Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Події в Підгірцях - Розкол церкви чи щось інше?

Автор Повідомлення
Я відчуваю просто серцем що Підгорецькі монахи ідуть за правдою, і я не під яким ГІПНОЗОМ!!!!!!!
"Та твій лось, твій..."

KRiSTiNA, що, на твою думку, можна зробити, аби покращити духовний стан речей в області "року"? І взагалі по всіх інших питаннях, які тут так докладно і вичерпно виклали "святі отці з Підгірців", будь-ласка.
Панянко Альонка, будьте терпиміші. А тепер не дрімайте.
Продовження.
МУЗИКА 4
Джон Ленон, "The Beatles",-"Я знаю, що успіх Бітлз буде величезним... оскільки я за цей успіх продав душу дияволу".Застрілений своїм фанатом.
Бон Скотт" AC/DC"("антихрист/смерть для Христа"Його слова:"Рок-н-рол-це пряма дорога до пекла."Закликав до вбивств, пияцтва і розпусти.Після нічної гулянки захлинувся в блювотинні.
Мік Джагер"Роллінг Стоунз":"Я свідомо виставляю себе, як втілення диявола.""Немає не шкідливої сімейної рокової пісні. Ціль нашої музики розєднати дітей з їх родичами".
Брайєн Джоунс-втопився у власному плавальному басейні в наркотичному спянінні.
Марк Болан"Т-Рекс"Пояснював свої успіхи чорною магією.Загинув в автокатастрофі за дивних обставин.
Рон Маккернан"Грейтфул Дед"-повільне отруєння алкоголем.
Сід Вишес"Секс Пістолз"-зарізав свою подругу і прийняв смертельну дозу героїну.
Кіс Мун"Хто саме"-покінчив життя самогубством.
Елвіс Преслі-помер віднепомірного вживання наркотиківі переїдання.
Джімі Хендрікс-"за допомогою музики можна гіпнозувати людей і до їх підсвідомості вложити все, що захочемо"Завжди говорив, що диявол володів ним.Прийняв надмірну дозу героїну, алкоголю і снодійних пігулків-захлиснувся власним блювотинням.
Фредді Меркурі"Квін":"В пекло Біблію, все, чого я бажаю-цє магія!"Гомосексуал, помер від сніду.
Дженіс Джоплін"Я завжди була розпусною і не знала сорому".Після сьомої спроби самогубства померла від надмірної дози героїну і віскі.
Піт Фандор"Претенденти"-знайдений мертвим у ванній, з шприцом героїну в руці.
Мервін Гей-поранив себе пострілом і помер
Джон Бонхем"Лед Цеппелін"-після 40-ка шклянок горілки захлиснувся у власному блювотинні.
Рой Бухенен, один із найкращих в світі блюз і рок-гітаристів-повісився в стані алкогольного спяніння.
ЩЕ?
ЗАПЛАТА ЗА ГРІХ- СМЕРТЬ(Рм.6,23)
В черзі наступне..., але це завтра, якщо матиму час.
МИР ВАМ!
KRiSTiNA пише:
ЗАПЕРЕЧУЄ ВІЧНІСТЬ ПЕКЛА

Ага..... я шось не розумію, то ви за пекло чи за Рай гризетеся? Мені наприклад чисто все одно чи пекло вічне, чи нє.
KRiSTiNA пише:
Ihtis - не козел а Боже створіння

Тебе послухати, то можна подумати, що козлів, як і іншу живність (крім овечок і риби, звичайно) з Марсу нам підкинулим на Землю і їх створив не Господь Бог, а якийсь всемогутній зелений генний інженер-гуманоїд.
Ihtis, Крістіна, перестаньте вже нарешті виділяти ВЕЛИКИМИ буквами всяку маячню. Хоч би цілі речення виділяли, а то якісь безсмислові уривки. І ше, з того я собі припускаю, шо ВИ двоє приклад розвитку такої патології як роздвоєння особистості когось одного з Вас.
KRiSTiNA пише:
А ВИ альонка ЩЕ НЕ ЧУЛИ ВСІЄЇ рок музики!!!

А ти напевно чула Ха-ха-ха. Коли ж то ти встигла? На реколекціях дають послухати поміж молитвами???
Висловлюсь файним колоритним українським словом. Забембали! Приведу Вам, вельмишановні опоненти, уривок з пісні такого рок-гурту як Evanescence "My immortal". Перше, що спало на думку, коли подумала про рок. Переклад власний, тому не досконалий, але суть, думаю Вам буде зрозуміла.
"Мій безмертний"
Я так втомилась бути тут,
притиснена своїми дитячими старахами,
і якщо ти мусиш піти,
я хочу, щоб ти лише пішов,
тому що твоя присутність досі мене затримує
і не хоче залишити мене на одинці.
Ті рани, здається не загояться,
Цей біль просто дуже справжній,
Тут просто дуже багато того, що не може знищити час.
Коли ти плакав, я стирала твої сльози,
Коли ти кричав, я боролася з твоїми страхами,
Я тримала тебе за руку всі ці роки,
але ти досі маєш всю мене.

