЮ ДОГРАЄТЕСЬ, ОЙ ДОГРАЄТЕСЬ.....!!!!
Ще один лист за який Окей "може сікти" мечами владик .

Проголошення великої екскомуніки

Префект Конгрегації євангелізації
Кардинал Іван Діас

Ваша Еміненціє,
Ви є префектом Конгрегації євангелізації. В 1996-2006 роках Ви були Архиєпископом в Бомбеї в Індії. Завдяки Вашій інтенсивній підтримці зміг розвинутися проект т. зв. «індуїстської Біблії». Цей проект є злочином проти Триєдиного Бога, Його Слова і є богохульством проти Святого Духа. Таким чином Ви виявили, що Ви внутрішньо відпали від Христа та від Його Євангелія.
На підставі апостольської і пророцької служби прилюдно проголошуємо перед цілою Церквою, що згідно Божого слова (Гал.1,8-9) підпадаєте під кару великої екскомуніки.
Молимося за Вас, щоб Пресвята Богородиця випросила Вам світло для пізнання правди і силу для покаяння. Не хочемо, щоб Ви були засуджені навіки і Ваш уряд був зловжитий для того, щоб сотні тисяч душ йшли до вічної загибелі разом з Вами.
У Христі, єпископи УГКЦ

+ Теодозій
заступник Глави УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ

Члени постійного Синоду
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл

Підгірці, 3.9.2008

Копії:
- Бенедикт XVI, Папа

www.community.org.ua
Ihtis пише:
Ще один лист за який Окей "може сікти" мечами владик

Стукачі, нє?
І останній лист на сьогодні від владик.

Прилюдна апостазія єпископів Індії

Шановні єпископи Індії,
всіх щирих вірних шокує Ваш злочин апостазії. НЕЗРОЗУМІЛИМ Є ТЕ, ЩО ВИ СХВАЛИЛИ ПРОЕКТ «БІБЛІЇ», ЯКА ВНОСИТЬ ДУХА ІНДУЇЗМУ.
В ім’я Триєдиного Бога закликаємо Вас, щоб Ви відреклися духа апостазії і скасували Ваше схвалення цього злочинного проекту. Якщо прилюдно не зробите цього до 30.9.2008, то вже тепер повідомляємо цілій Церкві, що єпископська конференція Індії впала в апостазію. Тому Ви вже не є анонімними, але явними зрадниками Христа і Церкви. Ви підпадаєте під Божу кару виключення з Церкви (велика екскомуніка згідно Гал.1,8-9).

У Христі, єпископи УГКЦ

+ Теодозій
заступник Глави УГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВ

Члени постійного Синоду
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці, 3.9.2008
Копії:
- Бенедикт XVI, Папа

www.community.org.ua
Причому тут ІНДІЯ до ПІДГОРЕЦЬ , "мама дарагая".
В мене не хватає нервів читати їх пісанія, ПРИЧОМУ Індія, Бомбей, Ви шо кончені придурки чи шо. Для того існує Папа Римський, Ватикан, вони розберуться, причому Ви самозванці до Індії. По якому права як ті моськи сичите на слова. який навіть не пошкробаєт ься від ваших зміїних укусів

додано через 36 секунд:

не слова , а "СЛОНА"
Хочу Вам , Томасе , нагадати (думається Ви християнин, котрий не чекатиме часу Великодної сповіді), що Церква -це Містичне Тіло Христове, членами якого ми є. І якщо індійська "рука" чи "око" є хворі , то болить все Тіло.(Ви читаєте Слово Боже , чи тільки тримали в руках?).
Почитайте свіжу львівську " Ратушу" панове "єпископи"Невизнані єпископи напали на владику
Чеські ченці готують підґрунтя для розколу Церкви?

Осередки УГКЦ по всій Західній Україні налякані. Вже кілька років по парафіях їздять четверо самопроголошених єпископів, в минулому — василіанські ченці, які не коряться папській владі і вважають, що всі панотці, крім них, — нелегітимні. У минулі вихідні „підгорецькі ченці” (як їх охрестили в церковних колах) наробили чимало галасу в Стрийській єпархії.

