Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Господь дав вільну волю кожному у виборі життя тут, так і право на Вічність.
Вибирайте!
МИР ВАМ!
Знаєте, Ihtis моя улюблена книга з біблії - книга пророка, або інакше Еклезіаста. Там є слова
12 Познал я, что нет для них ничего лучшего, как веселиться и делать доброе в жизни своей.
13 И если какой человек ест и пьет, и видит доброе во всяком труде своем, то это--дар Божий.

Екл 3:12-13

Думаю я цей дар маю оскільки я кожен день їм, пю і бачу добре в своїй діяльності, яка мені особисто майже нічого не дає.
А щодо марноти, то в цій же книзі написано.
В даному випадку ваше слово "марнота" не витримує критики, це звичайна відмазка від захисту своїх поглядів, в яких ви наврядчи впевнені на 100%

Ihtis пише:
Господь дав вільну волю кожному у виборі життя тут, так і право на Вічність.
Вибирайте!

Як це стосується даної теми ? Типу піар ?

п. с. окулярів як звичайник так і сонячних я, повірте, в житті не носив, (не люблю ховати свої очі) а відносно розових... то я дивлюся на життя критично і аналітично і як бачу в чомусь основу, фірманент, те, на що оперешся і не впадеш, я шансу не упускаю
Христос Воскрес, пане Ihtis.
Як вже пішла мова про сатанинське і християнське, то чи не могли би Ви дати відповідь: а чи відповідає християнським моральним нормам розповсюдження священиками наклейок зі словами "ПИЙ, КУРИ - ШВИДШЕ ЗДОХНЕШ! ТВОЇ ДРУЗІ - ТУБЕРУКУЛЬОЗ, СНІД...".
Вибачайте, може з тими наклейками відхилилася від теми, але то реальний факт, який має пряме відношення до отців, про яких йде мова.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Панянко Оксано,гірка пігулка, але правда , чи Вам краще" ПИЙ, КУРИ-ВИГЛЯДАТИМЕШ МОДНО, АЛЕ МОЖЕШ ЗАХВОРІТИ!" Файно запаковано, та чи лікує? Поставлено задачу розрухати любителя гострих відчутів, щоб він почув стук ІСУСА, стоячого біля дверей його серця і впустив Господа в своє серце.
Пане astrolik,кажу Вам просто , не докоряючи. Знайдете Ісуса- матимете все. Копирсатиметесь у власному досвіді-будете коло розбитого корита. Факти в Книзі, яку любите читати. Продовжуйте-Ви на добрій дорозі, але не зупиняйтесь. І ще одне : Бог завжди з ВЕЛИКОЇ БУКВИ.
МИР ВАМ!
ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС!

додано через 6 хвилин 33 секунди:

Бог Ісус дав нам нерукотворні образи Свої:
ХУСТИНКА ВЕРОНІКИ
ПЛАЩАНИЦЯ
ПЛАТОК, ЯКИЙ НАКРИВАВ ЛИЦЕ ІСУСА.

МИР ВАМ!
Ihtis пише:
кажу Вам просто , не докоряючи. Знайдете Ісуса- матимете все. Копирсатиметесь у власному досвіді-будете коло розбитого корита.

Що мені ще вашого Ісуса шукати, чи як ?

Ihtis пише:
Бог Ісус дав нам нерукотворні образи Свої:
ХУСТИНКА ВЕРОНІКИ
ПЛАЩАНИЦЯ
ПЛАТОК, ЯКИЙ НАКРИВАВ ЛИЦЕ ІСУСА.

... а оце вже смішно ... Він сам таке сказав шо це Він дав ?
Я ніколи не повірю в оті всякі штучки, акі підсуває Ватикан і т. п. ... після їх правосуддя... дійсно смішно ... Бог в заповідях написав не робіть собі ідолів, а тут бац і Він сам їх зробив для людей, так виходить ?!?!
І по ходу в мене виникло питання. Ми знаємо що кожен християнин хоче побачити Бога на небі, то що виходить що Бог уталяє спрагу побачити Його т. с. своїми образами нерукотворними ? Якшо так, то для чого ? Невже шоб поклонятися не Істинному Богу, а Його образу ? А ви знаєте шо в біблії написано, що Бог - Бог ревнивий, який наказує до... (і т. д.) Не вірю, щоб Він спрямовував людей на небезпосередній контакт з Собою, це те саме, що бути в одній кімнаті з батьком і говорити з ним, але не йому в обличчя, а до його фотографії... (особисто мене такий діалог з Богом не влаштовує) можливо церква щось таки приховує, шо не хоче з Ним розмовляти на пряму ?!?!

а те що я на ...
Ihtis пише:
добрій дорозі

... я вже давно знаю

Правопис я також знаю, недобре, але знаю основи. І з малої букви я вживаю тоді, коли маю на увазі не Бога Живого, а т. с. божество чи премдет релігійного поклоніння.

п. с. скільки вже можна вітатись на день, невже одного разу не вистарчить ?
п. п. с. я не пан, можете мене звати Олег чи Олік, як вам подобається

додано через 13 хвилин 47 секунд:

Згадалося місце з біблії...
Мт 11:28
"Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!"
Господь тут чітко говорить до кого звертатися, тут не написано "Я вам дав ікони ідіть поцілуйте її..." чи шось таке, Він сказав прийти до Нього !!!
Пане Ihtis. Я не кажу, що краще було б якби писалося по-вашому. Але цікавить мене, чи достойним є таке вираження думок (тобто вираження словами "здохнеш" і т. п.) священослужителями. Просто ніколи від священика таких слів на власні вуха не чула. Мирні люди, на мою думку, так би не висловлювалися. І чого такі наклейки не розповсюджуються більше ніким?
"стук ІСУСА"? А де там видно, шо то від Ісуса? На чорному фоні білі букви... ніякого натяку на Ісуса не бачу.
І до чого тут ті всі спори на рахунок поділів, відношень одних до других чи "хто шо про кого казав", та які ж ви християни, якшо ви навіть обєднатися не можете, про яку любов ви теревенете? І не кажіть мені шо ооо та то вони не хочуть, то ми не можем бо таке і таке, та є купа причин..., чи ше шось. Для чого ви прикриваєтесь Христом і Його Словом ? Для чого робите Йому такий позор? Для любові немає перегород ! Хоча мені здається в вас таки інший бог, бог, який просто існує, і до якого тре інколи прийти в церкву постояти, і тоді він візьме вас в рай, а для чого, і що він може ?...
Якщо я зараз піду до когось з таких християн з проханням допомогти мені в біді, чи допоможе мені хтось з першої, другої ... десятої спроби ... НІ, а знаєте чому, а тому що вони служать не тому богу про якого ви хочете тут розказувати !!!

Я це все не з голого місця говорю. В три роки я впав з качелі і зламав собі носа, того ніхто не замітив, і він мені зрісся криво, і уявіть собі все своє життя я дихав ротом, а від того і дуже часто хворів, за ранок поки збирався до школи я міг витратити декілька хустинок, потім їздив по лікарах, зробив дві операції, через це позбувся нюху. Але в один момент я собі вирішив, от є Бог, що, Він не може мені дати нормальне дихання, вирівняти мого носа ? От я в нього безпосередньо і попросив про це, зараз я не тільки дихаю носом, а і почав відчувати запахи. І це не єдиний такий випадок в мому житті, ще декілька раз Він поставив мою бабульку в буквальному значенні з ліжка на ноги

... і ви мені говорите шукайте Ісуса ... ви на правильному шляху ...

До чого ви закликаєте людей, до того, щоб вони через вас йшли до пекла ?
Одумайтесь, насправді дві сторони які тут обсуджуються в темі знаходяться "по один бік барикад"

... тепер вважатимете мене сатаністом ?

п. с. докажіть мені що я неправий, і тоді я вважатиму себе дурнем
п. п. с. знаю, мої дописи не цікаво читати, цеж таки не суперечка, про яку ви дешо "знаєте" ... така людська натура бунтівна
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Панянко Оксано,"мирні люди " висловлюються так(див. форум і в світі). Отці лікують духовне і не мені судити методи , та бачу діє, бо Вас зачепило. Чого не росповсюджують інші? Світ байдужий.
Коли людина любить і бачить потребу лікувати любимого біллю, то робить це.
МИР ВАМ!

додано через 28 хвилин 7 секунд:

Олег,Ви цікаві, але в мене вночі інтернет заглючив, та й маю дбати про хліб насущний. Я один в сімї заробляю.
За Іс.41: 10-дякую.
МИР ВАМ! ДОБРОГО ДНЯ!