Ще одни приклад року:
Avrile Lavigne "Yuo were mine"
"Ти був мій"
Я не можу знайти причини, щоб відпустити,
Навіть якщо ти знайшов нову любов
і вона зроблена з твоїм мрій.
Я не можу знайти причини, щоб повіситися
все, що не так можна пробачити,
без тебе нема чого жити.
Іноді я прокидаюсь, плачучи вночі
і часом я викрикаю твоє ім'я.
Яке право вона має забирати тебе
коли так довго ти був мій?
Я маю дві хороші причини, щоб показати твою не сліпу любов,
йому два роки, а їй чотири і ти знаєш, що вони тебе потребують.
І як я можу пояснити їм, що ти змінив свою думку?

І що ту такого страшного і пекельно-диявольського? Ану покажіть пальцем будь-ласка, а то я, швидше всього, сліпа коза

додано через 7 хвилин 38 секунд:

KRiSTiNA пише:
і я не під яким ГІПНОЗОМ!!!!!!!

Судячи з регістру, ше й під якиииим великим
Богу видніше, хто правий, і за Ним останнє слов
2 Їхтіс: коли то Бітлз стали рок-групою? і як на людину, котра виступає проти рок-музики ви забагато про неї знаєте.
ОКСАНА, але ж Авріль Лавінь не пише року, а ти візьми Бітлз, або БЛІНК182, ну наприклад Мерлін Менсон, якшо подивитися на нього аж страшно...!!!
Почитай дорогенька
Цитата:
Аврі́л Рамо́на Лаві́н {lang-en|Avril Ramona Lavigne, народилася 27 вересня 1984 року, Белвілл Канада канадська рок-співачка. На даний момент у світі одна із найпопулярніших і найвідоміших виконавиць. На її рахунку три записані альбоми: «Let Go», «Under My Skin», «The Best Damn Thing» — та безліч престижних музичних премій і мільйони прихильників по всьому світу.

Взято з http://uk.wikipedia.org/wiki/Лавін_Авріл
І відчепіться, нарешті, від Бітлз - вони давно не актуальні.
P.S. Просила ж не писати великими буквами, то ти тепер і ім'я моє спаплюжила.
Модери! Адмін! Закрийте ту тему, не позорте Золочів на весь світ!
Ну повний брєєєєєддддддд! Якщо тре формальну причину-то роздування релігійної нетерпимості достатня причина
Вибачте, Оксанко, просто так виписалось, а ви де живете в Золочеві?

додано через 57 хвилин 19 секунд:

Досить сперечатися, і сваритися, в цьому толку немає, тому що всі мають свою точку зору, і висловлюють свою особисту думку, і навязувати свої думки іншим людям , це не дуже добре. Ми ж усі християни, а як наше життя має виглядати, можна знайти в Біблії ( Дії 4: 32-35), а ми що робимо, задумаймось! На форум може також зайти людина яка тільки навернулась, її віра може "хитатись" , а прочитавши ВСЮ нашу балаканину, вона розум втратить, до дого може зійти з праведної дороги...

Хто правий, того вибере Бог!

ОКЕЙ, прошу не називати мене, що я "засліплена і обманута" , а ще чи "я здатна думати", а ви подумали що принижуєте чиюсь гідність, це великий гріх, ставити себе вище за когось, і прошу не називати мене, що я під гіпнозом. Я знаю, що я не похитна, моя віра в Ісуса тверда, просто монахи з Підгірців проповідують Боже слово, і як би не вони я б зараз не знаю де була, можливо з друзями приймала наркотики або курила, хтозна... і мою віру в Христа ніхто не може зрушити Доречі я не "фанатична" і так мене прошу не називати. От вам варто задуматись над собою, ви "летите" незнати за ким, і за чим.

Я підтримую Ihtis-а, тому що ця людина , ну видно зразу, що читає Св. Письмо, що не летись хтозна за чим, а проповідує Боже слово, доказує по Божому слові що є гріхом , а що -ні.[/u]
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
МУЗИКА 5
Харизматик з Америки Давид Вількерсон так характеризує музику яку можуть слухати християни:"Це така музика, в якій можемо прийняти Ісуса Христа!"."Залежність від рок-музики сильніша відвживання наркотиків та нікотину."
Рок -музика, яку слухають в християнських колах, походить із того самого сатанинського насіння, як панк, тяжкий метал, та ін .
Виникнення рок-музики і назви рок-н-рол.
На початку 50-х диск жокей Алан Фрід
, перший із білошкірих, які займались музикою"ритм енд блюз", що передувала рок-н-ролу. Родовід рок-н-ролу є voodoo-джаз-блюз-рок-н-рол в такій послідовності.Рок-н-рол є сумішю ритм енд блюз і кантрі енд вестерн мюзік. Фрід один із перших білошкірих грав цю музику по радіо і не міг назвати її. Пропонували різні назви. Він же вжив вислів користований в негритянських гето, для передподружнього сексу на заднім сидінні авто. Цю назву прийняли.
в черзі наступне...
Ihtis
а ви звідки?
Броди. Реколекції2003, 3 курси .

