Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
KRiSTiNA пише:
ви всі є обдурені, обманені.....

KRiSTiNA, дорогенька, золотко, чи не могла би ти бути така люб'язна і хоч так злегка розкрити це твердження? Всеж таки дуууже хочеться знати ЯКА С%К@ МЕНЕ ОБМАНУЛА??!!!!
Томас:
"Чи Ти може скажеш , що каятися Тобі немає в чому ????"
Ясно що ні в чому, ти шо хоч сказати що вони мене одурманили, а от і ні, НІ, НІ..... це моя думка і ніхто мене не примушував. І каятися я В ЖИТТІ НЕ БУДУ Л. ГУЗАРУ, я буду каятися ГОСПОДУ ОДНОМУ і все!!!!!!! І ніякому ЯРОСЛАВУ ПРИРІЗУ НЕ БУДУ!!!!!!!!

ВАСІЛІЙ, що значить "хаяти "???
А рок-музика від диявола, і тому за нею так МАССОВО іде народ!!!
А база освітня і культурна в мене якраз і є. Я ходила як була менша в ЦЕРКОВНУ ШКОЛУ (яка знаходиться при церкві СВ. ТРІЙЦЯ ) , яка напрвила мене в Підгіці. І там я дістала ДИПЛОМ!!!
AVB, цей сайт є релігійним і не хочеться щоб "якась" людина впускала тут нечисть , а тим більше МАТИ!!! і ліпити чорти на кожному кроці!!!
ДЯКУЮ, ІСУСЕ, ЗА ВЛАДИК, ДАЙ ЇМ СИЛИ СТОЯТИ ЗА ТВОЄ!!!

додано через 11 хвилин 25 секунд:

ПА, Слава Ісусу Христу!
Шановна Крістіно. я запитав тебе, Чи Ти може скажеш , що каятися Тобі немає в чому ???
І от спрацьовує зразу ж Ваш підгорецький улюблений прийом " Що я дурак ? САМ ДУРАК "
Не давши відповіді Ти мене питаєш "Томас:
"Чи Ти може скажеш , що каятися Тобі немає в чому ????"
Я ТАКОГО НІКОЛИ НЕ ГОВОРИВ. В ЦЬОМУ , як в дзеркалі, проявилася постійна ваша фальш, двуликість, ошуканство. " Шо я дурак? САМ дурак!"
Ви не слухаєте, не хочете слухати, до вас говорити. мов горохом об стіну бити"
Це і фанатизм, як правильно пише Васілій. в тому числі і від браку грунтовної освіти, людяності, чесних людських взаємин.
А диплом чиєї акредитації ти дістала, на ксероксі зроблений чи куплений на речовому ринку .
Скільки гніву Ти виливаєш коли говориш про єпископа Дрогобицького УГКЦ чи кардинала Гузара - главу церкви. Це що по-християнськи? Що так вчить тебе Біблія, видно Ти не ту Біблію читаєш. не в ту Євангелію віриш, твій Бог , напевно. не є Ісус Христос, бо він вчить покори. каяття, а не ненависті, злоби, яка в Тебе аж вихлюпує, коли Ти говориш про владик УГКЦ

додано через 9 хвилин 58 секунд:

До речі Крістіно, і прихильники розбрату почитайте про позицію глави УГКЦ "Глава УГКЦ наголошує на необхідності єднання християнських Церков
23.07.2008, [17:14] // УГКЦ //

КИЇВ — Патріарх Української Греко-Католицької Церкви кардинал Любомир наголосив на потребі єднання християнських Церков, особливо в дні святкування 1020-ліття Хрещення Київської Русі.

Як інформує ГлаVred з посиланням на УНІАН, коментуючи на прохання журналістів заяви представників УПЦ Московського Патріархату про присутність на святковій літургії виключно канонічних Церков, Патріарх Любомир зазначив, що питання канонічності — дуже важливе. Проте, як зауважив Глава УГКЦ, значно важливішою є єдність, яка походить від Бога.

Патріарх Любомир підкреслив, що Божі закони набагато важливіші за людські. «Ми є християнами, тому повинні як християни вирішувати наші справи, — по-Божому», — сказав Предстоятель УГКЦ.

Він також зазначив, що усі християнські Церкви повинні зійтись разом. «Якщо ми цього не зробимо, то усі ці святкування нічого не варті, вони повинні мати одну мету — об’єднання довкола Божих законів», — додав Глава УГКЦ.
Патріарх Любомир також розповів, що УГКЦ хотіла би брати участь як в державних заходах, так і в молитвах з нагоди 1020-ліття Хрещення Київської Русі.