додано через 4 години 32 хвилини 46 секунд:

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Приємно, Олег, що "Ти раб Мій, Я вибрав тебе й не відкинув тебе". Іс. 41:9. І ЦЕЙ, ХТО зміцнює Вас, помагає Вам, підтримує Вас , також дав Вам нерукотворні образи СВОЇ на полотні не для поклоніння , а для шанування . Це як реліквія від близької Вам людини, але незмірно більше.
Чим я зневажив мого Пане, чи образив Вас, чи став згіршенням для інших?
І цього вчив мене владика Самуїл.
МИР ВАМ!
Ihtis, а навіщо цитувати та ше й перекладати, якшо я дав конкретне посилання та процитував прямий переклад цього слова
vaymut пише:
"Ihtis" - Іхтіc (грец. Ίχθύς; — риба) — давній акронім (монограма) імені Ісуса Христа, складається початкових літер слів: Ίνσοΰς; Χριστός Θεοΰ Vίός; Σωτής (Ісус Христос Син Божий Спаситель)

Але менше з тим,
Ihtis пише:
"Ця абревіатура в короткій формі виражає сповідників християнської віри."

Помиляєшся, сповідників християнської віри відображає розп"яття, а також
Ihtis пише:
"Новий Завіт повязує символіку риби з проповіддю учнів Христа, деякі з яких були рибаками".
Ihtis пише:
За шановний -дякую, за богохульник- пробачаю і благословляю, бо
"Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку, а , павпаки, благословляйте, бо ви на те покликані, щоб успадкувати благословення."1 Петра3:9.

Не потребую подяки, бо за культурне звертання подяка не потрібна - це не подарунок, а рівень мого виховання!!!
Так само не потребую прощення простої грішної смертної людини!!! Мене Господь простить, якщо буде на те його ласка!!!
Тепер стосовно біблійних цитат - це мені нагадує євангелістів або ж свідків Єгови...
Але говорячи вашим стилем, пропоную нагадати собі притчу про загублену вівцю, та притчу про блудного сина, хочу тим сказати, шо Бог більше радіє з навернення 1-го грішника, аніж з побожності 99-ти праведників, і не потрібно нам тут демагогію розводити, що грішника Бог
Ihtis пише:
не вислуховує, не реагує
Олег, маю 7 лекцій Ховинда про сотворення світу . Подайте спосіб Вам їх переправити, фізично чи по інтернету.
vaymut , В даному випадку я не можу помилитися. Якщо хтось і помилився, навіть теоретично, то це автор сайту , з якого я цитував по Вашій посилці.
Від себе: непомиляюся, спершу риба-опісля хрест.
Моє дякую-рівень мого виховання.
А НЕРОЗКАЯНОГО грішника таки не вислуховує Бог. І не лініться знайти біблійне потвердження. Хоча зозумію , пришити мені ярлик швидше і легше . А нерозкаяність повязана з тим , що Вам просто наобхідне моє прощення( історія про митаря Закхея)
МИР ВАМ!
Ihtis пише:
Ти раб Мій, Я вибрав тебе й не відкинув тебе

До чого тут це ? Це ж про Ізраїля, тобто Якова...
Ihtis пише:
І цього вчив мене владика Самуїл.

Погано він вас вчив... це не логічно, навіщо вам "фотографія", якщо ви прагнете безпосередньої близькості ? Хоча ви її не прагнете, вас влаштовує його образ, то про шо тут говорити. Доречі ви ж самі можете в Нього запитати, думаю Він відповість, Він же не німий
Це вже похоті тілесні, задоволення для очей так сказати. Не хочу перегинати палки, але це як мастурбувати над плейбоєм. Тут духовне, а тут "духовне" на матеріальній площині.
А такий аспект... молитва, що це ? Це я так думаю розмова з Богом.
Уявіть таку ситуацію, до вас кожного ранку підходить син і каже...
"Привіт батьку, гарно виглядаєш, вибач шо вчора хуліганив, ти класний, купи мені машину, па"
І поставте себе на місце отого батька. Вам буде приємно від такої щоранкової розмови ? А якщо в вас не один такий син, а мільйони ? Не нудно Богові слухати заучені молитви ? Думаю він на них навіть уваги не звертає. Для чого вчити людей таким діям відносно Бога, хіба тут молитва не стала традицією ?
Традиція - це спонтанне виконування певих дій, думаю навіть без задумування над тим що вона собою являє (це моя думка).

п. с. я ці лекції вже разів по 10 переглядав, і розповсюдив ойойой як багато копій
п. п. с. непамятаю де в біблії це написано, але там є такі слова, що Царство Боже буде досягатися силою

додано через 50 хвилин 56 секунд:

Луки 16

14 Чули все це й фарисеї, що були сріблолюбці, та й стали сміятися з Нього.
15 Він же промовив до них: Ви себе видаєте за праведних перед людьми, але ваші серця знає Бог. Що бо високе в людей, те перед Богом гидота.
16 Закон і Пророки були до Івана; відтоді Царство Боже благовіститься, і кожен силкується втиснутись в нього.
17 Легше небо й земля проминеться, аніж одна риса з Закону загине.
Олег, Ваш епіграф Іс 41:10, я ж процитував Іс 41:9, вірш перед Вашим епіграфом, котрий з Вашим являє цілість.
astrolik пише:
До чого тут це ? Це ж про Ізраїля, тобто Якова..
Цитата:
владика Самуїл

вибачте... но мені вже смішно... ну як можна бути такими дивними людьми... який з нього владика, якшо його з рідної країни поперли ( явно не за хороші діла), і тут тоже від церкви відсторонили.
Ihtis пише:
вірш перед Вашим епіграфом, котрий з Вашим являє цілість.

якшо так, то чому не весь вірш прокоментували ?

8 Та ти, о Ізраїлю, рабе Мій, Якове, що Я тебе вибрав, насіння Авраама, друга Мого,
9 ти, якого Я взяв був із кінців землі та покликав тебе із окраїн її, і сказав був до тебе: Ти раб Мій, Я вибрав тебе й не відкинув тебе,
10 не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю.
11 Отож, засоромляться та зніяковіють усі проти тебе запалені, стануть нічим та погинуть твої супротивники.
Альонка, Ваше відношення до церкви Ви висловили. Дівчині подобає бути скромнішою у виразах.
Олег, цитувати почали Ви , я лиш продовжив. щоб Ви сформували свою повну думку, а не питали мене. що я хочу сказати.
Олег , прошу Вас в цю тему не вносити розбещених виразів. Українська мова по кількості слів -багатюща.
МИР ВАМ!

додано через 3 хвилини 29 секунд:

vaymut, підказую, шукайте в псалмах.
МИР ВАМ!
Ihtis ви вже звиняйте, але яка є - така є... а от до церкви в мене ставлення хороше... тільки не до тої шо в Підгірцях (маю на увазі тільки костел, але ні в якому разі не монастир). І в свому повідомленні попередньому я за церкву нічого не сказала... все що було сказано - то в сторону ваших "владик" і вашого бачення віри.
Ihtis пише:
Радійте і веселіться праведні в ХРИСТІ! ВСЕЛЕНСЬКИЙ АПОСТОЛЬСЬКИЙ ПРИСТОЛ ВИЗНАВ СПЯЧЕННЯ ОТЦІВ У ВЛАДИК!
Вітаю всіх вірних Грекокатолицької церкви і Вселенської, бо отримали праведних владик!

цікаво, в який спосіб "владикам" вдається облапшити таку кількість люду.??? а виделки вони теж роздають?

Вони ж самі пустили буйду, що Ген. Секретар їх прийняв і "вислухав їхню промову, не перебиваючи" (знайомі слова?), тому вони зробили висновок, що Рим їх визнав і вже запустили плітку межи своїх фанатів. Хоча до кардинала їх і близько не допустили

Доречі це не вперше, коли "владики" тупо і безбожно брешут.
На питання: "як же так, отці, ви висвятились без дозволу Риму?" відповідь була банально простою: "ми написали в Рим листа, відповіді не отримали... тому, керуючись принципом (очевидно для них він першо- і єдинозначимий)"мовчання -- знак згоди" -- зробили те, що зробили.
Сміх тай годі.