додано через 1 хвилину 17 секунд:

Мене звати Юрій. Можете кликати і так.
А скільки вам років, питаю тому що, а може ми знайомі?
МУЗИКА 6
Чи є християнський рок?
Або чи корисно, а й взагалі чи слухати християнам рок-музику?
Деякі стараються християнізувати рок. Проте небіблійні методи не виправдовують навіть добрі наміри.
Це підтверджують і місіонери, які працюють серед язичників. Рок- це музика злих духів.Один місіонер розповідав, як зреагував на "християнську" рок-музику тузумець із Калімантану, запитавши:"Для чого ви викликаєте духів своєю музикою?" Цей чоловік відразу розпізнав у цій музиці метод збудження психіки, який раніше використовувався ним для встановлення звязку з демонічними силами.
Нещодавно група ревних християн побувала на одній євангелізації."Спочатку панувала атмосфера живої віри і великого спокою, але зявилась "християнська "рок-група з гітарами і барабанами і все закінчилось безсоромним хаосом. Зерна Божого Слова було розтоптано."
Ознака музики для прослави БОГА-НЕ ПОВИННА ЗБУДЖУВАТИ ДО СПОКУСИ ЧИ ПАДІННЯ НОВИХ АБО СЛАБКИХ ВІРУЮЧИХ.
ДОБРОЇ РОК-МУЗИКИ НЕ ІСНУЄ, БО ЯД В МУЗИЦІ , АНЕ В ТЕКСТІ!!!
Поширення року серед християн-це компроміс зі світом, який витісняє Живе Слово ЖИВОГО БОГА. А за ап. Павлом:"Все, що робите... робіть на Славу Божу".(1Кор.10,31)
Оксанка , гарні на вигляд слова тексту пісні , та справа в музиці. Хоча в тексті другої пісні є підтвердження глупоти(я не можу знайти причини, щоб повіситися). Вона не може знайти причини. Думаю недруг людський їй "допоможе", я ж благословляю її на покаяння в ІМЯ ІСУСА.(Благословляти один одного обовязок не тільки священників , а кожного вірного ХРИСТОВІ).
в черзі наступне...

додано через 6 хвилин 28 секунд:

Якщо, Христина, Ви часто у владик, то думаю знайомі. Проте останнім часом я рідко буваю в них. Багато праці.
МИР ВАМ! Хай благословить Вас ГОСПОДЬ ІСУС на добре служіння!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
шо скажеш...
Ні вазьме! Тіко агнімьотом! А потім хлоркою посипати....
Послухайте, "овечки Божі", якшо вже більшість музики світу є проявом злих демонів, чи як ви там їх називаєте, то чого ви їх оминаєте, боїтеся, і іншим страх перед ними внушаєте. Наскільки я розумію, людина була створена, щоб правити всім, що Бог створив для неї. Бо людина є найулюблене творево Боже. То якої мари лякати народ? Замість того ваші "отці" повинні були навчити вас підкоряти, повинувати собі і "чавити п'ятою зміїне племя". Чи логічно уникати в побуті електричних приладів, маючи сліпий страх перед електрикою? Чи не розумніше було би поворушити своїми сірими звивинами мозку і освоїти цю стихію собі на користь і во славу Божу?
Геройство на мінному полі.
Кишки на гілляці співають -хоробрі.
Ти щастя шукаєш у долі
У струмі воно, будьте добрі.

додано через 41 хвилину 35 секунд:

Не внушаю я Вам ніяких страхів. Панувати потрібно над захцянками своїми, бо гріх чигає поруч.
А в немочах наша сила.
На Вашу прозьбу , Туристе, завершую.
МУЗИКА 7
1. Музика , яка не веде до Господа ІСУСА, до служіння Богові в ближньому-ШКІДЛИВА для спасіння душі і як виявляється і тіла.
2. Якщо ти християнин-покайся з пристрасті до злої музики і ІСУС, МАРІЯ дадуть тобі силу здолати її.
3. Якщо ти поганин чи іновірець-задумайся над кровавою жертвою Бога Ісуса і за тебе, щоб ти був щасливий тут на землі і в вічності.
МИР ВАМ!

P.S.Все вищесказане є лише частиною наук достойних владик і отців Підгорецької спільноти в моїй інтерпритації.