«Якщо нас там захочуть, якщо будуть щиро молитися, ми також хотіли би там бути. Молитися — ніколи не на шкоду», — сказав єрарх.
Ось так, а ви - апостат, виключений вами з лона католицької церкви, сумно з вами говорити

додано через 3 хвилини 24 секунди:

risu.org.ua

додано через 1 хвилину 38 секунд:

www.risu.org.ua
KRiSTiNA, скажи, будь-ласка, хто нас обманює і в чому.
KRiSTiNA пише:
Я ходила як була менша в ЦЕРКОВНУ ШКОЛУ (яка знаходиться при церкві СВ. ТРІЙЦЯ ) , яка напрвила мене в Підгіці. І там я дістала ДИПЛОМ!!! Very Happy

ну я так і знав-три кляси церковно-пріхадской школи бу-га-га-га! диплом
диплом Крістіні поможе фест сильно.... то сто відсоткова гарантія. Крістіна не нав"язуй нам своїх мислєй, бо ніц то вже на таким сильно пропащим не поможе)
БА ШО Я ЗРОБЛЮ,
AVB пише:
KRiSTiNA, скажи, будь-ласка, хто нас обманює і в чому.

"будь ласка" пишеться так!!!
Томасе, я не так написала, СОРІ, але все одно я каюся одному БОГУ!!!
ДЯКУЮ, ІСУСЕ, ЗА ВЛАДИК, ДАЙ ЇМ ВСТОЯТИ ЗА ТВОЄ!!
Та не владики вони, не владики. Скільки можна повторятися Є офіційне повідомлення про це УГКЦ
KRiSTiNA пише:
"будь ласка" пишеться так!!!

хто тобі таке сказав?
Книжка

додано через 3 хвилини 11 секунд:

А яка в Золочеві погода, бо в Дрогобичі - кошмар. Все затоплено, біля мого села, є село Райлівка, то звітам людей висиляють!!!
така сама книжка то була, шо ти читала, і як і погода в Дрогобичі, а в нас тепло... а про погоду, і про виселених людей, можна написати в інакшій темі, і не засмічувати вже і так досить засмічену тему.
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Христина, вітаю Вас.
Ваші слова обсмоктують як смоктунці.
Чи потрібна Вам поміч після цих ливнів?
МИР ВАМ!
Ihtis, не "ливні", а "зливи"!
Мир вам з Крістіною, а не Христиною

Альонка, я деколи ше використовую стару українську граматику і правопис. Зараз справді багато чого змінилось в написанні.

Крістіна (а не Христина), можеш нам дати відповідь хочаби на одне з моїх запитань, чи будеш далі про погоду?

Добре, буду висловлюватись більш "розсмоктано". Уявіть собі, Ihtis і Kristina, ви з'являєтесь тут, і, образно висловлюючись, стверджуєте для нас, "сліпих", що біле є СПРАВДІ БІЛЕ. Нехай так. Але коли сліпі не вміють розрізняти кольори, але можуть навчитись, і просять вас про це, особливо ти, Крістіна, категорично відмовляєшся роз'яснити це, навчити, доказати, навести приклади, постійно починаючи знову вже заїжджене "біле є біле", або, що ще гірше, з'їжджаєш на "погоду". Ти можеш до нормальних людей говорити по нормальному? Це ви поміж себе можете при зустрічі перекинутись: - "Біле!", - "Справді Біле!", при цьому знаючи про що йдеться і бути в цьому абсолютно впевненими. Так що, попрошу висловлюватись по темі і відповідати на поставлені запитання, а то дивись, набереш на те саме, як інша дрогобицька.

Пропускаючи коротенький ліричний відступ...

KRiSTiNA, скажи, будь-ласка, хто нас обманює і в чому?
Що повеней - на все воля Божа Але , мабуть, не випадково, заливає саме захід, можливо це кара за ту смуту. що вноситься такими вівцями в єдність церкви, єдність УГКЦ

додано через 1 хвилину 45 секунд:

Добре треба задуматися тим пастирям-провокаторам, не забувати про страх Божий

додано через 1 годину 55 хвилин 14 секунд:

:oops Підгорецькі вже замахнулися і на Ватикан. Будуть "відлучати" з церкви і його представників Кардинал Л. Сандрі
Префект
Конгрегація Східних Церков (КСЦ)
Рим