упс, сорі! не помітив --- можливо якийсь ПРИСТОЛ і визнав СПЯЧЕННЯ, про це я ніц не знаю.
Цитата:
ВСЕЛЕНСЬКИЙ АПОСТОЛЬСЬКИЙ ПРИСТОЛ ВИЗНАВ СПЯЧЕННЯ ОТЦІВ У ВЛАДИК!

ото вже не звичайна лапша... а фірмова італійська паста... хто вам таке сказав??? чи то може так скоро помінялася думка, і висвячення таки прийняли? менше місяця тому я читала звернення зовсім іншого змісту... там писалося, шо висвячення це не є правдивим, шо Ватикан не приймає його, і шо ваших отців відстороняють від служіння в церкві. Може насмілитеся, Ihtis, сказати шо все не так, і шо всі ці листи мені наснилися?
Альонка, все не так , проте з Вами не обговорюватиму, бо це справи церковні, а не кулінарні.
Для всіх, хто жадібно накинувся на підгорецьких владик, скажу.
В Старому Завіті Господь сказав(вільне трактування по -памяті, бо не памятаю де), що не зачіпайте священників, бо то Моє Святе.
Хто з Вас знає цих владик , отців і монахів достатньо, щоб докорити Їм?
Чим можете докорити?
Хто може позбавити їх священства?
Звідки в Вас стільки злоби і ненависті?
Гляньте, на кого ви перетворюєтесь.
Порахуйте . скількох за день ви засудили, обмовили , звинуватили. Не мені скажіть -лише собі і задумайтеся, для чого живети?
Чи хтось з вас молиться з 12-ї до 6-ї щоночі з піднятими руками, як владика Ілля?
Чи хто з вас витримував Службу Божу , довжиною в пять годин, яку править владика Самуїл?
Лихослівя, гординя, непоміркованість , нечистота супроводжує вас. Тому і накинулись на них, бо підгорецькі не від світу цього. Тих , що від світу ви приймаєте, славите і величаєте, поклоняєте і наслідуєте, бо одного духа з ними, щей в своєму малоліті , нодувшись власною "величчю". повчаєте, як молитись треба і славити Бога і жити в цій долині сліз.
МИР ВАМ!
Фанатизм, а особливо релігійний це особливо страшне та шкідливе. Ви зазомбували своїх прихильників, привчили їх до крайньої байдужості, зухвалості, ніби-то всі кругом погані. мають дух світу. а ви майбутні пророки, чуть лі не святі. Я Вашій гордині не має меж, що це гріх ми мовчите. В Золочеві доходить вже до того, що темна баба-фанатка, яка їздить до Вас може повчати греко-католицького священника в Миколаївській церкві, чи монастирі, як йому правити службу божу чи маївку, як вести проповідь. Не тільки повчають, а навіть сваряться на священників, викрикують, не проявляють послуху церковній владі. Затуманені вони носяться з ідеями поставити в церквах якісь особливі образи, возять воду з Підгірців як святу -відрами, закинули в Золочів масу не дозволеної церковною владою літератури. Це дуже небезпечний синдром для УГКЦ. Бекзкарність, вседозволеність підгорецька валить на всю церкву, слово "відлучення від церкви" використоваують як ложку за обідом. Люди стали на грані фізичного та психічного виснаження, а фактично божевілля, стають тупі, їм забороняється дивитися телевізор, слухати музику, читати інші, не підгорецькі книжки. всі чекають " кінця світу", лементують" що живуть в останніх часах", що в керівництво церкви вліз сатана, що кардинал Гузар одобрює гомосексуалізм, тощо. Де ви взялись на голову нашого доброго віруючого багатостраждального народу, коли прийде на вас кара Божа та кара українського державного і церковного закону. Вірю, що скоро Папа римський відлучить Всіх вас від церкви і в УГКЦ та Україні настане мир , спокій та Божа благодать, Ісус заопікується Україною і люди побачать ту страшну фальш, яку ви як помиї лиєте на наш побожний нарід та провід УГКЦ.

додано через 11 хвилин:

До речі "Нажаль, з точки зору життя Церкви це є новостворена структура. Те, що підгорецькі "владики" відносять себе до УГКЦ нічого не міняє. І ковпаківці себе називають правдивими греко-католиками.

Сам Глава УГКЦ стверджує, що до Синоду УКГЦ вони не належать. Синод їх не пропонував, Рим їх не затвердив. Наданий момент вони є поза канонічними структурами УГКЦ, як помісної Церкви, а не належать ні до яких структур будь-якої з Католицьких Церков. А не знаходячись в реальній канонічній злуці з Апостольським Престолом - вони де факто є поза видимою структурою Католицької Церкви.

Єдину назву яку можна їм дати це є Підгорецька Істинно Греко-Католицька Церква під омофором "блаженнішого" Іллі (Догнала).

Маю надію, що здоровий глузд переможе, і Рим накладе на всіх них кару великої екскомуніки.

Але як писав serhij з їхніх листів випливає, що навіть, як би Папа сам особисто приїхав у Підгірці та проголосив будь-що, що не було би "владикам" довподоби, вони би переконували всіх, що це перевдягнений агент Синоду УГКЦ і особисто нашого Блаженнішого.

Отже, всетаки, здається, що маємо, ще одну "правдиво" українську церкву створену для добра нашого народу, на цей раз не нігерійцем, а чехами" Чому знову над нашим людом ставлять експерименти ? Тільки ставки тут вищі набагато, йде мова про єдність церкви та народу. Люди будьте пильні !
Ihtis пише:
Порахуйте . скількох за день ви засудили, обмовили , звинуватили.

Ihtis пише:
Лихослівя, гординя, непоміркованість

а тепер роззуй очі РИБА, і прочитай скільки цього всього в посланнях підгорецьких "владик".
Ihtis, я перепрошую, але в правлінні ваших "владик" не все так гладко... я вже казала, що кожного тижня буваю в Підгірцях... так там село не знати в що перетворилося.... ті люди, котрі ходять в костел, без ніякого почуття провини чи страху обмовляють Кардинала Гузара, кажучи, шо він крадій, в селі всі пересварені, дивляться один на одного з-під лоба.... а ше 3-4 роки тому все було нормально.
ага)) тікли там де добре!
ну що, парусники... куда вас вітер несе ?
Коли приперли фактами підгорецькі "писателі" листів до всього світу аргументів не мають, одним словом весь світ не правий, тільки вони - істинні, а от тепер мовчать???
http://www.sokaleparchy.org.ua/ukr/news/2008/pidhirtsi_video

подивіться і посмійтеся з тих людей.
По Золочеву гуляють листи підгорецьких " владик" такого змісту: Прохання про допомогу
Його Еміненція
Кардинал Тарчісіо Бертоне
Держсекретар Ватикану
Ваша Еміненціє,
Глава УГКЦ, кард. Л. Гузар, якого ми відкрито оскаржили за єретичне вчення (див. наші останні листи на www.community.org.ua), замість покаяння таємно звернувся в органи СБУ в Києві і просив депортувати нас з України. 26.5. 2008р., ще під час Вашого перебування в Україні, усі відповідні органи державної влади у Львові отримали з СБУ вказівку, у якій зазначено: “За клопотанням кард. Л. Гузара необхідно заборонити (нам єпископам) перебування в Україні.”
Цей вчинок є міжнародна ганьба для Католицької Церкви! Просимо Вас розпорядитися, щоб кард. Гузар негайно забрав цю нелегальну і беззаконну заяву. Також просимо, щоб за його єресі і злочини він був відкликаний з функції Глави УГКЦ.
Молимося, щоб Ви могли діяти швидко і рішуче.
У Христі, єпископи УГКЦ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Самуїл
+ Маркіян, ЧСВВ
Підгірці, 26.5.2008р.
Копії листа:
- Голова СБУ, Київ
- Начальник СБУ, Львів
- Облдержадміністрація, Львів
- Святіший Отець Бенедикт XVI
- Кардинал В. Й. Левада
- Монс. Г. Гензвайн
- Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
- Вірним Католицької Церкви
- Представникам Православних Церков в Україні
- Представникам інших Християнських Церков

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл.
www.community.org.ua
Запитання до них, що це має значити, Ви і далі будете обманювати, що вас визнав Рим

додано через 15 хвилин 49 секунд:

І ще лист Кард. Л. Гузар звернувся до Державних органів
Його Святість
Бенедикт XVI
Ваша Святосте,
ми, Ваші монахи і Ваші єпископи, звертаємося до Вас як до свого Найвищого Настоятеля і як до заступника Христа на землі і просимо про справедливе вирішення надзвичайно важливої ситуації.
Кардинал Л. Гузар, Глава УГКЦ, якого ми публічно освідчили з єретичного вчення і апостазії (див. наші останні листи на www.community.org.ua), замість покаяння незаконно звернувся до найвищих Державних органів України і вимагав нашої депортації з України. Цим він порушив свободу совісті і віровизнання та зловжив своїм авторитетом. Кард. Л. Гузар очорнює нас, що ми робимо заколот в УГКЦ, однак насправді йдеться про внутрішню віднову в УГКЦ і зміну основи та духа в її керівництві. Ми хочемо, щоб замість духа інтриг, корупції і практичної невіри, що ведуть нашу Церкву до самодеструкції, наша Церква відкрилася духу правди і Христовому Духу. Завдяки цьому настане внутрішня обнова нашої Церкви і цілого християнства в Україні. А це є духовне воскресіння, це є справжнє духовне і моральне добро для України.
Однак кард. Л. Гузар опирається цій зміні духа і воскресінню в УГКЦ, бо за собою концентрує духа неправди і смерті. Насправді не ми робимо заколот всередині Церкви, але він. Якщо на цій основі він вимагає нашої депортації, то викликає цим міжнародний скандал, до якого втягує Державні органи, щоб замість нього несли відповідальність за це безправ’я. Ці органи тепер звернулися до Ватикану. Кард. Л. Гузар має у Ватикані своїх людей, які вже розвивають його незаконні намагання про нашу депортацію, як напр. кард. Сандрі з Конгрегації Східних Церков, який виступає від імені Папи, та інші. Якщо ми провинилися у церковних справах, нехай кард. Л. Гузар вимагає Церковного суду і церковних покарань, а не Державних. Одне з другим не має нічого спільного, бо в Україні є релігійна свобода. Оскільки кард. Гузар знає, що на церковному полі винуватим є він, а не ми, тому хоче обманути Державну владу, щоб нас карала вона, а не Церква. Якщо Держава буде діяти згідно т. зв. рішення Ватикану, на яке би він незаконно вплинув через своїх приятелів, шукаючи своєї користі, ми будемо це оскаржувати і виникне міжнародний скандал, в якому однак програє Українська Держава. Згідно інформації від Державних органів, кард. Л. Гузар вимагає депортації або заборони в’їзду в Україну не лише для нас, трьох єпископів-монахів, але також і для близько 20-ти інших невинних людей, громадян Чехії і Словаччини, які не перебувають в Україні і ніколи не підпадали і тепер не підпадають під його юрисдикцію.
Ваша Святосте, просимо Вас, щоб в рамках справедливості Ватикан зовсім не вирішував питання нашої депортації з України, бо тут належало б відповісти: “Ви як Держава дійте згідно своїх законів: якщо вони провинилися щодо Державних законів, то карайте їх згідно вашого законодавства, а коли б вони провинилися проти Церкви, то ми би їх карали згідно церковних законів”.
Святіший Отче, Ви добре знаєте, що звинувачення нас кард. Л. Гузаром є надзвичайно важливою справою. Бо ми звинуватили його у єресях, за які він би мав бути виключений з Католицької Церкви. Його, як кардинала, не може судити ніхто, окрім Вас, Святіший Отче, а все ж коли Ви це вчините, то настроїте проти себе церковні кола, що є за ним. Тому Ви до певної міри є безсильні, а він до певної міри цим зловживає. Який це парадокс! Він, який мав би бути виключений з Церкви, а іпсо-факто вже є з неї виключений, ще хоче зловжити Церквою для того, щоб обманути Українську Державу, а нас, які не провинилися ані проти Церкви, ані проти Держави, хоче за посередництвом Державних органів депортувати.
Ваша Святосте, дуже Вас просимо – захистіть Христа і нас проти злочинної сваволі тих, які узурпували владу в Церкві, залишили Христа і відкрилися духу антихриста.
В Христі Вам вірні:
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл

P.S. Ваша Святосте, в листі від 3.3. 2008р., адресованому Вам (див. www.community.org.ua), ми пояснили наш крок віри. До Ваших рук знову віддаємо наше майбутнє і майбутнє Українського народу.
Підгірці 28.5.2008
Копії:
- Президент України В. Ющенко
- Кардиналам та єпископам Католицької Церкви
- Представникам Православних Церков в Україні
- Представникам інших Християнських Церков
- Міністерство Внутрішніх Справ України
- Міністерство Закордонних Справ України
- Голова Львівської Облдержадміністрації М. Кметь
- Голова СБУ, Київ
- Начальник СБУ, Львів
- Голова Державного комітету національностей та релігій, Київ
- Голова УВІРФГО (паспортний відділ), Львів

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна www.community.org.ua
Навіть про міжнародний скандал говорятьь, хто їх оплачує
Чого вони на всіх пишуть, всіх звинувачують ніби-то є істиною в останній інстанції. Хто дав таке їм право. Я думаю тут має слово сказати закон, держава, компетентні органи. Хватить нам розколів... причому штучних, кимось організованих
Ну нарешті справа має зрушитися з місця, їх мають депортувати, про це вони самі визнають. Читаю " Кард. Л. Гузар звернувся до Державних органів
Його Святість
Бенедикт XVI
Ваша Святосте,
ми, Ваші монахи і Ваші єпископи, звертаємося до Вас як до свого Найвищого Настоятеля і як до заступника Христа на землі і просимо про справедливе вирішення надзвичайно важливої ситуації.
Кардинал Л. Гузар, Глава УГКЦ, якого ми публічно освідчили з єретичного вчення і апостазії (див. наші останні листи на www.community.org.ua), замість покаяння незаконно звернувся до найвищих Державних органів України і вимагав нашої депортації з України. Цим він порушив свободу совісті і віровизнання та зловжив своїм авторитетом. Кард. Л. Гузар очорнює нас, що ми робимо заколот в УГКЦ, однак насправді йдеться про внутрішню віднову в УГКЦ і зміну основи та духа в її керівництві. Ми хочемо, щоб замість духа інтриг, корупції і практичної невіри, що ведуть нашу Церкву до самодеструкції, наша Церква відкрилася духу правди і Христовому Духу. Завдяки цьому настане внутрішня обнова нашої Церкви і цілого християнства в Україні. А це є духовне воскресіння, це є справжнє духовне і моральне добро для України.
Однак кард. Л. Гузар опирається цій зміні духа і воскресінню в УГКЦ, бо за собою концентрує духа неправди і смерті. Насправді не ми робимо заколот всередині Церкви, але він. Якщо на цій основі він вимагає нашої депортації, то викликає цим міжнародний скандал, до якого втягує Державні органи, щоб замість нього несли відповідальність за це безправ’я. Ці органи тепер звернулися до Ватикану. Кард. Л. Гузар має у Ватикані своїх людей, які вже розвивають його незаконні намагання про нашу депортацію, як напр. кард. Сандрі з Конгрегації Східних Церков, який виступає від імені Папи, та інші. Якщо ми провинилися у церковних справах, нехай кард. Л. Гузар вимагає Церковного суду і церковних покарань, а не Державних. Одне з другим не має нічого спільного, бо в Україні є релігійна свобода. Оскільки кард. Гузар знає, що на церковному полі винуватим є він, а не ми, тому хоче обманути Державну владу, щоб нас карала вона, а не Церква. Якщо Держава буде діяти згідно т. зв. рішення Ватикану, на яке би він незаконно вплинув через своїх приятелів, шукаючи своєї користі, ми будемо це оскаржувати і виникне міжнародний скандал, в якому однак програє Українська Держава. Згідно інформації від Державних органів, кард. Л. Гузар вимагає депортації або заборони в’їзду в Україну не лише для нас, трьох єпископів-монахів, але також і для близько 20-ти інших невинних людей, громадян Чехії і Словаччини, які не перебувають в Україні і ніколи не підпадали і тепер не підпадають під його юрисдикцію.
Ваша Святосте, просимо Вас, щоб в рамках справедливості Ватикан зовсім не вирішував питання нашої депортації з України, бо тут належало б відповісти: “Ви як Держава дійте згідно своїх законів: якщо вони провинилися щодо Державних законів, то карайте їх згідно вашого законодавства, а коли б вони провинилися проти Церкви, то ми би їх карали згідно церковних законів”.
Святіший Отче, Ви добре знаєте, що звинувачення нас кард. Л. Гузаром є надзвичайно важливою справою. Бо ми звинуватили його у єресях, за які він би мав бути виключений з Католицької Церкви. Його, як кардинала, не може судити ніхто, окрім Вас, Святіший Отче, а все ж коли Ви це вчините, то настроїте проти себе церковні кола, що є за ним. Тому Ви до певної міри є безсильні, а він до певної міри цим зловживає. Який це парадокс! Він, який мав би бути виключений з Церкви, а іпсо-факто вже є з неї виключений, ще хоче зловжити Церквою для того, щоб обманути Українську Державу, а нас, які не провинилися ані проти Церкви, ані проти Держави, хоче за посередництвом Державних органів депортувати.
Ваша Святосте, дуже Вас просимо – захистіть Христа і нас проти злочинної сваволі тих, які узурпували владу в Церкві, залишили Христа і відкрилися духу антихриста.
В Христі Вам вірні:
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл "
Але чи у нас сильна держава покаже їх майбутня депортація чи залишення в Україні на шкоду єдності УГКЦ "