Христина, прошу Вас не змагайтеся зі світом, біжіть від нього, просіть ДУХА СВЯТОГО протистояти спокусам світу і хай ВСЕМОГУТНІЙ захистить Вас і збереже Вас для Свого Царства.
Так сиджу і читаю почали "отче наш" закінчили "за упокій", починалося від релігії закінчили музикою, на релігійну тему можна розмовляти сутками, кожен має свої переконання і погляди на життя, і кожен старається ті погляти показати зі свого боку, саме головне щоб своїми ділами ви приносили добро людям, нагодували голодного напоїли спраглого, одягнули нагого, а то що тут пишеться то вже "бред" який. А сворення ще одної секти чи конфесіїї полюбому принесе ще більший роздор в суспільстві і в душу людини. То що сталося в Підгірцях є не допустимим збоку віри. Коли монахи хотіли бути такими правидниками, вони повинні були всоїми проповідями закликати людей до віри, чи наприклад при монастирі створити столову для людей які не мають їсти чи збір одежі для тих хто немає за що одягнутися. духовне має підкріплюватися матеріальним, але щоб те матеріальне йшло від чистого серця і з чистими помислами.
В Божественій літургії є слова:"Бо Ти сподобив нас...".
Станьмо достойними , щоб ми сподобалися Пану нашому ІСУСУ.
Для цього не потрібно панувати, а НАСЛІДУВАТИ ХРИСТА РОЗПЯТОГО!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Ihtis, я хіба говорив про неодумане тупе геройство, чи про систематизований методичний підхід до вивчення і опанування ОФІГЕННОЇ прогалини в знаннях і сферах впливу людини? Це якраз ваша так звана "релігія" задурманює людям голови, залякуючи очевидним, але у вигідній вам формі поданим осмисленням предмету. Вашим "отцям", як і більшості інших "отців" потрібно "урвати". І це їх свідомість захопили "злі духи". Тому я і ставлюся так до них всіх, бо це все гидко і низько в очах Божих. Справжній священик ніколи не буде якось відділятись, перекручувати теорії на свою сторону, старатись привернути до себе більше віруючих. Спарвжні священики рідкісні і унікальні. Вони діють за правицею Божою, бо наділені даром до чистоти і непорушності серця. Тому свідомість тут ні до чого. Хоча, погоджуюсь, вона відіграє теж далеко не останнє значення. Але не вона змушує привертати спраглі душі і спорожнені серця. Тому не треба тут нас лікувати хто де і коли святкує різні свята, в який спосіб і якою рукою хреститься, які пекла визнає вічними чи кого канонізує, а кого - ні.

То як щодо електрики?

додано через 10 хвилин 29 секунд:

Ihtis пише:
Для цього не потрібно панувати, а НАСЛІДУВАТИ ХРИСТА РОЗПЯТОГО
А хіба Христос нам не показав приклад панування над злими демонами??? Чому ви постійно поділяєте світ на речі, угідні вам, і на "недостойні"??? Яке право ви маєте судити про творіння Боже? Якщо Господь вчинив світ таким, то це є Йому угідно, і не вам про це судити. Вам натомість неодноразово протягом історії людства надавались приклади поводження з цим світом і, так би мовити, проводились роз'яснювальні роботи. А ви далі ховаєтесь.
AVB пише:
І це їх свідомість захопили "злі духи". Тому я і ставлюся так до них всіх, бо це все гидко і низько в очах Божих. Справжній священик ніколи не буде якось відділятись, перекручувати теорії на свою сторону, старатись привернути до себе більше віруючих. Спарвжні священики рідкісні і унікальні. Вони діють за правицею Божою, бо наділені даром до чистоти і непорушності серця.

А де ті св"ященники? Я би казав видавати газету про життя св"ященників, а більше про життя попадів. на яких машинах вони їздять, і в яких домах живуть.
Слава Ісусу Христу! Олегу, такі священники якраз у Підгірцях, поїдьте туди і побачите, що тих священників просвітив Дух Святий, і тепер ДУЖЕ МАЛО таких. Але і не потрібно багато, а от дивіться, було всього 12 апостолів, а вони перевернули весь світ. Богу не потрібна КІЛЬКІСТЬ, а ЯКІСТЬ. Можете поїхати та переконатись!,!,!,!,!,!,!
:oops Поки ми сперечалися про рок музику лже-владики в Підгірців не сиділи даром ВОНИ ВИКЛЮЧИЛИ З КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ кардинала Гузара - главу УГКЦ
"Проголошення анатеми на кард. Л. Гузара, Главу УГКЦ

НА ОСНОВІ АПОСТОЛЬСЬКОЇ І ПРОРОЦЬКОЇ СЛУЖБИ, ЯКУ БОГ І ЦЕРКВА НАМ ПОРУЧИЛИ, ми, нижче підписані єпископи, цим оприлюднюємо, що Верховний архиєпископ кард. Л. Гузар, на підставі Гал.1,8 – виключений з Христового Містичного Тіла, яким є Церква.
Причиною його виключення є те, що в книзі “Бесіди з бл. Л. Гузаром: До постконфесійного християнства” проповідує “інше євангеліє” (пор. Гал.1,, ніж те, яке проповідували апостоли і Церква. Свідомо ставить під сумнів Христове Божество і Дівицтво Пресвятої Богородиці, заперечує вічність пекла, віщує маятником і схвалює гомосексуалізм.
Тим зобов’язуємо (Мт.18,1 в ім’я Господа Ісуса Христа усіх єпископів УГКЦ, усіх священиків, монахів, монахинь і усіх вірних УГКЦ, щоб вони від цього апостата (відступника) кард. Л. Гузара відділилися. Ніхто його як апостата вже не сміє слухати! “Бо хто його вітає, той бере участь у його лихих вчинках – апостазії.” (2Ів.9-11).