Ваша Еміненціє,
Ви прикриваєте апостазію і єресі кард. Л. Гузара, а це є найбільшою причиною зла в Церкві в Україні і злочином щодо неї. Після призначення Вас на посаду префекта Ви дозволили висвятити на єпископа гомосексуаліста, і це свідомо, на сором Східній Церкві.
Разом з апостатом Л. Гузаром Ви вирішили 20.7.2008 р. висвятити Т. Сеньківа на єпископа. Ми звернули Вашу увагу, що кандидат на єпископа є єретиком, але Ви на це зовсім не реагували, не з’ясували правдивість звинувачень, і зовсім не комунікували з нами, які подали скаргу. Ви не відмінили, ані хоча б не відклали ці свячення. Наперед Вам повідомляємо, що якщо не забороните свячення на єпископа іменованого Гузаром кандидата, то цим показуєте, що Ви є подібним єретиком, як кард. Л. Гузар і ним “вибраний” кандидат. ІЗ МОМЕНТУ НЕЗАКОННОГО УДІЛЕННЯ ЄПИСКОПСЬКОГО СВЯЧЕННЯ ВИ САМ ВИКЛЮЧАЄТЕ СЕБЕ З МІСТИЧНОГО ТІЛА ХРИСТОВОГО – ЦЕРКВИ – І ЦЕ ПУБЛІЧНО. Цю умовну анатему ми вже сьогодні проголошуємо, а це на основі переданої нам Богом і мученицькою Церквою апостольської і пророчої влади.
Далі проголошуємо, що висвячення дотичного кандидата Т. С. буде дубіус, особливо, якщо його буде святити апостат Л. Гузар, над яким ми 15.6.2008 публічно виголосили анатему на основі Божого слова Гал.1,8.
Свячення буде дубіус, навіть якщо б співсвятителями були деякі з 16 іменованих єпископів, які творять духовну єдність з апостатом Л. Гузаром, бо вони були публічно закликані відділитися від апостата Гузара і його семи єресей, в яких мають участь. Тому в сучасній добі вони є теж апостатами. Ніхто з них публічно не відрікся ані єдності з апостатом Гузаром, ані його конкретних єресей, за які приходить самочинна екскомуніка згідно самого Св. Письма. Тут повністю здійснюється Боже Слово: “Коли хтось вам проповідує інше Євангеліє, ніж те, що ви прийняли від мене (Павла), – нехай буде анатема” (Гал.1,. Це прокляття і виключення з Церкви стосується 16-ти іменованих єпископів УГКЦ, бо мають співучасть в семи єресях апостата Л. Гузара. Святий Дух не може діяти через них доти, доки публічно не відречуться апостата Л. Гузара і його семи єресей, і доки публічно не визнають правдиву апостольську віру. ЯКЩО ЦІ ЄПИСКОПИ УГКЦ НЕ ЧИНИТИМУТЬ ПОКАЯННЯ, ТО ЗАЙМАЮТЬ СВІЙ УРЯД НЕЗАКОННО І ВІРНІ НЕ СМІЮТЬ ЇХ СЛУХАТИ.
Отож якщо Ви, Еміненціє, не забороните свячення, то це є з Вашого боку лише нахабна провокація, якою Ви публічно висміюєте Бога і Його слово, та хулите Святого Духа.
Свячення є дубіус з двох причин: з боку того, хто його приймає, бо він є єретик, і з боку святителів, бо є апостатами! Ці свячення не будуть Св. Тайною, а лише театром, комедією і висміхом Бога та Його мученицької Церкви. За це Ви також автоматично стягнете на себе анатему!
Знову Вам нагадуємо і звертаємо Вашу увагу, що коли не забороните цей Богозневажливий театр, то сам виключитеся із Церкви. В ім’я Триєдиного Бога і апостольської і пророчої влади, яка нам була повірена, ми вам це повідомляємо, а також вже тепер виголошуємо!
“Покайтеся і вірте Євангелію” (Мк.1.15).

Єпископи УГКЦ
+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Ілля. ЧВСС
+ Самуїл
Підгірці, 5.7.2008

Копії:
1) Папа Бенедикт XVI
2) Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
Ось так, цирк та й годі
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Добре роблять! Церква не КПРС з гонитвою за кількістю.
Мале стадо , але вірне.
Нарешті добралися і до тих вовків . А то деякі з них відкрито заявляють, що прийняття ЄВХАРИСТІЙНОГО ІСУСА є традиція Церкви, а не СПРАВЖНЯ ЇДА І СПРАВЖНЄ ПИТТЯ необхідні в нашій дорозі прочанина до раю.
Ви ж стоїте за содомський гріх, коли відстоюєте збоченців. Якщо Вас це направду болить моліться за їх покаяння і поправу .
Церква завжди оновлялася від всяких єресей і блудів і тепер з цим справиться.
На рахунок повеней -приїжджайте до Бродів, в нас не заливає.