додано через 4 хвилини 2 секунди:

А ще вітаю золочів'ян вулиці Львівської і прилеглих до неї вулиць із празником в місті - Святом Вознесіння Христового. яке пройшло без " підгорецьких штучок", мирно, світло, як подобає християнам "
помади, ручки, сигарети, - як то всьо вже...
Наперед скажу, шо мені та вся гризота на щастя невідома , тому той месидж - то так, репліка в маси.

Окей пише:
їх майбутня депортація чи залишення в Україні

Я панімаю, може ти тяжко в релігії шурупаєш, але на разі ти живеш в державі Україна, в Конституції якої написано:
(наводжу спеціяльно для юзера Окей, бо майже впевнений, що прочитати йому то буде ліньки)

Цитата:
Стаття 35.

Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і риту альні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров’я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.

Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа ѕ від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.

Ніхто не може бути увільнений від своїх обов'язків перед державою або відмовитися від виконання законів за мотивами релігійних переконань. У разі якщо виконання військового обов'язку суперечить релігійним переконанням громадянина, виконання цього обов 'язку має бути замінене альтернативною (невійськовою) службою.

зы: останнє речення третього абзацу мене особливо радує
А я думаю, що свобода не означає вседозволеність. Є вища мета - єдність держави, церкви, народу. При чому тут свобода? Хіба дискретитувати кардинала Гузара, морального авторитета України та церкви( його поважають всі конфесії, правда, не гарантую за Московський патріархат ) це ступінь, наслідок свободи? Ні це безкарність, за якою розпад, нищення державності, соборності, моральності. А Ви свобода ? Причому тут свобода, коли небезпека для держави і церкви від ПІДГОРЕЦЬКОГО ЗАКОЛОТУ
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Пане Томас, вища мета християнина є служити Богу і ближньому.
В листах підгорецькі владики чітко вказують і обгрунтовують в чому потрібно каятися кардиналу Гузару , а заклик до покаяння не є дискредитацією.
Хто Ви і яким правом судите , коли справа , сфабрикована на отців, теперішніх владик, тягнеться роками? А Ви миттєво вирішили і за церкву , і за державу , і за народ.
Стиштесь і притримайте свого язика , бо маленький член, а творить великі біди.
МИР ВАМ!
СЛАВА НАВІКИ БОГУ!
Не знаю хто Ви пане ІНТІС, але від Вас прямо таки пре дух гордині, фарисейства, брехні, Лише шкода, що Ви цей дух замасковуєте словами про Бога. Аж страшно подумати, як підло Ви чините, поєднуєте слова брехні та Божі слова. Ваш язик творить великі біди - це правда. Але Ви дієте по принципу " САМ ДУРАК", тобто люба критика у Ваш адрес сприймається Вами як критика Бога. Ой і далеко Ви зайшли - підступні фарисеї, але за вами ПЕКЛО. Хто Ви такі, що закликаєте каятися кардинала Гузара? Невжд не боїтеся Господньої кари?

додано через 7 хвилин 36 секунд:

Хто Ви такі, що повчаєте людей. адже ЦЕРКВА ВАМ заборонила проповідувати БОжі слова. Стиштись і притримайте свого язика ? Не МИ, А ВИ - стиштесь і притримайте свого язика. повного отрути та зла. Як люди будуть так робити як Ви їм наказуєте, Ви сядете на голову нашому доброму люду, зробите людей зомбованими, фанатами. Ви любите , щоб ВАС НАЗИВАЛИ ПРОРОКАМИ останніх часів. Так от пророки- ніколи не називайте ім'я Господа нашого " всує", не дійте ГІПНОЗОМ, чаклунствами, як Ви робите, бо за це буде КАРА БОжа, Ю побійтесь БОГА, не нищіть зсередини нашу улюблену, вистрадану в підпіллі, на катограх УГКЦ
Ihtis
як на мене то вже сатанізм називати себе о так
Ihtis

Ихтиc (др.-греч. Ίχθύς — рыба) — древний акроним (монограмма) имени Иисуса Христа, состоящий из начальных букв слов: Ἰησοὺς Χριστὸς Θεoὺ ῾Υιὸς Σωτήρ (Иисус Христос Сын Божий Спаситель).

Часто изображалась аллегорическим образом — в виде рыбы.

З. І. без обід)))
огого..... не знаю, ким то тре бути, шоб назвати себе іменем, яким називають Ісуса....
Привіт, друзяки
Як на мене, нехай собі пан Ihtis називає себе як хоче, хоч самим Папою Римським, то є його право, і негоже робити культ з самого імені, а саме це ви і робите. Ім"я саме по собі не здатне абсолютно нічого робити, та й якшо ви знаєте, то не один Ісус був за всю історію.
До речі про ту рибу уже говорив Юрка Ну але то таке.
Слава Ісусу Христу, добродіюIhtis
Привітаюсь до Вас так, через повагу до людини в якої є свої переконання а не через те, шо якшо я так привіталась значить я є ревна послідовниця церкви. Я вважаю що для служіння і вшановлення Ісуса є інші вчинки. В мене до Вас назріло питання:
Я все розумію, отці для людей є кумирами, по відео я скажу Вам шо більшими кумирами за самого Господа, і Ви не заперечите тут мені нічого, так як я сама бачила своїми очима і чула своїми вухами(хоч Ви і можете мені тут сказати шоб не вірила тому шо бачу і шо чую ) , та справа у іншому.
Невже потрібно отцям висвячуватися у якийсь інший статус для того шоб проповідувати і вчити людей? Невже отцям Вашим, важливий є такий статус ВЛАДИК? Для чого? Вчили собі людей то нехай би собі вчили, та групка людей є за тими отцями, все спокійно, хто хоче то й сам до Вас прийде, чи не так? То для чого та політика? Для чого називатися владиками якшо один владика над нами усіма? І я не про Гузара говорю зараз. Ви вважаєте, шо Ісусу, яким отці так звані владики прикриваються до вподоби то висвячення? Знаючи Ісуса по Біблії, я впевнена шо йому не потрібне те висвячення, йому треба смирення а не політика.
Мені все одно, хто і звідки прийшов Вас вчити. Мені тільки не все одно правда і справедливість, яка є незважаючи на існування різних церков і різних парафій, і незважаючи на постійні війни між ними в тому хто прав а хто ні.
Попрошу Вас дати мені чіткі і послідовні відповіді на мої питання, буду вдячна Вам.
Слава Ісусу Христу!
За прославу Ісуса -дякую, пані st.fergi. За повагу до мене -також.
На Ваше :" Я все розумію" мудрі світу казали:"Я знаю, що не знаю нічого." Так само і про кіно на відео.
Бачу . що Ви не є ревною послідовницею церкви. Радий , бо церков багато, серед яких і сатанинська . Я ж християнин католицької церкви візантійського обряду, яка є містичним тілом Ісуса.
Відповіді на Ваші запитання в просьбі до Духа Святого, Бога з Отцем і Сином єдиного. Наніч . Коротко:"Духу Святий просвіти мене відносно нововисвячених владик підгорецьких. Амінь."
Інший. Складніший. Приїдьте і поживіть в підгорецьких владик. Богу дякувати вони приймають всіх шукаючих правди.
Пробачте . що не відповідаю на Ваші запитання. Не знайшов їх. Прочитав Ваше ствердження того, що Ви хочете почути в запитальній формі.
А до смирення і комуністи кликали, а от до служіння і наслідування Христа розпятого , разом з основною кількістю церковного кліру, кличуть підгорецькі владики і отці.
Не знаю наскільки послідовно і чітко відповів, та Вам все одно хто і звідки мене навчив.
МИР ВАМ!
СЛАВА НАВІКИ БОГУ!
Ihtis пише:
Наніч . Коротко:"Духу Святий просвіти мене відносно нововисвячених владик підгорецьких. Амінь."