Єпископи УГКЦ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
+ Самуїл
Підгірці 15.6.2008р.
В день П’ятидесятниці

Копії:
- Святіший Отець Бенедикт XVI
- Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
- Єпископам Православних Церков в Україні"
Ось так. Ні багато- ні мало.
Який позор на весь християнський світ.
Коли на хрещення 1020 річчя в Укураїну приїдуть всі Патріархи ці підгорецькі МОСЬКИ кусають СЛОНА
Чи мають вони розум? відповідальність? здоровий глузд ? Самі подумайте.
не дайте себе задурманити, світ з нас сміється, це небачена афера проти УГКЦ і папи римського
AVB пише:
"Та твій лось, твій..."

KRiSTiNA, що, на твою думку, можна зробити, аби покращити духовний стан речей в області "року"? І взагалі по всіх інших питаннях, які тут так докладно і вичерпно виклали "святі отці з Підгірців", будь-ласка.
Я би їх роздер, яку смуту вони вносять в нашу страдницьку. мученицьку церкву, ви тільки подумайте, вони закликають до непокори главі церкви, думаю терпіння Боже не безконечне, вони ще побачать ПАЛЕЦЬ Божий, гнів Божий не забариться, це справжні АТЕЇСТИ, богохульники, вони просто" грають вар'ята"

додано через 5 хвилин 57 секунд:

:oop Ну що тепер скажеш овечко Крістіно? Овець ( баран ) Іхтіс - Юрій? Правильно вони чинять ????
Може скажете - ТАК ТРИМАТИ ! Гузара на мило! Всіх хто з ним також. Ми єдині і непогрішимі, в нас Дух Божий вселився.
Бідні і одурманені Ви підгорецькими лже-пророками, самозванцями, засновниками нової тоталітарної секти в Україні
Куди послати валерянку, Окей?
А поки що прикладіть льоду.
І сказав Господь:"Покликаних багато, а вибраних мало!".
Дякую , Ісусе , за владик. Дай їм сили стояти за Твоє!
АМІНЬ!
Христина , Ви праві , із Содоми лишилось троє праведних.
Покайтеся любителі тілесного, бо вже час близько.
Підбиваючи підсумки такої нікчемної поразки, хочу висловити припущення, що поява ваша тут була пов'язана з підсвідомим прагненням звільнитись від дурману, знайти рятівну ниточку. Щож, звиняйте. Люди старались простягнути вам тут соломинку. Най щастить в вашому заточенні.
І ще один свіжий лист-напад на кардинала Гузара.
Воістину цинізму та зверхності лже-єпископів з Підгірців немає меж.
Почитайте Примиріться з Богом (2Кор.5,20)
Його Еміненція
Кардинал Л. Гузар
Київ

Ваша Еміненціє,
Ваша книга «Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром; До постконфесійного християнства» містить декілька єресей, що заперечують саму суть християнства. Цією книгою Ви подали свою програму і напрямок, яким ведете вірних УГКЦ і цілу Україну. Ви є відступник (апостат) від Христа і маєте духа неприятелів Христового хреста! Тому ми перед цілою Церквою в Божому авторитеті повідомили, що Ви виключені з Містичного Тіла Христового – Церкви і що перебуваєте під прокляттям – анатемою св. апостола Павла (Гал.1,8наст.)
Ваші інтриги і політикування поєднані зі змаганнями за патріархат з Вашого боку є підлими діями, які мають на меті лише свої інтереси і оборону вибудуваної Вами апостатичної системи в УГКЦ. Вам не розходиться про правдиве добро України і Церкви!
Україні сьогодні Бог дає шанс до покаяння і до навернення. Це пробудження принесе правдиве об’єднання Київської Русі. Це пробудження також відновить християнську віру і Церкву не лише на Сході, але і на Заході.
Ви, Ваша Еміненціє, є тією головною перешкодою, якою Божий неприятель блокує духовне воскресіння України і цілої Церкви. Уряд Верховного Архиєпископа цинічно і підступно окуповуєте і таким чином тримаєте нашу Церкву в темноті і оковах. Дванадцять років тому Ви протизаконно і злочинно узурпували владу в нашій Церкві, і аж до сьогодні цю Церкву систематично нищите!
Іменем Ісуса Христа закликаємо Вас
1) Щоб Ви відійшли з узурпованого Вами уряду;
2) Щоб Ви прилюдно відкликали свої апостатичні єресі подані в книзі «Бесіди з Блаженнішим...»
Ваша Еміненціє, цим листом «на місці Христа Вас напоминаємо: Примиріться з Богом!» (2Кор.5,20)
Якщо помрете, як апостат, будете вічно засуджені! Скоро пізнаєте, що вічний засуд є вічний, хоча Ви цю реальність заперечуєте. Молимося за Вас. Йдеться за спасіння Вашої душі, нашої Церкви і України.
У Христі єпископи УГКЦ

+ Методій, ЧСВВ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
+ Ілля, ЧСВВ
Підгірці 14.7.2008

Копії: 1) Бенедикт XVI, Папа; 2) Кардиналам і єпископам Католицької Церкви;
3) Патріархам і єпископам Православних Церков

Адреса: Монастир ЧСВВ, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., Україна www.community.org.ua

" Коментарі тут напевно зайві
Ви знаєте просто душа болить, як люди , такі як Крістіна та Іхтіс-Юрій не бачать фальші, гордині. зверхності тих, хто їх задурманив
Окей, у мене теж є ця брошурка і по тій брошурці, цитую:"Справжні пророки мусять захищати основи віри, свідчити про істинного і живого Христа, а це словом і життям. Мусять мати Христового Духа, мусять бути Христовими свідками." Їх сьогодні церква потребує найбільше. І по цьому видно , що тільки в Підгірцях -владики свідчать про "живого Христа"! Більше нігде!