додано через 43 хвилини 49 секунд:

Перепрошую, Окей, забув подякувати за лист від владик.
Дякую!
Чомусь в Києві на святкуваннях 1020 річчя хрещення Київської Русі підгорецьких " владик" не було. Цікаво чи їх запрошували?
а в тебе очі, дивлюся, є по всім світі....
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Щомісячне Послання Богородиці із Меджугір"я від 25 липня 2008 р.
"Дорогі діти! Зараз , коли ви думаєте про фізичний відпочинок, Я закликаю вас до навернення. Моліться і роздумуйте про те, щоб ваше серце жадало Бога-Творця, Який є істинний спокій вашої душі і вашого тіла.
Нехай Він відкриє вам Свій образ і дарує Свій мир. Я з вами і заступаюся перед Богом за кожного із вас. Дякую, що відповіли на Мій заклик!"
Як то "Щомісячне посланя Богородиці..."? Щось типу щорічного звернення предизента до народу??? Чесне слово, не можу допетрати, поясніть, будь-ласка, що то під тими розуміти.
Я теж не розумію. Може Іхтіс поясниш? Що ви знов придумали, як-то " ЩОМІСЯЧНЕ ПОСЛАННЯ" Можєе і телефон мобільний маєте? А. Направду Ви шарлатани.. Їй Богу! Плескаєте язиками мов циган цвяшком!

додано через 4 хвилини 51 секунду:

А прогрес є. Добре, що хоч послання не з Підгорець і не від " владик". щоб знали, що Міжгіря більше нема. Його знов перейменували на УНІВ. " Дерьовня долбаная, пхаєтесь всюди , а простого такого не знаєте

додано через 6 хвилин 3 секунди:

До речі як ви ставитесь до монастиря в Крехові та в Джублику ( Закарпаття) Це "правовірні " як ПАНИ ПІДГОРЕЦЬКІ чи під Гузаром. НА УКр. католицький університет підгорецькі наклали анафему, а на інші. Напишіть на що вони ще наклали проклятія та анафеми, що ще і кого ще називають АПОСТАТАМИ ( по нашому - віддані церкві та укр. народу люди )

додано через 4 хвилини 50 секунд:

І ще хотілося почути на сайту ксьондзів, священників, отців, монахів. дияконів, єпископів, митрополитів , церковних старост, членів церковних комітетів. вчителів християнськоїх етики, директорів шкіл, тощо - що Ви думаєте про Підгорецькі події Як довго вони триватимуть, будуть мутити воду. Кого ще назвуть АПОСТАТАМИ, кого відлучать ( крім Гузаоа ) від церкви ???

додано через 11 хвилин 56 секунд:

Цікава і думка з інших регіонів. Може десь є ще подібні"СПАСАТЕЛИ" церкви. Що вони у вас виробляють, чи координують свою діяльність з РОЗКОЛЬНИКАМИ церкви в Підгірцях. Думаю всім буде цікаво знати. Можливо відкликнеться хтось хто добре їх " владик" з Підгірців- знає. Розкажіть, що це за " ПТИЦЬІ ", якого польоту, звідки появились на Україні і чого для атаки на церкву та нашу віру обрали саме Підгірці, удобне місце поряд з замком. де збираються багато туристів. Хитрі вони як " лиси", ой хитрі. Такі царства Божого не успадкують, от побачите
Боснія. Містечко Меджугорє.http://www.medjugorje.ws/ru/
" Дерьовня долбаная, пхаєтесь всюди "-а ці , що мовлять так Царство Боже успадкують?
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

додано через 3 години 6 хвилин 30 секунд:

Сьогодні в Бродах одна пані з сином, котрі приїхали з Канади, розпитували , як попасти на нічні чування в с. Підгірці до владик.
Настирні.
Дуже бажають.
Маєте ласки від Бога, а не користаєте!
Так Господь з-за океанів покликав вірних на прославу Свою!

МИР ВАМ!
Не забутьте, що сьогодні вночі заступає Перша пятниця місяця- час особлившої Прослави НАЙСВЯТІШОГО СЕРЦЯ ХРИСТОВОГО, яке за всіх нас сточило всю Свою Кров і Воду.
Дасть Бог буду в Підгірцях. Приїжджайте до Сповіді , Причастя, спільного Величання нашого Пана Ісуса Христа.
Ihtis пише:
Сьогодні в Бродах одна пані з сином, котрі приїхали з Канади, розпитували , як попасти на нічні чування в с. Підгірці до владик.
Настирні.

Не настирні, а просто ті, хто не знає, шо в вас там чудиться.
Жидо-масони. Робота витончена, через третіх осіб. Старий римський спосіб: "Розділяй та пануй", а може й навпаки, хтось закривається від них.
А ще блукає інформація про сатаністські вподобання римських пап (не всіх) і їх пристрасть до педофілії, за що недавно так вибачався новий папа в Австралії.
Священники - це люди, які мають такіж гріхи, як усі, але їх у Неділю приходять слухати люди, а вони таку пургу деколи гонять, що aж страшно стаэ... Одиниці з них нормальні. А чим вищий чин тим більше спокус у вигляді ПОЛІТИКИ, ГРОШЕЙ та ВЛАДИ, а далі самі догадуйтесь...
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Радійте праведні в ХРИСТІ!
Даю свідчення ЛАСКИ БОЖОЇ:
Моя дочка , посвятилася НАЙСВЯТІШОМУ СЕРЦЮ ХРИСТОВОМУ і НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ декілька років тому. І сьогодні прийшла звістка(сьогодні ДЕНЬ особлившого вшануванняНЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ, або ПАРАМАННОЇ МАТІНКИ БОЖОЇ-Перша субота місяця), що вона поступила в університет на державну форму навчання на стаціонар. До сьогоднішого дня нас запевняли , що без хабарів поступити неможливо, тим більше на державну форму навчання. Донечка, як і ми , молилася, жертвувалася і вірила.
І ось результат.
УПОВАЮЧИЙ НА ГОСПОДА НЕ ЗАВСТИДАЄТЬСЯ!
Радіємо , що донечка зустріла Добру Новину в Підгірцях на чуваннях Руху Чистих Сердець, а це все молодь і юнь наша в добрих Господніх руках під опікою Підгорецьких владик.
МИР ВАМ!
ХАЙ ПРОСЛАВИТЬСЯ ІСУС І В ВАШОМУ ЖИТТІ!