спасибі
Ihtis пише:
:"Я знаю, що не знаю нічого." Так само і про кіно на відео.

це з тої серії шо я говорила
Пане Ihtis я з Вами так виважено говорила, спитала те, шо мене цікавить але Ви почали вибачатися шо не дасте мені тих відповідей, натомість сказавши шо в моїх питання є ствердження а не запитання. Невже я маю бути сліпенькою духовно жінкою, яка ходить до церкви і незважаючи на всі факти реальні про чин владик(тут я маю на увазі знову ж таки їхнє висвячення, яке не потрібне Ісусу, див. вище) продовжувати робити ідолів з отців(стверджувати як Ви кажете, шо тільки Вони істину говорять, і кричати на людину і не впускати її всередину церкви (відео)щоб мати божу прихильність і показати Йому яка я ревна прихожанка?? Адже отці знають, шо ті люди, які є з ними підуть за ними, і тільки із-за того знання Вони дозволили людям, а конкретно старшим базарним жінкам, підняти лемент, мол Ви ж бачите шо люди кажуть... Вам це нічого не нагадує , пане Ihtis?

Прошу Вас наполегливо дати мені відповіді на
st.fergi пише:
Невже потрібно отцям висвячуватися у якийсь інший статус для того шоб проповідувати і вчити людей?

st.fergi пише:
Невже отцям Вашим, важливий є такий статус ВЛАДИК? Для чого?

st.fergi пише:
Ви вважаєте, шо Ісусу, до вподоби то висвячення?

Дайте відповіді просто, щиро і від себе особисто. Без словесних маніпуляцій будь-ласка, і без чужих слів. Як то кажуть, на хлопський розум, щоб всім було зрозуміло.
У випадку невідповіді, Ви просто-напросто заставляєте подумати про Вас як про людину із секти. Я б цього не хотіла. Тому щиро надіюсь, що Ви виконаєте моє прохання.
Дійсно я чув, що в Підгірцях особливих фанатів тримають разом із лже-=єпископами, годують і далі зомбують. Шкода цих людей, але чому мовчать правоохоронні органи, СБУ. Там навіть дітей тримають. Можна уявити, щшо станеться із дитячою психікою? Це щось подібне до Білого Братиства, люди-зомбі навіть цих лже-єпископів називають ПРОРОКАМИ НОВИХ ЧАСІВ. Але куди дивиться влада, прокуратура, СБУ??? ЗАВТРА будуть приймати якогось ДУХА ( свого підгорецького )
І знову листи проти кардинала Гузара, знову звинувачення, доки це триватиме. Подаю мовою оригіналу "Приїзд кардинала Л. Сандрі в Україну
Його Святість Бенедикт XVI, Папа
Рим
Святіший Отче,
23-26 травня Україну відвідав держсекретар Ватикану Т. Бертоне. За декілька днів в Україну має приїхати кард. Л. Сандрі, префект Конгрегації Східних Церков. Хто його запросив? З якою метою? Минулого місяця кард. Л. Гузар домовився з ним у Римі про план і мету приїзду в Україну.
Він підтримає апостатичну лінію кард. Л. Гузара і захистить її Святим Престолом. При цьому створить враження, що кард. Л. Гузар не є єретиком і т. д. Буде намагатися пропхати до Бучацької єпархії, замість вигнаного єпископа І. Білика, ЧСВВ, якогось єретика чи слабодухого чоловіка, який буде чемно дотримуватись лінії кард. Л. Гузара і створеної ним системи. Ми подали прохання, щоб один із нас, чотирьох єпископів, був призначений до цієї єпархії.
Кард. Л. Сандрі також буде намагатися ліквідувати невизнаного кардиналом Гузаром правовірного єпископа Йосафата Каваціва у Стрию. Кард. Л. Сандрі і кард. Л. Гузар вже вирішили, щоб сюди за єпископа був висвячений єретик Т. Сеньків. Чому не може бути визнаний владика Йосафат за помічного єпископа, замість єретика Т. Сеньківа? Наше S.O.S. щодо зупинення висвячення Т. Сеньківа з причини єресей, кард. Сандрі не бере до уваги і сміється з нас і з Церковних та Божих законів. Знову вимагаємо, щоб це висвячення було зупинено і відмінено!
Вершиною буде проща до Зарваниці 13.7.2008р., де так звано від імені Святішого Отця кард. Л. Сандрі урочисто підтвердить злочинну систему, яку захищає кард. Л. Гузар. Тоді театрально проголосять, що усі злочини проти нашої УГКЦ схвалює Святіший Отець.
Святіший Отче, знову повторюємо конкретну вимогу, яка є ключем до обнови УГКЦ, а це є відкликання кард. Л. Гузара з функції Глави УГКЦ! Це можете зробити лише Ви! Зробіть це якнайшвидше, швидше ніж кард. Л. Сандрі приїде в Україну.
Причини:
1) Кард. Л. Гузар є єретик, і ми це повідомили відкрито цілій УГКЦ, і подали докази.
2) Його “оборона” після того, як був звинувачений за єресі, полягала в тому, що нечесно звернувся до Державних органів з клопотанням, щоб нас покарали.
3) Стан здоров’я (кард. Гузар вже є майже сліпий).
4) Вік (перейшов межу 75 років, і немає підстав, щоб далі займав функцію Верховного Архиєпископа).
5) Утримує і концентрує духа апостазії і смерті в УГКЦ – за ним є люди, яким дав владу нищити Боже життя в Церкві.
6) Цього року на 28 липня припадає святкування 1020-ї річниці Хрещення України. Можливість розпочати процес духовного воскресіння в Україні кард. Л. Гузар блокує.
7) Потрібно, щоб Ви діяли швидше, ніж кард. Л. Сандрі приїде в Україну. Його головною метою є ліквідувати Боже життя і тих, хто є його носіями і репрезентантами. Він тут має зміцнити смертоносну машинерію, щоб могти добити кривавлячу Церкву.
Не будьте як первосвященик Елі, який не карав своїх синів і за це був покараний смертю. Якщо не зробите крок для рятунку, то перед Богом і перед Церквою повна відповідальність лягає на Вас! Тоді би повністю здійснився вислів прелата Костельника: “Навіщо нам Папство?” Відповідь: “Тільки і тільки на шкоду! Єресі прикриває, а правовірних ліквідує!” Покажіть своїми діями, що це не є правда! Покажіть, що Папство карає єресі і допомагає безсильним!!! Цим Ви, Святіший Отче, будете прикладом і для Православної Церкви, яка сьогодні на Вас дивиться. Цим Ви здобудете авторитет і перед всім християнством! Святіший Отче, робіть з нами що завгодно, навіть екскомунікуйте, але спершу усуньте з нашої УГКЦ смертоносну машинерію, репрезентовану кард. Л. Гузаром. Де хочете розпочати реформу Церкви? Тут в Україні дозрів час. Якщо занедбаєте його, він вже ніколи не повернеться! Дійте у вірі! Святіший Отче, молимося за Вас.

В Христі, Ваші єпископи УГКЦ
+ Самуїл
+ Ілля, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
Підгірці 8.6. 2008

Р.S.: Святіший Отче, двоє з нас, +Ілля, ЧСВВ, і +Методій, ЧСВВ, попросили про українське громадянство і прийняли необхідну умову, що після його отримання зречемося власного (чеського) громадянства. Ми так вирішили, бо любимо українців і Україну! На жаль, кард. Л. Гузар зловжив Державними органами, щоб перешкодити цьому в останній момент. Ми усе йому прощаємо від щирого серця.

Копії:
- Кардиналам та єпископам Католицької Церкви
- Єпископам Православних Церков в Україні

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна
www.community.org.ua " Мені прикро читати такі нападки на кардинала. А що мають казати мільйони греко-католиків ???
Слава Ісусу Христу!
Пане Томас, сьогодні вся християнська спільнота приймала не якогось , а СВЯТОГО ДУХА , як обітницю Ісуса, що приймете ДУХА СВЯТОГО в День Пятидесятниці.
Чи все у Вас впорядку з психікою? Ви взагалі відповідаєте за свої слова, чи по -Гебельсу:"Чим більша брехня, тим швидше повірять."
Томас пише:
Можна уявити, щшо станеться із дитячою психікою?