Як розповів „Ратуші” керівник прес-служби Стрийської єпархії УГКЦ отець Павло Худ, 15 серпня троє ченців увірвалися до приміщення Єпархіального управління в Стрию. Там вони, за його словами, почали нахабно поводитися, застосували фізичну силу проти Владики Тараса (Сеньківа) та
о. Тараса Пошивака. Після цього ченці намагалися прорватися до одного з місцевих греко-католицьких храмів, але церковники вчасно закрили двері перед бунтарями. Згодом єпархія звернулася по допомогу в правоохоронні органи. Кажуть, під час затримання монахи чинили відчайдушний опір, використовуючи прийоми, які личать лише монахам Шаоліня, але аж ніяк не єпископам УГКЦ.

Павло Худ стверджує, що схоже траплялося в греко-католицьких осередках Бучача, Коломиї та інших міст і раніше. Щоразу дії самопроголошених єпископів стають більш агресивними. Хоч громада УГКЦ цього не визнає, але, мабуть, вона залякана ченцями-забіяками, і в цьому немає гріха, бо поводяться вони аж надто неадекватно.

Як вдалося з’ясувати “Ратуші”, в осередку невизнаних єпископів — священик Роберт Обергаузер, а також колишні ченці ЧСВВ Ілля Догнал, Методій Шпіржік і Маркіян Гітюк. Усі вони, окрім Гітюка, — громадяни Чехії. Ще кілька років тому вони жили в одному з чеських монастирів, проте, як вони заявляють, покинути його довелося через певні дисциплінарні розбіжності. Згодом вони оголосили, що Греко-католицька церква проголосила їх єпископами, але „таємно, як за часів підпілля”. Кількаразово правдиві греко-католицькі високопосадовці спростовували цю інформацію.

Нині осередок непокірних у селі Підгірці, що на Бродівщині. Невідомо як, але „єпископам” вдалося зайняти одне приміщення монастиря та розпочати широку реколекційну діяльність. Важко сказати, що проповідують лжепастори, але за кілька років їхньої діяльності, як стверджують в навколишніх селах, ченцям вдалося відібрати у правдивих церков більшу частину підгорецьких парафіян, а також розпочати агітаційну діяльність у Бродівському, Золочівському районах і в єпархіальних осередках.

Дивно, але четверо людей, які офіційно ніде не працюють, мають кошти на реколекції, подорожі Україною, а також на поліграфію та брошури, які вони рясно сіють на своєму шляху. Звідки кошти? Тим більше цікавить відповідь, якщо зважити, що вони іноземці, тож на Україні зв’язків нажити не встигли.

Церковники бояться говорити на диктофони і камери. Але гадають, що „підгорецькі ченці” лише перший етап. Саме вони зондують ґрунт, чи купляться на них парафіяни. Якщо відповідь буде ствердною, то, маніпулюючи їхньою свідомістю, вже завтра можна робити з ними все, що заманеться і зруйнувати церкву.

За словами отця Худа, отці закликають вірних бути на сторожі. „Зараз не час для бунтів і злості. Основне нині — щира Молитва”, — стверджує отець.

Михайло Гузаревич, "Ратуша"
Чи може і Львів не те говорить ????
Приємно чути з Ваших уст , Окею, що о. Павло Худ хоче щиро молитися. Нарешті . Надіюся , що після щирих молитов він буде просвічений Духом Святим і щиро покається як з минулої писанини, так і з цього інтерв"ю. Відносно М. Гузаревича-не читав його статті, та з слів Окея , журналіст має давати об"єктивну інформацію , а не замовну. А Львів говорить різне і інформація ОБС не збігається з "Радіо Ватікану".
Вам же , Окею , раджу вилізти з болота.
Вас Господь сотворив людиною на Свій Образ і Подобу! Вдумайтеся!

додано через 9 хвилин 10 секунд:

І ще одне , Окею, якщо Robinове, що Ви викладач УКУ -правда, то користуйтесь для пошуку ІСТИНИ БІБЛІЄЮ, а не газетками, місце яких народ давно вже оприділив( за браком туалетного паперу).

додано через 9 годин 49 хвилин 33 секунди:

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Вітаю всіх християн з святом Усікновення Чесної Глави Іоана Христителя. Хай цей добрий приклад жертовного служіння Богові найбільшого серед людей, народженого від жінки , дасть нам наснаги стояти за Правду, якою є Ісус- Дорога, Правда і Життя. Навіть власним життям.
МИР ВАМ І БЛАГОДАТЬ БОЖА НЕХАЙ БУДЕ З ВАМИ!