додано через 4 хвилини 3 секунди:

Дядя Вася , так священники як і ми люди, а немає людини без гріха.
Проте ,чи спасетеся особисто Ви викриттям гріхів ближнього, якого Ісус оправдав вже і Себе віддав за нас!
Ihtis
СЛАВА НАВІКИ!
Дякую за турботу про моє спасіння.
Проте, коли священник опозорює дівчину, яка на сповіді призналась йому, що "брала грішне тіло в рот" то це важко не викрити, та й судячи з цього судову систему на землі варто відмінити і сидіти чекати як буде. Я такий релігійний фанатизм не вітаю.
Вітаю з поступленням, це просто ЧУДО!!! -університет (медичний? без хабара!!! чи юрфах франка)!!! державна форма навчання, стаціонар!!!-
Ihtis пише:
До сьогоднішого дня нас запевняли , що без хабарів поступити неможливо, тим більше на державну форму навчання. Донечка, як і ми , молилася, жертвувалася і вірила.
І ось результат.

ага.... я ото не їжджу до владик і чогось поступила в два навчальних заклади на державну форму навчання... без єдиної копійки грошей.
а ще тут не вистачає лекції про те, як тепер поступають дівчата без грошей в університет і шо совість втрачена. Може хто виголосить?
а хлопці як поступають !!! то взагалі жахи!!!
Грішного тіла в людини не має, бо "все премудро сотворив Господь". Якщо свяченник викриє таємницю Сповіді , то думаю він вартий покарання. Може й позбавлення сану. Не знаю. Але це серйозно.
Альонка, я радий за Вас і вітаю.

додано через 7 хвилин 19 секунд:

Альнка, а як Ви роздвоюєтесь навчатися в двох ВУЗах?
Дякую, Дядя Вася. Те, що Ви написали не релігійний фанатизм, а релігійний злочин.
Ihtis, не "істинний" і "священник", а "істиний" і "священик". Попрошу не калічити нашу солов'їну

Питаннячко: як серця можуть рухатись?
Туристе, дайте свою адресу, скидатиму повідомлення Вам на перевірку.
Рух-це переміщення в просторі і часі . Бажано від гіршого до ліпшого. Серце людини по своїй немічній природі рухається до гіршого, і тільки з ІСУСОМ І МАРІЄЮ- ДО НЕБЕС!
Ihtis пише:
І МАРІЄЮ

ого, вже і з нею
хто вона така, шо її звеличують як бога ... бог?
Вона Та, яка зітре з Своїм потомством голову змія-сатани.(Кн. буття 3.15)
Та яка на НЕБІ, ВИБРАНА І ЄДИНА, котра Вмістила Невмістиме!
факти рулять
Повторюсь, темка ця мені абсолютно байдужа, але

тут маленьке зауваження:
Ihtis пише:
Кн. буття 3.15

там написано "Воно зітре тобі голову", панімаєш, "воно" (насіння), а не "вона"(жінка) і там абсолютно нема ніяких імен. Тому, як співав нажаль уже покійник Віктор Цой: "Слєді за сабой, будь астарожен, уо-о, слєді за сабой".
Ihtis
а во так і роздвоююся, стаціонар і заочне...

і вопше... стріть ту тему, в смітник її... так як і більшість тем форуму, які недавно появилися, а то форум засрали чисто... нема шо почитати.... а головне, шо якшо в гуглі ввести слово "Золочів", то перше посилання сюда на форум, шо люди будуть читати? про щорічні конференції з Марією, чи про гулящих жінок, пологовий будинок і ше кучу всякої мари?
підтримую Альонку
ага, і створіть побільше довпанутих тем тіпа ваша думка.., як ви ставитесь до..
брєд
пиши в нормальних темах, тримай їх в топі і всьо. нема нормальної теми - так розпочни її. всьо просто як два пальці об клаву

додано через 1 хвилину 2 секунди:

а тільки почнуть когось чмирити - народ зразу збігається. то абсолютно нормально.
Хотя можливо і неправильно
У кінці Непорочна Діва, збережена Богом від всілякої плями первородного гріха, пройшовши шлях Свого земного життя, душею і тілом була взята до небесної слави і піднесена Господом як Цариця всесвіту, щоб стати таким чином повніше подобою до СвогоСина, Пана над панами, Переможця над гріхом і смертю.