В перші школі дівчинка не прийшла на екзамен, тому що була в Підгігцях. Зраз на Україні, вдумайтесь в ту цифру, зареєстровано понад 450 тисяч вір, конфесій, сект, що то робиться на нашій землі ?!!!
Вченими досліджено що частота електромагнітного поля землі рівна 8 герцам, частота молитви любої віри (ісламу, іудаізму, християнства) рівнвна також 8 герцам?!!! То свідчить про те що саме молитва "настроює" наш організм на біологічні частоти, і в церкву, немає різниці якої конфесії, все потрібно приходити з чистими думками і слухати св"ященника, тим самим людина себе духовно і фізично оздоровлює, а все що зараз що тут пишеться є ЦЕРКОВНА ПОЛІТИКА і перетягування парафіян, на яких заробляють гроші. Немає написано в ЄВАНГЕЛІЇ, що є церква православна чи грекокатолицька, є тільки написано що ХРЕСТОВА ЦЕРКВА. І немає різнці де йти молотися, треба молитися з ЧИСТИМ серцем, "Не складайте собі скарбів на землі, а складайте їх на небі" і поки ми того не усвідомимо ще довго будуть ті чвари на рахунов до якої церкви ходити молитися.
Звідки такі дані що була саме в Підгірцях та дівчинка. Школа на моюдумку мала відреагувати адекватно, звернутися на цих маньяків з с. Підгірці із жалобою, навіть до СБУ чи прокуратури , залучити батьківський комітет і ставити питання про позбавлення батьківських прав, якщо батьки потурали цим маньякам підгорецьким, цій секті, яка зводить з ума дітей. Хто відповість за можливе виключення тої дитини зі школи за неуспішність, підгорецькі пани, вони набирають собі бали, що автягнули у свою віру більше людей і все, а терплять невинні діти
Днями прочитав в Інтернеті, що цих лже-єпископів виключили через СУД з католицької церкви, але в їх листах читаю знову проклятія на адресу кардинала Гузара і керівництво УГКЦ. Скільки це триватиме , питаю, скільки можна лити бруд на нашу церкву "Справа: Апеляція проти вироку єпархіального трибуналу Сокальсько-Жовківської єпархії на основі ККСЦ кан.1059 §1, §2.
Ваша Святосте,
ККСЦ кан.1059 §1 говорить: „З уваги на верховенство Римського Архиєрея кожний вірний може свою справу із суду будь-якого ступеня і на будь-якій стадії спору передати самому Римському Архиєреєві, який є для всього католицького світу найвищим суддею, і який сам особисто судить або через трибунали Апостольського Престолу, або через ним делегованих суддів.”
Далі §2 говорить, що коли йдеться про апеляцію, то зупиняється виконання влади суддею, який вже почав розглядати справу.
На основі цього церковного канону ККСЦ кан. 1059 §1, §2 подаємо апеляцію проти вироку єпархіального церковного суду Сокальської єпархії УГКЦ I-ї інстанції, який засудив нас на екскомуніку.
Оцим просимо про послугу Вашого суду.
Причини апеляції:
1) Єпархіальний трибунал був некомпетентним вирішувати нашу справу.
2) Єпархіальний трибунал має упереджене ставлення до нас.
3) Ієрархія не дотримує церковне право.
4) Неправдиві звинувачення щодо нас.) Ієрархія не дотримує церковне право
Багато ієрархів в Церкві притримуються єретичного вчення (історично-критичної теології, яка заперечує Божество Христа і інспірацію Святого Письма, синкретизм з поганськими релігіями, окультизм). На єпископів часто вибирають таких, які живуть неморальним життям. Підлеглих карають за те, що хочуть жити чесним християнським життям і наслідувати Христа.
Фашистський диктатор Муссоліні сказав: „Закони є для безпартійних. Партійних вони не зобов'язують.” Цю засаду повністю практикує ієрархія УГКЦ. Майже кожний священик УГКЦ має досвід з тим, що єпископ не респектує в практичному житті церковні закони, але керується тим, що йому вигідне, навіть коли це є на шкоду для підлеглих і Церкви. Приклад: Генеральний настоятель ЧСВВ В. Ковбич отримав інструкцію від КСЦ, щоб нас виключити з Чину (див. лист Генерального настоятеля ігумену Карлу М. ЧСВВ від 4.1.2005р.). Правдивою причиною було те, що дотримуємось правовірного вчення і не хочемо дозволити себе зламати і зрадити Христа. Генеральний настоятель виконструював процес з ложними аргументами і виключив нас з Чину. Йшлося про ліквідацію більше ніж 20 покликань. Одному з нас, навіть, наказав підписати фальшиве зізнання (присягу). Коли дотичний відмовився, то за цей т. зв. непослух звільнив його з вічних обітів. КСЦ миттєво підтвердила це виключення з Чину без суду, без доказання провини, без можливості боронитися, не дотримуючись жодних приписів церковного права. Тепер вже більше ніж три роки триває наш суд з КСЦ, який вирішує Апостольська Сигнатура.
Питання наших свячень: ми не дотримали літеру, але зберегли духа закону. Закон є для того, щоб на єпископів не святили єретиків, гомосексуалістів, кар’єристів ані практичних атеїстів з духом ІКТ і синкретизму. Але в нинішній добі в нашій малій Греко-Католицькій Церкві є вже таких єпископів більшість. Ця колегія єпископів не дозволяє, щоб до них був вибраний хтось, хто має іншого духа ніж вони.
Святіший Отче, тому питання наших свячень не можуть вирішувати ці ієрархи, ані їхні судді і суди, але тільки Ви сам. Пригадуємо тут, що кардинал Л. Гузар також не дотримав церковний припис і дав себе тайно висвятити на єпископа прямо в Римі. Однак Він тоді не мав до цього жодних оправданих причин. На відміну від нас його за це ніхто не старався екскомунікувати. Тепер же навіть є кардиналом і Главою УГКЦ."

додано через 3 хвилини 4 секунди:

І ще свіжі їх нападки на нашу УГКЦ " Гомосексуалізм
Ми засуджені за т. зв. очорнення кард. Гузара. Кардинал Гузар сам висловився у книзі (Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром: До постконфесійного християнства): „Гомосексуалісти звісно можуть вести всякого роду сексуальну активність, але їхня любов завжди залишиться безплідною... можуть жити разом, якщо наполягають на цьому...”(див. стор.67-6. Ми відкрито написали, що це не є католицьке, ані християнське вчення. Трибунал нас за це засудив. Трибунал і промотор справедливості о. М. Палій твердить, що цим ми кард. Гузара очорнили, хоча ми лише процитували його власний вислів. Погляд кардинала Гузара після їхніх висловлювань є нібито правильний і католицький. Судді або не знають Божий закон, або перекручують справедливість на замовлення згори. Або ж, що є найгірше, єпископи і їх судді так розуміють католицьку віру! Тоді не дивно, що проти нас воюють, бо ми захищаємо правдиву католицьку і біблійну віру.

додано через 6 хвилин 59 секунд:

І знову свіжі перли бруду самозванців на церкву " Кард. Л. Гузар і деякі члени Синоду єпископів УГКЦ бояться справедливого і об’єктивного вирішення цілої кризової ситуації в УГКЦ. Ця проблема тісно пов’язана з нашими єпископськими свяченнями і нашими листами. Правди бояться також деякі члени Конгрегації для Східних Церков (КСЦ) (кард. Сандрі, єп. А. Вегліо), тому що вони є співучасниками злочинів проти УГКЦ. Ці вище названі, аби обійти Святішого Отця, інсценували монстрпроцес. КСЦ дала вказівку Жовківсько-Сокальській єпархії створити колегіальний трибунал і кардинал Л. Гузар доручив своєму промотору справедливості М. Палію, щоб на його замовлення оскаржив і засудив нас. Потім єпископ із Жовкви Михаїл Колтун призначив суддів, які мали винести наперед підготований вирок.
Адвокат з уряду, як ми пізніше довідалися, ані трохи не був зацікавлений нас обороняти. Знаючи про цей монстрпроцес і про наміри суддів, ми вирішили не брати участі у цьому спектаклі.
До того ж, єпархіальний суд не є компетентним судити монахів Чину папського права. Також предметом судового процесу є злочини високих урядовців, яких може судити лише Святіший Отець.
2.6, 3.6 і 4.6.2008р. були винесені беззаконні вироки із твердженням, що ми є винні і що маємо бути виключені з Католицької Церкви. Нас повідомили, що ми можемо відкликатися до 15 днів від отримання вироку І-ої інстанції. Ми дуже раді, що стався цей судовий злочин на замовлення. Власне, сьогодні ми можемо урядово подати апеляцію прямо в руки Святішому Отцю, який, таким чином згідно ККСЦ кан.1059 §1-2 повинен вирішувати ситуацію в УГКЦ і адміністративні зміни після нашого висвячення. Одночасно апеляція помогла нам подати офіційну скаргу на кард. Л. Гузара за його злочини стосовно Церкви. Якщо Святіший Отець вирішить розв’язувати проблему судовим шляхом, то це не обійдеться без справедливого вироку над кардиналом Л. Гузаром і тими, що мають частку у його злочинах. Боже слово каже: „Хто іншому яму викопує, той сам до неї впаде ” (пор. Пс. 7,16-17).