P.S А звідки ви маєте цю брошурку, якщо ідете свідомо проти владик? Виходить що ви теж чините гріх, ви зробили злочин проти церкви чи що? Або навіщо ви заходите на сайт, він для тих хто вірить в ЖИВОГО ІСТИННОГО ХРИСТА, ХТО ВІРИТЬ В ПРАВДУ!

Дякую , Ісусе , за владик. Дай їм сили стояти за Твоє!
АМІНЬ! Слава Ісусу Христу!

додано через 2 хвилини 11 секунд:

Ви б краще читали СВЯТЕ ПИСЬМО!!!

додано через 1 годину 16 хвилин 40 секунд:

А ви не подумали, що вас хтось задурманив, у вас така думка не виникає? А доречі Л. Гузар, сам виключив себе з Церкви. Україна є наша Церква в цьому часі є на роздоріжжі, а саме: Або реформа через покаяння і навернення, або самодеструкція. Тут ідеться про загибель або спасіння сотень тисяч душ! ТУТ ЙДЕТЬСЯ ПРО ТВОЄ СПАСІННЯ, АБО ТВОЮ ВІЧНУ ЗАГИБЕЛЬ!
вибачаюся, Крістіна.... ви шо хочете сказати, шо праведними і християнськими людьм є тільки ті шо слухають "владик"???? шо вони є основою церкви? Де таке написане?
Правидними і віруючими християнами є ті, які ходять у Божому Світлі і слухаються Голосу Божого, а Владики просвічені Божим Духом, і дають пізнати правдиво Господа Бога всім християнам. А основою церкви є Віра в Господа і нашого Відкупителя Ісуса Христа. Багато вірних і священнослужителів прикриваються покорою Кардиналу Гузару, а нсправді не чують Голосу Божого, владики не критикують, а викривають гріх в церкві!!!
Бідна і збаламучена Ви є Крістіно. Та на жаль Вам допомогти ні я , ні хтось інший не в силі. Фанатизм лікується іншим фанатизмом, От їх виженуть, будуть у Вас якісь стресові життєві ситуації. може до вас дійде, що вас обманули, вірніше, що ви самі сприяли в цьому, щоб вас обманули, як кажуть , може і грубо " ХОТЕЛА БЬІТЬ ИЗНАСИЛОВАННОЙ", бажала цього сама мені просто вас шкода, але ваш фанатизм, не прийняття іншо ї думки не знає меж
А хто каже шо я іду за Христом а не за фанатизмом. А скажіть мені будь ласка , ви знаєте що таке ФАНАТИЗМ, і хто такий ФАНАТИК? От якби ви знали ви б несвідчили. Ви мене не знаєте, і ХТО ДАВ ВАМ ПРАВО оцінювати, і засуджувати мене і мою віру????????
KRiSTiNA пише:
і ХТО ДАВ ВАМ ПРАВО оцінювати, і засуджувати мене і мою віру????????

Ой , німагууууу!!!!!!!! Та той самий шо й Вам! В смислі дав право
KRiSTiNA пише:
А ви не подумали, що вас хтось задурманив, у вас така думка не виникає?

KRiSTiNA пише:
Багато вірних і священнослужителів прикриваються покорою Кардиналу Гузару, а нсправді не чують Голосу Божого,

KRiSTiNA пише:
Правидними і віруючими християнами є ті, які ходять у Божому Світлі і слухаються Голосу Божого, а Владики просвічені Божим Духом, і дають пізнати

Нє?
KRiSTiNA пише:
А хто каже шо я іду за Христом а не за фанатизмом.

перечитай шо ти написала... чи може то так і мало бути.... бо в тому реченні ти підтвердила шо йдеш за фанатизмом.
ага... так я і думала: "правдиві християни", "оборонці віри", шо тішаться падінню ближнього і готові каменувати за це. Про шо сперечатись? Пробачте немає сенсу . Кожен робить свій свідомий вибір і відповідатиме за нього.

додано через 3 хвилини 41 секунду:

Вам ше раз порекомендую читати СВЯТЕ ПИСЬМО, перш, ніж говорити про фанатизм.

додано через 3 хвилини 13 секунд:

спробуйте подивитись Євангеліє від Матея 5, 11 вірш.

додано через 5 хвилин 32 секунди:

Можете помолитись за нас Це найкраше, шо ви зможете зробити. Хоча, радше моліться за те, щоб перемогла Правда.