додано через 17 хвилин 43 секунди:

Ворожнеча існує між насінням жінки(котрі приймають Божу обітницю) і насінням змія, диявола("Ваш батько -диявол і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо немає правди в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого,-бо він неправдомовець і батько неправді"Єв. від св. Івана 8, 44)

додано через 33 хвилини 56 секунд:

На єврейській мові слово" воно " і " вона" відрізняються в написанні(Турист-два "НН"?) маленькою рискою. В давніх рукописах Тори від 10 століття-"воно".
А в першому латинському перекладі від 2-го ст.-"вона".
В перекладі святого Ієроніма (4 ст.)-тако ж "вона".

додано через 11 хвилин 28 секунд:

Проте зміст такий, Що Мати Божа дітей своїх, котрі з Ісусом,захистить Владою, даною Їй від Бога Отця , Нареченого Її Духа Святого, Сина Її Ісуса від нападків сатани, будьте певні . Це , вірю, знає і неприятель наш. І він всіма силами підтримує глупоту людську проти Марії, що живиться людською гординею, чи підпорядкуванням змію.
Ihtis пише:
У кінці Непорочна Діва, збережена Богом від всілякої плями первородного гріха, пройшовши шлях Свого земного життя, душею і тілом була взята до небесної слави і піднесена Господом як Цариця всесвіту, щоб стати таким чином повніше подобою до СвогоСина, Пана над панами, Переможця над гріхом і смертю.

Ihtis пише:
Проте зміст такий, Що Мати Божа дітей своїх, котрі з Ісусом, захистить Владою, даною Їй від Бога Отця , Нареченого Її Духа Святого, Сина Її Ісуса від нападків сатани, будьте певні . Це , вірю, знає і неприятель наш. І він всіма силами підтримує глупоту людську проти Марії, що живиться людською гординею, чи підпорядкуванням змію.

брєд сивої кобили
Ihtis пише:
На єврейській мові слово" воно " і " вона" відрізняються в написанні(Турист-два "НН"?) маленькою рискою. В давніх рукописах Тори від 10 століття-"воно".

А в першому латинському перекладі від 2-го ст.-"вона".

В перекладі святого Ієроніма (4 ст.)-тако ж "вона".

Ну, якшо вже ти читав "Вульгату"... а може ше масоретські рукописи? (хоча сумніваюсь). Я наприклад наразі тіко несвятого Огієнка і несвятого Пантелеймона Куліша
Так от, в біблійному гебрейському письмі НЕМА ГОЛОСНИХ БУКВ!!!
Так шо ти кинь гіпотетично філософствувати про гебрейську граматику і якісь-там рисочки , будь-який зрозумілий тобі переклад все ясно вказує.
А стосовно решти - навіть не буду сперечатись, ти певно жартуєш, чи як? Може ти просто бідного astrolikа вирішив до серцевого нападу довести?
Astrolik, Ваш аргумент "сильний"! І осестороннє обгрунтований.
Жителю..., а до чого тут приголосні, чи в євреїв і опреділення він -вона не було?
Інформація:А. Волконский"Католичество и священное предание востока"Париж,1933 стор.420, пояснення під пунктом 1.

додано через 4 хвилини 35 секунд:

Хочеш сказати-скажи, якщо можеш, а не кусайся!
До форумчан: це дякцючи і Вашим зусиллям форум " Золочіва-Плюс" віодмий всій Україні, займає провідні рейтинги відвідування.
А головне, що люди ролзуміють, що за вдаваною біблійністю, вдаваними чеснотами підгорецьких і іже з ними стоять замасковані диявольські сили, головіне завдання яких посіяти сумнів в душах греко-католиків, однієї із найбільш стабільних верств суспільства. Але диявольські сили перемогти не можуть, можуть вигравати на час. но не на перспективу

додано через 10 хвилин 53 секунди:

Мені дивно, як вони можуть внушати своїм фанатам ( довірливим і напевне щирим людям) такі заяложені, суто сектантські фрази. Як люди з нормальною психікою можуть все це витримувати.
Винні в першу чергу ті, хто свідомо , без бою дав себе їм обманути. Любий привід, навіть поступлення в інститут вони використовують як знак Божий. В їх голові немає ніякої логіки, це гарматне мясо грамотних. хитрих, підступних горе"владик", які не відчувають ніякого опору діючої, офіційної УГКЦ і тому такі наглі, безцеремонні і відкрито лживі, " траскають вар'ята" , плюй їм в лицЕ, а вони кажуть дощ падає. Як боляче дивитись на їх нахрап, і сумно за бездіяльну офіційну силу східного обряду. Чого вичікуєте, ЧОГО НЕ РОЗГАНЯЄТЕ ЦЕ КУБЛО ?
Окей , а Ви не знаєте, що обтирати плювки і не мстити це власне істинно християнське? Так ІСУС робив і нам велів!
І для Вас скажу :"Маєте і можете щось , окрім бруду, сказати -скажіть, а ні , то витріть піну з губ!"
І ще одне -не шукайте "слави і знаності " в державі , а ІСУСА. Бо Він є Дорога, Правда і Життя.
Недавно на сайті УГКЦ прочитав правдиві слова про підгорецький розкол
" Особа без покори і тими найблагороднішими намірами перетворить кожне "небо" в "пекло". Всі "писання" та вчинки "підгорецьких отців" лише це підтверджують. "Серцем" Євангелія - є покора, а якщо її з нього вийняти, то залишаються лиш "Чотири слова з України" та їх продовження, наповнене брутальністю, брехнею, підтасовкою та фальсифікауією... з однією ціллю: доказати, що всі грішні та перебувають у блуді, і "лише МИ маємо "патент на правду", лише МИ - ангели - рятівники УГКЦ". Вони справді стали ангелами, але подібними до тих впавших, які стали "мучениками" власної гордості. Вже з першого погляду видно, що всі "діяння" та "писання" "підгорецьких" мотивовані образою за нездійснені горді амбіції та притензії на роль "пророків". Бачиться мені тут якась паралель з образом головного героя "Легенди про Антихриста" у В. Соловйова. І мені щиро шкода тих людей, які стають жертвою ідеології "підгорецьких", захоплюючись їх критиканьством та самовозвеличенням. А самопроголошення себе єпископами лиш відмасковує їхні безапеляційність та арогантні амбіції по владі в церкві. Цей вчинок - однозначна наруга над Христовою Церквою, над Божественними принципами її організації та буття, і одночасно свідченням облудності їхньої віри: вони не вірять у силу та правду Христового слова, у Його вірність та Мудрість Божого Провидіння. Інакше б своїм життям покірно наслідували Христа, замість революційними методами пристосовувати Христові слова під свої амбіції, подаючи їх за "спасительний проект", кращий за Христовий. В даному випадку ініціативу та авторитет судді собі узурпували ті, що самі чинять беззаконня. Однак світ та Церква стають кращими лише тоді, коли кращими стаємо ми, а не коли будь-яким чином кращими намагаємося зробити інших.
Що до їх можливих святителів, то сумніваюся, що ними могли б бути загально знані дві самопроголошені і непризнані Церквою особи. Скоріше потрібно шукати того, кого єднає з "підгорецькими" спільний знаменник - ображена гордість"
Все вірно, визнаю, що не всі греко-католики мовчать. І прошу вибачення в тах, хто дійсно має свою позицію

додано через 5 хвилин 53 секунди:

Ще раз почуйте пане Іхтіс"[img]вони не вірять у силу та правду Христового слова, у Його вірність та Мудрість Божого Провидіння. Інакше б своїм життям покірно наслідували Христа, замість революційними методами пристосовувати Христові слова під свої амбіції, подаючи їх за "спасительний проект", кращий за Христовий. В даному випадку ініціативу та авторитет судді собі узурпували ті, що самі чинять беззаконня"[/img]"

додано через 2 хвилини 22 секунди:

Невже вам не страшно їх наслідувати, співти їм діфірамби, вбивати невинні людські душі

додано через 7 хвилин 5 секунд:

Іхтіс. а фраза "то витріть піну з губ!"- це по-християнськи сказано. Ні ! Хіба гоже християнину огризатися? Де Ваша покора і каяття, де " підстав ліву щоку, коли бють в праву" НЕМАЄ ЦЬОГО У ВАС, лише самовозвеличення і похвальба. А добре було б коли б люди Вас похвалили, але таких немає, і ви самі себе хвалите та ще й називаєте себе правовірними християнами. НЕМАЄ ТОГО істинного У ВАС... немає...
Так Ви не бийте. Хоч я і підставляюся. І викиньте зі свого лексикону в цій темі слово кубло і інші Ваші перли "любові"А про огризання не знаю, бо св. Миколай таки вліпив Арію по писку за зневагу ІСУСА.
Звідки Ваше вже вдруге повторення тези, що серце Євангелія-покора?
Серце Євангелія-ІСУС, Добра новини про наше спасіння.
Ви ж кличете до покори гріху!!! Я Вам , що твориться содомський гріх і Богозневага. А Ви мені-покорися збоченцям.
Ви задумайтесь чого хоче від нас ХРИСТОС, а куди кличете Ви , свідомо чи ні!
Ihtis пише:
Astrolik, Ваш аргумент "сильний"! І осестороннє обгрунтований.