додано через 7 хвилин 57 секунд:

А це вже найвища грань цинізму, зневаги та лицемірства, підлого гордолюбства та брехні лже-"пророків нових днів" Скарга на кардинала Гузара
Бенедикт XVI
Папа
Ватикан, Рим
Святіший Отче,
ККСЦ кан.1185 каже: “Той, хто хоче когось позвати до суду, повинен подати компетентному судді позовну скаргу, в якій викладається предмет спору і висловлюється просьба про послугу судді.” Згідно ККСЦ кан.1060 §1, 2-е, 3-є: “Тільки сам Римський Архієрей має право судити Єпископів у карних справах і тих, які займають найвищу державну посаду в церкві (кардинали...).” Цим оскаржуємо кардинала Л. Гузара за нижче вказані злочини:
1) Кардинал Л. Гузар прилюдно проповідує єресі. В книзі “Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром: До постконфесійного християнства” (ISBN 966-8197-10-0, Львів 2006) є наступні єресі:
Перша єресь: ставить під сумнів Божество Христове (див. аналіз в листі від 8.5.2008р., www.community.org.ua).
Друга єресь: ставить під сумнів Непорочне Зачаття і дівицтво Пресвятої Богородиці (див. наш лист від 8.5.2008р., www.community.org.ua).
Третя єресь: висловлювання, що гомосексуалісти можуть разом жити, якщо наполягають на цьому, і можуть вести всякого роду сексуальну активність. (див. наш лист від 7.5.2008р., www.community.org.ua).
Четверта і п’ята єресі: схвалення окультизму і гріх віщування Глави УГКЦ з допомогою маятника (див. наші листи від 1.5 і 2.5.2008р., www.community.org.ua).
Шоста єресь: про пекло – заперечує вічне засудження (див. наш лист від 25.4.2008р., www.community.org.ua).
Сьома єресь: про примат (див. наш лист від 26.4.2008р., www.community.org.ua).
Хто ці єресі відстоює, той не є вже ані католиком, ані християнином, і сам себе вже екскомунікував з Церкви.
Кардинал Л. Гузар порушив ККСЦ кан.1436 §1.
2) Кардинал Гузар двічі незаконно і таємно звернувся до державних органів і міліції, перед якими нас очорнив і вимагав депортації з України (див. його листи Львів прот. N.P 2003/399 від 6.8.2004р. і Київ вих. Р-08/210-2 від 23.4.2008р.). Кардинал Л. Гузар порушив ККСЦ кан.1454, кан.1452, кан.1460.
3) Він прилюдно допускається віщування (маятник), (див. книга “Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром: До постконфесійного християнства”). Кардинал Л. Гузар порушив ККСЦ кан.1436 §1.
4) Прикриває Нью Ейдж в УКУ, просунув тут професорів з духом Нью Ейдж, які викладають ІКТ і синкретизм, а він це все свідомо прикриває своїм авторитетом. Кардинал Л. Гузар порушує ККСЦ кан.1464 §1, §2, кан.1436 §1, §2.
5) Кардинал Л. Гузар узурпує уряд Патріарха (дозволяє так себе називати в Літургії, носить патріарші ризи і т. п.). Кардинал Л. Гузар цим порушив ККСЦ кан.1462.
Кардинала Л. Гузара стосується сказане в ККСЦ кан.1436 §1: “Того, хто заперечує якусь істину, в яку слід вірити на підставі божественного і католицького віровчення, або бере її під сумнів або цілком відкидає християнську віру, має бути покараний як єретик або відступник великою екскомунікою...”
ККСЦ кан. 1462: “Хто уряд, служіння або інше завдання в Церкві, вдаючись до симонії одержав, надав або яким-небудь чином присвоїв або незаконно затримує, або передав іншим, або виконує, повинен бути відповідно покараний, не виключаючи великої екскомуніки.”
ККСЦ кан.1464 §1: “Хто, крім випадків, уже передбачених правом, зловживав владою, урядом, служінням або іншим завданням у Церкві через дію або упущення, повинен бути відповідно покараний, не виключаючи позбавлення їх, хіба що за це зловживання встановлена законом або наказом інша кара.”
ККСЦ кан.1454: „Хто неправдиво доніс на когось про якийсь злочин, повинен бути відповідно покараний, не виключаючи великої екскомуніки, особливо якщо предметом доносу стає сповідник, ієрарх, священнослужитель, чернець…”
Святіший Отче, якщо дозволите, аби кардинал Л. Гузар і система, яку він настановив і представляє, нас незаконно екскомунікували, то це буде несправедливість. Однак справедливим обов’язком є покарати екскомунікою кардинала Гузара, а також покарати єпископів УГКЦ за те, що прикривали і замовчували його єресі.
В Христі Ваші:
+Ілля Догнал, ЧСВВ
+Методій Шпіржік, ЧСВВ
+Маркіян Гітюк, ЧСВВ
+Самуїл Обергаусер

Підгірці, 11.6.2008

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна
www.community.org.ua
Ми не маємо права і надалі давати цим брехунам очернювати Главу УГКЦ кардинала Гузара, звертваюсь до простих віруючих УГКЦ " Не мовчіть, захищайте главу нашої церкви, давайте відсіч цим сектантам
Слава Ісусу Христу!
Дякую Вам , пане Окей, за інформацію про підгорецьких владик, з якої не бачу проклять на кардинала Гузара і очернень церкви.
Правда , прикро за Вашу невихованість і зацікавленість в засудженні владик. "За словами вашими вас судитиму".
Що неправда в виважених звинуваченнях владик на адресу кардинала Гузара і частини церковного кліру?
Що означає дозвіл Гузаром(можуть вести всякого роду сексуальну активність)гомосексуального співжиття?
А як бути з його окультними практиками і одного із владик УГКЦ, який дозволив "виливати яйця" і "знімати вроки"?
А сумніви в Божестві і Воскресінні Ісуса вже не єресь?
І чи то християнський суд, що оправдав вищесказане?
Все , що відстоюють підгорецькі владики затвердженно в символі віри "Вірую...". Кому не подобається- шукайте по вподобаннях, маєте вільну волю.
МИР ВАМ! І хай простить і врозумить Вас Господь.
Ihtis пише:
"За словами вашими вас судитиму"

маєте право судити ?
Слава Ісусу Христу!
Слово Ісуса:"За словами вашими вас судитиму".
МИР ВАМ!
Пане Ihtis, Ви навмисне мене ігноруєте?
Слава Ісусу Христу!
Пані Неповторна, ні.
Якщо Вам дійсно цікаво, то взнайте з першоджерела, а не в мене з третіх рук.
Приїдьте і подивіться, послухайте і взнаєте.
Та по Вашому аватару бачу- це не для Вас.
МИР ВАМ!
Пане Ihtis мій аватар не для Вас так шо нема чого на нього дивитись
а по-друге Ви знову ж таки не відповіли на жодне з моїх запитань, мотивуючи тим, що Ви третє джерело
Ви на форумі з"явились майже одразу ж, як виникла тема. Чому Ваші однодумці сюди не завітають обговорити питання? На форумі вміють слухати а не тільки своє знати і своє чути як у Вас в громаді
Ihtis пише:
Приїдьте і подивіться, послухайте і взнаєте.
мені вистачило відео, де отці говорять своїми голосами, а люди своїми Вибачайте, я не хочу бути такою ж зазомбованою людиною.