додано через 3 хвилини 21 секунду:

Мир ВАМ!
добрий дєнь.... я з твого останнього посту не поняла нічо... шо ти хотіла сказати тими каменуваннями....
KRiSTiNA, знаєш чому на такому ресурсі, як наш, "підгорецькі" не виклали жодних своїх тверджень? Тобі це не здається дивним? Чому вони "навертають" до себе тільки тих, що самі приходять? Адже, якщо вже сіяти СЛОВО БОЖЕ в серцях прагнучих, то саме краще було би сіяти в серцях молодих прогресивних людей, ще не зовсім затурканих "злими духами" будення. В мене висновок такий: їм глибоко далеко рятувати душі, а тим більше зв'язуватись з незадурманеною розумною молоддю.
KRiSTiNA пише:
Слава Ісусу Христу! Олегу, такі священники якраз у Підгірцях, поїдьте туди і побачите, що тих священників просвітив Дух Святий, і тепер ДУЖЕ МАЛО таких. Але і не потрібно багато, а от дивіться, було всього 12 апостолів, а вони перевернули весь світ. Богу не потрібна КІЛЬКІСТЬ, а ЯКІСТЬ. Можете поїхати та переконатись

Був там, те як говорять ті люди мені сподобалось, нічого не скажу вміють, а от те що вони створили ще одну секту чи відгалуження в віри ніколи не буду сприймати як належним. Скажу чесно щоб таке зробити треба бути сильними людьми, але переконайте мене що їхні слова не розходяться з їхніми вчинками?
і знов, щоб Ви мали поняття про розкольницьку позицію та деструктизм підгорецький подаю їх свіжий лист
"Хто є твоїм паном?
Владика Х. У...
...................

Преосвященний Владико,
дня 15.6.2008р. ми оприлюднили, що кард. Л. Гузар своїми явними єресями висловленими передусім в книзі «Бесіди з Блаженнішим Любомиром Гузаром; До постконфесійного християнства» як апостат виключив себе з Церкви. Це ми знову ясно написали у листі від 12.7.2008р.
Дня 15.6.2008р. ми закликали 16 єпископів УГКЦ, щоб відреклися єресей кард. Л. Гузара і єдності з ним як з єретиком і апостатом.
Між цими перечисленими єпископами було і Твоє ім'я. Тепер цей заклик Владико, висилаємо особисто Тобі. Кард. Гузар є явний єретик і апостат. Ти являєшся єпископом УГКЦ, Главою якої незаконно є апостат кард. Л. Гузар. Тому тепер, Владико, перед Богом і Церквою відкрито закликаємо Тебе дистанціюватись від єресей і єдності з апостатом Л. Гузаром.
Україна і наша Церква в цьому часі є на роздоріжжі, а саме: або реформа через покаяння і навернення, або самодеструкція. Тут йдеться про загибель або спасіння сотень тисяч душ! ТУТ ЙДЕТЬСЯ ПРО ТВОЄ СПАСІННЯ, АБО ТВОЮ ВІЧНУ ЗАГИБЕЛЬ!
З цього листа будеш складати звіт в годині своєї смерті і цілу вічність понесеш плоди свого вибору! Або вибереш Христа і правдиву віру, або залишишся під впливом духа апостазії і системи, яку підтримує і репрезентує апостат Л. Гузар. В такому разі апостатом є і Ти, а тоді ми зобов’язані цю Твою позицію оприлюднити для орієнтації і перестороги Божого люду.
Іменем Христа і іменем мучеників нашої Церкви ставимо Тобі два запитання:
1. Чи відрікаєшся єдності з апостатом кард. Л. Гузаром?
2. Чи відрікаєшся семи його єресей?
Просимо відповісти до 2 серпня 2008 р. – свято пророка Іллі.
Якщо не відповіш, то це означає, що цей заклик бойкотуєш і залишаєшся в єдності з Л. Гузаром та його єресями.
Дня 2.8.2008 оприлюднимо Твою особисту позицію і наслідки, які з цього автоматично випливають згідно Гал.1,8.
ЯКЩО ВІДДІЛИШСЯ ВІД ЄРЕСЕЙ, ТО З ВЕЛИКОЮ РАДІСТЮ ХОЧЕМО РАЗОМ З ТОБОЮ СПІВПРАЦЮВАТИ НА ДУХОВНІЙ ВІДНОВІ НАШОЇ МУЧЕНИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ І УКРАЇНИ.
Правовірні єпископи УГКЦ
+ Маркіян, ЧСВВ
+ Самуїл
+ Методій, ЧСВВ
+ Ілля, ЧСВВ
Підгірці 13.7.2008

Контактна адреса: +Самуїл Обергаусер, 80660 Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл.