знаю, це занадто прямо і відкрито, але пора і задуматись у що ви вірите і що пишете, бо це так і йде на номінацію казочка на релігійну тематику. В житті, а тим більше в духовному не все так просто, і слухати, шо Бог наділив "матір божу" (в Бога немає матері, вона була в Ісуса, який був тут на землі, а це вже інша тема) якимись там властивостями заступництва, чи ще шось подібне, і читаючи в біблії, що ...
" Я Господь, это--Мое имя, и не дам славы Моей иному и хвалы Моей истуканам." ( Іс. 42:8 )
... як Він, такий ревнивий, який благословляє за вірність Йому, може робити так, щоб славили Марію і писати таке в Своєму Слові ????????? Чи це не абсурд ???
Це просто брєд і все, інакше я цього назвати неможу. Люба людина, яка читає біблію, і задумується над тим, що там написано, і вірить у це, порівнявши шо ви тут пишете скаже те саме. Роззуйте вже накінець свої очі, шо ви людям лапшу вішаєте на вуха, скільки вже можна ??? Йде війна, а ви розказуєте всяку дрянь і передираєтесь без кінця між собою, просто так, нізащо, аби показатись, посваритись, проявити своє "Я". Гидко мені від вас, хто таке робить і показує на скалки в очах. Покажіть ваші плоди.
Перше і основне ІСУС Є БОГ! І Він має Матір!
Наступне -Вчення Церкви -зі Слів Бога ІСУСА в Євангелії і через Передання . І це не від мене , а від апостола Павла.
А один із плодів віри-поступлення моїх дітей у ВУЗи.

додано через 57 хвилин 45 секунд:

Згідний -іде війна за душі. То ж давайде будемо з однієї сторони барикад. Якщо маємо розбіжності- то узгодьмо компроміси в Імя Ісуса.
І мусите перебороти свою відразу до мене, бо, думаю, я не найбільше "зло " В Вашому житті.
Покищо скажу що в мене до людей (маю на увазі до будь кого, в тому числі і до вас) немає, і не буде відрази. Швидше вона може бути до того, що людина робить. І ви мені не ворог.

п. с. з Божою поміччю я тепер дихаю носом (він був викривлений з 3х років), а також мій брат зайняв 2ге місце на міжнародній олімпіаді, і також поступив на державну форму навчання без єдиного хабара. Цей список можна писати і писати.
І я можу продовжити, як свідчення , що Господь опікується нами всіма.
Перше-ІСУС ХРИСТОС Є ГОСПОДЬ!
Це в нас спільне? Об"єднує нас з Вами?

додано через 11 годин 6 хвилин 45 секунд:

Astolik, про Славу Господню:
"А ту славу, що дав Ти Мені,
Я їм передав, щоб єдине були, як
єдине і Ми."
Єв. від св. Івана 17. 22((Бог Син Ісус сказав до Бога Отця про вірних Своїх).
Чи Достойна і Прославлена Мати Його, коли Слава Божа зійшла й на апостолів, учнів?????

додано через 1 годину 10 хвилин 16 секунд:

Для Тимофія.
Сьогодні мені діти показали рубрику приватні повідомлення! Нарешті взнав. Прочитав. Дякую!
На всі Ваші поради і запитання даю відповідь:
" Ісус їм відказав: "Поправді,
поправді кажу вам: Перш, ніж
був Авраам,
- Я є".( Єв. від св. Івана 8, 5
Амінь! Алилуя!!!

додано через 7 годин 56 хвилин 38 секунд:

В Старому Завіті Бог Отець відкрився людям в Імені "Я є"!
В Новому Завіті Бог Ісус Христос відкрився в Імені "Я є"!
В Новому Завіті Бог Ісус Христос , одне із Імен Бога "Я є", відкрився нам як Єдиний Син Бога Отця!

додано через 48 хвилин 1 секунду:

Святе Письмо треба читати і пояснювати з допомогою Того самого Духа, під впливом якого воно написане(Другий Ватиканський Собор). Тоді не проситимемо Ісуса показати нам Отця, а Дух Святий покаже нам , що стільки ходивши з Ісусом, ми ходили і бачили Бога Отця.(із Нового Завіту)
І не можемо сказати , що Ісус є Бог , інакше ніж під дією Того ж Духа Святого, Який кому хоче-відкриває!(В одному із послань апостолів).
цікаво. а чи поїдуть так звані " владики" прогагувати свою церкву на фестиваль в Верхобуж, в серпні цього року, як робили це вони ( або їх емісари ) на прощі в Зарваниці недавно, адже такої нагоди заявити про себе , виставити себе напоказ вони певно не пропустять
А який і коли фестиваль?