додано через 10 годин 15 хвилин 20 секунд:

Були з жінкою на Божественній літургії в Підгірцях(окрім Підгорець, в інших церквах перенесли Богослужіння празника на неділю, хоч в календарі червоним).
Івана( ім"я означає "Господь милосердний") Христителя на іконах зображають як Ангела( посланець), бо
"Ось Я посилаю Свого Ангола,
І він перед обличчям Моїм
приготує дорогу."
Малах.3,1
Господь милосердний шле посланця з гучним закликом до покаяння, щоб приготувалися до радісної зустрічі з Господом- Спасителем.(бо буде ще посланий Ілля перед страшним приходом Господа-Судді).
Наповнений Духом Святим ще в утробі матері Єлизавети в часі привітання нею Діви Марії з Ісусом в Лоні ЇЇ. (Дух Святий і від Сина ісходить, навіть коли Ісус ще ненароджений. Бог Є завжди Бог).
І він був ангелом во плоті. Змалечку перебував в пустелі. Одягнений в одежу з верблюжого волосу підперезану шкіряним ременем, їсть дикий мед і сарану.

Іван виконав свою місію тут на землі , безкомпромісно свідчачи про Правду , ставши інструментом з"явлення нам Пресвятої Трійці в часі Богоявлення , закликаючи до покаяння незважаючи на посади і чини. Продовження місії Предтечі після смерті, це оповістити померлих патріархів , праведних і пророків в аду радісною звісткою, що час чекання Месії минає, Він вже на землі і скоро визволить їх.

Господь допускає смерть Івана, окрім його місії як Предтечі для померлих праведників , також і з виховною метою для нас. Постаті причетних до вбивства його-це Ірод- правитель, котрий мав за коханку Іродіаду, жінку свого брата (гріх чужоложства-наголошений Іваном, за що і сидів у в"язниці). Також красуня дочка Іродіади-Соломія.
Пишний бенкет з нагоди дня народження Ірода. Пристрасний танок Соломії захоплює Ірода і він в присутності гостей обіцяє їй все, включно і пів -царства. Та біжить до мами за порадою, що просити. А Іродіада давно затаїла злобу на Івана за викриття її безпутності і плекає намір помститися( Має духа(демона) старозавітньої ізраїльської цариці Єзавель , котра гадала, була поганською жрицею і вбивала Божих пророків).
І вона порадила , щоб Соломія попросила Голову Христителя на полумиску, бо царство і так є(За церковним Переданям Іродіада отримає за життя своє ще один полумисок з головою, але вже своєї дочки Соломії, котра холодної пори переходила потік , зірвалася з місточка в льодяну воду і дві крижини стяли їй голову).
Засмучений Ірод перед гостями змушений дати згоду(Він розумів , що Іван від Бога і навіть любив його слухати, проте привички до гріха були сильнішими Страху Божого. Він також завершив своє життя паскудно:
"Дня ж призначеного Ірод
убравшись в одежу царську, і на
підвищенні сів , та й до них говорив.
А натовп кричав:"Голос Божий,
а не людський!"
І Ангел Господній уразив
зненацька його, бо він не віддав
слави Богові.
І черва його з"їла і він умер.
."Дії 12, 21-23.)

З сьогоднішнім Євангелієм тісно пов"язані старозавітні пророки Малахія і Ісая, а й з темою нашого форуму також.
"І прибуду до вас Я на суд,
і буду свідком швидким проти чарівників,
і на перелюбників,
і на тих, хто присягу
складає на лжу...
І проти тих, хто заплатою
наймита тисне,
вдову й сироту, хто
відхилює право чужинця,
Мене ж не боїться ,
говорить Господь Саваот.
" Малах 3, 5
Чи не до вас владико Тарасе , отче Тарасе, отче Павле Худ (всі троє з Сокальської Єпархії), журналісте"Ратуші", Томасе і Окею це СЛОВО???.

"Хіба ж ти не знаєш, або
ти не чув:
Бог вічний-Господь,
що кінці землі Він створив?
Він не змучується та не втомлюється,
і не збагнений розум Його.
Він змученим дає силу,
а безсилому -міць.
І помучаться хлопці й потомляться,
і юнаки спотикнуться -спіткнуться,
а ті, хто надію складає на Господа,
силу відновлять,
крила піднімуть немов ті орли,
будуть бігати- і не потомляться,
будуть ходити -і не помучаться!
"Ісаї 40,28-31
Оце про владик і на питання звідки в них все і стільки.

Чекаю від Вас , Окею, новини, яка від неділі на слуху.

Всім доброго завершення дня сьогоднішого.