Копії:
1) Папа Бенедикт XVI
2) Кардиналам і єпископам Католицької Церкви
3) Патріархам і єпископам Православних Церков

Примітка: Цей лист був посланий кожному з 16-ти єпископів в Україні."
Тепер розумієте. що овечка Крістіна та баран Іхт іс-Юрій лише гвинтики в підлій грі на знищення УГЦК в Україні :mrgreen:

додано через 3 хвилини 5 секунд:

:oops: Замітьте як вони пишуть " ПРАВОВІРНІ ЄПИСКОПИ" дійсні єпископи призначені Папою римським значить не правовірні. а самозванці, яких папа не бгалогословив на єпископів - правовірні. Пси вони скажені, а не правовірні, чи не так овечко Крістіно??? :oops:

додано через 5 хвилин 18 секунд:

Благословив... Ви б хоч знали. що Любомитра Гузара іменував на єпископа сам Йосип Сліпий - Патріарх нашої церкви. Почитали б його знамените " Сиджу на санях " - заповіт нам, нащадкам. як вірити, в що вірити, як любити Україну, як прагнути до єдности. до Єдиної помісної церкви. що і робить зараз і кардинал Гузар. і Патріарх Філарет, і Президент Ющенко. А Ви, паскуди куди гнете. ХРИСТА НА ВАС НЕМАЄ ?!? :mrgreen

додано через 1 хвилину 53 секунди:

:mrgreen: може хоч в переддень 1020 хрещення Руси-України одумаєтесь, скинете пута фарисейства і вигоните цю нечисть з України
Хто мені скаже, кому це потрібно сіяти в душах християн. якісь сумніви? В церку немаєж різниці доякої йти треба йти з чистими помислами, а те що сталося в Підгірцях. в дальнішому буде працювати на гроші, я знаю є такі села де пів села св"ященники а пів міліціонери. Я ЙДУ ДО ЦЕРКВИ МОЛИТИСЯ, А НЕ ОБГОВОРЮВАТИ ХТО ЯК ПРИЙШОВ ШО ВДІТИЙ І З КИМ ПРИЙШОВ.
Олег пише:
В церку

то такий культово-розважальний гібрид двох громадських установ в одному
Прошу пана з репутацією +6 НАШЕ величне історичне село СНОВИЧІ де є пів села поліціянтів та пів мела ксьондзів НЕ ОБІЖАТИ
Слава Ісусу Христу! Я вам нічого не можу сказати, тому що ви всі є обдурені, обманені..... Люди їздять в Підгірці за ЖИВОЮ МОЛИТВОЮ, бо вона там і є. Подивіться навіть так: От я живу в Дрогобичі, багато церков обходила, послухала..., і от здебільшого усі священники просто переказують Євангеліє, вони не просвічені Духом Божим, не мають дар мовлення Божого Слова.
Я підтримую ОЛЕГА, ми ідемо до церкви щоб молитися, просто вони мене "перетягнули" на праведну дорогу , як би не вони я б зараз Бог зна де була б... і ще одне якби вони не брали все з Біблії, повірте ніхто б за ними так не ішов. Просто Вони навчають людей по Слову Божому.
Там би нічого не було без Біблії, всі 3 курси на основі БІБЛІЇ!!!.
ДЯКУЮ, ІСУСЕ, ЗА ВЛАДИК, ДАЙ ЇМ СИЛИ СТОЯТИ ЗА ТВОЄ!!!
KRiSTiNA пише:
Просто Вони навчають людей по Слову Божому

Багато хто навчає
KRiSTiNA пише:
людей по Слову Божому

наприклад, "Свідки Єгови" та інші.... і навчання їхні відрізняються.....
і часто навіть не знаєш кому з них вірити [/quote]
KRiSTiNA пише:
якби вони не брали все з Біблії, повірте ніхто б за ними так не ішов.

значить та сама рок музика також з біблії, бо за нею багато хто йде ?!?!?
KRiSTiNA пише:
От я живу в Дрогобичі, багато церков обходила, послухала..., і от здебільшого усі священники просто переказують Євангеліє, вони не просвічені Духом Божим, не мають дар мовлення Божого Слова.

Сумно. За періодом васторженного поклоніння обов"язково прийде період глибокого розчарування. А далі дорога, як правило одна-секта
KRiSTiNA пише:
багато церков обходила, послухала..., і от здебільшого усі священники просто переказують Євангеліє, вони не просвічені Духом Божим, не мають дар мовлення Божого Слова

Крістіна, дуже скоро Ви будете такі ж пісні співати якимось зальотним "проповідникам" і хаяти підгорецьких "владик"
Є правда невеликий шанс, шо у Вас закінчиться чорна смуга в життю і Ви зможете вирватись. Але таке трапляється дуже рідко. Скоріше типовий шлях-"звикла" церква-новітні пророки-секта... а все тому шо в людини немає "бази"-освітньої і культурної
Дорога Крістіно, подлумай уважно над словами ВАСІЛІЯ, вони справедливі, виважені та правдиві. Розчарування буде болюче, чесно кажучи можна і не витримати, якщо ти так близько до серця прийняла цей підгорецький обман. Бо падіння з великої висоти страшне. За наслідками. Подумай. Зроби все. щоби ти впала з найменшої гірки. наприклад із крісла, а не з висоти. А як це зробити- залежить від тебе. Піти та покайся до Дрогобицького єпископа. що під протекторатом Патріарха Гузара. І тоюі направду стане легше падати, а можливо і взагалі не впадеш

додано через 1 хвилину 44 секунди:

Чи Ти може скажеш , що каятися Тобі немає в чому ????

додано через 7 хвилин 32 секунди:

Крістіно, в Дрогобичі єпископом УГКЦ є + Ярослав Приріз